Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.0
Összes gól
Alatt 8.5
Összes szöglet
-0.5
Roma
Genoa vs Roma Csapatprofil
Genoa
DDWDWLLDWLLegutóbbiStabil-0.4 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Roma
LWWDDLWDWDLegutóbbiStabil-0.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Fordító csapatTöbb mint 2.5 lap 7 az utolsó 10 meccsből
Utolsó
| Genoa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Roma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Genoa | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Roma | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0
Szögletek eloszlásaVonal 8.5
Lapok eloszlásaVonal 4.5
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.28,
Szórás: 1.26, Medián: 2,
Módusz: 1,
Felett: 52%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Genoa vs Roma Gól-/szögletidő eloszlás
Genoa vs Roma Egymás elleni mérleg
Genoa vs Roma Teljes H2H megtekintése →| Genoa Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-29 | Roma |
3 - 0
3 - 1
|
Genoa 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2025-01-17 | 1 Roma |
1 - 1
3 - 1
|
Genoa 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2024-09-15 | 1 Genoa |
0 - 1
1 - 1
|
Roma 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2024-05-19 | 1 2 Roma |
0 - 0
1 - 0
|
Genoa | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2023-09-28 | 4 Genoa |
2 - 1
4 - 1
|
Roma 3 | W | +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Coppa Italia | 2023-01-12 | 2 Roma |
0 - 0
1 - 0
|
Genoa 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
16-1 (17) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2022-02-05 | 1 3 Roma |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 2 1 | D | -1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Olaszország - Serie A | 2021-11-21 | 3 Genoa |
0 - 0
0 - 2
|
Roma 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2021-03-07 | 1 Roma |
1 - 0
1 - 0
|
Genoa 4 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2020-11-08 | 1 Genoa |
0 - 1
1 - 3
|
Roma | L | +1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-8 (9) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2020-01-19 | 2 Genoa |
1 - 3
1 - 3
|
Roma 3 | L | +0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-08-25 | 3 Roma |
2 - 2
3 - 3
|
Genoa 1 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-05 | 1 Genoa |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2018-12-16 | 2 Roma |
2 - 2
3 - 2
|
Genoa 2 | L | -1.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Serie A | 2018-04-18 | Roma |
1 - 0
2 - 1
|
Genoa 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Genoa Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Serie A | 2026-02-28 | 2 Inter Milan |
1 - 0
2 - 0
|
Genoa 1 | L | -1.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-02-22 | Genoa |
2 - 0
3 - 0
|
Torino 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-02-15 | 2 Cremonese |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-02-07 | 2 Genoa |
1 - 2
2 - 3
|
Napoli 2 1 | L | +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-01-30 | 2 Lazio |
0 - 0
3 - 2
|
Genoa 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-01-25 | 2 Genoa |
0 - 1
3 - 2
|
Bologna 2 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-18 | 3 Parma |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 2 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-12 | 2 Genoa |
1 - 0
3 - 0
|
Cagliari 5 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-08 | 3 AC Milan |
0 - 1
1 - 1
|
Genoa 1 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
12-1 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-03 | 1 Genoa |
1 - 1
1 - 1
|
Pisa 3 | D | -0.5 | Push | 8.5 | Felett |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-29 | Roma |
3 - 0
3 - 1
|
Genoa 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-21 | 1 1 Genoa |
0 - 0
0 - 1
|
Atalanta 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
