E, Aug 26, 2019 · 15:00
VanimadHiljutised
WLLDLL
3.10
3.40
2.05
HiljutisedVanimad
LWLWLD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.0
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
0.0
Kidderminster
Kettering vs Kidderminster Meeskonna profiil
Kettering
DLLLWLLDLLHiljutisedLangusteel-1.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 16
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Kidderminster
WLDLDLWLWLHiljutisedStabiilne-0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Viimane
| Kettering | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Kidderminster | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Kettering | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Kidderminster | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.85,
Std. hälve: 1.46, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 46%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kettering vs Kidderminster Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Kettering vs Kidderminster Omavahelised kohtumised
Kettering vs Kidderminster Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Kettering Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League North | 2019-08-24 | 2 Leamington |
2 - 0
3 - 1
|
Kettering 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-17 | 3 Kettering |
1 - 0
1 - 2
|
Gateshead 3 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-13 | 1 1 Kettering |
0 - 0
1 - 1
|
Chester 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-10 | 2 Darlington |
1 - 0
3 - 0
|
Kettering 4 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-06 | 2 Kings Lynn Town |
0 - 0
2 - 1
|
Kettering 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-03 | 1 2 Kettering |
0 - 1
2 - 1
|
AFC Telford 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | 1 Barwell |
0 - 1
0 - 3
|
Kettering | V | +0.5, +1.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-16 | Bedford Town |
1 - 0
1 - 0
|
Kettering | K | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2019-04-20 | Kettering |
0 - 0
0 - 1
|
Barwell | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2019-03-05 | 3 Kettering |
1 - 1
2 - 3
|
Coalville Town 3 | K | -1.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2019-01-15 | 1 1 Kettering |
1 - 0
2 - 3
|
Biggleswade Town 1 1 | K | -1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| England Southern League Cup | 2019-01-08 | 1 Stratford Town |
2 - 1
3 - 3
|
Kettering 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2019-01-01 | 1 Kettering |
0 - 0
2 - 1
|
AFC Rushden & Diamonds 3 1 | V | -0.5 | Üle |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Southern League Cup | 2018-12-04 | 1 Kettering |
1 - 1
1 - 1
|
Barwell 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2018-11-27 | 1 Kettering |
2 - 3
4 - 4
|
Redditch 2 | Vi | -1.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2018-11-20 | Kettering |
2 - 1
4 - 2
|
Stourbridge 3 | V | 0.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 6-7 (13) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2018-10-20 | 2 Aldershot |
1 - 0
2 - 0
|
Kettering | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2018-10-16 | 2 Tamworth |
0 - 0
0 - 0
|
Kettering 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England Southern League Cup | 2018-10-02 | Banbury |
2 - 1
2 - 3
|
Kettering | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2018-09-22 | Kettering |
1 - 0
2 - 1
|
AFC Mansfield 1 | V | -1.0, -1.5 | Tasa |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2018-09-09 | 5 Romford |
0 - 0
1 - 4
|
Kettering 2 | V | +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Southern Premier League - kesk | 2018-08-27 | 1 Kettering |
2 - 1
5 - 1
|
Bedworth Utd 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Southern League Premier Division Central | 2018-08-14 | 1 Kettering |
2 - 0
2 - 1
|
Kings Lynn Town 3 | V | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England County Cup | 2018-05-10 | 2 Kettering |
0 - 0
2 - 1
|
Brackley 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England Southern League Premier | 2018-05-02 | Slough |
1 - 1
3 - 1
|
Kettering 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| England Southern League Premier | 2018-04-24 | 1 Kettering |
1 - 0
2 - 3
|
Tiverton Town | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
8-1 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England Southern League Premier | 2018-04-19 | Kettering |
2 - 0
2 - 0
|
Weymouth 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England Southern League Premier | 2018-04-12 | 1 Kings Lynn Town |
0 - 0
2 - 1
|
Kettering 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| England Southern League Premier | 2018-03-27 | 2 Kettering |
2 - 1
4 - 3
|
Dorchester 1 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England Southern League Premier | 2018-03-20 | 2 Kettering |
0 - 1
4 - 1
|
