Crusaders vs Ards Csapatprofil
Crusaders vs Ards Mérkőzés tényei
5GY-2D-3V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 60%, gól Over 20%, szöglet Over 80%.
3GY-3D-4V az utolsó 10 meccsen, 10 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 1.0 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 60%, gól Over 20%, szöglet Over 40%.
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Ards | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Ards | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Crusaders vs Ards Gól-/szögletidő eloszlás
Crusaders vs Ards Egymás elleni mérleg
Crusaders vs Ards Teljes H2H megtekintése →| Crusaders Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Észak-Írország - Premier | 2019-03-23 | 1 Ards |
1 - 0
2 - 2
|
Crusaders 1 | D | +1.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2018-11-10 | 1 Ards |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 2 | W | +1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2018-08-06 | 1 Crusaders |
2 - 1
4 - 2
|
Ards 5 1 | W | -2.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2018-01-13 | 2 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Ards 2 | W | -2.0, -2.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2017-11-04 | 2 Ards |
0 - 1
2 - 4
|
Crusaders | W | +1.5, +2.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Crusaders Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2019-06-26 | Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Motherwell | W | +1.0 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-06-22 | Loughgall |
0 - 1
0 - 3
|
Crusaders | W | +2.0 | Alatt |
|
||||||
| Észak-ír Kupa | 2019-05-04 | 2 Ballinamallard Utd |
0 - 1
0 - 3
|
Crusaders 3 | W | +1.5, +2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-27 | 2 Ballymena Utd |
0 - 2
0 - 3
|
Crusaders 2 | W | 0.0 | Push |
|
||||||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-23 | 1 Coleraine |
2 - 1
4 - 2
|
Crusaders | L | +0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-20 | 2 Cliftonville |
2 - 0
2 - 0
|
Crusaders 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-13 | 2 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-06 | 1 Glenavon |
0 - 0
2 - 1
|
Crusaders 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Észak-ír Kupa | 2019-03-30 | 2 Coleraine |
0 - 0
0 - 2
|
Crusaders 4 | W | +0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-03-23 | 1 Ards |
1 - 0
2 - 2
|
Crusaders 1 | D | +1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-9 (14) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-03-19 | 1 Warrenpoint Town |
1 - 0
1 - 3
|
Crusaders 3 | W | +1.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2019-03-16 | 1 3 Crusaders |
2 - 0
2 - 0
|
Cliftonville 2 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 7 (0-7) |
| Northern Ireland County Antrim Shield | 2019-03-12 | 4 Crusaders |
1 - 3
4 - 3
|
Linfield 3 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
12-8 (20) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Észak-ír Kupa | 2019-03-02 | 2 Crusaders |
3 - 0
3 - 0
|
Ballymena Utd 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2019-02-22 | 3 Crusaders |
1 - 0
1 - 1
|
Glenavon 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-02-15 | 2 Crusaders |
1 - 0
4 - 2
|
Coleraine 2 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-02-09 | Dungannon Swifts |
0 - 0
1 - 0
|
Crusaders 1 | L | +1.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Észak-ír Kupa | 2019-02-02 | Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-26 | Institute |
0 - 3
1 - 3
|
Crusaders | W | +1.0, +1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-19 | 6 Crusaders |
0 - 1
0 - 1
|
Linfield 3 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-11 | 2 Newry City |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Észak-ír Kupa | 2019-01-05 | 2 Crusaders |
0 - 0
4 - 1
|
Glentoran 1 | W | -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-01 | 1 Crusaders |
2 - 1
3 - 2
|
Ballymena Utd 2 | W | 0.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-29 | 1 5 Glentoran |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 2 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-26 | 2 Cliftonville |
0 - 2
1 - 5
|
Crusaders | W | 0.0 | Felett |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-22 | 3 Crusaders |
0 - 0
3 - 1
|
Warrenpoint Town 2 | W | -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-15 | 2 Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Dungannon Swifts | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Észak-Írország - Ligakupa | 2018-12-11 | 4 Crusaders |
0 - 0
0 - 1
|
Ballymena Utd 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-08 | 2 Linfield |
2 - 0
4 - 1
|
Crusaders 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-01 | 1 4 Glentoran |
2 - 2
2 - 2
|
Crusaders 5 2 | D | +0.5, +1.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Ards Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Észak-ír rájátszás | 2019-05-06 | 1 Ards |
1 - 2
1 - 2
|
