T, Apr 5, 2016 · 20:00
VanimadHiljutised
DLLLDW
1.85
3.50
5.00
HiljutisedVanimad
LLDLWL
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Alla 10.5
Nurgalöögid kokku
+0.5
Nottm Forest
Reading vs Nottm Forest Meeskonna profiil
Reading
DWWWDLLLDWHiljutisedLangusteel-0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Vajub lõpusÜle 2.5 kaardi 7 viimasest 10
Nottm Forest
WLLLLWLDLLHiljutisedLangusteel-0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Viimane
| Reading | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Nottm Forest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Reading | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Nottm Forest | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 1.85,
Std. hälve: 0.94, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 28%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Reading vs Nottm Forest Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Reading vs Nottm Forest Omavahelised kohtumised
Reading vs Nottm Forest Vaata kogu H2H-d →| Reading Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2015-11-28 | 1 2 Nottm Forest |
2 - 1
3 - 1
|
Reading 3 | K | 0.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2015-02-28 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 3
|
Nottm Forest | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2014-08-23 | Nottm Forest |
1 - 0
4 - 0
|
Reading | K | Üle | 11.0 |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Reading Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2016-04-02 | 1 1 Bolton |
0 - 0
0 - 1
|
Reading 4 | V | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-19 | 1 Reading |
1 - 0
1 - 1
|
Cardiff 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-15 | 1 Brighton |
1 - 0
1 - 0
|
Reading 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa FA Cup | 2016-03-11 | 1 3 Reading |
0 - 0
0 - 2
|
Crystal Palace 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-08 | 1 Huddersfield |
0 - 0
3 - 1
|
Reading 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-05 | Reading |
2 - 1
2 - 2
|
Fulham 4 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-27 | 1 Charlton |
1 - 3
3 - 4
|
Reading 1 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-23 | 1 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Rotherham 5 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-02-20 | Reading |
0 - 0
3 - 1
|
West Brom 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-13 | 2 Reading |
0 - 0
0 - 0
|
Burnley 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-06 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-02 | 1 Ipswich |
0 - 0
2 - 1
|
Reading 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-30 | 1 Reading |
2 - 0
4 - 0
|
Walsall 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-23 | Reading |
0 - 1
1 - 1
|
Sheff Wed 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-19 | Reading |
1 - 2
5 - 2
|
Huddersfield 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-16 | 2 Milton Keynes Dons |
0 - 0
1 - 0
|
Reading 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-12 | 3 Derby |
1 - 1
1 - 1
|
Reading 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-09 | 2 Huddersfield |
0 - 0
2 - 2
|
Reading 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-02 | 3 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Bristol City | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-28 | 1 3 Reading |
0 - 1
1 - 2
|
Brentford 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-3 (15) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-26 | 2 Wolverhampton |
1 - 0
1 - 0
|
Reading 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-8 (17) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-20 | 1 Reading |
1 - 0
1 - 0
|
Blackburn 4 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-16 | 1 Hull |
0 - 1
2 - 1
|
Reading 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-12 | Preston |
0 - 0
1 - 0
|
Reading 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-03 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 1
|
QPR 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-28 | 1 2 Nottm Forest |
2 - 1
3 - 1
|
Reading 3 | K | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-21 | 1 Reading |
2 - 0
2 - 1
|
Bolton 1 | V | -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-07 | 3 Cardiff |
1 - 0
2 - 0
|
Reading 1 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-03 | 1 Reading |
1 - 2
2 - 2
|
Huddersfield 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-10-31 | Reading |
0 - 0
1 - 1
|
Brighton | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Nottm Forest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Championship | 2016-04-02 | 1 3 Nottm Forest |
0 - 0
0 - 3
|
Brentford 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-19 | 2 Derby |
0 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest 2 | K | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-15 | 2 Hull |
0 - 1
1 - 1
|
Nottm Forest 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-12 | Nottm Forest |
0 - 1
0 - 3
|
Sheff Wed 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-08 | 3 Nottm Forest |
1 - 0
1 - 0
|
Preston 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Championship | 2016-03-05 | 1 Ipswich |
0 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-27 | 1 Nottm Forest |
1 - 1
1 - 2
|
Bristol City | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-23 | Burnley |
0 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest 1 | K | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-13 | 2 Nottm Forest |
0 - 1
0 - 2
|
Huddersfield 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-02-06 | 1 Leeds |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-30 | 2 Nottm Forest |
0 - 0
0 - 1
|
Watford 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-26 | 1 Nottm Forest |
0 - 0
0 - 0
|
QPR 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-23 | 2 Middlesbrough |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-16 | Nottm Forest |
2 - 0
3 - 0
|
Bolton 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-12 | 1 4 Nottm Forest |
1 - 1
1 - 1
|
Birmingham 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2016-01-09 | Nottm Forest |
1 - 0
1 - 0
|
QPR 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa Championship | 2016-01-02 | 1 1 Charlton |
0 - 1
1 - 1
|
Nottm Forest 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-29 | 1 Cardiff |
1 - 1
1 - 1
|
Nottm Forest 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-27 | 3 Nottm Forest |
1 - 0
1 - 1
|
Leeds 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-19 | 1 Nottm Forest |
2 - 0
2 - 1
|
Milton Keynes Dons 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-14 | 3 Blackburn |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-11 | 2 Wolverhampton |
1 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Inglismaa Championship | 2015-12-05 | Nottm Forest |
1 - 0
3 - 0
|
Fulham | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-28 | 1 2 Nottm Forest |
2 - 1
3 - 1
|
Reading 3 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-21 | 1 1 Brentford |
0 - 0
2 - 1
|
Nottm Forest | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-06 | 3 Nottm Forest |
1 - 0
1 - 0
|
Derby 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Championship | 2015-11-03 | 2 Preston |
1 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-10-31 | 3 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest 4 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Championship | 2015-10-24 | Nottm Forest |
0 - 0
1 - 1
|
Ipswich 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Championship | 2015-10-20 | 1 3 Nottm Forest |
0 - 0
1 - 1
|
Burnley 2 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.85 | 3.5 | 5 |
| Pool | 2.5 | 2.05 | 5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 6 - 2
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 3 - 1 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: , Väravad:
-
20' - 1st Corner - Reading -
24' - 2nd Corner - Nottm Forest -
26' - 3rd Corner - Reading -
32' - 1st Yellow Card - Nottm Forest - 33' Substitution - Fox for Wilson - Nottm Forest
-
41' - 1st Goal - Nottm Forest - Race to 3 Corners - Reading
-
44' - 4th Corner - Reading -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Reading - Race to 5 Corners - Reading
-
52' - 6th Corner - Reading -
58' - 7th Corner - Nottm Forest - 61' Substitution - John for Piazon - Reading
- 61' Substitution - Vydra for Cox - Reading
-
67' - 8th Corner - Reading -
68' - 2nd Goal - Reading - 69' Substitution - Ward for Burke - Nottm Forest
- 70' Substitution - for - Nottm Forest
- 75' Substitution - Tesche for Lansbury - Nottm Forest
-
81' - 3rd Goal - Reading -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

