L, Jul 27, 2019 · 17:00
0 - 2
Täisaeg · PA 0-1
VanimadHiljutised
WLWLDW
2.20
3.50
2.75
HiljutisedVanimad
WWWDLL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-0.25
Trofense
Trofense
DLWWWWLWLDHiljutisedLangusteel-0.8 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatab6/10
Braga B
WLDDLLLDWWHiljutisedTõusuteel+0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
Trofense
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Braga B
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Trofense
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Braga B
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Trofense Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2018-08-01 Trofense
1 - 2
4 - 3
Braga B V 0.0, +0.5 Üle
Portugali Segunda Liga 2015-02-21 3 Trofense
1 - 0
1 - 1
Braga B 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0
Portugali Segunda Liga 2014-09-13 3 Braga B
0 - 0
1 - 2
Trofense 4 V 0.0, -0.5 Üle
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Trofense Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-24 Maia Lidador
0 - 1
0 - 2
Trofense V +1.0, +1.5 Alla
Portugali Campeonato Nacional 2019-05-12 1 Trofense
0 - 0
1 - 1
AD Oliveirense 4 1 Vi -1.0 Alla 9.5
Portugali Campeonato Nacional 2019-04-28 1 2 Trofense
0 - 0
0 - 1
Vizela 3 K 0.0 Alla 10.5
Portugali Campeonato Nacional 2019-04-20 Cacadores Taipas
0 - 2
0 - 3
Trofense V +1.0, +1.5 Üle
Portugali Campeonato Nacional 2019-04-14 2 Trofense
0 - 1
0 - 1
Limianos 3 K -1.5 Alla
Portugali Campeonato Nacional 2019-04-07 4 Merelinense
0 - 0
0 - 1
Trofense 1 V +0.5 Alla
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugali Campeonato Nacional 2019-03-30 4 Trofense
2 - 0
3 - 1
Gil Vicente 2 V 0.0, -0.5 Üle
1-8 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugali Campeonato Nacional 2019-03-24 3 Vilaverdense
1 - 4
1 - 5
Trofense 3 V +1.0 Üle
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugali Campeonato Nacional 2019-03-16 1 Trofense
2 - 1
3 - 1
Chaves B 2 V 0.0, -0.5 Üle
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugali Campeonato Nacional 2019-03-03 1 Trofense
0 - 0
0 - 2
São Martinho 2 K -0.5 Alla
3-6 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugali Campeonato Nacional 2019-02-24 1 3 Trofense
0 - 0
0 - 0
AD Fafe 4 Vi -0.5 Alla
6-4 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugali Campeonato Nacional 2019-02-10 1 Trofense
3 - 0
3 - 0
SC Maria da Fonte 1 V -1.5 Tasa
5-3 (8) 5-2 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Portugali Campeonato Nacional 2019-02-03 4 Pedras Salgadas
0 - 0
0 - 1
Trofense 2 1 V +1.0 Alla
7-3 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugali Campeonato Nacional 2019-01-27 1 Trofense
0 - 0
0 - 1
Felgueiras 1932 3 K -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
10-2 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 5 (5-0)
Portugali Campeonato Nacional 2019-01-20 4 SC Mirandela
0 - 3
1 - 3
Trofense 3 1 V 0.0 Üle
12-1 (13) 6-0 (6) 1 (1-0) 4 (4-0)
Portugali Campeonato Nacional 2019-01-13 2 AD Oliveirense
0 - 1
0 - 2
Trofense 5 V +1.0 Alla 10.0 Tasa
3-7 (10) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugali Campeonato Nacional 2019-01-06 2 Trofense
0 - 0
2 - 0
Montalegre 3 1 V -1.0 Alla 9.5 Üle
9-7 (16) 7-5 (12) 4 (2-2) 3 (1-2)
Portugali Campeonato Nacional 2018-12-16 1 3 Vizela
1 - 1
2 - 2
Trofense 6 Vi -1.0, -1.5 Üle