Carrick Rangers 3 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Észak-ír rájátszás | 2019-05-03 | 1 Carrick Rangers |
1 - 0
1 - 0
|
Ards 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-23 | 3 Ards |
1 - 0
1 - 0
|
Dungannon Swifts 3 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-20 | 1 Institute |
0 - 0
0 - 1
|
Ards 3 | W | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-13 | 1 1 Ards |
0 - 0
1 - 1
|
Glentoran 1 | D | +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Észak-Írország - Premier | 2019-04-05 | 2 Newry City |
2 - 0
3 - 0
|
Ards 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-03-23 | 1 Ards |
1 - 0
2 - 2
|
Crusaders 1 | D | +1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-9 (14) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-03-16 | 3 Ards |
0 - 1
0 - 1
|
Warrenpoint Town 1 | L | 0.0 | Alatt |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2019-03-09 | 4 Glentoran |
0 - 1
1 - 1
|
Ards 1 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-02-23 | 2 Ards |
2 - 0
3 - 1
|
Newry City 3 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-02-15 | 3 Ards |
0 - 1
0 - 3
|
Institute 2 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-02-09 | 1 Glenavon |
0 - 0
2 - 0
|
Ards 4 | L | -1.5 | Alatt |
|
9-11 (20) | 5-8 (13) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-26 | 1 Ballymena Utd |
2 - 1
4 - 1
|
Ards 3 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-18 | 2 Ards |
1 - 1
1 - 2
|
Coleraine 1 | L | +1.0, +1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
1-12 (13) | 0-9 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-12 | 2 Cliftonville |
1 - 1
4 - 1
|
Ards 2 | L | -1.0, -1.5 | Felett |
|
11-2 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2019-01-01 | 3 Ards |
0 - 0
0 - 2
|
Linfield 1 | L | +1.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
3-10 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-29 | 1 Dungannon Swifts |
0 - 1
0 - 3
|
Ards 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 6-3 (9) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-26 | 1 Institute |
1 - 0
1 - 0
|
Ards 5 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-15 | 1 Ards |
1 - 2
1 - 3
|
Cliftonville 2 | L | +1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-6 (13) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-12-01 | 1 Ards |
0 - 0
1 - 1
|
Warrenpoint Town 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-11 (20) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-11-24 | Glenavon |
1 - 0
3 - 1
|
Ards 1 | L | -1.5, -2.0 | Felett |
|
10-7 (17) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 4 (2-2) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2018-11-17 | 1 Newry City |
0 - 0
2 - 0
|
Ards 3 | L | 0.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Észak-Írország - Ligakupa | 2018-11-13 | Ards |
0 - 0
0 - 1
|
Ballymena Utd | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-11-10 | 1 Ards |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 2 | L | +1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-11-03 | 1 5 Ards |
1 - 1
2 - 2
|
Dungannon Swifts 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-10-27 | 1 2 Glentoran |
2 - 0
4 - 0
|
Ards 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland County Antrim Shield | 2018-10-23 | 1 Larne FC |
2 - 0
3 - 1
|
Ards 1 | L | -0.5 | Felett |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Észak-Írország - Premier | 2018-10-20 | 5 Ards |
1 - 0
2 - 1
|
Linfield 3 | W | +1.5, +2.0 | Push | 10.5 | Felett |
|
2-10 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Észak-Írország - Premier | 2018-10-13 | Warrenpoint Town |
0 - 0
1 - 0
|
Ards 2 | L | 0.0 | Alatt |
|
9-7 (16) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Észak-Írország - Ligakupa | 2018-10-09 | 1 Dergview FC |
1 - 1
1 - 4
|
Ards 2 | W | +0.5, +1.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.182 | 6.5 | 10 |
| Félidő | 1.571 | 2.875 | 8 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-1.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.75) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 4 - 1 , Szöglet: 11 - 5
Szöglet: 9.0 , Hendikep: -1.5 , Gólok: 3.0, 3.5
Állás: 2 - 1 , Szöglet: 4 - 5 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Gólok: 1.5
-
5' - 1st Goal - Crusaders -
7' - 1st Corner - Ards -
15' - 2nd Corner - Ards -
24' - 2nd Goal - Ards -
27' - 3rd Corner - Crusaders -
27' - 4th Corner - Crusaders -
29' - 5th Corner - Crusaders - Race to 3 Corners - Crusaders
-
29' - 6th Corner - Crusaders -
39' - 7th Corner - Ards -
39' - 8th Corner - Ards -
41' - 3rd Goal - Crusaders - Race to 5 Corners - Ards
-
45' - 9th Corner - Ards -
2-1 score at the end of First Half -
53' - 10th Corner - Crusaders -
61' - 11th Corner - Crusaders -
63' - 4th Goal - Crusaders -
72' - 5th Goal - Crusaders - Race to 7 Corners - Crusaders
-
74' - 12th Corner - Crusaders -
77' - 13th Corner - Crusaders - Race to 9 Corners - Crusaders
-
81' - 14th Corner - Crusaders -
82' - 15th Corner - Crusaders -
83' - 16th Corner - Crusaders -
4-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

