Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.75
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Kettering
Kettering vs Guiseley Meeskonna profiil
Kettering
Hinnanguid arvutatakse
WLDWWLLDWDHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatab6/10
Guiseley
Hinnanguid arvutatakse
WWWLDWLDWLHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpKatab7/10
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskondVärav 1. poolajal 7 viimasest 10Üle 2.5 kaardi 7 viimasest 10
Kettering vs Guiseley Mängu faktid
Kettering
4V-3V-3K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 0.8 vastu. Võit 40%, AH võit 60%, värav Over 30%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 30%3
Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 60%6
Tühistatud 0%0
Kaotus 40%4
Guiseley
5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 0.8 vastu. Võit 50%, AH võit 70%, värav Over 50%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%5
Viik 20%2
Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 20%2
Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 70%7
Tühistatud 0%0
Kaotus 30%3
Viimane
| Kettering | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Guiseley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Kettering | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Guiseley | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.80,
Std. hälve: 1.55, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 60%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kettering vs Guiseley Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Kettering vs Guiseley Omavahelised kohtumised
Kettering vs Guiseley Vaata kogu H2H-d →| Kettering Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League North | 2019-11-09 | Guiseley |
0 - 1
1 - 2
|
Kettering 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Kettering Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League North | 2020-02-08 | 3 Altrincham |
0 - 1
1 - 1
|
Kettering 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| England County Cup | 2020-02-04 | 1 Kettering |
0 - 0
3 - 0
|
Brackley 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa National League North | 2020-02-01 | 2 Kettering |
0 - 0
0 - 0
|
Curzon Ashton | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-01-28 | Kettering |
0 - 2
0 - 2
|
Altrincham | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-01-25 | 1 York |
0 - 0
1 - 0
|
Kettering | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-01-11 | Spennymoor Town |
0 - 0
1 - 2
|
Kettering 3 | V | -0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa National League North | 2020-01-04 | 5 Kettering |
1 - 0
1 - 0
|
Farsley Celtic 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League North | 2020-01-01 | Brackley |
1 - 1
1 - 1
|
Kettering 2 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-28 | 5 Boston Utd |
2 - 1
2 - 1
|
Kettering 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-21 | 1 Alfreton Town |
0 - 1
0 - 2
|
Kettering 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 7-3 (10) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Trophy | 2019-12-14 | 4 FC United of Manchester |
1 - 0
2 - 1
|
Kettering 4 | K | 0.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League North | 2019-12-07 | 1 Kettering |
0 - 0
0 - 0
|
York 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-02 | 2 Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 0
|
Kettering 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-11-30 | 2 Gloucester City |
1 - 1
2 - 2
|
Kettering 2 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-11-16 | 2 Kettering |
0 - 3
4 - 4
|
Blyth Spartans 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-11-09 | Guiseley |
0 - 1
1 - 2
|
Kettering 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-11-02 | 2 Kettering |
1 - 0
4 - 0
|
Bradford P A 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-10-12 | 1 Kettering |
0 - 1
0 - 2
|
Spennymoor Town 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-09-28 | Hereford |
0 - 0
1 - 0
|
Kettering 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-9 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2019-09-24 | 2 Sutton Coldfield |
2 - 1
2 - 1
|
Kettering | K | +0.5 | Tasa |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2019-09-21 | 1 Kettering |
1 - 1
1 - 1
|
Sutton Coldfield 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa National League North | 2019-09-14 | 1 Kettering |
2 - 1
2 - 1
|
Alfreton Town 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-09-07 | 1 Farsley Celtic |
1 - 0
3 - 2
|
Kettering 2 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-09-03 | 2 Kettering |
0 - 0
0 - 2
|
Boston Utd 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-31 | 2 Southport |
1 - 1
1 - 1
|
Kettering 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-26 | 1 Kettering |
1 - 0
3 - 5
|
Kidderminster 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-24 | 2 Leamington |
2 - 0
3 - 1
|
Kettering 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-17 | 3 Kettering |
1 - 0
1 - 2
|
Gateshead 3 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-13 | 1 1 Kettering |
0 - 0
1 - 1
|
Chester 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-10 | 2 Darlington |
1 - 0
3 - 0
|
Kettering 4 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Guiseley Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League North | 2020-02-08 | 1 Guiseley |
1 - 0
1 - 2
|
AFC Telford | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-02-01 | 4 Darlington |
0 - 1
0 - 3
|
Guiseley 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-01-25 | 1 Brackley |
0 - 0
0 - 0
|
Guiseley 2 1 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-01-21 | 2 Guiseley |
1 - 2
1 - 2
|
Darlington 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-01-18 | 3 Guiseley |
0 - 1
2 - 1
|
Gloucester City 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2020-01-11 | 4 Altrincham |
1 - 1
1 - 1
|
Guiseley 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Inglismaa National League North | 2020-01-04 | 4 Guiseley |
0 - 1
0 - 1
|
Chester 2 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Inglismaa National League North | 2020-01-01 | 1 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 1
|
Guiseley 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-28 | 1 York |
1 - 1
1 - 2
|
Guiseley 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-10 (15) | 3-7 (10) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-26 | Guiseley |
0 - 0
2 - 0
|
Farsley Celtic | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-21 | 1 Hereford |
0 - 0
0 - 0
|
Guiseley 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-10 | Guiseley |
1 - 0
1 - 2
|
Kidderminster 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-12-07 | 1 4 Guiseley |
0 - 0
0 - 2
|
Brackley 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-11-30 | 1 Leamington |
2 - 0
2 - 2
|
Guiseley 3 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa FA Trophy | 2019-11-23 | Guiseley |
0 - 1
0 - 4
|
AFC Telford 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa National League North | 2019-11-09 | Guiseley |
0 - 1
1 - 2
|
Kettering 2 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-11-02 | 1 Gateshead |
0 - 1
2 - 3
|
Guiseley 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-4 (16) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 6 (5-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-10-19 | 1 AFC Telford |
1 - 0
4 - 1
|
Guiseley 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-10-12 | 2 Guiseley |
1 - 0
1 - 1
|
Altrincham 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2019-10-05 | Peterborough Sports |
0 - 0
1 - 0
|
Guiseley 2 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa National League North | 2019-09-28 | 3 Gloucester City |
1 - 1
3 - 1
|
Guiseley 4 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
9-0 (9) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-09-14 | 3 Guiseley |
1 - 0
3 - 0
|
Hereford 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Inglismaa National League North | 2019-09-07 | 1 Chester |
2 - 0
3 - 1
|
Guiseley 5 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa National League North | 2019-09-03 | 1 Guiseley |
0 - 0
0 - 0
|
York 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-31 | 3 Guiseley |
0 - 0
1 - 0
|
Curzon Ashton 3 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-26 | 1 Blyth Spartans |
0 - 1
1 - 4
|
Guiseley 1 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-24 | 1 Guiseley |
1 - 2
2 - 4
|
Alfreton Town 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-17 | 2 Boston Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Guiseley 2 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa National League North | 2019-08-13 | 1 Guiseley |
1 - 1
3 - 1
|
Spennymoor Town 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-08-10 | Southport |
2 - 0
3 - 0
|
Guiseley 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.05 | 3.75 | 2.9 |
| Pool | 2.75 | 2.2 | 3.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

