Bournemouth vs Atalanta Csapatprofil
Bournemouth vs Atalanta Mérkőzés tényei
4GY-0D-6V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 50%, szöglet Over 70%.
6GY-1D-3V az utolsó 10 meccsen, 25 szerzett és 14 kapott góllal. Átlag gól: 2.5 mellette, 1.4 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 60%, gól Over 70%, szöglet Over 40%.
| Bournemouth | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Atalanta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Bournemouth | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Atalanta | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Bournemouth vs Atalanta Gól-/szögletidő eloszlás
Bournemouth vs Atalanta Egymás elleni mérleg
Bournemouth vs Atalanta Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Bournemouth Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2023-07-25 | 1 Southampton |
1 - 2
2 - 3
|
Bournemouth 1 | W | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2023-07-16 | Bournemouth |
0 - 0
0 - 1
|
Maccabi Tel Aviv | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2023-07-13 | 1 Hibernian |
0 - 2
0 - 4
|
Bournemouth 1 | W | +1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2023-05-28 | 1 Everton |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 3 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2023-05-20 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 1
|
Man Utd | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2023-05-13 | Crystal Palace |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-05-06 | 1 Bournemouth |
1 - 1
1 - 3
|
Chelsea 3 | L | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-30 | 1 Bournemouth |
2 - 1
4 - 1
|
Leeds | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-27 | Southampton |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 3 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-23 | 1 Bournemouth |
0 - 3
0 - 4
|
West Ham 2 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-15 | 1 Tottenham |
1 - 1
2 - 3
|
Bournemouth 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-08 | Leicester |
0 - 1
0 - 1
|
Bournemouth 3 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-04 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 2
|
Brighton 1 | L | +1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-01 | 1 Bournemouth |
0 - 1
2 - 1
|
Fulham 4 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-03-18 | 1 Aston Villa |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 6 (6-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-03-11 | 2 Bournemouth |
1 - 0
1 - 0
|
Liverpool 1 | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-03-04 | Arsenal |
0 - 1
3 - 2
|
Bournemouth 2 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
17-1 (18) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 4 (4-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-02-25 | 2 Bournemouth |
0 - 3
1 - 4
|
Man City 2 | L | +1.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-02-18 | 3 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
12-2 (14) | 8-2 (10) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-02-11 | 2 Bournemouth |
1 - 1
1 - 1
|
Newcastle 3 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-02-04 | 3 Brighton |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-01-21 | 1 Bournemouth |
1 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 2 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-01-14 | 1 Brentford |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Angol FA Kupa | 2023-01-07 | 1 Bournemouth |
1 - 3
2 - 4
|
Burnley 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-01-03 | Man Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 3 | L | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 6 (5-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2022-12-31 | 4 Bournemouth |
0 - 2
0 - 2
|
Crystal Palace 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2022-12-27 | Chelsea |
2 - 0
2 - 0
|
Bournemouth | L | -1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| Anglia - EFL Cup | 2022-12-20 | 1 Newcastle |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 1 | L | -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2022-11-12 | 2 Bournemouth |
2 - 0
3 - 0
|
Everton | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - EFL Cup | 2022-11-08 | 3 Bournemouth |
1 - 0
4 - 1
|
Everton 2 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Atalanta Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Európai barátságos mérkőzések | 2023-07-26 | Atalanta |
4 - 0
6 - 0
|
Pro Vercelli | W | -4.0 | Felett |
|
||||||
| Olaszország - Serie A | 2023-06-04 | 1 Atalanta |
2 - 0
5 - 2
|
Monza 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2023-05-27 | Inter Milan |
2 - 1
3 - 2
|
Atalanta 1 | L | -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2023-05-20 | 1 Atalanta |
1 - 1
3 - 1
|
Verona 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2023-05-13 | 2 Salernitana |
0 - 0
1 - 0
|
Atalanta 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2023-05-07 | 1 Atalanta |
0 - 0
0 - 2
|
Juventus 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Olaszország - Serie A | 2023-05-03 | Atalanta |
1 - 1
3 - 2
|
Spezia 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
12-3 (15) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2023-04-29 | 1 Torino |
0 - 1
1 - 2
|
Atalanta 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-04-24 | 3 Atalanta |
1 - 0
3 - 1
|
Roma 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2023-04-17 | 1 Fiorentina |
0 - 1
1 - 1
|
Atalanta 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-04-08 | 3 Atalanta |
0 - 0
0 - 2
|
Bologna 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-04-01 | 3 Cremonese |
0 - 1
1 - 3
|
Atalanta 2 | W | +1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Serie A | 2023-03-17 | 3 Atalanta |
0 - 1
2 - 1
|
Empoli 2 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Felett |
|
13-2 (15) | 11-0 (11) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-03-11 | 1 Napoli |
0 - 0
2 - 0
|
Atalanta 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-03-04 | 2 Atalanta |
0 - 0
0 - 0
|
Udinese 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
12-3 (15) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Olaszország - Serie A | 2023-02-26 | 3 AC Milan |
1 - 0
2 - 0
|
Atalanta 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-02-19 | 3 Atalanta |
0 - 1
1 - 2
|
Lecce 3 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-02-11 | 1 Lazio |
0 - 1
0 - 2
|
Atalanta 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2023-02-04 | 5 Sassuolo |
0 - 0
1 - 0
|
Atalanta 1 2 | L | +0.5 | Alatt | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2023-01-31 | 4 Inter Milan |
0 - 0
1 - 0
|
Atalanta 1 | L | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Serie A | 2023-01-28 | Atalanta |
1 - 0
2 - 0
|
Sampdoria 2 | W | -1.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie A | 2023-01-22 | 1 Juventus |
2 - 1
3 - 3
|
Atalanta 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Coppa Italia | 2023-01-19 | 1 Atalanta |
3 - 2
5 - 2
|
Spezia 2 | W | -1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-01-15 | 1 Atalanta |
5 - 1
8 - 2
|
Salernitana | W | -1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-01-09 | 3 Bologna |
1 - 0
1 - 2
|
Atalanta 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie A | 2023-01-04 | 3 Spezia |
2 - 0
2 - 2
|
Atalanta 3 | D | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2022-12-30 | Atalanta |
4 - 0
10 - 1
|
A.C. Crema 1908 | W | -3.5 | Felett |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2022-12-29 | Atalanta |
0 - 1
0 - 1
|
AZ | L | -1.0 | Alatt | 8.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2022-12-23 | Real Betis |
0 - 2
0 - 3
|
Atalanta | W | 0.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2022-12-16 | Nice |
0 - 2
0 - 3
|
Atalanta 2 | W | 0.0, +0.5 | Push | 8.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.7 | 3.5 | 2.15 |
| Félidő | 3.25 | 2.25 | 2.75 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (8.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (4.0) | [email protected] | Alatt@2 |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 3 , Szöglet: 2 - 1
Szöglet: 8.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.5, 3.0
Állás: 1 - 2 , Szöglet: 1 - 1 Félidő
Szöglet: 4.0 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Goal - Atalanta -
25' - 1st Corner - Atalanta -
36' - 2nd Goal - Atalanta -
38' - 2nd Corner - Bournemouth -
38' - 3rd Goal - Bournemouth -
1-2 score at the end of First Half -
64' - 3rd Corner - Bournemouth -
85' - 4th Goal - Atalanta -
1-3 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

