Wolverhampton vs Torino Meeskonna profiil
Wolverhampton vs Torino Mängu faktid
6V-4V-0K viimases 10 mängus, löönud 23 ja lasknud 5 väravat. Keskmised väravad: 2.3 poolt, 0.5 vastu. Võit 60%, AH võit 80%, värav Over 50%, nurgalöök Over 20%.
7V-1V-2K viimases 10 mängus, löönud 27 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 2.7 poolt, 1.5 vastu. Võit 70%, AH võit 50%, värav Over 90%, nurgalöök Over 40%.
| Wolverhampton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Torino | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Wolverhampton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Torino | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Wolverhampton vs Torino Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Wolverhampton vs Torino Omavahelised kohtumised
Wolverhampton vs Torino Vaata kogu H2H-d →| Wolverhampton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-22 | 6 Torino |
0 - 1
2 - 3
|
Wolverhampton 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Wolverhampton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2019-08-25 | Wolverhampton |
0 - 1
1 - 1
|
Burnley 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-22 | 6 Torino |
0 - 1
2 - 3
|
Wolverhampton 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-08-19 | 2 Wolverhampton |
0 - 1
1 - 1
|
Man Utd 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-15 | 1 Wolverhampton |
0 - 0
4 - 0
|
Jerevani Pyunik | V | -3.0 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-08-11 | Leicester |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-08 | Jerevani Pyunik |
0 - 2
0 - 4
|
Wolverhampton 2 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-01 | 2 Crusaders |
1 - 3
1 - 4
|
Wolverhampton 1 | V | +2.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-07-25 | Wolverhampton |
1 - 0
2 - 0
|
Crusaders | V | -3.5, -4.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Asia Trophy | 2019-07-20 | 1 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 0
|
Man City | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Asia Trophy | 2019-07-17 | Newcastle |
0 - 3
0 - 4
|
Wolverhampton | V | +0.5,+1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-05-12 | Liverpool |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton 2 | K | -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-05-04 | 1 Wolverhampton |
0 - 0
1 - 0
|
Fulham 3 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-04-27 | 3 Watford |
0 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-04-24 | 2 Wolverhampton |
3 - 0
3 - 1
|
Arsenal 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Premier League | 2019-04-20 | Wolverhampton |
0 - 0
0 - 0
|
Brighton 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
14-1 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-04-13 | 1 Southampton |
2 - 1
3 - 1
|
Wolverhampton 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-04-07 | 2 Watford |
0 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-04-02 | 1 Wolverhampton |
1 - 1
2 - 1
|
Man Utd 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-03-30 | 1 Burnley |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-03-16 | 3 Wolverhampton |
0 - 0
2 - 1
|
Man Utd 5 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 5-4 (9) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-03-10 | 1 Chelsea |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 4 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-0 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-03-02 | 1 Wolverhampton |
2 - 0
2 - 0
|
Cardiff 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-26 | 2 Huddersfield |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-23 | 4 Bournemouth |
1 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 5 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-8 (17) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-02-17 | 2 Bristol City |
0 - 1
0 - 1
|
Wolverhampton 2 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-11 | 1 Wolverhampton |
0 - 0
1 - 1
|
Newcastle 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-1 (14) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 5 (5-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-02-05 | Wolverhampton |
2 - 2
3 - 2
|
Shrewsbury 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-02 | 3 Everton |
1 - 2
1 - 3
|
Wolverhampton 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-29 | Wolverhampton |
0 - 0
3 - 0
|
West Ham | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-26 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
2 - 2
|