6-10 (16) | 3-6 (9) | 4 (0-4) | 3 (0-3) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-14 | 1 Genoa |
0 - 2
1 - 2
|
Inter Milan 3 | L | +1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-08 | 1 Udinese |
0 - 1
1 - 2
|
Genoa | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2025-12-03 | Atalanta |
1 - 0
4 - 0
|
Genoa 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-29 | 1 Genoa |
1 - 1
2 - 1
|
Verona 3 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-22 | 4 Cagliari |
2 - 2
3 - 3
|
Genoa 2 1 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-09 | 2 Genoa |
1 - 1
2 - 2
|
Fiorentina 3 | D | 0.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-03 | 1 Sassuolo |
0 - 1
1 - 2
|
Genoa 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-29 | 3 Genoa |
0 - 1
0 - 2
|
Cremonese 1 | L | -0.5 | Push | 9.0 | Felett |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-26 | 2 Torino |
0 - 1
2 - 1
|
Genoa 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-19 | 2 Genoa |
0 - 0
0 - 0
|
Parma 4 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-05 | 1 Napoli |
0 - 1
2 - 1
|
Genoa 3 | L | -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-09-29 | 5 Genoa |
0 - 2
0 - 3
|
Lazio 1 | L | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2025-09-25 | Genoa |
1 - 1
3 - 1
|
Empoli | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-09-20 | 1 Bologna |
0 - 0
2 - 1
|
Genoa 5 | L | -0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-09-15 | 1 2 Como |
0 - 0
1 - 1
|
Genoa 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
0-8 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-08-31 | 1 Genoa |
0 - 0
0 - 1
|
Juventus 2 | L | +0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-08-23 | 2 Genoa |
0 - 0
0 - 0
|
Lecce 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2025-08-15 | Genoa |
2 - 0
3 - 0
|
Vicenza 1 | W | -1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Roma Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Serie A | 2026-03-01 | 1 Roma |
1 - 0
3 - 3
|
Juventus | D | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-02-22 | 1 Roma |
0 - 0
3 - 0
|
Cremonese 1 | W | -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-02-15 | 1 Napoli |
1 - 1
2 - 2
|
Roma 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-02-09 | 2 Roma |
1 - 0
2 - 0
|
Cagliari 4 | W | -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2026-02-02 | 5 Udinese |
0 - 0
1 - 0
|
Roma 4 | L | +0.5 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| UEFA Európa Liga | 2026-01-29 | 1 Panathinaikos |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 2 1 | D | +0.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-25 | Roma |
0 - 0
1 - 1
|
AC Milan 4 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Európa Liga | 2026-01-22 | 1 Roma |
1 - 0
2 - 0
|
VfB Stuttgart 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-18 | 2 Torino |
0 - 1
0 - 2
|
Roma 1 | W | +0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2026-01-13 | 2 Roma |
0 - 1
2 - 3
|
Torino 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-10 | 2 Roma |
0 - 0
2 - 0
|
Sassuolo 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-06 | 3 Lecce |
0 - 1
0 - 2
|
Roma 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2026-01-03 | 1 Atalanta |
1 - 0
1 - 0
|
Roma 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-29 | Roma |
3 - 0
3 - 1
|
Genoa 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-20 | 2 Juventus |
1 - 0
2 - 1
|
Roma 3 | L | -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-15 | 3 Roma |
0 - 0
1 - 0
|
Como 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Európa Liga | 2025-12-11 | Celtic |
0 - 3
0 - 3
|
Roma | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-12-07 | 2 Cagliari |
0 - 0
1 - 0
|
Roma 1 1 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-30 | 4 Roma |
0 - 1
0 - 1
|
