Trofense vs SC Coimbrões Meeskonna profiil
Trofense vs SC Coimbrões Mängu faktid
4V-2V-4K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 1.1 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 40%, nurgalöök Over 40%.
5V-0V-5K viimases 10 mängus, löönud 20 ja lasknud 22 väravat. Keskmised väravad: 2.0 poolt, 2.2 vastu. Võit 50%, AH võit 50%, värav Over 100%, nurgalöök Over 40%.
| Trofense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| SC Coimbrões | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Trofense | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| SC Coimbrões | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Trofense vs SC Coimbrões Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Trofense vs SC Coimbrões Omavahelised kohtumised
Trofense vs SC Coimbrões Vaata kogu H2H-d →| Trofense Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-25 | Trofense |
0 - 0
1 - 0
|
SC Coimbrões | V |
|
||||||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-03-25 | 5 Trofense |
0 - 0
2 - 0
|
SC Coimbrões 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2017-11-26 | 3 SC Coimbrões |
0 - 2
1 - 4
|
Trofense 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Trofense Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-10-27 | 2 Leca FC |
0 - 0
0 - 0
|
Trofense 6 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-09-22 | 6 Trofense |
0 - 0
0 - 0
|
AD Sanjoanense 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-09-15 | 1 Gondomar |
0 - 0
1 - 0
|
Trofense 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-08-31 | 1 Trofense |
0 - 1
1 - 4
|
USC Paredes | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-08-25 | 2 4 FC Pedras Rubras |
0 - 1
0 - 1
|
Trofense 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-08-18 | 1 5 Trofense |
0 - 1
1 - 2
|
FC Arouca 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-08-10 | 1 Trofense |
2 - 0
5 - 1
|
AC Bougadense | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
13-1 (14) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-08-03 | Trofense |
1 - 0
3 - 1
|
CD Aves U23 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-27 | Trofense |
0 - 1
0 - 2
|
Braga B | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-24 | Maia Lidador |
0 - 1
0 - 2
|
Trofense | V | +1.0, +1.5 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-05-12 | 1 Trofense |
0 - 0
1 - 1
|
AD Oliveirense 4 1 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-28 | 1 2 Trofense |
0 - 0
0 - 1
|
Vizela 3 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-20 | Cacadores Taipas |
0 - 2
0 - 3
|
Trofense | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-14 | 2 Trofense |
0 - 1
0 - 1
|
Limianos 3 | K | -1.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-07 | 4 Merelinense |
0 - 0
0 - 1
|
Trofense 1 | V | +0.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-03-30 | 4 Trofense |
2 - 0
3 - 1
|
Gil Vicente 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-03-24 | 3 Vilaverdense |
1 - 4
1 - 5
|
Trofense 3 | V | +1.0 | Üle |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-03-16 | 1 Trofense |
2 - 1
3 - 1
|
Chaves B 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-03-03 | 1 Trofense |
0 - 0
0 - 2
|
São Martinho 2 | K | -0.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-02-24 | 1 3 Trofense |
0 - 0
0 - 0
|
AD Fafe 4 | Vi | -0.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-02-10 | 1 Trofense |
3 - 0
3 - 0
|
SC Maria da Fonte 1 | V | -1.5 | Tasa |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-02-03 | 4 Pedras Salgadas |
0 - 0
0 - 1
|
Trofense 2 1 | V | +1.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-01-27 | 1 Trofense |
0 - 0
0 - 1
|
Felgueiras 1932 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-01-20 | 4 SC Mirandela |
0 - 3
1 - 3
|
Trofense 3 1 | V | 0.0 | Üle |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-01-13 | 2 AD Oliveirense |
0 - 1
0 - 2
|
Trofense 5 | V | +1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-01-06 | 2 Trofense |
0 - 0
2 - 0
|
Montalegre 3 1 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 7-5 (12) | 4 (2-2) | 3 (1-2) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-12-16 | 1 3 Vizela |
1 - 1
2 - 2
|
Trofense 6 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-12-09 | 1 Trofense |
0 - 0
2 - 0
|
Cacadores Taipas 1 | V | -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-11-18 | Trofense |
1 - 0
3 - 1
|
Merelinense 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-11-04 | 1 Trofense |
1 - 0
4 - 3
|
Vilaverdense 1 | V | -1.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| SC Coimbrões Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-10-27 | 1 3 SC Coimbrões |
