Roma vs Genoa Csapatprofil
Roma vs Genoa Mérkőzés tényei
6GY-4D-0V az utolsó 10 meccsen, 21 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 2.1 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 44%, gól Over 70%, szöglet Over 30%.
5GY-4D-1V az utolsó 10 meccsen, 24 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 2.4 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 70%, gól Over 60%, szöglet Over 20%.
| Roma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Genoa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Roma | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Genoa | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Roma vs Genoa Gól-/szögletidő eloszlás
Roma vs Genoa Egymás elleni mérleg
Roma vs Genoa Teljes H2H megtekintése →| Roma Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-05 | 1 Genoa |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2018-12-16 | 2 Roma |
2 - 2
3 - 2
|
Genoa 2 | W | -1.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2018-04-18 | Roma |
1 - 0
2 - 1
|
Genoa 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2017-11-26 | 1 Genoa |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 3 1 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2017-05-28 | 2 Roma |
1 - 1
3 - 2
|
Genoa | W | -3.0 | Felett | 12.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2017-01-08 | 2 Genoa |
0 - 1
0 - 1
|
Roma 4 | W | +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2016-05-02 | 3 Genoa |
1 - 1
2 - 3
|
Roma 3 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-9 (15) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2015-12-20 | 1 3 Roma |
1 - 0
2 - 0
|
Genoa 1 | W | -1.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Olaszország - Serie A | 2015-05-03 | 3 Roma |
1 - 0
2 - 0
|
Genoa 3 | W |
|
7-8 (15) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 5 (0-5) | ||||
| Olaszország - Serie A | 2014-12-14 | 1 2 Genoa |
0 - 1
0 - 1
|
Roma 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Roma Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2019-08-17 | 1 Arezzo |
0 - 0
1 - 3
|
Roma 1 | W | +2.0, +2.5 | Felett |
|
||||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2019-08-11 | Roma |
2 - 2
2 - 2
|
Real Madrid 1 | D | 9.5 |
|
|||||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2019-08-07 | 3 Roma |
0 - 1
2 - 2
|
Athletic Bilbao 2 1 | D | -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2019-08-03 | Lille |
1 - 0
2 - 3
|
Roma 1 | W | 0.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2019-07-31 | Perugia |
1 - 2
1 - 3
|
Roma | W | +1.0, +1.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2019-05-26 | 2 Roma |
1 - 0
2 - 1
|
Parma 1 | W | -2.0, -2.5 | Alatt | 12.0 | Felett |
|
13-8 (21) | 4-6 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-18 | 2 Sassuolo |
0 - 0
0 - 0
|
Roma 4 | D | +1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-12 | 3 Roma |
0 - 0
2 - 0
|
Juventus 1 | W | 0.0 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-05 | 1 Genoa |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-27 | 1 Roma |
2 - 0
3 - 0
|
Cagliari 2 | W | -1.5 | Push | 11.0 | Alatt |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-20 | 1 Inter Milan |
0 - 1
1 - 1
|
Roma 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-13 | 2 Roma |
0 - 0
1 - 0
|
Udinese 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-06 | 2 Sampdoria |
0 - 0
0 - 1
|
Roma 2 | W | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-03 | 3 Roma |
1 - 1
2 - 2
|
Fiorentina 4 | D | -0.5 | Felett | 11.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-31 | 4 Roma |
1 - 1
1 - 4
|
Napoli 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-16 | 4 Spal |
1 - 0
2 - 1
|
Roma 5 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-11 | 1 3 Roma |
2 - 1
2 - 1
|
Empoli 1 | W | -1.0 | Push | 11.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2019-03-06 | 3 FC Porto |
1 - 1
2 - 1
|
Roma 4 | L | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-02 | 4 Lazio |
1 - 0
3 - 0
|
Roma 4 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-23 | 2 Frosinone |
1 - 2
2 - 3
|
Roma 2 | W | +1.0, +1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-18 | 3 Roma |
0 - 0
2 - 1
|
Bologna 5 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
9-7 (16) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| UEFA Champions League | 2019-02-12 | 1 Roma |
0 - 0
2 - 1
|
FC Porto 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-08 | 1 Chievo |
0 - 2
0 - 3
|
Roma 2 | W | +1.0 | Push | 10.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-03 | 3 Roma |
0 - 1
1 - 1
|
AC Milan 4 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2019-01-30 | 1 Fiorentina |
3 - 1
7 - 1
|
Roma 3 1 | L | 0.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-01-27 | Atalanta |
1 - 3
3 - 3
|
Roma 3 | D | -0.5 | Felett | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-01-19 | 2 Roma |
2 - 0
3 - 2
|
Torino 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 11.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2019-01-14 | 1 Roma |
