K, Dec 26, 2018 · 19:30
Genk [1]
2
3 - 1
Täisaeg · PA 1-1
Gent [7]
5 2 1
VanimadHiljutised
WDWWDW
1.60
4.00
5.25
HiljutisedVanimad
WWLWWD

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.25
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
+1.0
Gent
Genk
DLDWWDWWDWHiljutisedStabiilne-0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Teise poolaja meeskondVärav 1. poolajal 8 viimasest 10
Gent
LWLDDWWLWWHiljutisedTules+0.8 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Genk

5V-4V-1K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 0.8 vastu. Võit 50%, AH võit 40%, värav Over 40%, nurgalöök Over 40%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 40%4 Kaotus 10%1
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 40%4 Tühistatud 0%0 Alla 60%6
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 40%4 Tühistatud 0%0 Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 0%0 Kaotus 60%6
Gent

5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 1.2 vastu. Võit 50%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 30%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 20%2 Kaotus 30%3
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 30%3 Tühistatud 20%2 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 50%5 Tühistatud 0%0 Kaotus 50%5
Viimane
Genk
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Gent
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Genk
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Gent
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Genk Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Belgia 1. divisjon A 2018-10-07 1 3 Gent
1 - 3
1 - 5
Genk V 0.0 Üle 10.0
Belgia 1. divisjon A - play-offid 2018-05-10 2 Genk
0 - 1
1 - 1
Gent 4 2 Vi -0.5 Alla 10.0
Belgia 1. divisjon A - play-offid 2018-04-17 5 Gent
0 - 0
0 - 0
Genk 1 Vi -0.5 Alla 10.0
Belgia 1. divisjon A 2018-03-11 3 Genk
0 - 1
1 - 2
Gent 1 K 0.0, -0.5 Üle 9.5
Belgia 1. divisjon A 2017-09-10 3 Gent
1 - 0
1 - 1
Genk 2 Vi -0.5 Alla 9.5
UEFA Euroopa liiga 2017-03-16 Genk
1 - 0
1 - 1
Gent Vi -0.5 Alla 9.5 Üle
6-4 (10) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
UEFA Euroopa liiga 2017-03-09 1 3 Gent
1 - 4
2 - 5
Genk V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
7-4 (11) 4-3 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2016-12-27 1 Genk
2 - 0
2 - 0
Gent 1 V 0.0 Alla 10.0 Alla
3-6 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgia 1. divisjon A 2016-08-07 Gent
0 - 0
1 - 0
Genk 2 K -0.5, -1.0 Alla 10.5 Üle
5-6 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgium Play Offs 2016-05-22 2 Gent
0 - 0
0 - 0
Genk Vi -0.5, -1.0 Alla 10.5 Üle
7-6 (13) 6-3 (9) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgium Play Offs 2016-04-24 2 Genk
1 - 1
1 - 2
Gent 1 K 0.0 Üle 10.5 Alla
3-1 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2015-11-28 4 Genk
0 - 1
0 - 1
Gent 4 K 0.0, +0.5 Alla 10.0 Üle
7-8 (15) 4-4 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon A 2015-07-31 1 Gent
1 - 0
1 - 0
Genk K -0.5, -1.0 Alla 10.5 Üle
10-4 (14) 7-2 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2014-12-07 Gent
0 - 0
0 - 0
Genk 4 1 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.5 Üle
12-1 (13) 8-0 (8) 4 (4-0) 2 (1-1)
Soome Kolmonen 2014-08-22 Genk
2 - 2
3 - 2
Gent V 0.0 Üle 10.5 Üle
5-6 (11) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (0-3)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Genk Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Belgia 1. divisjon A 2018-12-23 1 Eupen
0 - 2
0 - 2
Genk 1 V +1.0, +1.5 Alla 9.5
Belgia karikas 2018-12-19 Union Saint-Gilloise
1 - 0
2 - 2
Genk 1 Vi +1.0 Üle 10.0
Belgia 1. divisjon A 2018-12-16 Genk
1 - 0
2 - 0
KV Oostende 2 V -2.0, -2.5 Alla 10.0
UEFA Euroopa liiga 2018-12-13 1 Genk
2 - 0
4 - 0
Sarpsborg V -1.5 Üle 9.5
Belgia 1. divisjon A 2018-12-08 2 Genk
1 - 1
1 - 1
KV Kortrijk 5 Vi -1.5, -2.0 Alla 10.0
Belgia karikas 2018-12-05 Charleroi
1 - 0
1 - 3
Genk 2 V 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
3-6 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgia 1. divisjon A 2018-12-02 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Genk 2 V +0.5 Alla 10.0 Alla
3-1 (4) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
