T, Feb 20, 2018 · 19:45
VanimadHiljutised
WLLLLD
2.50
3.20
3.20
HiljutisedVanimad
LLWLLW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Reading
Nottm Forest vs Reading Meeskonna profiil
Nottm Forest
LDWLWLLLLDHiljutisedLangusteel-1.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Reading
DLDDWLLWLLHiljutisedLangusteel-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Viimane
| Nottm Forest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Reading | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Nottm Forest | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Reading | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.38,
Std. hälve: 1.34, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 40%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Nottm Forest vs Reading Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Nottm Forest vs Reading Omavahelised kohtumised
Nottm Forest vs Reading Vaata kogu H2H-d →| Nottm Forest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2017-10-31 | Reading |
1 - 0
3 - 1
|
Nottm Forest 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2017-04-22 | 2 Nottm Forest |
1 - 0
3 - 2
|
Reading 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-10-29 | 3 Reading |
1 - 0
2 - 0
|
Nottm Forest 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-04-05 | Reading |
0 - 1
2 - 1
|
Nottm Forest 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-11-28 | 1 2 Nottm Forest |
2 - 1
3 - 1
|
Reading 3 | V | 0.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-02-28 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 3
|
Nottm Forest | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2014-08-23 | Nottm Forest |
1 - 0
4 - 0
|
Reading | V | Üle | 11.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Nottm Forest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2018-02-17 | 1 Burton Albion |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest 3 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-10 | 1 Nottm Forest |
0 - 2
0 - 2
|
Hull 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-03 | 1 Fulham |
0 - 0
2 - 0
|
Nottm Forest 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-01-30 | 3 Nottm Forest |
0 - 1
0 - 3
|
Preston 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-27 | 1 Hull |
2 - 0
2 - 1
|
Nottm Forest 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-01-20 | 3 Wolverhampton |
0 - 2
0 - 2
|
Nottm Forest 3 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-13 | 2 Nottm Forest |
0 - 1
0 - 1
|
Aston Villa 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-07 | 1 Nottm Forest |
2 - 1
4 - 2
|
Arsenal 3 | V | +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-01 | 2 Leeds |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-30 | 1 Nottm Forest |
0 - 1
0 - 1
|
Sunderland | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-26 | 2 Nottm Forest |
0 - 2
0 - 3
|
Sheff Wed | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-23 | 2 Preston |
0 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 4 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-16 | 2 Bristol City |
2 - 0
2 - 1
|
Nottm Forest 2 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-09 | 2 Nottm Forest |
1 - 1
3 - 2
|
Bolton 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-02 | 2 Ipswich |
2 - 2
4 - 2
|
Nottm Forest 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-26 | 1 Nottm Forest |
0 - 2
0 - 2
|
Cardiff 2 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-21 | 1 Nottm Forest |
0 - 0
1 - 0
|
Norwich 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-18 | 2 Birmingham |
1 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest 2 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-12 (17) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 5 (0-5) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-04 | 1 Nottm Forest |
2 - 0
4 - 0
|
QPR 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-31 | Reading |
1 - 0
3 - 1
|
Nottm Forest 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-28 | 4 Hull |
0 - 1
2 - 3
|
Nottm Forest 3 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-21 | Nottm Forest |
0 - 0
2 - 0
|
Burton Albion 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-15 | Derby |
1 - 0
2 - 0
|
Nottm Forest 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-30 | 3 Nottm Forest |
2 - 1
2 - 1
|
Sheff Utd 4 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-26 | 2 Nottm Forest |
1 - 1
1 - 3
|
Fulham | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-23 | 1 Aston Villa |
1 - 0
2 - 1
|
Nottm Forest 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2017-09-20 | Chelsea |
3 - 0
5 - 1
|
Nottm Forest 1 | K | -2.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-16 | 2 Nottm Forest |
0 - 0
