Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-1.25
FC Honka
FC Honka vs Pöxyt Meeskonna profiil
FC Honka
WLWWWDLDLLHiljutisedLangusteel-1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle9/10
Aasia händikäpKatab6/10
Pöxyt
LWLLLWLWLLHiljutisedTules+0.8 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle10/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
| FC Honka | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pöxyt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| FC Honka | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Pöxyt | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.5, 4.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 3.80,
Std. hälve: 1.91, Mediaan: 3,
Mood: ,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
FC Honka vs Pöxyt Väravate/nurgalöökide ajajaotus
FC Honka vs Pöxyt Omavahelised kohtumised
FC Honka vs Pöxyt Vaata kogu H2H-d →| FC Honka Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-18 | 1 2 Pöxyt |
0 - 1
0 - 3
|
FC Honka 1 | V | +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| FC Honka Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-17 | FC Honka |
0 - 1
1 - 4
|
VJS Vantaa | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-13 | 1 FC Ilves II |
0 - 1
2 - 1
|
FC Honka 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-03 | 2 FC Honka |
0 - 0
2 - 2
|
FC Inter II 3 | Vi | +1.5 | Tasa | 11.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-29 | 2 EBK |
3 - 1
4 - 1
|
FC Honka | K | +1.0 | Üle |
|
||||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-12 | 2 Tampere Utd |
1 - 0
1 - 1
|
FC Honka 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-07 | 6 FC Honka |
0 - 0
2 - 1
|
P-Iirot 5 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-02 | 2 I-Kissat |
0 - 1
0 - 3
|
FC Honka 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-29 | 2 FC Honka |
1 - 0
3 - 1
|
HJS 3 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-25 | 2 FC Honka |
0 - 0
0 - 3
|
TPV 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-18 | 1 2 Pöxyt |
0 - 1
0 - 3
|
FC Honka 1 | V | +1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-12 | 2 6 FC Honka |
1 - 1
1 - 3
|
FC Ilves II 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Soome karikas | 2024-05-08 | 2 FC Honka |
0 - 0
1 - 2
|
PK-35 1 | K | +2.0, +2.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-24 | 3 FC Honka |
0 - 0
0 - 0
|
EBK 7 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-20 | 3 VJS Vantaa |
1 - 0
3 - 1
|
FC Honka 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-11-05 | VPS Vaasa |
1 - 0
1 - 0
|
FC Honka 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-11-01 | FC Honka |
0 - 0
0 - 1
|
VPS Vaasa 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-28 | FC Honka |
3 - 0
5 - 0
|
AC Oulu 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-25 | 4 FC Honka |
0 - 0
0 - 0
|
FC Inter 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-21 | 2 FC Honka |
1 - 0
3 - 0
|
FC Inter 2 1 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-08 | 2 KuPS Kuopio |
2 - 1
3 - 1
|
FC Honka 3 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
17-5 (22) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 7 (7-0) |
| Soome karikas | 2023-09-30 | FC Honka |
1 - 2
1 - 2
|
FC Ilves 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-09-27 | 1 HJK Helsinki |
1 - 0
3 - 0
|
FC Honka 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-09-22 | 1 FC Honka |
0 - 2
0 - 3
|
VPS Vaasa 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-09-16 | 2 SJK |
0 - 2
1 - 2
|
FC Honka 3 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-09-03 | 2 KTP |
1 - 0
1 - 2
|
FC Honka 2 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-08-27 | 3 FC Honka |
0 - 0
2 - 0
|
FC Ilves 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Soome karikas | 2023-08-23 | 1 FC Honka |
0 - 0
1 - 0
|
IFK Mariehamn 2 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-08-18 | 1 1 IFK Mariehamn |
0 - 1
0 - 1
|
FC Honka 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-08-13 | 1 FC Honka |
1 - 0
1 - 0
|
FC Inter 3 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-08-07 | 1 Lahti |
0 - 0
1 - 0
|
FC Honka 1 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Pöxyt Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-17 | Tampere Utd |
3 - 0
3 - 0
|
