Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.5
Összes gól
Alatt 10.0
Összes szöglet
+0.25
Genk
Genk vs Gent Csapatprofil
Genk
WWLWWLLLLWLegutóbbiRomlik-1.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 20
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Gent
WWLDWWWLWWLegutóbbiTűzben+0.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 18
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepHozza8/10
Genk vs Gent Mérkőzés tényei
Genk
5GY-0D-5V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 16 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.6 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 50%, gól Over 60%, szöglet Over 40%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 0%0
Vereség 50%5
Összes gól 2.5
Felett 60%6
Érvénytelen 0%0
Alatt 40%4
Összes szöglet 10.0
Felett 40%4
Érvénytelen 20%2
Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5
Érvénytelen 10%1
Vereség 40%4
Gent
7GY-1D-2V az utolsó 10 meccsen, 22 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 2.2 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 80%, gól Over 80%, szöglet Over 50%.
Végeredmény
Nyert 70%7
Döntetlen 10%1
Vereség 20%2
Összes gól 2.5
Felett 80%8
Érvénytelen 0%0
Alatt 20%2
Összes szöglet 10.0
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 80%8
Érvénytelen 0%0
Vereség 20%2
Utolsó
| Genk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Genk | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 10.0
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.88,
Szórás: 1.60, Medián: 3,
Módusz: 3,
Felett: 58%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Genk vs Gent Gól-/szögletidő eloszlás
Genk vs Gent Egymás elleni mérleg
Genk vs Gent Teljes H2H megtekintése →| Genk Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-07-31 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Genk | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-07 | Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 4 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Finnország - Kolmonen | 2014-08-22 | Genk |
2 - 2
3 - 2
|
Gent | W | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Genk Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-11-21 | 2 OH Leuven |
0 - 2
1 - 3
|
Genk 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-11-08 | Club Brugge |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 1 | L | -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-30 | 1 Genk |
0 - 1
0 - 2
|
Lokeren 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-27 | 2 KV Oostende |
2 - 0
3 - 2
|
Genk 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-23 | 1 1 Genk |
0 - 2
0 - 4
|
Mouscron-Peruwelz 5 | L | -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-17 | Waasland-Beveren |
0 - 0
0 - 1
|
Genk | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-04 | 1 Genk |
1 - 0
3 - 1
|
Standard Liege 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-27 | 1 KV Kortrijk |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Belga Kupa | 2015-09-23 | Genk |
4 - 0
5 - 2
|
Dessel Sport 4 | W | -2.0, -2.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-18 | Genk |
1 - 0
3 - 1
|
KV Mechelen 3 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-13 | 1 Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-28 | 1 Genk |
1 - 0
2 - 0
|
Charleroi 1 | W | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-21 | 2 Sint-Truidense |
1 - 0
3 - 1
|
Genk 5 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-15 | 1 Genk |
1 - 1
2 - 1
|
Westerlo 1 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-07 | 1 Zulte-Waregem |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 3 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-07-31 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Genk | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-07-25 | Genk |
1 - 0
3 - 1
|
OH Leuven 2 | W | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-19 | Genk |
0 - 0
1 - 0
|
Nantes 1 | W | 0.0,-0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-15 | Genk |
1 - 0
1 - 0
|
Charlton 1 | W | -0.5,-1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-08 | Verbroedering Geel |
1 - 2
1 - 4
|
Genk | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-04 | 1 Genk |
0 - 0
0 - 1
|
Krylia Sovetov 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-02 | VV UNA |
0 - 1
0 - 3
|
Genk 1 | W | +1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belga rájátszás | 2015-05-09 | 1 Zulte-Waregem |
1 - 1
2 - 3
|
Genk 1 | W | +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Belga rájátszás | 2015-05-02 | 1 Genk |
4 - 0
7 - 1
|
Waasland-Beveren | W | -1.5, -2.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belga rájátszás | 2015-04-24 | 2 Genk |
0 - 0
1 - 0
|
KV Mechelen 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belga rájátszás | 2015-04-18 | KV Mechelen |
2 - 0
4 - 0
|
Genk 4 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belga rájátszás | 2015-04-11 | Waasland-Beveren |
0 - 1
0 - 2
|
