Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.25
Összes gól
Alatt 9.5
Összes szöglet
+0.25
Gent
Gent vs Wolfsburg Csapatprofil
Gent
WWLWWWWLLWLegutóbbiRomlik-0.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Wolfsburg
WDLWDLLDLWLegutóbbiRomlik-0.8 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 22
Felett 9.5 szögletFelett8/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Gent vs Wolfsburg Mérkőzés tényei
Gent
7GY-0D-3V az utolsó 10 meccsen, 15 szerzett és 6 kapott góllal. Átlag gól: 1.5 mellette, 0.6 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 50%, gól Over 40%, szöglet Over 40%.
Végeredmény
Nyert 70%7
Döntetlen 0%0
Vereség 30%3
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Összes szöglet 9.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 50%5
Wolfsburg
5GY-2D-3V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 40%, gól Over 50%, szöglet Over 70%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 20%2
Vereség 30%3
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Összes szöglet 9.5
Felett 70%7
Érvénytelen 0%0
Alatt 30%3
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 10%1
Vereség 50%5
Utolsó
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Wolfsburg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Wolfsburg | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0, 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 9.5
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.88,
Szórás: 1.58, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 48%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Gent vs Wolfsburg Gól-/szögletidő eloszlás
Gent vs Wolfsburg Egymás elleni mérleg
Gent vs Wolfsburg Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Gent Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Belgium - 1. osztály A | 2016-02-12 | 4 Gent |
0 - 0
2 - 0
|
Mouscron-Peruwelz 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2016-02-07 | 5 Club Brugge |
0 - 0
1 - 0
|
Gent 3 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Belga Kupa | 2016-02-03 | 2 Club Brugge |
1 - 0
1 - 0
|
Gent 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2016-01-31 | 3 Gent |
1 - 1
2 - 1
|
Waasland-Beveren 4 1 | W | -2.0 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2016-01-24 | 2 Standard Liege |
0 - 0
0 - 3
|
Gent 2 | W | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Belga Kupa | 2016-01-21 | 1 Gent |
0 - 1
2 - 1
|
Club Brugge 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
11-4 (15) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2016-01-17 | 1 Gent |
1 - 0
2 - 0
|
Anderlecht 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-12-26 | 4 KV Mechelen |
0 - 0
2 - 0
|
Gent 2 | L | +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-12-20 | Gent |
1 - 0
3 - 0
|
KV Kortrijk | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belga Kupa | 2015-12-16 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
KV Mechelen 4 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-12-13 | Sint-Truidense |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-12-09 | 2 Gent |
1 - 0
2 - 1
|
Zenit St Petersburg 6 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-12-04 | 1 Gent |
1 - 1
2 - 2
|
Zulte-Waregem 3 1 | D | -1.0 | Felett | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Belga Kupa | 2015-12-01 | 2 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Zulte-Waregem 1 | W | -1.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
1-12 (13) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-11-28 | 4 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Gent 4 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-24 | 2 Lyon |
1 - 1
1 - 2
|
Gent 6 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-11-20 | 1 Gent |
2 - 0
5 - 0
|
Westerlo 2 1 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-11-08 | 2 Gent |
1 - 2
1 - 3
|
Charleroi 4 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-04 | 1 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia 4 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-31 | 2 OH Leuven |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-27 | 3 Lokeren |
0 - 1
1 - 2
|
Gent 3 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-24 | 1 Gent |
0 - 0
2 - 2
|
KV Oostende 1 | D | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2015-10-20 | 3 Valencia |
1 - 1
2 - 1
|
Gent 4 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-16 | 2 Mouscron-Peruwelz |
1 - 0
1 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-04 | Gent |
1 - 0
4 - 1
|
Club Brugge 3 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2015-09-29 | 1 Zenit St Petersburg |
1 - 0
2 - 1
|
Gent 3 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-26 | 2 Waasland-Beveren |
0 - 1
1 - 3
|
Gent 2 | W | +1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belga Kupa | 2015-09-23 | 3 Gent |
1 - 0
3 - 0
|
Eupen 2 | W | -1.5 | Push | 10.5 | Alatt |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-20 | 2 Gent |
2 - 2
4 - 1
|
Standard Liege 3 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
13-4 (17) | 8-1 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-09-16 | 2 1 Gent |
0 - 0
1 - 1
|
Lyon 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Wolfsburg Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Németország - Bundesliga I | 2016-02-13 | Wolfsburg |
2 - 0
2 - 0
|
FC Ingolstadt | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Németország - Bundesliga I | 2016-02-06 | 2 Schalke |
5 - 0
3 - 0
|
Wolfsburg 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Németország - Bundesliga I | 2016-01-31 | 3 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 1
|
FC Köln 1 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Németország - Bundesliga I | 2016-01-24 | 2 Eintracht Frankfurt |
0 - 1
3 - 2
|
Wolfsburg | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2016-01-17 | Chemnitzer |
1 - 2
2 - 3
|
Wolfsburg | W | +1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2016-01-13 | Portimonense |
0 - 0
0 - 2
|
Wolfsburg | W | +1.5, +2.0 | Alatt |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2016-01-08 | Cottbus |
0 - 0
0 - 2
|
Wolfsburg | W | +1.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
2-8 (10) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-12-19 | 1 2 VfB Stuttgart |
2 - 1
3 - 1
|
Wolfsburg 1 | L | +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-12-12 | 1 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Hamburg 4 | D | -1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-12-08 | 2 Wolfsburg |
2 - 1
3 - 2
|
Man Utd 2 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-12-05 | 3 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 2
|
Borussia Dortmund 2 | L | +0.5 | Push | 9.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-11-29 | 3 Augsburg |
0 - 0
0 - 0
|
Wolfsburg 3 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-25 | 4 CSKA Moszkva |
0 - 0
0 - 2
|
Wolfsburg | W | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-11-21 | Wolfsburg |
1 - 1
6 - 0
|
Werder Bremen 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-11-07 | 2 Mainz |
1 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg 3 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-03 | 3 PSV |
0 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg 3 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-10-31 | Wolfsburg |
1 - 1
2 - 1
|
Bayer Leverkusen 2 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Németország - DFB Pokal | 2015-10-27 | 2 Wolfsburg |
0 - 3
1 - 3
|
Bayern München 2 | L | +1.0, +1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
0-5 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-10-24 | 2 Darmstadt |
0 - 0
0 - 1
|
Wolfsburg 1 | W | +0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-10-21 | 2 Wolfsburg |
0 - 0
2 - 0
|
PSV | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-10-17 | 4 Wolfsburg |
2 - 1
4 - 2
|
TSG Hoffenheim | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-10-03 | 2 Borussia M'gladbach |
0 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg 3 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-09-30 | 4 Man Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Wolfsburg 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-09-26 | 2 Wolfsburg |
1 - 0
1 - 1
|
Hannover 96 2 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-09-22 | 1 Bayern München |
0 - 1
5 - 1
|
Wolfsburg 2 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-09-19 | 1 Wolfsburg |
0 - 0
2 - 0
|
Hertha Berlin 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-09-15 | Wolfsburg |
1 - 0
1 - 0
|
CSKA Moszkva | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-09-12 | 2 FC Ingolstadt |
0 - 0
0 - 0
|
Wolfsburg 3 | D | +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-08-28 | 1 Wolfsburg |
1 - 0
3 - 0
|
Schalke 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Németország - Bundesliga I | 2015-08-22 | 2 FC Köln |
1 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 3.25 | 3.4 | 2.37 |
| Félidő | 3.6 | 2.1 | 3 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 3 , Szöglet: 7 - 3
Szöglet: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.0, 2.5
-
19' - 1st Corner - Wolfsburg -
25' - 2nd Corner - Wolfsburg - Race to 3 Corners - Wolfsburg
-
28' - 3rd Corner - Wolfsburg -
36' - 4th Corner - Gent -
44' - 1st Goal - Wolfsburg -
45+1' - 5th Corner - Gent - 45+3' Substitution - Schurrle for Jung - Wolfsburg
-
45+2' - 6th Corner - Gent -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 1st Yellow Card - Wolfsburg -
49' - 2nd Yellow Card - Wolfsburg -
50' - 7th Corner - Gent - Race to 5 Corners - Gent
-
51' - 8th Corner - Gent -
54' - 2nd Goal - Wolfsburg -
60' - 3rd Yellow Card - Gent -
61' - 3rd Goal - Wolfsburg - 62' Substitution - Saief for Milicevic - Gent
- 62' Substitution - Matton for Simon - Gent
-
63' - 9th Corner - Gent - 80' Substitution - Coulibaly for Depoitre - Gent
- 80' Substitution - Schafer for Vieirinha - Wolfsburg
-
81' - 4th Goal - Gent -
89' - 5th Goal - Gent - 90+3' Substitution - Putaro for Kruse - Wolfsburg
- Race to 7 Corners - Gent
-
90+2' - 10th Corner - Gent -
2-3 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

