Pöxyt vs VJS Vantaa Meeskonna profiil
Pöxyt vs VJS Vantaa Mängu faktid
1V-1V-8K viimases 10 mängus, löönud 7 ja lasknud 22 väravat. Keskmised väravad: 0.7 poolt, 2.2 vastu. Võit 10%, AH võit 30%, värav Over 30%, nurgalöök Over 40%.
6V-0V-4K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 1.0 vastu. Võit 60%, AH võit 20%, värav Over 20%, nurgalöök Over 50%.
| Pöxyt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| VJS Vantaa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Pöxyt | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| VJS Vantaa | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Pöxyt vs VJS Vantaa Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Pöxyt vs VJS Vantaa Omavahelised kohtumised
Pöxyt vs VJS Vantaa Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Pöxyt Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-13 | 1 Pöxyt |
1 - 1
1 - 2
|
HJS Akatemia 1 | K | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-10-07 | 1 HJS Akatemia |
1 - 0
4 - 0
|
Pöxyt 2 1 | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-10-01 | 1 Pöxyt |
0 - 1
1 - 2
|
PIF Parainen 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-23 | 1 P-Iirot |
0 - 0
0 - 1
|
Pöxyt 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-16 | 1 3 Pöxyt |
0 - 1
0 - 2
|
FC Ilves II 1 | K | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-09 | 5 EPS |
0 - 0
1 - 0
|
Pöxyt 3 | K | -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-09-02 | 4 Pöxyt |
0 - 0
0 - 2
|
FC Jazz 2 | K | +2.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-08-27 | 1 GrIFK |
1 - 0
1 - 1
|
Pöxyt 4 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-08-11 | 3 Atlantis |
0 - 1
4 - 1
|
Pöxyt 2 | K | -2.5, -3.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-29 | 2 Pöxyt |
2 - 3
2 - 4
|
I-Kissat 2 | K | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-21 | 2 FC Honka II |
1 - 0
2 - 0
|
Pöxyt 1 | K | -2.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-15 | 1 Pöxyt |
1 - 0
2 - 1
|
HJS Akatemia 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-06 | 1 PIF Parainen |
2 - 0
3 - 2
|
Pöxyt 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-07-02 | 2 FC Ilves II |
1 - 0
1 - 1
|
Pöxyt 4 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-06-17 | 3 Pöxyt |
0 - 0
0 - 0
|
EPS 4 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-06-08 | 1 FC Jazz |
3 - 0
6 - 0
|
Pöxyt 3 | K | -2.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-06-04 | 3 Pöxyt |
1 - 0
1 - 1
|
GrIFK 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
3-17 (20) | 3-8 (11) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-05-29 | 2 Tampere Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Pöxyt 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-05-21 | 1 Pöxyt |
1 - 2
1 - 6
|
Atlantis 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-05-12 | 1 I-Kissat |
1 - 0
3 - 2
|
Pöxyt 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-05-06 | 1 Pöxyt |
0 - 1
1 - 3
|
FC Honka II 3 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Soome karikas | 2023-04-28 | 3 Pöxyt |
0 - 0
0 - 3
|
Grankulla IFK 3 | K | 0.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2023-04-22 | 2 Pöxyt |
0 - 0
1 - 0
|
P-Iirot 3 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Soome Kolmonen | 2022-09-27 | 3 Pöxyt |
0 - 0
0 - 1
|
EPS Reservi | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kolmonen | 2022-09-23 | 1 Pöxyt |
2 - 0
5 - 2
|
EsPa 1 | V | -4.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Soome Kolmonen | 2022-09-16 | 1 4 EBK |
1 - 1
1 - 3
|
Pöxyt 3 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Soome Kolmonen | 2022-09-09 | FC Kirkkonummi |
0 - 0
2 - 1
|
Pöxyt 1 | K | +2.5, +3.0 | Alla |
|
1-15 (16) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (0-5) | ||
| Soome Kolmonen | 2022-09-02 | 2 Pöxyt |
4 - 0
6 - 2
|
LePa 2 | V | -4.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Soome Kolmonen | 2022-08-30 | EPS Reservi |
1 - 1
2 - 1
|
Pöxyt 1 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kolmonen | 2022-08-25 | 2 GrIFK Reservi |
0 - 2
2 - 4
|
Pöxyt 1 | V | +2.0 | Üle |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| VJS Vantaa Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-13 | 5 FC Inter II |
2 - 1
4 - 3
|
VJS Vantaa 2 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-07 | 3 Tampere Utd |
0 - 0
1 - 0
|
VJS Vantaa 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| Soome Kolmonen | 2023-10-06 | 1 3 VJS Vantaa |
0 - 2
0 - 2
|
HPS | K | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Soome Kolmonen | 2023-10-02 | 2 Ponnistajat |
0 - 1
0 - 1
|
VJS Vantaa 1 | V | +4.0, +4.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Soome Kolmonen | 2023-09-26 | 3 VJS Vantaa |
1 - 0
2 - 0
|
Gnistan/Ogeli 1 | V | -4.0, -4.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Soome Kolmonen | 2023-09-23 | 3 VJS Vantaa |
2 - 0
5 - 0
|
MPS/Atletico Malmi 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Soome Kolmonen | 2023-09-06 | Gnistan/Ogeli |
0 - 1
0 - 2
|
VJS Vantaa | V | +4.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Soome Kolmonen | 2023-08-25 | 2 VJS Vantaa |
0 - 0
2 - 1
|
LPS 1 | V | -2.0, -2.5 | Alla |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kolmonen | 2023-08-18 | 4 FC Kontu |
1 - 0
1 - 0
|
VJS Vantaa 2 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Soome Kolmonen | 2023-08-15 | 5 HPS |
0 - 1
1 - 2
|
VJS Vantaa 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Soome Kolmonen | 2023-08-08 | 3 LPS |
2 - 1
3 - 2
|
VJS Vantaa 3 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Kolmonen | 2023-08-03 | 2 PPJ/Ruoholahti |
1 - 0
1 - 2
|
VJS Vantaa 2 | V | +2.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Soome Kolmonen | 2023-07-30 | VJS Vantaa |
3 - 0
6 - 1
|
FC Finnkurd 2 | V | -3.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Soome karikas | 2023-07-05 | 2 VJS Vantaa |
0 - 1
0 - 4
|
FC Ilves 3 | K | +2.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
2-14 (16) | 2-7 (9) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Soome Kolmonen | 2023-06-29 | 1 VJS Vantaa |
3 - 0
10 - 0
|
ToTe II 2 | V | -5.5, -6.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
19-0 (19) | 12-0 (12) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Soome karikas | 2023-06-22 | 1 VJS Vantaa |
1 - 0
2 - 1
|
P-Iirot 3 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Soome Kolmonen | 2023-06-15 | 3 MPS/Atletico Malmi |
1 - 2
1 - 6
|
VJS Vantaa 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
3-10 (13) | 2-7 (9) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Soome karikas | 2023-06-01 | 2 VJS Vantaa |
1 - 1
3 - 2
|
PEPO 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Soome karikas | 2023-05-19 | 1 2 PPJ/Ruoholahti |
0 - 2
0 - 3
|
VJS Vantaa 1 | V | +2.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Soome Kolmonen | 2023-05-14 | VJS Vantaa |
1 - 0
4 - 0
|
FC Kontu | V | -1.5 | Üle |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Soome karikas | 2023-05-03 | 1 VJS Vantaa |
1 - 0
1 - 1
|
Kiffen 3 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Soome Kolmonen | 2023-04-29 | 2 VJS Vantaa |
0 - 0
0 - 0
|
PPJ/Ruoholahti 4 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 5 (3-2) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-10-01 | 2 I-Kissat |
1 - 0
1 - 0
|
VJS Vantaa 3 1 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 5 (1-4) | 2 (2-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-09-24 | 2 VJS Vantaa |
0 - 0
1 - 0
|
GrIFK 5 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-09-16 | 2 HJS Akatemia |
1 - 0
1 - 3
|
VJS Vantaa 4 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-09-10 | 1 VJS Vantaa |
0 - 1
0 - 4
|
FC Honka II | K | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-08-28 | 2 KaaPo |
0 - 2
0 - 3
|
VJS Vantaa | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-08-24 | 2 VJS Vantaa |
0 - 0
1 - 3
|
Tampere Utd 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-08-20 | 4 VJS Vantaa |
0 - 0
0 - 2
|
SalPa | K | +0.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2022-08-14 | 1 Klubi-04 |
1 - 1
4 - 3
|
VJS Vantaa 3 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.5 | 4.2 | 1.727 |
| Pool | 4 | 2.5 | 2.2 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 2 , Nurgalöök: 4 - 9
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: +0.5, +1.0 , Väravad: 3.0, 3.5
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 3 - 4 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - VJS Vantaa -
7' - 2nd Corner - Pöxyt -
8' - 3rd Corner - Pöxyt - Race to 3 Corners - Pöxyt
-
21' - 4th Corner - Pöxyt -
30' - 5th Corner - VJS Vantaa -
34' - 1st Goal - VJS Vantaa -
41' - 6th Corner - VJS Vantaa -
42' - 7th Corner - VJS Vantaa -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 2nd Goal - VJS Vantaa -
49' - 1st Yellow Card - Pöxyt - Race to 5 Corners - VJS Vantaa
-
51' - 8th Corner - VJS Vantaa -
62' - 9th Corner - VJS Vantaa -
68' - 10th Corner - VJS Vantaa - Race to 7 Corners - VJS Vantaa
-
68' - 11th Corner - VJS Vantaa -
71' - 12th Corner - Pöxyt -
74' - 2nd Yellow Card - Pöxyt - Race to 9 Corners - VJS Vantaa
-
80' - 13th Corner - VJS Vantaa -
90+3' - 3rd Yellow Card - Pöxyt -
0-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