UEFA Euroopa liiga 2018-11-29 3 Malmö FF
0 - 1
2 - 2
Genk 2 Vi +0.5 Üle 9.0 Alla
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-11-24 Genk
0 - 2
1 - 2
Cercle Brugge K -2.0, -2.5 Alla 10.5 Üle
12-4 (16) 2-2 (4) 1 (1-0) 7 (6-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-11-11 3 Mouscron-Peruwelz
0 - 0
0 - 0
Genk 4 Vi +1.5, +2.0 Alla 9.5 Alla
5-2 (7) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
UEFA Euroopa liiga 2018-11-08 1 Genk
0 - 1
1 - 1
Beşiktaş 2 Vi -0.5, -1.0 Alla 9.5 Alla
6-1 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-11-03 Genk
1 - 0
1 - 1
Club Brugge 2 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.0 Alla
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-31 3 Antwerp
2 - 0
2 - 4
Genk 3 V 0.0, +0.5 Üle 9.5 Üle
5-6 (11) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-28 2 Standard Liège
0 - 0
1 - 1
Genk 2 Vi 0.0, +0.5 Alla 9.5 Alla
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
UEFA Euroopa liiga 2018-10-25 5 Beşiktaş
0 - 1
2 - 4
Genk 3 V 0.0, -0.5 Üle 10.0 Alla
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-20 1 Genk
1 - 0
2 - 1
Eupen 4 V -2.0 Alla 10.0 Üle
13-5 (18) 8-2 (10) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-07 1 3 Gent
1 - 3
1 - 5
Genk V 0.0 Üle 10.0 Üle
4-13 (17) 2-6 (8) 0 (0-0) 2 (0-2)
UEFA Euroopa liiga 2018-10-04 2 Sarpsborg
1 - 0
3 - 1
Genk K +1.0 Üle 9.5 Alla
4-1 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-29 Genk
2 - 0
4 - 0
Zulte Waregem 4 V -1.5, -2.0 Üle 10.0 Üle
12-2 (14) 7-1 (8) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgia karikas 2018-09-26 Genk
2 - 0
4 - 0
Lommel 1 V -2.0 Üle 10.0 Alla
6-2 (8) 2-2 (4) 3 (1-2) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-23 2 Cercle Brugge
1 - 2
2 - 5
Genk 2 V +1.0 Üle 10.0 Alla
1-4 (5) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
UEFA Euroopa liiga 2018-09-20 Genk
1 - 0
2 - 0
Malmö FF 4 V -1.0 Alla 9.5 Alla
5-0 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-15 3 Genk
0 - 0
1 - 0
Anderlecht 2 V -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
9-5 (14) 4-2 (6) 4 (2-2) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-02 3 KV Kortrijk
0 - 0
3 - 3
Genk 1 1 Vi +1.0 Üle 10.5 Alla
4-6 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-30 Brondby
1 - 2
2 - 4
Genk 2 V 0.0, +0.5 Üle 10.0 Tasa
5-5 (10) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-08-26 Genk
1 - 0
3 - 2
Waasland-Beveren V -2.0 Üle 9.5 Üle
10-5 (15) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-23 2 Genk
2 - 0
5 - 2
Brondby 1 V -1.0 Üle 10.0 Alla
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-08-19 Genk
1 - 1
3 - 1
Charleroi 4 V -1.0, -1.5 Üle 9.5 Üle
10-2 (12) 7-0 (7) 2 (2-0) 2 (1-1)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-16 1 Lech Poznań
0 - 2
1 - 2
Genk 1 V 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
5-4 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-08-12 3 KV Oostende
0 - 0
0 - 2
Genk 3 V +0.5 Alla 10.0 Üle
4-7 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Gent Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Belgia 1. divisjon A 2018-12-21 Gent
2 - 0
4 - 1
Cercle Brugge 3 V -1.0, -1.5 Üle 10.5
Belgia karikas 2018-12-18 2 Sint-Truidense
0 - 1
1 - 3
Gent 4 V 0.0, +0.5 Üle 10.0
Belgia 1. divisjon A 2018-12-14 2 Charleroi
0 - 0
2 - 0
Gent 4 K 0.0 Alla 10.0
Belgia 1. divisjon A 2018-12-09 2 Gent
1 - 0
2 - 0
Eupen 2 1 V -1.0, -1.5 Alla 11.0
Belgia karikas 2018-12-04 3 Gent
2 - 0
3 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk 5 1 V -1.5 Alla 10.5
Belgia 1. divisjon A 2018-11-30 1 Lokeren
1 - 0
2 - 2
Gent 2 Vi +1.0, +1.5 Üle 10.5 Üle
3-10 (13) 0-6 (6) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-11-25 1 Gent
0 - 0
0 - 0
Antwerp 5 Vi -0.5 Alla 10.5 Alla
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-11-11 1 Anderlecht
1 - 0
2 - 0
Gent 2 2 K 0.0 Alla 10.5 Üle
7-4 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-11-03 1 Gent
0 - 1
3 - 1
KV Kortrijk 4 V -0.5, -1.0 Üle 11.0 Alla
5-4 (9) 3-0 (3) 2 (2-0) 4 (2-2)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-30 2 Mouscron-Peruwelz
2 - 0
3 - 1
Gent K +1.0 Üle 10.0 Tasa
6-4 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-26 2 Gent