Napoli 3 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Európa Liga | 2025-11-27 | 2 Roma |
1 - 0
2 - 1
|
Midtjylland 3 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-23 | 2 Cremonese |
0 - 1
1 - 3
|
Roma 2 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-09 | 2 Roma |
1 - 0
2 - 0
|
Udinese 1 | W | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Európa Liga | 2025-11-06 | Rangers |
0 - 2
0 - 2
|
Roma | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-11-02 | 1 AC Milan |
1 - 0
1 - 0
|
Roma 5 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-8 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-29 | Roma |
0 - 0
2 - 1
|
Parma 2 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-26 | 3 Sassuolo |
0 - 1
0 - 1
|
Roma 2 | W | +0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| UEFA Európa Liga | 2025-10-23 | Roma |
0 - 2
1 - 2
|
Viktoria Plzen | L | -1.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-18 | 4 Roma |
0 - 1
0 - 1
|
Inter Milan 3 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2025-10-05 | 2 Fiorentina |
1 - 2
1 - 2
|
Roma 3 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Európa Liga | 2025-10-02 | Roma |
0 - 1
0 - 1
|
Lille 4 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 4.5 | 3.1 | 1.95 |
| Félidő | 5 | 2 | 2.625 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.5) | [email protected] | Vendég@2 |
| Félidő (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (8.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.0) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 3 - 6
Szöglet: 8.5 , Hendikep: +0.5 , Gólok: 2.0
Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 2 Félidő
Szöglet: 4.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 0.5, 1.0
- 9' - 1st Offside - Genoa
-
12' - 1st Yellow Card - Roma -
16' - 2nd Yellow Card - Genoa - 17' - 2nd Offside - Roma
-
21' - 1st Corner - Roma - 21' - 1st Shot Off Target - Malen (Roma)]
-
22' - 2nd Corner - Roma - 24' - 1st Shot On Target - Messias (Genoa)]
- 27' - 2nd Shot Off Target - Masini (Genoa)]
- 21' - 1st Shot Off Target - Malen (Roma)]
- 30' - 3rd Offside - Roma
- 35' - 3rd Shot Off Target - Rensch (Roma)]
- 35' - 3rd Shot Off Target - Rensch (Roma)]
- 36' - 4th Offside - Roma
-
40' - 3rd Yellow Card - Roma - 44' - 4th Shot Off Target - Messias (Genoa)]
- 45' - 5th Shot Off Target - Ekuban (Genoa)]
-
0-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Cristante ~ Venturino ~(Roma)
-
50' - 3rd Corner - Genoa -
52' - 1st Goal - Genoa - 52' - 2nd Shot On Target - Messias (Genoa)]
- 53' - 6th Shot Off Target - Ekuban (Genoa)]
-
55' - 4th Corner - Roma - Race to 3 Corners - Roma
-
55' - 2nd Goal - Roma - 55' - 3rd Shot On Target - N'Dicka (Roma)]
- 55' - 7th Shot Off Target - Mancini (Roma)]
- 56' ~ Substitution ~ El Aynaoui ~ Pellegrini ~(Roma)
- 58' - 5th Offside - Roma
- 61' - 8th Shot Off Target - Malen (Roma)]
- 61' - 8th Shot Off Target - Malen (Roma)]
-
64' - 5th Corner - Roma - 64' ~ Substitution ~ Malinovsky ~ Messias ~(Genoa)
- 64' ~ Substitution ~ Colombo ~ Ekhator ~(Genoa)
-
70' - 6th Corner - Genoa - 69' ~ Substitution ~ Ghilardi ~ Rensch ~(Roma)
- 70' - 9th Shot Off Target - Ellertsson (Genoa)]
-
74' - 7th Corner - Roma - Race to 5 Corners - Roma
- 74' - 10th Shot Off Target - Kone (Roma)]
- 75' ~ Substitution ~ Vitinha ~ Ekuban ~(Genoa)
- 76' - 11th Shot Off Target - Colombo (Genoa)]
- 77' - 4th Shot On Target - Colombo (Genoa)]
- 79' ~ Substitution ~ Martin ~ Ellertsson ~(Genoa)
-
80' - 3rd Goal - Genoa - 80' - 5th Shot On Target - Vitinha (Genoa)]
- 80' - 1st Assist - Masini (Genoa)]
- 84' ~ Substitution ~ Ziolkowski ~ Mancini ~(Roma)
- 84' - 6th Offside - Roma
- 84' ~ Substitution ~ Vaz ~ Celik ~(Roma)
-
89' - 4th Yellow Card - Roma -
90' - 8th Corner - Roma - 90' - 12th Shot Off Target - Cristante (Roma)]
-
90+2' - 9th Corner - Genoa - 90+1' - 6th Shot On Target - Malinovsky (Genoa)]
-
2-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