7-4 (11) 5-2 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugali Campeonato Nacional 2018-12-09 1 Trofense
0 - 0
2 - 0
Cacadores Taipas 1 V -1.5 Alla 9.5 Üle
7-5 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugali Campeonato Nacional 2018-11-18 Trofense
1 - 0
3 - 1
Merelinense 1 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugali Campeonato Nacional 2018-11-04 1 Trofense
1 - 0
4 - 3
Vilaverdense 1 V -1.5 Üle
3-10 (13) 2-6 (8) 3 (1-2) 2 (1-1)
Portugali karikas 2018-09-30 5 Trofense
0 - 1
2 - 3
Penafiel 5 K +0.5 Üle 10.5 Alla
2-4 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugali Campeonato Nacional 2018-09-23 1 AD Fafe
1 - 0
1 - 3
Trofense 4 V 0.0, -0.5 Üle
5-2 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugali karikas 2018-09-09 1 6 Trofense
1 - 0
1 - 0
Vizela 1 V 0.0 Alla 10.5 Alla
1-6 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugali Campeonato Nacional 2018-09-02 2 Maria Da Fonte
0 - 0
1 - 2
Trofense 1 V 0.0 Üle
3-12 (15) 3-7 (10) 4 (0-4) 1 (0-1)
Portugali Campeonato Nacional 2018-08-26 1 Trofense
0 - 1
1 - 2
Pedras Salgadas 3 K 0.0, -0.5 Üle
8-2 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Portugali Campeonato Nacional 2018-08-19 2 Felgueiras 1932
0 - 0
1 - 2
Trofense 6 V -0.5 Üle
11-0 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugali Campeonato Nacional 2018-08-12 Trofense
0 - 0
0 - 0
Mirandela Vi 0.0 Alla
4-7 (11) 4-3 (7) 3 (2-1) 1 (0-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-08-01 Trofense
1 - 2
4 - 3
Braga B V 0.0, +0.5 Üle
8-4 (12) 6-0 (6) 0 (0-0) 2 (0-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-07-25 Trofense
0 - 0
1 - 0
SC Coimbrões V
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Braga B Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-24 Amarante FC
0 - 0
0 - 2
Braga B V 0.0, -0.5 Alla
Portugali Segunda Liga 2019-05-18 1 5 Braga B
2 - 1
5 - 1
Benfica B 1 2 V 0.0, -0.5 Üle 10.5
Portugali Segunda Liga 2019-05-12 3 FC Porto B
0 - 1
0 - 1
Braga B 3 V -0.5 Alla 10.0
Portugali Segunda Liga 2019-05-06 1 3 Guimarães B
1 - 1
2 - 2
Braga B 6 Vi 0.0, -0.5 Üle 10.5
Portugali Segunda Liga 2019-04-27 4 Braga B
1 - 0
1 - 2
Sporting Covilha 3 K 0.0, -0.5 Üle 10.0
Portugali Segunda Liga 2019-04-19 5 Varzim
0 - 0
1 - 0
Braga B 3 K 0.0, -0.5 Alla 10.5 Alla
6-3 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-04-12 3 Braga B
0 - 1
0 - 1
Cova de Piedade 5 K -0.5 Alla 10.5 Üle
12-3 (15) 3-2 (5) 2 (1-1) 4 (4-0)
Portugali Segunda Liga 2019-04-06 1 2 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Braga B 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
5-8 (13) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2019-03-31 1 4 Braga B
0 - 1
1 - 1
Leixões 2 Vi 0.0 Alla 10.0 Tasa
6-4 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-03-16 Académica
0 - 0
1 - 0
Braga B 4 K -0.5, -1.0 Alla 10.5 Alla
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Portugali Segunda Liga 2019-03-09 1 Famalicao
0 - 1
1 - 2
Braga B 3 V -0.5, -1.0 Üle 10.5 Üle
12-0 (12) 7-0 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugali Segunda Liga 2019-03-02 1 Braga B
0 - 0
1 - 0
UD Oliveirense 2 V 0.0, -0.5 Alla 10.5 Üle
6-6 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2019-02-24 Académico de Viseu
0 - 0
4 - 0
Braga B 1 K 0.0, -0.5 Üle 10.5 Üle
10-1 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugali Segunda Liga 2019-02-17 5 Braga B
0 - 0
0 - 2
Arouca 2 K 0.0 Alla 10.0 Alla