1 - 1
2 - 1
Charleroi 4 V -0.5 Üle 10.0 Alla
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-21 4 KV Oostende
0 - 2
0 - 4
Gent 1 V 0.0, +0.5 Üle 10.0 Alla
5-4 (9) 4-3 (7) 4 (3-1) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-10-07 1 3 Gent
1 - 3
1 - 5
Genk K 0.0 Üle 10.0 Üle
4-13 (17) 2-6 (8) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-30 4 Antwerp
1 - 2
2 - 2
Gent 2 Vi 0.0 Üle 10.5 Üle
8-4 (12) 4-4 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belgia karikas 2018-09-26 2 Excelsior Virton
1 - 1
2 - 4
Gent 1 V +3.0 Üle 11.0 Alla
0-6 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (0-3)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-23 1 Gent
0 - 1
0 - 4
Club Brugge 3 K 0.0 Üle 10.0 Üle
9-3 (12) 5-0 (5) 3 (3-0) 1 (0-1)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-16 1 Gent
0 - 1
1 - 2
Sint-Truidense 3 1 K -1.0, -1.5 Tasa 10.5 Üle
12-1 (13) 7-1 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-09-02 3 Cercle Brugge
0 - 1
0 - 3
Gent 3 V 0.0, +0.5 Üle 10.0 Üle
7-5 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-30 3 Bordeaux
1 - 0
2 - 0
Gent 1 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
1-9 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgia 1. divisjon A 2018-08-26 2 Gent
0 - 0
2 - 1
Lokeren V -1.0, -1.5 Tasa 10.0 Üle
19-4 (23) 7-2 (9) 3 (3-0) 4 (2-2)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-23 Gent
0 - 0
0 - 0
Bordeaux 1 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
8-2 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-08-19 3 Eupen
1 - 2
2 - 3
Gent 4 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.0 Üle
6-8 (14) 3-5 (8) 3 (0-3) 4 (2-2)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-16 4 Gent
1 - 0
3 - 1
Jagiellonia Białystok 2 V -1.0, -1.5 Üle 9.5 Üle
6-8 (14) 2-4 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-08-12 Gent
1 - 0
4 - 1
Waasland-Beveren V -1.5 Üle 10.0 Üle
11-3 (14) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-09 3 Jagiellonia Białystok
0 - 0
0 - 1
Gent 1 V 0.0, +0.5 Alla 9.5 Üle
8-3 (11) 4-3 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-08-04 3 Gent
0 - 0
1 - 1
Zulte Waregem 3 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
9-4 (13) 4-2 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon A 2018-07-27 2 Standard Liège
1 - 1
3 - 2
Gent 3 K 0.0, -0.5 Üle 10.0 Alla
2-5 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-07-23 1 Gent
0 - 0
1 - 0
Strasbourg 2 V 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
9-3 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-07-21 OH Leuven
0 - 1
0 - 2
Gent 2 V +0.5 Alla 9.5 Üle
6-5 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-07-12 1 PAOK Salonika
1 - 0
1 - 1
Gent Vi 0.0 Alla
6-5 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.6 4 5.25
Pool 2.1 2.62 4.5
Aasia handikäp
Täis (-1.0) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (-0.5) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (10.0) Ü[email protected] [email protected]
Pool (4.5) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (3.25) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 2 - 5

Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -1.0 , Väravad: 3.0, 3.5

5
Pealelöök väravasse
4
12
Pealelöök mööda
5
79
Rünnak
84
56
Ohtlik rünnak
62
53
Pallivaldamine %
47

Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 1 - 4 Pool

Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5

2
Pealelöök väravasse
4
6
Pealelöök mööda
4
40
Rünnak
50
22
Ohtlik rünnak
36
48
Pallivaldamine %
52
  • 4' - 1st Corner - Gent
  • 6' - 1st Goal - Gent
  • 12' - 2nd Corner - Gent
  • 23' - 2nd Goal - Genk
  • Race to 3 Corners - Gent
  • 26' - 3rd Corner - Gent
  • 29' - 1st Yellow Card - Gent
  • 38' - 4th Corner - Gent
  • 42' - 5th Corner - Genk
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 47' - 3rd Goal - Genk
  • Race to 5 Corners - Gent
  • 56' - 6th Corner - Gent
  • 61' - 2nd Yellow Card - Gent
  • 73' - 7th Corner - Genk
  • 76' - Red Card - Gent
  • 85' - 4th Goal - Genk
  • 89' Substitution - Gano for Ndongala - Genk
  • 90+2' Substitution - Zhegrova for Paintsil - Genk
  • 3-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused