Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+1.25
FC Honka
FC Honka vs KaPa Meeskonna profiil
FC Honka
LDLLWDDWLLHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 15
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle9/10
Aasia händikäpKatab6/10
KaPa
DLLWLDWLLLHiljutisedStabiilne-0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdne5/9
Viimane
| FC Honka | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| KaPa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| FC Honka | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| KaPa | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.5, 4.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 3.98,
Std. hälve: 2.30, Mediaan: 3,
Mood: 2,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
FC Honka vs KaPa Väravate/nurgalöökide ajajaotus
FC Honka vs KaPa Omavahelised kohtumised
FC Honka vs KaPa Vaata kogu H2H-d →| FC Honka Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-10-03 | 1 KaPa |
0 - 0
1 - 0
|
FC Honka 2 | K | +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-06 | 1 FC Honka |
0 - 0
1 - 1
|
KaPa 2 | Vi | -2.0, -2.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-11 | 1 KaPa |
1 - 1
1 - 2
|
FC Honka 2 | V | +2.0 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| FC Honka Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2025-03-08 | 3 FC Honka |
1 - 1
4 - 2
|
FC Ilves II | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-09-22 | 2 EBK |
1 - 0
4 - 1
|
FC Honka 2 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle |
|
||||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-09-07 | 1 FC Ilves II |
2 - 0
4 - 1
|
FC Honka 1 | K | 0.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-08-30 | FC Honka |
0 - 1
4 - 1
|
Pöxyt | V | -2.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-08-03 | 2 HJS |
0 - 0
0 - 0
|
FC Honka 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla |
|
||||||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-26 | 2 TPV |
0 - 1
2 - 2
|
FC Honka 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-20 | 2 FC Honka |
1 - 0
3 - 1
|
Pöxyt 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-17 | FC Honka |
0 - 1
1 - 4
|
VJS Vantaa | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-13 | 1 FC Ilves II |
0 - 1
2 - 1
|
FC Honka 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-8 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-07-03 | 2 FC Honka |
0 - 0
2 - 2
|
FC Inter II 3 | Vi | +1.5 | Tasa | 11.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-29 | 2 EBK |
3 - 1
4 - 1
|
FC Honka | K | +1.0 | Üle |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-12 | 2 Tampere Utd |
1 - 0
1 - 1
|
FC Honka 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-07 | 6 FC Honka |
0 - 0
2 - 1
|
P-Iirot 5 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-06-02 | 2 I-Kissat |
0 - 1
0 - 3
|
FC Honka 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-29 | 2 FC Honka |
1 - 0
3 - 1
|
HJS 3 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-25 | 2 FC Honka |
0 - 0
0 - 3
|
TPV 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-18 | 1 2 Pöxyt |
0 - 1
0 - 3
|
FC Honka 1 | V | +1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-05-12 | 2 6 FC Honka |
1 - 1
1 - 3
|
FC Ilves II 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Soome karikas | 2024-05-08 | 2 FC Honka |
0 - 0
1 - 2
|
PK-35 1 | K | +2.0, +2.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-24 | 3 FC Honka |
0 - 0
0 - 0
|
EBK 7 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Soome Kakkonen - B-alagrupp | 2024-04-20 | 3 VJS Vantaa |
1 - 0
3 - 1
|
FC Honka 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-11-05 | VPS Vaasa |
1 - 0
1 - 0
|
FC Honka 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-11-01 | FC Honka |
0 - 0
0 - 1
|
VPS Vaasa 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-28 | FC Honka |
3 - 0
5 - 0
|
AC Oulu 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-25 | 4 FC Honka |
0 - 0
0 - 0
|
FC Inter 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-21 | 2 FC Honka |
1 - 0
3 - 0
|
FC Inter 2 1 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-10-08 | 2 KuPS Kuopio |
2 - 1
3 - 1
|
FC Honka 3 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
17-5 (22) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 7 (7-0) |
| Soome karikas | 2023-09-30 | FC Honka |
1 - 2
1 - 2
|
FC Ilves 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-09-27 | 1 HJK Helsinki |
1 - 0
3 - 0
|
FC Honka 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Soome Veikkausliiga | 2023-09-22 | 1 FC Honka |
0 - 2
0 - 3
|
VPS Vaasa 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| KaPa Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2025-03-18 | NJS |