0 - 1
0 - 3
|
SC Espinho 2 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2019-10-19 | 1 SC Coimbrões |
0 - 3
0 - 5
|
FC Porto 2 | K | +3.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-10-13 | 3 Valadares Gaia FC |
1 - 0
3 - 2
|
SC Coimbrões 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Portugali karikas | 2019-09-29 | 3 SC Coimbrões |
1 - 0
3 - 1
|
GD Prado 3 | V | -1.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-09-22 | 4 SC Coimbrões |
1 - 1
1 - 2
|
Lusitano FCV 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Portugali karikas | 2019-09-08 | 2 SC Coimbrões |
4 - 0
4 - 1
|
SC Régua 4 | V | -1.0 | Üle |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-09-01 | 3 SC Coimbrões |
1 - 1
4 - 2
|
Gondomar 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-08-18 | SC Coimbrões |
0 - 1
2 - 1
|
AD Sanjoanense 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (3-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-28 | 1 SC Coimbrões |
0 - 1
2 - 1
|
Amarante FC 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-20 | 2 Lusitano FCV |
1 - 2
3 - 2
|
SC Coimbrões 5 2 | K | -1.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-14 | 1 SC Coimbrões |
1 - 0
1 - 3
|
RD Agueda 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-04-07 | SC Espinho |
0 - 0
1 - 0
|
SC Coimbrões 2 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-03-24 | Uniao Madeira |
0 - 0
0 - 0
|
SC Coimbrões | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-03-17 | 1 SC Coimbrões |
2 - 0
4 - 0
|
AD Sanjoanense 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
3-12 (15) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 4 (0-4) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-03-10 | 2 FC Pedras Rubras |
0 - 0
1 - 0
|
SC Coimbrões 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-02-24 | 2 SC Coimbrões |
1 - 2
2 - 2
|
FC Cesarense 4 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
13-4 (17) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-02-17 | 2 Lusitania Lourosa |
2 - 1
2 - 2
|
SC Coimbrões 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-02-10 | 3 SC Coimbrões |
2 - 1
3 - 2
|
Leca FC | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-02-03 | 1 Maritimo Funchal II |
0 - 0
0 - 0
|
SC Coimbrões 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-01-27 | SC Coimbrões |
0 - 0
0 - 1
|
USC Paredes 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2019-01-06 | 2 SC Coimbrões |
2 - 0
2 - 0
|
SC Penalva do Castelo 5 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-12-16 | Amarante |
0 - 1
0 - 1
|
SC Coimbrões 4 | V | -0.5 | Alla |
|
16-3 (19) | 8-2 (10) | 6 (5-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-12-09 | 1 SC Coimbrões |
0 - 0
0 - 0
|
Lusitano FCV 3 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-12-02 | RD Agueda |
0 - 0
0 - 0
|
SC Coimbrões 1 | Vi | -0.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-11-18 | 4 SC Coimbrões |
1 - 0
2 - 0
|
SC Espinho 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-11-04 | SC Coimbrões |
0 - 2
1 - 3
|
Uniao Madeira | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-10-28 | 3 AD Sanjoanense |
0 - 0
2 - 1
|
SC Coimbrões 2 | K | -0.5 | Üle |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugali karikas | 2018-10-21 | 3 FC Vale Formoso |
1 - 2
2 - 2
|
SC Coimbrões 1 2 | Vi | +1.0 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
8-3 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-10-14 | 1 5 SC Coimbrões |
0 - 0
0 - 0
|
FC Pedras Rubras 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugali Campeonato Nacional | 2018-10-07 | 6 GD Gafanha |
0 - 1
2 - 1
|
SC Coimbrões 6 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
12-2 (14) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.15 | 3.4 | 2.8 |
| Pool | 2.875 | 2.2 | 3.25 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 2 , Nurgalöök: 5 - 2
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 0 - 2 , Nurgalöök: 1 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
9' - 1st Corner - SC Coimbrões -
9' - 1st Goal - SC Coimbrões -
15' - 2nd Corner - Trofense -
38' - 2nd Goal - SC Coimbrões -
0-2 score at the end of First Half -
54' - 1st Yellow Card - Trofense -
56' - 2nd Yellow Card - Trofense -
62' - 3rd Corner - Trofense -
64' - 3rd Yellow Card - Trofense -
67' - 4th Corner - Trofense - Race to 3 Corners - Trofense
-
72' - 4th Yellow Card - SC Coimbrões -
75' - 5th Corner - Trofense -
78' - 5th Yellow Card - SC Coimbrões -
79' - 6th Corner - Trofense - Race to 5 Corners - Trofense
-
90+6' - 7th Corner - SC Coimbrões -
0-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