1 - 2
|
Wolverhampton 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-12 | 1 Sunderland |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-09 | 1 Sheff Wed |
1 - 1
3 - 1
|
Nottm Forest | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Reading Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2018-02-10 | 2 Middlesbrough |
1 - 0
2 - 1
|
Reading 3 | K | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-02-03 | 3 Reading |
0 - 0
0 - 2
|
Millwall 3 | K | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-01-30 | 3 Burton Albion |
0 - 1
1 - 3
|
Reading 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-26 | 2 Sheff Wed |
1 - 0
3 - 1
|
Reading 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2018-01-20 | 3 Reading |
0 - 0
0 - 1
|
Brentford 4 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-16 | Reading |
2 - 0
3 - 0
|
Stevenage 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-13 | 1 Hull |
0 - 0
0 - 0
|
Reading | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Inglismaa FA Cup | 2018-01-06 | 2 Stevenage |
0 - 0
0 - 0
|
Reading 2 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-1 (12) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2018-01-02 | 1 Reading |
0 - 1
0 - 2
|
Birmingham | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-30 | Barnsley |
0 - 0
1 - 1
|
Reading 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-26 | 3 Bristol City |
0 - 0
2 - 0
|
Reading 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-23 | Reading |
0 - 1
1 - 2
|
Burton Albion 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-16 | 3 Ipswich |
2 - 0
2 - 0
|
Reading 4 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-14 (22) | 4-7 (11) | 5 (3-2) | 7 (2-5) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-11 | 2 Reading |
2 - 0
2 - 2
|
Cardiff 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-12-02 | 1 3 Sunderland |
0 - 0
1 - 3
|
Reading 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-28 | Reading |
2 - 0
3 - 0
|
Barnsley 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-25 | Reading |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-21 | 2 Bolton |
2 - 0
2 - 2
|
Reading | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 3-6 (9) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-18 | 2 Reading |
0 - 1
0 - 2
|
Wolverhampton 2 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-11-04 | 4 Derby |
0 - 2
2 - 4
|
Reading 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-31 | Reading |
1 - 0
3 - 1
|
Nottm Forest 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-28 | 1 Reading |
0 - 1
0 - 2
|
Middlesbrough 1 | K | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-21 | 1 Sheff Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Reading 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-10-14 | 5 Leeds |
0 - 0
0 - 1
|
Reading 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-30 | 4 Reading |
1 - 1
1 - 2
|
Norwich 1 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-26 | 1 Millwall |
0 - 0
2 - 1
|
Reading | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-23 | Reading |
0 - 1
1 - 1
|
Hull | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa EFL Cup | 2017-09-19 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 2
|
Swansea 1 | K | +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-16 | 3 Brentford |
1 - 0
1 - 1
|
Reading 4 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2017-09-09 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 1
|
Bristol City 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.5 | 3.2 | 3.2 |
| Pool | 3.25 | 2 | 3.6 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 5 - 5
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 3 - 4 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Nottm Forest -
16' - 2nd Corner - Reading -
18' - 3rd Corner - Reading - Race to 3 Corners - Reading
-
21' - 4th Corner - Reading -
33' - 5th Corner - Nottm Forest -
35' - 1st Goal - Reading -
37' - 1st Yellow Card - Reading -
41' - 6th Corner - Reading -
45' - 7th Corner - Nottm Forest -
0-1 score at the end of First Half -
54' - 8th Corner - Nottm Forest -
61' - 9th Corner - Nottm Forest - Race to 5 Corners - Nottm Forest
-
62' - 2nd Yellow Card - Nottm Forest - 66' Substitution - Cash for Dowell - Nottm Forest
- 71' Substitution - McCleary for Barrow - Reading
-
74' - 3rd Yellow Card - Nottm Forest -
76' - 4th Yellow Card - Reading -
77' - 5th Yellow Card - Nottm Forest -
78' - 6th Yellow Card - Reading - 80' Substitution - George Evans for van den Berg - Reading
-
83' - 10th Corner - Reading -
85' - 2nd Goal - Nottm Forest - 90' Substitution - Guedioura for Tomlin - Nottm Forest
- 90+1' Substitution - Edwards for Kelly - Reading
-
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