Pöxyt | K | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-13 | 1 Pöxyt |
1 - 1
2 - 3
|
FC Inter II 1 | K | +2.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-07 | 3 EBK |
2 - 4
4 - 5
|
Pöxyt 4 | V | -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-03 | 1 3 Pöxyt |
0 - 0
1 - 2
|
VJS Vantaa 3 1 | K | +1.5, +2.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-20 | 3 HJS |
1 - 2
1 - 4
|
Pöxyt 2 | V | -2.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-15 | 2 Pöxyt |
1 - 1
2 - 4
|
I-Kissat 1 | K | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-02 | 3 P-Iirot |
2 - 0
4 - 1
|
Pöxyt 3 | K | -2.5, -3.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-29 | 2 Pöxyt |
1 - 1
1 - 2
|
TPV 3 | K | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-10 (18) | 6-6 (12) | 6 (2-4) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-26 | FC Ilves II |
2 - 1
3 - 4
|
Pöxyt 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
9-9 (18) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 5 (4-1) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-18 | 1 2 Pöxyt |
0 - 1
0 - 3
|
FC Honka 1 | K | +1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-12 | 3 FC Inter II |
2 - 0
4 - 1
|
Pöxyt 3 | K | -4.5, -5.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
16-5 (21) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-08 | 4 Pöxyt |
0 - 1
0 - 5
|
Tampere Utd 2 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-04 | 5 Pöxyt |
2 - 0
2 - 3
|
EBK 4 | K | +1 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
0-10 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-28 | 1 VJS Vantaa |
2 - 0
6 - 0
|
Pöxyt 3 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-20 | 2 I-Kissat |
2 - 0
3 - 1
|
Pöxyt 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Soome karikas | 2024-04-16 | 3 Pöxyt |
0 - 1
0 - 2
|
VJS Vantaa | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-13 | 1 Pöxyt |
1 - 1
1 - 2
|
HJS Akatemia 1 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-10-07 | 1 HJS Akatemia |
1 - 0
4 - 0
|
Pöxyt 2 1 | K | -0.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-10-01 | 1 Pöxyt |
0 - 1
1 - 2
|
PIF Parainen 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-23 | 1 P-Iirot |
0 - 0
0 - 1
|
Pöxyt 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-16 | 1 3 Pöxyt |
0 - 1
0 - 2
|
FC Ilves II 1 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-09 | 5 EPS |
0 - 0
1 - 0
|
Pöxyt 3 | K | -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-02 | 4 Pöxyt |
0 - 0
0 - 2
|
FC Jazz 2 | K | +2.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-08-27 | 1 GrIFK |
1 - 0
1 - 1
|
Pöxyt 4 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-08-11 | 3 Atlantis |
0 - 1
4 - 1
|
Pöxyt 2 | K | -2.5, -3.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-29 | 2 Pöxyt |
2 - 3
2 - 4
|
I-Kissat 2 | K | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-21 | 2 FC Honka II |
1 - 0
2 - 0
|
Pöxyt 1 | K | -2.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-15 | 1 Pöxyt |
1 - 0
2 - 1
|
HJS Akatemia 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-06 | 1 PIF Parainen |
2 - 0
3 - 2
|
Pöxyt 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-02 | 2 FC Ilves II |
1 - 0
1 - 1
|
Pöxyt 4 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.333 | 5 | 6.25 |
| Pool | 1.8 | 2.875 | 4.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.25) | [email protected] | Võõras@2 |
| Pool (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 6 - 1
Nurgalöök: , Handikäp: -1.0, -1.5 , Väravad: 3.5, 4.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 3 - 0 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.5
-
7' - 1st Corner - FC Honka -
9' - 1st Yellow Card - FC Honka - 22' - Missed Penalty - FC Honka
-
33' - 2nd Corner - FC Honka -
33' - 3rd Corner - FC Honka - Race to 3 Corners - FC Honka
-
42' - 2nd Yellow Card - Pöxyt -
43' - 1st Goal - FC Honka -
1-0 score at the end of First Half -
52' - 4th Corner - Pöxyt -
62' - 3rd Yellow Card - Pöxyt -
64' - 4th Yellow Card - FC Honka -
68' - 5th Corner - FC Honka -
68' - 6th Corner - FC Honka - Race to 5 Corners - FC Honka
-
68' - 2nd Goal - FC Honka -
81' - 3rd Goal - FC Honka -
89' - 7th Corner - FC Honka -
90+3' - 5th Yellow Card - Pöxyt -
90+5' - 4th Goal - Pöxyt
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

