Hartlepool vs Everton - U21 Csapatprofil
Hartlepool vs Everton - U21 Mérkőzés tényei
2GY-5D-3V az utolsó 10 meccsen, 10 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 1.0 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 60%, gól Over 20%, szöglet Over 40%.
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 14 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.4 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 70%, gól Over 30%, szöglet Over 40%.
| Hartlepool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Everton - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Hartlepool | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Everton - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Hartlepool vs Everton - U21 Gól-/szögletidő eloszlás
Hartlepool vs Everton - U21 Egymás elleni mérleg
Hartlepool vs Everton - U21 Teljes H2H megtekintése →| Hartlepool Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-11-02 | Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Everton - U21 | W | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Hartlepool Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2022-10-15 | Harrogate Town |
2 - 0
2 - 1
|
Hartlepool | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2022-10-08 | 1 Hartlepool |
1 - 0
1 - 3
|
Carlisle 1 | L | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2022-10-04 | Hartlepool |
1 - 0
2 - 1
|
Doncaster 1 | W | 0.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2022-09-30 | 2 Mansfield |
0 - 0
2 - 2
|
Hartlepool 1 | D | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2022-09-24 | 1 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham 3 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-09-20 | 2 Morecambe |
0 - 0
0 - 0
|
Hartlepool | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-09-17 | Sutton Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Hartlepool 1 | L | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2022-09-13 | Hartlepool |
1 - 0
1 - 1
|
Crewe 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-09-03 | 2 Colchester |
0 - 1
1 - 1
|
Hartlepool 3 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2022-08-30 | 1 Hartlepool |
2 - 0
2 - 0
|
Harrogate Town 1 | W | 0.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England League 2 | 2022-08-27 | 3 Leyton Orient |
2 - 1
4 - 2
|
Hartlepool 3 | L | -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2022-08-20 | Hartlepool |
1 - 1
1 - 3
|
Bradford 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-08-16 | 3 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 2 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-9 (16) | 6-5 (11) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-08-13 | 3 Northampton |
1 - 1
2 - 1
|
Hartlepool 3 | L | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2022-08-10 | 1 Blackburn |
1 - 0
4 - 0
|
Hartlepool 1 | L | -1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2022-08-06 | 3 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
AFC Wimbledon | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-07-30 | Walsall |
2 - 0
4 - 0
|
Hartlepool | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2022-07-25 | Hartlepool |
1 - 1
1 - 1
|
Sunderland | D | +1.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
1-12 (13) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2022-07-20 | Hartlepool |
0 - 0
0 - 1
|
Blackburn | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 8.0 | Felett |
|
8-7 (15) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2022-05-07 | 1 Hartlepool |
0 - 1
0 - 2
|
Colchester 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2022-04-30 | 2 Scunthorpe |
0 - 0
1 - 1
|
Hartlepool 1 | D | +1.0, +1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2022-04-23 | 1 Hartlepool |
0 - 1
0 - 3
|
Swindon 1 | L | +0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2022-04-18 | 1 Rochdale |
0 - 1
2 - 1
|
Hartlepool | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-04-15 | 2 Hartlepool |
0 - 0
0 - 1
|
Port Vale 1 | L | +0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2022-04-09 | 1 Forest Green |
0 - 0
1 - 1
|
Hartlepool 1 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2022-04-02 | Hartlepool |
0 - 2
0 - 2
|
Salford City 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-03-29 | Hartlepool |
2 - 2
2 - 2
|
Mansfield 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2022-03-26 | 1 Northampton |
1 - 0
2 - 0
|
Hartlepool 4 | L | -0.5 | Push | 8.5 | Felett |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2022-03-18 | Newport County |
1 - 2
2 - 3
|
Hartlepool 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2022-03-12 | Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Leyton Orient 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Everton - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-09 | 2 Crystal Palace - U21 |
1 - 3
3 - 4
|
Everton - U21 3 1 | W | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-10-04 | 2 Harrogate Town |
0 - 1
1 - 1
|
