Bournemouth vs Atalanta Profil týmů
Bournemouth vs Atalanta Fakta o zápasu
4V-0R-6P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 70%.
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 25 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.5 pro, 1.4 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 70%, rohy Over 40%.
| Bournemouth | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Atalanta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Bournemouth | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Atalanta | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Bournemouth vs Atalanta Časové rozložení gólů/rohů
Bournemouth vs Atalanta Vzájemné zápasy
Bournemouth vs Atalanta Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Bournemouth Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2023-07-25 | 1 Southampton |
1 - 2
2 - 3
|
Bournemouth 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2023-07-16 | Bournemouth |
0 - 0
0 - 1
|
Maccabi Tel Aviv | P | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2023-07-13 | 1 Hibernian |
0 - 2
0 - 4
|
Bournemouth 1 | V | +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League | 2023-05-28 | 1 Everton |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League | 2023-05-20 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 1
|
Man Utd | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League | 2023-05-13 | Crystal Palace |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-05-06 | 1 Bournemouth |
1 - 1
1 - 3
|
Chelsea 3 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-04-30 | 1 Bournemouth |
2 - 1
4 - 1
|
Leeds | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Premier League | 2023-04-27 | Southampton |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-04-23 | 1 Bournemouth |
0 - 3
0 - 4
|
West Ham 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League | 2023-04-15 | 1 Tottenham |
1 - 1
2 - 3
|
Bournemouth 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-04-08 | Leicester |
0 - 1
0 - 1
|
Bournemouth 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League | 2023-04-04 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 2
|
Brighton 1 | P | +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-04-01 | 1 Bournemouth |
0 - 1
2 - 1
|
Fulham 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-03-18 | 1 Aston Villa |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 6 (6-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-03-11 | 2 Bournemouth |
1 - 0
1 - 0
|
Liverpool 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-03-04 | Arsenal |
0 - 1
3 - 2
|
Bournemouth 2 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
17-1 (18) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 4 (4-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-02-25 | 2 Bournemouth |
0 - 3
1 - 4
|
Man City 2 | P | +1.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League | 2023-02-18 | 3 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-2 (14) | 8-2 (10) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-02-11 | 2 Bournemouth |
1 - 1
1 - 1
|
Newcastle 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League | 2023-02-04 | 3 Brighton |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League | 2023-01-21 | 1 Bournemouth |
1 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League | 2023-01-14 | 1 Brentford |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2023-01-07 | 1 Bournemouth |
1 - 3
2 - 4
|
Burnley 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League | 2023-01-03 | Man Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 3 | P | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 6 (5-1) |
| Anglie - Premier League | 2022-12-31 | 4 Bournemouth |
0 - 2
0 - 2
|
Crystal Palace 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League | 2022-12-27 | Chelsea |
2 - 0
2 - 0
|
Bournemouth | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| Anglie - Pohár EFL | 2022-12-20 | 1 Newcastle |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 1 | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - Premier League | 2022-11-12 | 2 Bournemouth |
2 - 0
3 - 0
|
Everton | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - Pohár EFL | 2022-11-08 | 3 Bournemouth |
1 - 0
4 - 1
|
Everton 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Atalanta Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-26 | Atalanta |
4 - 0
6 - 0
|
Pro Vercelli | V | -4.0 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie A | 2023-06-04 | 1 Atalanta |
2 - 0
5 - 2
|
Monza 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2023-05-27 | Inter Milán |
2 - 1
3 - 2
|
Atalanta 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2023-05-20 | 1 Atalanta |
1 - 1
3 - 1
|
Verona 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2023-05-13 | 2 Salernitana |
0 - 0
1 - 0
|
Atalanta 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2023-05-07 | 1 Atalanta |
0 - 0
0 - 2
|
Juventus 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie A | 2023-05-03 | Atalanta |
1 - 1
3 - 2
|
Spezia 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
12-3 (15) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie A | 2023-04-29 | 1 Torino |
0 - 1
1 - 2
|
Atalanta 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-04-24 | 3 Atalanta |
1 - 0
3 - 1
|
Roma 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie A | 2023-04-17 | 1 Fiorentina |
0 - 1
1 - 1
|
Atalanta 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-04-08 | 3 Atalanta |
0 - 0
0 - 2
|
Bologna 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-04-01 | 3 Cremonese |
0 - 1
1 - 3
|
Atalanta 2 | V | +1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie A | 2023-03-17 | 3 Atalanta |
0 - 1
2 - 1
|
Empoli 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Více |
|
13-2 (15) | 11-0 (11) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-03-11 | 1 Neapol |
0 - 0
2 - 0
|
Atalanta 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-03-04 | 2 Atalanta |
0 - 0
0 - 0
|
Udinese 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-3 (15) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Itálie - Serie A | 2023-02-26 | 3 AC Milán |
1 - 0
2 - 0
|
Atalanta 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-02-19 | 3 Atalanta |
0 - 1
1 - 2
|
Lecce 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-02-11 | 1 Lazio |
0 - 1
0 - 2
|
Atalanta 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2023-02-04 | 5 Sassuolo |
0 - 0
1 - 0
|
Atalanta 1 2 | P | +0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Itálie - Coppa Italia | 2023-01-31 | 4 Inter Milán |
0 - 0
1 - 0
|
Atalanta 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2023-01-28 | Atalanta |
1 - 0
2 - 0
|
Sampdoria 2 | V | -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie A | 2023-01-22 | 1 Juventus |
2 - 1
3 - 3
|
Atalanta 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2023-01-19 | 1 Atalanta |
3 - 2
5 - 2
|
Spezia 2 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-01-15 | 1 Atalanta |
5 - 1
8 - 2
|
Salernitana | V | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-01-09 | 3 Bologna |
1 - 0
1 - 2
|
Atalanta 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2023-01-04 | 3 Spezia |
2 - 0
2 - 2
|
Atalanta 3 | R | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-12-30 | Atalanta |
4 - 0
10 - 1
|
A.C. Crema 1908 | V | -3.5 | Více |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-12-29 | Atalanta |
0 - 1
0 - 1
|
AZ | P | -1.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2022-12-23 | Real Betis |
0 - 2
0 - 3
|
Atalanta | V | 0.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-12-16 | Nice |
0 - 2
0 - 3
|
Atalanta 2 | V | 0.0, +0.5 | Push | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.7 | 3.5 | 2.15 |
| Poločas | 3.25 | 2.25 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 2 - 1
Roh: 8.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 2 , Roh: 1 - 1 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Goal - Atalanta -
25' - 1st Corner - Atalanta -
36' - 2nd Goal - Atalanta -
38' - 2nd Corner - Bournemouth -
38' - 3rd Goal - Bournemouth -
1-2 score at the end of First Half -
64' - 3rd Corner - Bournemouth -
85' - 4th Goal - Atalanta -
1-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