2 - 0
4 - 0
|
Virtus Entella 2 | W | -2.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2018-12-29 | 1 Parma |
0 - 0
0 - 2
|
Roma 1 | W | +1.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2018-12-26 | 1 Roma |
2 - 0
3 - 1
|
Sassuolo 1 | W | -1.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Genoa Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Coppa Italia | 2019-08-16 | Genoa |
3 - 0
4 - 1
|
Imolese | W | -2.0, -2.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2019-08-08 | 1 Reggio Audace FC |
0 - 1
1 - 2
|
Genoa | W | +3.5 | Alatt |
|
||||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2019-08-04 | 1 Bordeaux |
1 - 2
2 - 3
|
Genoa 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2019-08-02 | 2 Nantes |
0 - 1
1 - 1
|
Genoa 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2019-07-20 | Lyon |
1 - 1
3 - 4
|
Genoa 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2019-07-16 | FC Wacker Innsbruck II |
0 - 2
0 - 7
|
Genoa | W | +4.0 | Felett |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Olaszország - Serie A | 2019-05-26 | 1 Fiorentina |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-18 | 1 2 Genoa |
0 - 1
1 - 1
|
Cagliari 1 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
11-3 (14) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-11 | 1 Atalanta |
0 - 0
2 - 1
|
Genoa 3 | L | -1.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-05-05 | 1 Genoa |
0 - 0
1 - 1
|
Roma 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-28 | 3 Spal |
1 - 0
1 - 1
|
Genoa 3 | D | 0.0 | Push | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-20 | 4 Genoa |
0 - 0
0 - 1
|
Torino 4 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-14 | 2 Sampdoria |
1 - 0
2 - 0
|
Genoa 5 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-07 | 2 Napoli |
1 - 1
1 - 1
|
Genoa 1 | D | -1.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
11-6 (17) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 4 (4-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-04-03 | 1 2 Genoa |
0 - 2
0 - 4
|
Inter Milan 1 | L | +0.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-30 | 3 Udinese |
1 - 0
2 - 0
|
Genoa 4 | L | 0.0 | Push | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-17 | 2 Genoa |
0 - 0
2 - 0
|
Juventus 3 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-09 | 2 Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Genoa 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-03-03 | 2 Genoa |
0 - 0
0 - 0
|
Frosinone 3 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-24 | 2 Chievo |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-17 | 3 Genoa |
0 - 1
2 - 1
|
Lazio 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-10 | 2 Bologna |
1 - 1
1 - 1
|
Genoa 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
13-3 (16) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-02-03 | 1 Genoa |
1 - 1
1 - 1
|
Sassuolo 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Olaszország - Serie A | 2019-01-28 | 1 Empoli |
0 - 1
1 - 3
|
Genoa 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2019-01-21 | 3 Genoa |
0 - 0
0 - 2
|
AC Milan 3 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2019-01-14 | Genoa |
0 - 1
1 - 1
|
Wurzburger Kickers | D | -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2018-12-29 | 2 Genoa |
0 - 0
0 - 0
|
Fiorentina 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2018-12-26 | 3 Cagliari |
1 - 0
1 - 0
|
Genoa 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2018-12-22 | 3 Genoa |
1 - 0
3 - 1
|
Atalanta 1 2 | W | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-6 (15) | 7-5 (12) | 6 (3-3) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2018-12-16 | 2 Roma |
2 - 2
3 - 2
|
Genoa 2 | L | -1.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.65 | 3.8 | 5.5 |
| Félidő | 2.2 | 2.4 | 4.75 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.75) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 3 , Szöglet: 5 - 1
Szöglet: 11.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Gólok: 2.5, 3.0
Állás: 2 - 2 , Szöglet: 3 - 0 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Goal - Roma -
16' - 2nd Goal - Genoa -
30' - 3rd Goal - Roma -
34' - 1st Corner - Roma -
35' - 2nd Corner - Roma -
38' - 1st Yellow Card - Roma -
42' - 2nd Yellow Card - Roma -
43' - 4th Goal - Genoa -
45+2' - 3rd Corner - Roma - Race to 3 Corners - Roma
-
2-2 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - Roma -
49' - 5th Goal - Roma -
56' - 3rd Yellow Card - Genoa -
62' - 5th Corner - Genoa - 66' Substitution - Mancini for Juan Jesus - Roma
-
70' - 6th Goal - Genoa -
74' - 4th Yellow Card - Roma - 73' Substitution - El Yamiq for Barreca - Genoa
- 73' Substitution - Pastore for Kluivert - Roma
- Race to 5 Corners - Roma
-
76' - 6th Corner - Roma - 78' Substitution - Zappacosta for Florenzi - Roma
- 86' Substitution - Pandev for Pinamonti - Genoa
- 90+1' Substitution - Sanabria for Kouame - Genoa
-
3-3 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