0 - 3
0 - 11
|
KaPa | V | +1.5,+2.0 | Üle |
|
||||||
| Soome Ykköscup | 2025-03-08 | 3 Klubi-04 |
2 - 1
4 - 1
|
KaPa 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Soome Ykköscup | 2025-02-15 | 4 Jippo |
1 - 1
2 - 1
|
KaPa 2 | K | -1.5 | Alla |
|
||||||
| Soome Ykköscup | 2025-02-09 | 2 KaPa |
0 - 0
0 - 1
|
Lahti 3 | K | +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2025-01-19 | 1 PK Keski-Uusimaa |
1 - 2
1 - 2
|
KaPa | V | +1.5, +2.0 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-12-14 | 2 IF Gnistan |
2 - 1
2 - 2
|
KaPa 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Soome Kakkonen - play-offid | 2024-10-26 | 5 KaPa |
1 - 0
2 - 0
|
KPV 2 1 | V |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||||
| Soome Kakkonen - play-offid | 2024-10-23 | 3 KPV |
1 - 1
1 - 1
|
KaPa 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
7-8 (15) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Soome Ykkosliiga | 2024-10-19 | 2 KaPa |
0 - 3
0 - 4
|
JaPS 1 | K | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-10-05 | 5 SalPa |
0 - 1
1 - 4
|
KaPa 3 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Soome Kolmonen | 2024-09-28 | OsPa |
1 - 0
3 - 0
|
KaPa | K | -1.0, -1.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Soome Ykkosliiga | 2024-09-27 | 2 KTP |
3 - 0
7 - 2
|
KaPa 2 | K | -1.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-09-22 | 2 KaPa |
1 - 1
1 - 1
|
PK-35 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
10-6 (16) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-09-14 | 1 KaPa |
0 - 2
3 - 2
|
MP 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-09-01 | 3 FF Jaro |
1 - 0
3 - 2
|
KaPa 1 | K | -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Soome Kolmonen | 2024-09-01 | 2 KaPa |
1 - 1
2 - 1
|
RoPo | V | 0.0 | Alla |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Soome Ykkosliiga | 2024-08-25 | 3 KaPa |
1 - 0
2 - 1
|
Jippo 1 | V | +0.5, +1.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
7-10 (17) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-08-17 | 1 TPS |
3 - 0
5 - 3
|
KaPa 2 | K | -2.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-08-13 | 1 SJK Akatemia |
1 - 0
2 - 0
|
KaPa 4 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-07-27 | 1 KaPa |
0 - 4
1 - 5
|
KTP 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
2-15 (17) | 1-10 (11) | 5 (0-5) | 3 (1-2) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-07-20 | 4 SJK Akatemia |
0 - 0
4 - 0
|
KaPa | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-6 (17) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-07-17 | KaPa |
1 - 1
1 - 4
|
Jippo | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-07-11 | 3 MP |
1 - 3
2 - 6
|
KaPa 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 6-6 (12) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-07-06 | 4 KaPa |
0 - 0
0 - 0
|
TPS 3 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-06-28 | 3 JaPS |
0 - 0
2 - 2
|
KaPa 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-06-19 | 1 KaPa |
0 - 1
0 - 3
|
FF Jaro | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Soome karikas | 2024-06-15 | 1 2 AC Oulu |
4 - 0
5 - 1
|
KaPa 3 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-06-12 | 3 SalPa |
0 - 1
1 - 1
|
KaPa 2 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-05-31 | 2 KaPa |
0 - 0
0 - 1
|
PK-35 5 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Soome Ykkosliiga | 2024-05-27 | 3 KTP |
1 - 1
2 - 1
|
KaPa 3 1 | K | -2.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 5.25 | 5 | 1.42 |
| Pool | 4.75 | 2.875 | 1.833 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+1.25) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 3 , Nurgalöök: 0 - 9
Nurgalöök: , Handikäp: +1.0, +1.5 , Väravad: 3.5, 4.0
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 7 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: +0.5 , Väravad: 1.5
-
6' - 1st Corner - KaPa -
11' - 2nd Corner - KaPa - Race to 3 Corners - KaPa
-
14' - 3rd Corner - KaPa -
15' - 4th Corner - KaPa -
18' - 5th Corner - KaPa - Race to 5 Corners - KaPa
-
24' - 1st Yellow Card - KaPa -
28' - 2nd Yellow Card - FC Honka -
33' - 6th Corner - KaPa -
35' - 3rd Yellow Card - KaPa - Race to 7 Corners - KaPa
-
38' - 7th Corner - KaPa -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 8th Corner - KaPa -
55' - 1st Goal - KaPa -
58' - 2nd Goal - KaPa -
66' - 3rd Goal - FC Honka -
85' - 4th Yellow Card - KaPa -
87' - 5th Yellow Card - KaPa -
89' - 4th Goal - FC Honka - Race to 9 Corners - KaPa
-
90+2' - 9th Corner - KaPa -
90+2' - 5th Goal - KaPa -
2-3 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

