Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
-0.25
Genk
Genk vs Gent Meeskonna profiil
Genk
LWDLWWWDWWHiljutisedTules+1.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpKatab7/10
Gent
WLWDWDWDWLHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskondÜle 2.5 kaardi 10 viimasest 10Värav 1. poolajal 7 viimasest 10
Viimane
| Genk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Genk | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.88,
Std. hälve: 1.58, Mediaan: 3,
Mood: 2,
Üle: 55%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Genk vs Gent Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Genk vs Gent Omavahelised kohtumised
Genk vs Gent Vaata kogu H2H-d →| Genk Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-09-10 | 3 Gent |
1 - 0
1 - 1
|
Genk 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2017-03-16 | Genk |
1 - 0
1 - 1
|
Gent | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2017-03-09 | 1 3 Gent |
1 - 4
2 - 5
|
Genk | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2016-12-27 | 1 Genk |
2 - 0
2 - 0
|
Gent 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2016-08-07 | Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2016-05-22 | 2 Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Genk | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgium Play Offs | 2016-04-24 | 2 Genk |
1 - 1
1 - 2
|
Gent 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2015-11-28 | 4 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Gent 4 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2015-07-31 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Genk | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2014-12-07 | Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 4 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-1 (13) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Soome Kolmonen | 2014-08-22 | Genk |
2 - 2
3 - 2
|
Gent | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Genk Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-03-03 | 1 Waasland-Beveren |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 2 1 | V | +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-23 | 1 Genk |
1 - 0
4 - 0
|
Antwerp 4 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-17 | 1 Club Brugge |
1 - 1
2 - 2
|
Genk 3 | Vi | -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-09 | 2 Genk |
1 - 1
3 - 1
|
Zulte Waregem 4 | V | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia karikas | 2018-02-06 | 3 Genk |
1 - 0
1 - 0
|
KV Kortrijk 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-03 | 1 Mouscron-Peruwelz |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 1 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgia karikas | 2018-01-30 | 2 KV Kortrijk |
2 - 2
3 - 2
|
Genk 2 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-27 | 1 Genk |
0 - 0
1 - 1
|
Sint-Truidense 4 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-24 | 1 Lokeren |
0 - 0
1 - 2
|
Genk 1 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-21 | 1 2 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Anderlecht 5 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-16 | 1 KV Oostende |
0 - 1
1 - 2
|
Genk 4 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-01-11 | 1 Arminia Bielefeld |
2 - 0
2 - 0
|
Genk 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-01-07 | Schalke |
0 - 0
2 - 1
|
Genk 2 | K | -1.0, -1.5 | Tasa |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-23 | 1 1 Genk |
0 - 1
2 - 3
|
KV Kortrijk 5 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-17 | 1 Charleroi |
0 - 0
1 - 1
|
Genk 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgia karikas | 2017-12-13 | 1 Genk |
2 - 2
3 - 3
|
Waasland-Beveren 4 1 | Vi | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-09 | 2 Genk |
1 - 1
1 - 1
|
Eupen 4 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-02 | 2 KV Mechelen |
3 - 0
3 - 2
|
Genk 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia karikas | 2017-11-29 | 1 2 KV Mechelen |
1 - 1
1 - 1
|
Genk 1 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-11-26 | 3 Genk |
0 - 1
0 - 2
|
Standard Liège 2 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-11-19 | 1 Zulte Waregem |
0 - 1
0 - 1
|
Genk 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-11-04 | 3 Genk |
0 - 0
0 - 0
|
Lokeren 2 | Vi | -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-28 | 3 KV Kortrijk |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-25 | 3 Genk |
1 - 0
2 - 0
|
Club Brugge 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-22 | 4 Anderlecht |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-14 | 2 Genk |
0 - 1
1 - 1
|
Mouscron-Peruwelz 3 | Vi | -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
20-2 (22) | 10-0 (10) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-09-30 | 2 Eupen |