Everton - U21 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-30 | 3 Fulham - U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Everton - U21 2 | L | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-18 | 2 Everton - U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Brighton - U21 | W | 0.0 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-03 | Everton - U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Chelsea - U21 3 | L | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-08-30 | 2 Morecambe |
2 - 1
3 - 3
|
Everton - U21 2 | D | -0.5, -1.0 | Felett |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-27 | 1 3 West Ham - U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Everton - U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-19 | 2 Everton - U21 |
2 - 2
2 - 2
|
Manchester Utd - U21 3 | D | 0.0, -0.5 | Felett |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-12 | 2 Tottenham - U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Everton - U21 | W | -0.5 | Alatt |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-05 | 3 Everton - U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Blackburn - U21 1 | W | 0.0 | Alatt |
|
3-12 (15) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 5 (1-4) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2021-11-02 | Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Everton - U21 | L | -0.5 | Alatt |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2021-09-28 | 1 Carlisle |
1 - 0
2 - 0
|
Everton - U21 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-11-26 | 2 Everton - U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Fleetwood Town 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-11-05 | 1 Crewe |
1 - 1
2 - 2
|
Everton - U21 2 | D | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-10-01 | Burton Albion |
0 - 1
0 - 2
|
Everton - U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-08-27 | 3 Mansfield |
0 - 1
1 - 1
|
Everton - U21 1 1 | D | 0.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2018-11-06 | Barnsley |
1 - 0
1 - 1
|
Everton - U21 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-10-30 | 1 Oldham |
0 - 2
3 - 2
|
Everton - U21 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-09-25 | 2 Bradford |
0 - 0
1 - 1
|
Everton - U21 2 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-10-31 | 3 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Everton - U21 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-10-24 | 1 Lincoln City |
2 - 0
2 - 1
|
Everton - U21 2 | L | -0.5 | Push |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-08-15 | Notts County |
2 - 0
2 - 1
|
Everton - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Angol County Cup | 2016-08-04 | 1 Prescot Cables |
0 - 2
0 - 3
|
Everton - U21 | W | +1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Angol County Cup | 2016-07-28 | 1 Skelmersdale Utd |
0 - 2
0 - 4
|
Everton - U21 | W | +1.0, +1.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-23 | 2 Everton - U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Celtic - U21 1 1 | W | -0.5 | Alatt |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Angol Premier Liga - U21 | 2016-03-07 | Sunderland - U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Everton - U21 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Angol Premier Liga - U21 | 2016-01-11 | 1 Manchester City - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Everton - U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Angol Premier Liga - U21 | 2015-09-21 | Manchester Utd - U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Everton - U21 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Angol Premier Liga - U21 | 2015-08-19 | 2 Everton - U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Liverpool - U21 | D | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 5 (1-4) | 2 (2-0) |
| Angol Premier Liga - U21 | 2015-08-10 | Tottenham - U21 |
3 - 1
4 - 1
|
Everton - U21 | L | -0.5,-1.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.95 | 3.8 | 3.5 |
| Félidő | 2.4 | 2.375 | 3.75 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | Felett@2 | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 6 , Szöglet: 6 - 1
Szöglet: 9.0 , Hendikep: -0.5 , Gólok: 3.0
Állás: 0 - 4 , Szöglet: 3 - 1 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0, 1.5
-
9' - 1st Goal - Everton - U21 -
13' - 1st Yellow Card - Hartlepool -
14' - 1st Corner - Everton - U21 - 19' - 1st Offside - Everton U21
-
20' - 2nd Goal - Everton - U21 -
27' - 2nd Corner - Hartlepool -
28' - 3rd Goal - Everton - U21 -
40' - 3rd Corner - Hartlepool -
39' - 4th Goal - Everton - U21 -
45+2' - 4th Corner - Hartlepool - Race to 3 Corners - Hartlepool
-
0-4 score at the end of First Half -
51' - 5th Corner - Hartlepool -
51' - 2nd Yellow Card - Hartlepool -
53' - 5th Goal - Everton - U21 -
56' - 6th Corner - Hartlepool - Race to 5 Corners - Hartlepool
-
57' - 7th Corner - Hartlepool - 65' Substitution - McDonald for Taylor - Hartlepool
- 66' Substitution - Crawford for Sylla - Hartlepool
- 65' Substitution - Ferguson for Niang - Hartlepool
- 66' Substitution - Umerah for Robinson - Hartlepool
- 67' Substitution - Cooke for Hastie - Hartlepool
-
71' - 6th Goal - Everton - U21 - Race to 7 Corners - Hartlepool
-
0-6 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