Genk | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belga rájátszás | 2015-04-03 | 1 2 Genk |
1 - 0
1 - 0
|
Zulte-Waregem 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-03-15 | Standard Liege |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-03-07 | Genk |
2 - 0
3 - 2
|
Zulte-Waregem 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Gent Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2015-11-24 | 2 Lyon |
1 - 1
1 - 2
|
Gent 6 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-11-20 | 1 Gent |
2 - 0
5 - 0
|
Westerlo 2 1 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-11-08 | 2 Gent |
1 - 2
1 - 3
|
Charleroi 4 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2015-11-04 | 1 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia 4 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-31 | 2 OH Leuven |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-27 | 3 Lokeren |
0 - 1
1 - 2
|
Gent 3 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-24 | 1 Gent |
0 - 0
2 - 2
|
KV Oostende 1 | D | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2015-10-20 | 3 Valencia |
1 - 1
2 - 1
|
Gent 4 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-16 | 2 Mouscron-Peruwelz |
1 - 0
1 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-10-04 | Gent |
1 - 0
4 - 1
|
Club Brugge 3 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2015-09-29 | 1 Zenit St Petersburg |
1 - 0
2 - 1
|
Gent 3 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-26 | 2 Waasland-Beveren |
0 - 1
1 - 3
|
Gent 2 | W | +1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belga Kupa | 2015-09-23 | 3 Gent |
1 - 0
3 - 0
|
Eupen 2 | W | -1.5 | Push | 10.5 | Alatt |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-20 | 2 Gent |
2 - 2
4 - 1
|
Standard Liege 3 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
13-4 (17) | 8-1 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-09-16 | 2 1 Gent |
0 - 0
1 - 1
|
Lyon 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-09-12 | 1 1 Zulte-Waregem |
0 - 1
1 - 1
|
Gent 5 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-29 | 1 Gent |
0 - 1
2 - 2
|
KV Mechelen 2 | D | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
12-4 (16) | 9-2 (11) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-23 | KV Kortrijk |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 3 | D | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
11-8 (19) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 7 (5-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-16 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Sint-Truidense 3 | W | -1.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
12-5 (17) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-08-09 | 2 Anderlecht |
1 - 0
1 - 1
|
Gent | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-07-31 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Genk | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-07-26 | 1 3 Westerlo |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 1 | D | +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-17 | 1 VC Eendracht Aalst 2002 |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 2 | D | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belga Szuperkupa | 2015-07-16 | 3 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Club Brugge 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-12 | 1 Gent |
1 - 2
4 - 3
|
Bordeaux 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-11 | Roeselare |
1 - 0
1 - 0
|
Gent 1 | L | +0.5,+1.0 | Alatt |
|
2-9 (11) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-04 | Verbroedering Geel |
1 - 0
2 - 4
|
Gent | W | +1.0, +1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-03 | Gent |
1 - 0
1 - 2
|
Krylia Sovetov | L | -0.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-01 | 1 Gent |
0 - 0
0 - 1
|
Újpest FC | L | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-06-27 | 2 Deinze |
1 - 2
2 - 2
|
Gent 1 | D | +1.5, +2.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.9 | 3.5 | 2.3 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 1 , Szöglet: 7 - 8
Szöglet: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.5
-
2' - 1st Corner - Gent -
8' - 2nd Corner - Gent - Race to 3 Corners - Gent
-
10' - 3rd Corner - Gent -
12' - 4th Corner - Genk -
15' - 5th Corner - Gent -
21' - 1st Goal - Gent -
26' - 6th Corner - Genk -
27' - 7th Corner - Genk -
27' - 8th Corner - Genk -
29' - 1st Yellow Card - Gent -
45+1' - 2nd Yellow Card - Genk -
45+2' - 3rd Yellow Card - Gent -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 4th Yellow Card - Genk - Race to 5 Corners - Genk
-
54' - 9th Corner - Genk -
58' - 5th Yellow Card - Genk -
59' - 10th Corner - Gent -
60' - 11th Corner - Gent -
66' - 12th Corner - Genk - Race to 7 Corners - Genk
-
67' - 13th Corner - Genk -
68' - 14th Corner - Gent -
73' - 6th Yellow Card - Genk -
77' - 15th Corner - Gent -
90+2' - 7th Yellow Card - Gent -
90+3' - 8th Yellow Card - Gent -
0-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