2 - 0
3 - 3
|
Genk 2 | Vi | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-09-23 | 2 Genk |
1 - 0
1 - 1
|
KV Oostende 3 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgia karikas | 2017-09-20 | Cercle Brugge |
0 - 1
0 - 1
|
Genk 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-09-16 | 5 Sint-Truidense |
0 - 0
2 - 1
|
Genk 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Gent Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-03-03 | 2 Gent |
0 - 1
2 - 3
|
KV Oostende 6 | K | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-24 | 1 Waasland-Beveren |
1 - 0
1 - 2
|
Gent 2 | V | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-18 | 2 Gent |
0 - 2
2 - 2
|
KV Mechelen 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-10 | 3 Gent |
1 - 0
3 - 0
|
Sint-Truidense 2 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-02-03 | 1 3 Eupen |
1 - 0
1 - 1
|
Gent 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-28 | 3 Gent |
0 - 0
2 - 0
|
Club Brugge 2 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-24 | 4 Antwerp |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 3 | Vi | 0.0 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-01-21 | 2 Gent |
1 - 0
3 - 0
|
Lokeren 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-01-10 | Gent |
1 - 0
1 - 3
|
Union Berlin | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-26 | 3 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Gent 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-21 | 4 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Charleroi 3 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-16 | 3 Standard Liège |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgia karikas | 2017-12-12 | 3 KV Kortrijk |
3 - 1
4 - 1
|
Gent 1 | K | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-09 | 1 Gent |
2 - 1
2 - 1
|
KV Kortrijk 1 | V | -1.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 10-1 (11) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-12-03 | 4 Zulte Waregem |
0 - 1
0 - 1
|
Gent 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgia karikas | 2017-11-29 | 1 Gent |
1 - 0
2 - 1
|
Lokeren 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-11-24 | 1 Gent |
2 - 1
3 - 1
|
Mouscron-Peruwelz 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-11-19 | 1 2 Lokeren |
0 - 1
0 - 3
|
Gent 4 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-11-03 | 2 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Standard Liège 2 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-27 | 3 Charleroi |
1 - 0
2 - 1
|
Gent 3 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-24 | 4 Gent |
3 - 0
3 - 0
|
Eupen 4 | V | -1.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-21 | 3 KV Kortrijk |
0 - 0
1 - 1
|
Gent 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-11 (14) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 5 (1-4) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-14 | 2 Gent |
0 - 0
2 - 0
|
Waasland-Beveren 3 1 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-10-01 | 2 Club Brugge |
1 - 1
2 - 1
|
Gent 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-09-24 | 4 Gent |
0 - 1
0 - 1
|
Zulte Waregem 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Belgia karikas | 2017-09-20 | 1 2 ASV Geel |
0 - 1
2 - 3
|
Gent | V | +2.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Belgia 1. divisjon A | 2017-09-17 | KV Oostende |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 3 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-09-10 | 3 Gent |
1 - 0
1 - 1
|
Genk 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-08-27 | 3 Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-08-20 | 2 Royal Excel Mouscron |
0 - 2
3 - 2
|
Gent 3 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.25 | 3.4 | 3.1 |
| Pool | 3 | 2.2 | 3.6 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 7 - 3
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.5
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 3 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
4' - 1st Corner - Genk -
6' - 2nd Corner - Gent -
10' - 1st Yellow Card - Genk -
10' - 1st Goal - Gent -
26' - 3rd Corner - Genk -
36' - 4th Corner - Genk - Race to 3 Corners - Genk
-
37' - 2nd Yellow Card - Gent -
40' - 5th Corner - Gent -
0-1 score at the end of First Half - 46' Substitution - Wouters for Schrijvers - Genk
-
48' - 6th Corner - Genk -
50' - 3rd Yellow Card - Genk - Race to 5 Corners - Genk
-
51' - 7th Corner - Genk -
56' - 8th Corner - Genk -
65' - 9th Corner - Gent - Race to 7 Corners - Genk
-
75' - 10th Corner - Genk -
76' - 2nd Goal - Gent - 79' Substitution - Samatta for Pozuelo - Genk
-
86' - 3rd Goal - Genk -
88' - 4th Yellow Card - Genk -
1-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

