K, Apr 24, 2019 · 19:45
VanimadHiljutised
WLWDLD
2.80
3.60
2.55
HiljutisedVanimad
LWWWLW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Üle 10.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Arsenal
Wolverhampton vs Arsenal Meeskonna profiil
Wolverhampton
DLWDWLWDLDHiljutisedLangusteel-0.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Arsenal
DLWWWLWWWLHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatab6/10
Viimane
| Wolverhampton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Arsenal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Wolverhampton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Arsenal | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.93,
Std. hälve: 1.65, Mediaan: 3,
Mood: 2,
Üle: 53%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Wolverhampton vs Arsenal Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Wolverhampton vs Arsenal Omavahelised kohtumised
Wolverhampton vs Arsenal Vaata kogu H2H-d →| Wolverhampton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2018-11-11 | 2 Arsenal |
0 - 1
1 - 1
|
Wolverhampton 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Wolverhampton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2019-04-20 | Wolverhampton |
0 - 0
0 - 0
|
Brighton 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-04-13 | 1 Southampton |
2 - 1
3 - 1
|
Wolverhampton 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa FA Cup | 2019-04-07 | 2 Watford |
0 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-04-02 | 1 Wolverhampton |
1 - 1
2 - 1
|
Man Utd 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-03-30 | 1 Burnley |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa FA Cup | 2019-03-16 | 3 Wolverhampton |
0 - 0
2 - 1
|
Man Utd 5 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 5-4 (9) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-03-10 | 1 Chelsea |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 4 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-0 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-03-02 | 1 Wolverhampton |
2 - 0
2 - 0
|
Cardiff 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-26 | 2 Huddersfield |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-23 | 4 Bournemouth |
1 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 5 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-8 (17) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-02-17 | 2 Bristol City |
0 - 1
0 - 1
|
Wolverhampton 2 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-11 | 1 Wolverhampton |
0 - 0
1 - 1
|
Newcastle 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-1 (14) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 5 (5-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-02-05 | Wolverhampton |
2 - 2
3 - 2
|
Shrewsbury 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-02 | 3 Everton |
1 - 2
1 - 3
|
Wolverhampton 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-29 | Wolverhampton |
0 - 0
3 - 0
|
West Ham | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-26 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
2 - 2
|
Wolverhampton | Vi | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-19 | 3 Wolverhampton |
2 - 0
4 - 3
|
Leicester 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-9 (14) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-14 | 1 Man City |
2 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton 1 | K | -2.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-07 | Wolverhampton |
1 - 0
2 - 1
|
Liverpool 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-02 | 4 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 2
|
Crystal Palace 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
3-10 (13) | 1-7 (8) | 6 (1-5) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-29 | 3 Tottenham |
1 - 0
1 - 3
|
Wolverhampton 2 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-26 | 2 Fulham |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-21 | Wolverhampton |
0 - 1
0 - 2
|
Liverpool | K | +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-15 | 1 Wolverhampton |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 2 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-09 | 1 2 Newcastle |
1 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton 5 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-05 | 4 Wolverhampton |
0 - 1
2 - 1
|
Chelsea 4 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2018-11-30 | 1 Cardiff |
0 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2018-11-25 | 1 Wolverhampton |
0 - 1
0 - 2
|
Huddersfield 2 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2018-11-11 | 2 Arsenal |
0 - 1
1 - 1
|
Wolverhampton 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Premier League | 2018-11-03 | 1 Wolverhampton |