Royston Town 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Kidderminster Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League North | 2019-08-24 | 2 Kidderminster |
0 - 1
0 - 1
|
Chester 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-17 | 2 Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 1
|
Kidderminster | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-13 | 1 Kidderminster |
2 - 2
2 - 3
|
Gloucester City 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-10 | 3 Bradford P A |
0 - 2
0 - 3
|
Kidderminster 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-06 | 1 AFC Telford |
1 - 0
2 - 0
|
Kidderminster 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League North | 2019-08-03 | 1 Kidderminster |
0 - 1
2 - 2
|
Leamington 3 1 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-27 | Halesowen |
3 - 0
4 - 1
|
Kidderminster | K | +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-22 | Stourbridge |
0 - 0
4 - 0
|
Kidderminster | K | -2.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
13-1 (14) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Kidderminster |
0 - 0
0 - 1
|
Bromsgrove 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-13 | Kidderminster |
1 - 0
1 - 1
|
Bristol Rovers | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-04-27 | 3 Kidderminster |
0 - 1
1 - 2
|
Guiseley 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-04-22 | Southport |
1 - 0
2 - 2
|
Kidderminster | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-04-19 | 1 Kidderminster |
1 - 2
1 - 2
|
Leamington 2 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-04-13 | FC United of Manchester |
0 - 1
0 - 1
|
Kidderminster | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-04-06 | Kidderminster |
2 - 0
3 - 0
|
Bradford P A | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-03-30 | 1 Altrincham |
2 - 1
2 - 1
|
Kidderminster 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa National League North | 2019-03-23 | 1 Brackley |
1 - 1
3 - 1
|
Kidderminster 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-03-16 | 2 Kidderminster |
1 - 0
2 - 1
|
Spennymoor Town 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-03-09 | 1 Chorley |
1 - 0
3 - 0
|
Kidderminster | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-03-02 | 2 Kidderminster |
1 - 1
4 - 1
|
Nuneaton 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa National League North | 2019-02-26 | 1 Ashton Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Kidderminster | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-02-23 | 1 2 Blyth Spartans |
1 - 2
3 - 3
|
Kidderminster | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-02-16 | 3 Kidderminster |
0 - 1
1 - 2
|
York 3 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-02-09 | 1 Kidderminster |
2 - 1
4 - 1
|
Chester 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-01-26 | 2 Kidderminster |
0 - 1
0 - 1
|
Alfreton Town 3 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-01-19 | 1 AFC Telford |
0 - 1
0 - 1
|
Kidderminster 3 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-6 (16) | 5-5 (10) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-01-12 | 1 2 Kidderminster |
1 - 2
1 - 2
|
Boston Utd 5 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League North | 2019-01-08 | 2 Spennymoor Town |
1 - 1
2 - 1
|
Kidderminster 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League North | 2019-01-05 | 1 Darlington |
1 - 0
3 - 0
|
Kidderminster 3 | K | 0.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa National League North | 2019-01-01 | 1 1 Kidderminster |
1 - 1
2 - 1
|
Hereford 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.1 | 3.4 | 2.05 |
| Pool | 3.2 | 2.3 | 2.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 5 , Nurgalöök: 8 - 4
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 3.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 5 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5
-
18' - 1st Corner - Kettering -
18' - 1st Goal - Kettering -
20' - 2nd Corner - Kettering -
25' - 3rd Corner - Kidderminster -
29' - 1st Yellow Card - Kettering - Race to 3 Corners - Kettering
-
39' - 4th Corner - Kettering -
39' - 5th Corner - Kettering -
40' - 2nd Yellow Card - Kidderminster - Race to 5 Corners - Kettering
-
41' - 6th Corner - Kettering -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 7th Corner - Kettering -
49' - 8th Corner - Kidderminster -
51' - 9th Corner - Kidderminster -
56' - 10th Corner - Kettering - Race to 7 Corners - Kettering
-
57' - 2nd Goal - Kettering -
61' - 11th Corner - Kettering -
65' - 3rd Goal - Kidderminster -
70' - 12th Corner - Kidderminster -
71' - 4th Goal - Kidderminster -
72' - 5th Goal - Kettering -
74' - 6th Goal - Kidderminster -
88' - 7th Goal - Kidderminster -
90+1' - 8th Goal - Kidderminster -
90+4' - 3rd Yellow Card - Kidderminster -
3-5 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