Wolverhampton | Vi | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Torino Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2019-08-25 | 4 Torino |
1 - 0
2 - 1
|
Sassuolo 3 | V | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-22 | 6 Torino |
0 - 1
2 - 3
|
Wolverhampton 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-15 | Soligorski Šahtjor |
0 - 0
1 - 1
|
Torino 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-08 | 1 Torino |
2 - 0
5 - 0
|
Soligorski Šahtjor 2 | V | -2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-01 | 2 Debreceni VSC |
0 - 2
1 - 4
|
Torino 2 | V | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-07-25 | 1 Torino |
2 - 0
3 - 0
|
Debreceni VSC 2 | V | -2.0, -2.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-18 | Torino |
1 - 1
3 - 2
|
Pro Patria | V | -3.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-05-26 | Torino |
0 - 0
3 - 1
|
Lazio 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2019-05-19 | 1 Empoli |
1 - 0
4 - 1
|
Torino 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-05-12 | 1 Torino |
0 - 1
3 - 2
|
Sassuolo 4 1 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-05-03 | 3 Juventus |
0 - 1
1 - 1
|
Torino 3 | Vi | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-04-28 | 2 Torino |
0 - 0
2 - 0
|
AC Milan 6 1 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2019-04-20 | 4 Genoa |
0 - 0
0 - 1
|
Torino 4 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-04-14 | 1 2 Torino |
0 - 0
1 - 1
|
Cagliari 5 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Itaalia Serie A | 2019-04-06 | 4 Parma |
0 - 0
0 - 0
|
Torino 5 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-04-03 | 3 Torino |
2 - 0
2 - 1
|
Sampdoria 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-03-31 | Fiorentina |
1 - 1
1 - 1
|
Torino 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-03-16 | 1 4 Torino |
1 - 2
2 - 3
|
Bologna 3 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2019-03-10 | 2 Frosinone |
1 - 0
1 - 2
|
Torino 4 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-03-03 | 1 Torino |
0 - 0
3 - 0
|
Chievo 4 | V | -1.0 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2019-02-23 | 2 Torino |
1 - 0
2 - 0
|
Atalanta 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Itaalia Serie A | 2019-02-17 | 5 Napoli |
0 - 0
0 - 0
|
Torino 3 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
15-4 (19) | 7-3 (10) | 5 (3-2) | 5 (4-1) |
| Itaalia Serie A | 2019-02-10 | 2 Torino |
1 - 0
1 - 0
|
Udinese 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2019-02-03 | 5 SPAL |
0 - 0
0 - 0
|
Torino 4 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-6 (17) | 6-5 (11) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Itaalia Serie A | 2019-01-27 | 3 Torino |
1 - 0
1 - 0
|
Inter Milan 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Itaalia Serie A | 2019-01-19 | 2 Roma |
2 - 0
3 - 2
|
Torino 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 11.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Coppa Itaalia | 2019-01-13 | 1 Torino |
0 - 0
0 - 2
|
Fiorentina 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-29 | 1 4 Lazio |
0 - 1
1 - 1
|
Torino 4 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-26 | 1 Torino |
1 - 0
3 - 0
|
Empoli 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2018-12-22 | 2 Sassuolo |
0 - 0
1 - 1
|
Torino 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.727 | 4 | 4.333 |
| Pool | 2.4 | 2.2 | 4.333 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 4 - 6
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 0 - 2 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0
-
7' - 1st Corner - Torino -
28' - 2nd Corner - Torino -
30' - 1st Goal - Wolverhampton -
33' - 1st Yellow Card - Torino -
45' - 2nd Yellow Card - Wolverhampton -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 3rd Yellow Card - Torino -
51' - 3rd Corner - Torino - Race to 3 Corners - Torino
-
55' - 4th Corner - Wolverhampton -
57' - 2nd Goal - Torino -
58' - 3rd Goal - Wolverhampton -
63' - 4th Yellow Card - Torino -
64' - 5th Corner - Wolverhampton -
68' - 6th Corner - Wolverhampton - 70' Substitution - Berenguer for Aina - Torino
- 72' Substitution - Meite for Rincon - Torino
-
73' - 7th Corner - Wolverhampton -
78' - 8th Corner - Torino -
79' - 9th Corner - Torino - Race to 5 Corners - Torino
-
80' - 10th Corner - Torino - 82' Substitution - Millico for Zaza - Torino
- 81' Substitution - Cutrone for Jota - Wolverhampton
- 90' Substitution - Neves for Joao Moutinho - Wolverhampton
- 90+2' Substitution - Pedro Neto for Jimenez - Wolverhampton
-
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

