N, Jul 22, 2021 · 19:00
VanimadHiljutised
LWDDLL
2.40
3.40
2.50
HiljutisedVanimad
DDWLDL
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
0.0
Juan Aurich
CD Coopsol vs Juan Aurich Meeskonna profiil
CD Coopsol
LWDWLWDDLLHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 13
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Juan Aurich
DDWWLDLWDDHiljutisedLangusteel-0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 14
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
| CD Coopsol | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Juan Aurich | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| CD Coopsol | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Juan Aurich | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 35,
Keskm: 2.77,
Std. hälve: 1.84, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 49%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
CD Coopsol vs Juan Aurich Väravate/nurgalöökide ajajaotus
CD Coopsol vs Juan Aurich Omavahelised kohtumised
CD Coopsol vs Juan Aurich Vaata kogu H2H-d →| CD Coopsol Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-12 | 3 Juan Aurich |
0 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2019-09-21 | 3 Juan Aurich |
1 - 0
3 - 1
|
CD Coopsol 3 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Peruu Liga 2 | 2019-06-08 | 2 4 CD Coopsol |
0 - 1
1 - 1
|
Juan Aurich 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2018-08-04 | 1 6 CD Coopsol |
2 - 1
2 - 1
|
Juan Aurich 4 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2018-04-22 | 4 Juan Aurich |
1 - 0
2 - 0
|
CD Coopsol 2 | K | -1.0 | Alla |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| CD Coopsol Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Peruu Liga 2 | 2021-07-16 | 4 CD Coopsol |
0 - 2
0 - 4
|
Unión Comercio 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2021-07-12 | 1 2 Sport Chavelines Juniors |
1 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Peruu Liga 2 | 2021-07-07 | 5 CD Coopsol |
0 - 0
1 - 1
|
Unión Huaral 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2021-07-03 | 2 FC Carlos Stein |
1 - 0
1 - 1
|
CD Coopsol 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2021-06-28 | 1 3 CD Coopsol |
0 - 0
2 - 0
|
CDC Santa Rosa 5 1 | V | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peru Copa Bicentenario | 2021-06-20 | 1 3 Sport Chavelines Juniors |
2 - 1
3 - 2
|
CD Coopsol 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Peru Copa Bicentenario | 2021-06-13 | 4 CD Coopsol |
0 - 0
1 - 0
|
Universitario de Deportes 2 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 2 | 2021-06-03 | 3 Deportivo Llacuabamba |
0 - 1
2 - 2
|
CD Coopsol 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 2 | 2021-05-30 | 3 CD Coopsol |
1 - 0
1 - 0
|
Santos FC 4 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 2 | 2021-05-19 | 3 CD Coopsol |
0 - 1
0 - 1
|
Comerciantes Unidos 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-12 | 3 Juan Aurich |
0 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-07 | 1 Sport Chavelines Juniors |
1 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-01 | 3 CD Coopsol |
0 - 0
0 - 0
|
Comerciantes Unidos 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-26 | 3 CD Coopsol |
0 - 1
1 - 1
|
Santos FC 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-18 | 2 Unión Huaral |
1 - 0
2 - 0
|
CD Coopsol 5 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-12 | 2 CD Coopsol |
0 - 0
0 - 1
|
Unión Comercio 5 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-05 | 1 3 Pirata FC |
0 - 1
0 - 1
|
CD Coopsol 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Peruu Liga 2 | 2020-10-28 | 1 3 Alianza Atletico |
0 - 0
2 - 0
|
CD Coopsol 4 1 | K | 0.0 | Alla |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Peruu - play-off'id | 2019-12-11 | 5 Deportivo Llacuabamba |
0 - 0
1 - 1
|
CD Coopsol 5 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 12.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Peruu - play-off'id | 2019-12-07 | 3 Atletico Grau |
1 - 0
2 - 0
|
CD Coopsol 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Peruu Liga 2 | 2019-12-01 | 1 Alianza Atletico |
0 - 1
1 - 1
|
CD Coopsol 3 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 2 | 2019-11-25 | 3 CD Coopsol |
0 - 0
1 - 0
|
Alianza Atletico 5 1 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Peruu Liga 2 | 2019-11-20 | 1 Santos FC |
0 - 2
0 - 4
|
CD Coopsol 4 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 2 | 2019-11-16 | 2 CD Coopsol |
1 - 0
1 - 0
|
Santos FC 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 2 | 2019-11-10 | 1 Unión Huaral |
0 - 0
0 - 1
|
CD Coopsol 3 1 | V | -0.5 | Alla |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 5 (5-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-10-27 | 1 Alianza Atletico |
1 - 0
4 - 1
|
CD Coopsol 4 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
12-4 (16) | 10-2 (12) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 2 | 2019-10-13 | 2 CDC Santa Rosa |
2 - 0
2 - 1
|
CD Coopsol 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Peruu Liga 2 | 2019-09-29 | 4 CD Coopsol |
1 - 1
1 - 2
|
Santos FC 5 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
13-1 (14) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Peru Copa Bicentenario | 2019-09-25 | 2 5 CD Coopsol |
1 - 0
1 - 3
|
Atletico Grau 4 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 2 | 2019-09-21 | 3 Juan Aurich |
1 - 0
3 - 1
|
CD Coopsol 3 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Juan Aurich Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Peruu Liga 2 | 2021-07-15 | 3 Juan Aurich |
0 - 0
1 - 1
|
Sport Chavelines Juniors 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2021-07-08 | 2 Juan Aurich |
0 - 1
1 - 1
|
FC Carlos Stein 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2021-07-02 | 3 CDC Santa Rosa |
1 - 0
3 - 4
|
Juan Aurich 3 | V | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Peru Copa Bicentenario | 2021-06-10 | 3 Juan Aurich |
0 - 0
0 - 1
|
Alianza Atletico 5 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2021-06-04 | 1 Santos FC |
0 - 0
0 - 0
|
Juan Aurich 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 2 | 2021-05-31 | 5 Juan Aurich |
0 - 0
0 - 2
|
Atletico Grau 1 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Peruu Liga 2 | 2021-05-25 | 3 Comerciantes Unidos |
1 - 1
1 - 2
|
Juan Aurich 4 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Peruu Liga 2 | 2021-05-20 | 3 Juan Aurich |
1 - 0
2 - 0
|
Pirata FC | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-27 | 2 Alianza Atletico |
0 - 0
0 - 0
|
Juan Aurich 1 | Vi | -0.5 | Alla |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2020-12-23 | 1 2 Unión Huaral |
1 - 1
2 - 2
|
Juan Aurich 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-18 | 2 2 Juan Aurich |
0 - 2
4 - 2
|
Alianza Atletico 2 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2020-12-12 | 3 Juan Aurich |
0 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-07 | 3 Comerciantes Unidos |
2 - 1
5 - 1
|
Juan Aurich 5 1 | K | +0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Peruu Liga 2 | 2020-12-01 | 2 Juan Aurich |
2 - 0
2 - 0
|
Unión Comercio | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-26 | 1 Juan Aurich |
0 - 1
0 - 1
|
Pirata FC 5 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-17 | 3 Sport Chavelines Juniors |
1 - 0
2 - 0
|
Juan Aurich 4 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-11 | 3 Juan Aurich |
0 - 0
0 - 0
|
CDC Santa Rosa 3 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 2 | 2020-11-04 | 3 Santos FC |
0 - 1
1 - 3
|
Juan Aurich 6 | V | 0.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2020-10-27 | 1 2 Unión Huaral |
1 - 1
1 - 3
|
Juan Aurich 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Peruu Liga 2 | 2019-12-01 | 1 1 Juan Aurich |
1 - 0
2 - 0
|
Atletico Grau 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Peruu Liga 2 | 2019-11-24 | 1 3 Atletico Grau |
1 - 1
4 - 1
|
Juan Aurich 4 1 | K | -0.5 | Üle |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-11-10 | 3 Sport Loreto |
0 - 1
0 - 4
|
Juan Aurich | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-11-02 | 1 4 Juan Aurich |
2 - 1
2 - 4
|
Cienciano 2 | K | -0.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-10-27 | Unión Huaral |
0 - 1
0 - 1
|
Juan Aurich 3 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Peruu Liga 2 | 2019-10-20 | 1 Juan Aurich |
2 - 1
3 - 1
|
Los Caimanes FC 3 1 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-9 (21) | 9-2 (11) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 2 | 2019-10-13 | 1 Alianza Atletico |
2 - 0
3 - 1
|
Juan Aurich 2 | K | -0.5 | Üle |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-10-06 | 4 Juan Aurich |
0 - 0
0 - 0
|
Comerciantes Unidos 5 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-09-29 | 3 CDC Santa Rosa |
1 - 0
1 - 0
|
Juan Aurich 5 | K | 0.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-09-21 | 3 Juan Aurich |
1 - 0
3 - 1
|
CD Coopsol 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Peruu Liga 2 | 2019-09-15 | 4 Santos FC |
0 - 1
0 - 2
|
Juan Aurich 3 2 | V | -0.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.4 | 3.4 | 2.5 |
| Pool | 3 | 2.25 | 3 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 2 - 0
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 0 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
21' - 1st Yellow Card - CD Coopsol -
28' - 1st Corner - CD Coopsol -
29' - 2nd Corner - CD Coopsol -
0-0 score at the end of First Half -
79' - 1st Goal - CD Coopsol -
90+3' - 2nd Yellow Card - Juan Aurich -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