0 - 2
2 - 3
|
Tottenham 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Arsenal Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2019-04-21 | 4 Arsenal |
0 - 1
2 - 3
|
Crystal Palace 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2019-04-18 | 2 Napoli |
0 - 1
0 - 1
|
Arsenal 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-04-15 | 1 2 Watford |
0 - 1
0 - 1
|
Arsenal | V | +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2019-04-11 | Arsenal |
2 - 0
2 - 0
|
Napoli 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-04-07 | 1 Everton |
1 - 0
1 - 0
|
Arsenal 4 | K | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2019-04-01 | 2 Arsenal |
1 - 0
2 - 0
|
Newcastle | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-03-26 | Al-Nasr SC |
1 - 1
2 - 3
|
Arsenal 1 | V | +2 | Üle |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| UEFA Euroopa liiga | 2019-03-14 | 4 Arsenal |
2 - 0
3 - 0
|
Rennes 4 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-03-10 | 2 Arsenal |
1 - 0
2 - 0
|
Man Utd 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-03-07 | 2 Rennes |
1 - 1
3 - 1
|
Arsenal 2 1 | K | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-03-02 | 3 Tottenham |
0 - 1
1 - 1
|
Arsenal 2 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-27 | 2 Arsenal |
2 - 1
5 - 1
|
Bournemouth 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-24 | Arsenal |
2 - 0
2 - 0
|
Southampton | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-02-21 | Arsenal |
2 - 0
3 - 0
|
Barõssavi BATE | V | -2.5 | Alla | 11.5 | Alla |
|
11-0 (11) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-02-14 | 1 Barõssavi BATE |
1 - 0
1 - 0
|
Arsenal 1 1 | K | +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
3-12 (15) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-09 | 3 Huddersfield |
0 - 2
1 - 2
|
Arsenal 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-02-03 | 1 Man City |
2 - 1
3 - 1
|
Arsenal 1 | K | -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-29 | Arsenal |
0 - 0
2 - 1
|
Cardiff | V | -2.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-25 | 3 Arsenal |
1 - 2
1 - 3
|
Man Utd 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-19 | Arsenal |
2 - 0
2 - 0
|
Chelsea 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-12 | West Ham |
0 - 0
1 - 0
|
Arsenal 2 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2019-01-05 | Blackpool |
0 - 2
0 - 3
|
Arsenal 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2019-01-01 | Arsenal |
1 - 0
4 - 1
|
Fulham 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-29 | 1 Liverpool |
4 - 1
5 - 1
|
Arsenal 2 | K | -1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-26 | 2 Brighton |
1 - 1
1 - 1
|
Arsenal 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-22 | 2 Arsenal |
1 - 0
3 - 1
|
Burnley 5 | V | -2.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa EFL Cup | 2018-12-19 | 2 Arsenal |
0 - 1
0 - 2
|
Tottenham 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-16 | 3 Southampton |
2 - 1
3 - 2
|
Arsenal 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Euroopa liiga | 2018-12-13 | Arsenal |
1 - 0
1 - 0
|
FK Qarabag 1 | V | -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2018-12-08 | 5 Arsenal |
0 - 0
1 - 0
|
Huddersfield 4 | V | -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.8 | 3.6 | 2.55 |
| Pool | 3.25 | 2.2 | 3.1 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 5 - 5
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 3 - 0 , Nurgalöök: 2 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
7' - 1st Corner - Arsenal -
17' - 1st Yellow Card - Wolverhampton -
27' - 2nd Yellow Card - Arsenal -
28' - 1st Goal - Wolverhampton -
32' - 3rd Yellow Card - Arsenal -
32' - 2nd Corner - Wolverhampton -
36' - 3rd Corner - Wolverhampton -
37' - 2nd Goal - Wolverhampton -
41' - 4th Corner - Arsenal -
45' - 4th Yellow Card - Arsenal -
45+2' - 3rd Goal - Wolverhampton -
3-0 score at the end of First Half -
59' - 5th Corner - Wolverhampton - Race to 3 Corners - Wolverhampton
- 59' Substitution - Kolasinac for Mkhitaryan - Arsenal
- 59' Substitution - Guendouzi for Torreira - Arsenal
- 71' Substitution - Nketiah for Iwobi - Arsenal
-
74' - 6th Corner - Wolverhampton - 78' Substitution - Ivan Cavaleiro for Jota - Wolverhampton
-
79' - 7th Corner - Arsenal -
80' - 4th Goal - Arsenal - 82' Substitution - Traore for Jimenez - Wolverhampton
-
83' - 8th Corner - Arsenal -
84' - 5th Yellow Card - Wolverhampton - Race to 5 Corners - Arsenal
-
84' - 9th Corner - Arsenal - 89' Substitution - Gibbs-White for Joao Moutinho - Wolverhampton
-
90+4' - 10th Corner - Wolverhampton -
3-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