3-6 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugali Segunda Liga 2019-02-09 2 Penafiel
1 - 0
3 - 0
Braga B 1 1 K 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugali Segunda Liga 2019-02-03 2 Braga B
0 - 0
1 - 0
SC Farense 1 V 0.0, -0.5 Alla 10.5 Alla
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugali Segunda Liga 2019-01-29 3 Estoril
1 - 0
2 - 1
Braga B 2 K -0.5, -1.0 Üle 10.0 Üle
13-1 (14) 7-1 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-01-19 4 Braga B
3 - 1
3 - 1
Paços de Ferreira 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.5 Alla
4-6 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugali Segunda Liga 2019-01-13 Benfica B
1 - 1
2 - 3
Braga B 3 1 V -0.5, -1.0 Üle 10.5 Üle
7-4 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugali Segunda Liga 2019-01-09 4 Braga B
0 - 1
0 - 1
FC Porto B 2 K 0.0 Alla 10.0 Üle
9-3 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugali Segunda Liga 2019-01-06 5 Braga B
1 - 2
2 - 3
Guimarães B 5 K -0.5 Üle 10.0 Üle
10-2 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugali Segunda Liga 2019-01-02 1 Sporting Covilha
1 - 0
1 - 0
Braga B 3 K 0.0 Alla 10.0 Üle
4-9 (13) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (1-3)
Portugali Segunda Liga 2018-12-22 4 Braga B
0 - 0
0 - 1
Varzim 1 K -0.5 Alla 10.0 Üle
8-4 (12) 7-1 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2018-12-16 1 5 Cova de Piedade
0 - 1
2 - 1
Braga B 5 K 0.0 Üle
2-10 (12) 1-9 (10) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugali Segunda Liga 2018-12-09 1 Braga B
4 - 0
6 - 1
CD Mafra 3 V 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
5-9 (14) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2018-12-02 1 3 Leixões
0 - 0
2 - 1
Braga B 6 K -0.5 Üle 10.0 Alla
4-1 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2018-11-11 3 Braga B
0 - 0
0 - 1
Académica 3 1 K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Tasa
5-5 (10) 2-3 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Portugali Segunda Liga 2018-11-03 2 Braga B
0 - 0
2 - 0
Famalicao 6 V 0.0 Alla 10.5 Üle
5-6 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 4 (2-2)
Portugali Segunda Liga 2018-10-28 4 UD Oliveirense
1 - 0
2 - 0
Braga B 2 K 0.0, -0.5 Alla 10.5 Üle
3-10 (13) 2-6 (8) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugali Segunda Liga 2018-10-07 2 Braga B
1 - 0
2 - 0
Académico de Viseu 3 V 0.0 Alla 10.0 Üle
6-7 (13) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.2 3.5 2.75
Aasia handikäp
Täis (-0.25) Kodu@2 Võõ[email protected]
Väravad kokku
Täis (2.75) Ü[email protected] Alla@2


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 2 , Nurgalöök: 3 - 3

Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.5, 3.0

3
Pealelöök väravasse
3
2
Pealelöök mööda
3
110
Rünnak
111
46
Ohtlik rünnak
42

Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 1 - 2 Pool

Nurgalöök: , Handikäp: , Väravad:

1
Pealelöök väravasse
1
2
Pealelöök mööda
1
60
Rünnak
55
22
Ohtlik rünnak
19
  • 9' - 1st Goal - Braga B
  • 19' - 1st Corner - Braga B
  • 23' - 2nd Corner - Braga B
  • 26' - 3rd Corner - Trofense
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 53' - 4th Corner - Trofense
  • 61' - 5th Corner - Braga B
  • Race to 3 Corners - Braga B
  • 68' - 6th Corner - Trofense
  • 73' - 2nd Goal - Braga B
  • 0-2 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused