Peru Copa Bicentenario Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Peru Copa Bicentenario nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Peru Copa Bicentenario mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| July 2021 | ||||||||||||||
| 07/28 03:01 | Täis | Carlos Mannucci | 1 - 2 | Sporting Cristal | +0.5, +1.0 | 1 - 7 | 0 - 3 | 10.0 | Under | 2.5 | Over | 53 - 30 | 4 - 4 | |
| July 2021 | ||||||||||||||
| 07/04 21:00 | Täis | Sporting Cristal | 2 - 0 | Unión Comercio | -1.0, -1.5 | 9 - 1 | 5 - 0 | 10.0 | Push | 2.5 | Under | 103 - 63 | 13 - 4 | |
| 07/04 18:00 | Täis | Carlos Mannucci | 2 - 2 | Atletico Grau | -0.5 | 4 - 11 | 2 - 8 | 10.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 52 - 106 | 10 - 15 | |
| June 2021 | ||||||||||||||
| 06/25 21:00 | Täis | Ayacucho FC | 0 - 2 | Sporting Cristal | +0.5, +1.0 | 12 - 5 | 1 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 82 - 102 | 20 - 8 | |
| 06/24 21:00 | Täis | UTC Cajamarca | 0 - 0 | Carlos Mannucci | 0.0 | 5 - 3 | 3 - 2 | 10.5 | Under | 2.5 | Under | 79 - 87 | 5 - 6 | |
| 06/24 16:30 | Täis | Sport Chavelines Juniors | 1 - 2 | Atletico Grau | 0.0, +0.5 | 3 - 2 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 100 - 88 | 9 - 10 | |
| 06/23 19:00 | Täis | Unión Comercio | 0 - 0 | Sport Boys | +0.5 | 0 - 6 | 0 - 1 | 2.5 | Under | 70 - 104 | 3 - 9 | |||
| June 2021 | ||||||||||||||
| 06/20 20:00 | Täis | Sport Chavelines Juniors | 3 - 2 | CD Coopsol | 0.0, -0.5 | 5 - 5 | 0 - 3 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 81 - 102 | 15 - 18 | |
| 06/20 01:00 | Täis | Carlos Mannucci | 3 - 0 | Deportivo Llacuabamba | -0.5, -1.0 | 2 - 9 | 1 - 0 | 12.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 82 - 101 | 12 - 15 | |
| 06/19 21:00 | Täis | Sporting Cristal | 3 - 2 | Cusco FC | -0.5, -1.0 | 5 - 3 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 83 - 94 | 14 - 7 | |
| 06/19 16:00 | Täis | Unión Comercio | 1 - 0 | Cultural Santa Rosa | -0.5 | 8 - 4 | 6 - 1 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 84 - 99 | 12 - 9 | |
| 06/18 19:00 | Täis | UTC Cajamarca | 1 - 0 | Pirata FC | -1.0, -1.5 | 10 - 3 | 6 - 1 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 102 - 75 | 22 - 7 | |
| 06/17 19:00 | Täis | Cesar Vallejo | 1 - 2 | Sport Boys | -0.5 | 9 - 1 | 4 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 121 - 70 | 21 - 7 | |||
| 06/16 21:00 | Täis | Atletico Grau | 0 - 0 | Deportivo Municipal | 0.0, +0.5 | 3 - 4 | 1 - 2 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 69 - 91 | 6 - 9 | |
| 06/16 16:00 | Täis | Ayacucho FC | 0 - 0 | Alianza Atletico | -0.5 | 5 - 7 | 1 - 2 | 9.5 | Over | 2.0 | Under | 96 - 82 | 13 - 9 | |
| June 2021 | ||||||||||||||
| 06/14 01:30 | Täis | Sport Chavelines Juniors | 0 - 0 | Sport Huancayo | 0.0, +0.5 | 3 - 9 | 1 - 3 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 100 - 110 | 9 - 15 | |
| 06/13 21:00 | Täis | FBC Melgar | 1 - 2 | Carlos Mannucci | 0.0, -0.5 | 7 - 0 | 2 - 0 | 10.0 | Under | 2.5 | Over | 146 - 87 | 20 - 5 | |
| 06/13 18:15 | Täis | Deportivo Llacuabamba | 2 - 2 | San Martín de Porres | +0.5, +1.0 | 7 - 6 | 4 - 3 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 129 - 109 | 12 - 12 | |
| 06/13 01:30 | Täis | CD Coopsol | 1 - 0 | Universitario de Deportes | +1.0, +1.5 | 4 - 2 | 3 - 1 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 107 - 114 | 6 - 2 | |
| 06/12 21:00 | Täis | Pirata FC | 0 - 0 | Cienciano | +1.5 | 5 - 11 | 2 - 6 | 3.0 | Under | 58 - 107 | 7 - 12 | |||
| 06/12 18:15 | Täis | Comerciantes Unidos | 0 - 1 | UTC Cajamarca | 0.0, +0.5 | 4 - 3 | 0 - 2 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 101 - 98 | 8 - 8 | |
| 06/12 00:30 | Täis | CDC Santa Rosa | 2 - 2 | Alianza Lima | +1.0, +1.5 | 4 - 6 | 1 - 3 | 10.0 | Push | 2.5, 3.0 | Over | 87 - 131 | 10 - 19 | |
| 06/12 00:30 | Alianza Lima | 0 - 0 | CDC Santa Rosa | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - | |||||||
| 06/11 21:30 | Täis | Santos FC | 1 - 3 | Sport Boys | +0.5 | 4 - 5 | 3 - 4 | 2.5 | Over | 101 - 90 | 8 - 11 | |||
| 06/11 18:45 | Täis | Unión Huaral | 1 - 2 | Cesar Vallejo | +1.0 | 6 - 6 | 2 - 2 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 126 - 106 | 15 - 10 | |
| 06/11 16:00 | Täis | Deportivo Binacional | 1 - 1 | Cusco FC | 0.0, +0.5 | 6 - 8 | 6 - 3 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 112 - 91 | 11 - 8 | |
| 06/11 00:30 | Täis | Deportivo Municipal | 1 - 0 | Academia Deportiva Cantolao | 0.0, -0.5 | 6 - 2 | 3 - 1 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 112 - 137 | 13 - 6 | |
| 06/10 21:30 | Täis | Ayacucho FC | 1 - 0 | FC Carlos Stein | -1.0 | 0 - 9 | 0 - 4 | 9.5 | Under | 3.0 | Under | 56 - 34 | 7 - 4 | |
| 06/10 18:46 | Täis | Unión Comercio | 4 - 1 | Alianza Universidad | 0.0 | 5 - 3 | 4 - 3 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 86 - 101 | 12 - 9 | |
| 06/10 16:00 | Täis | Juan Aurich | 0 - 1 | Alianza Atletico | 0.0, +0.5 | 2 - 9 | 1 - 4 | 10.0 | Over | 2.5 | Under | 68 - 89 | 3 - 9 | |
| November 2019 | ||||||||||||||
| 11/08 01:00 | Täis | Atletico Grau | 0 - 0 | Sport Huancayo | 0.0, +0.5 | 2 - 5 | 2 - 2 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 87 - 108 | 6 - 7 | |
| October 2019 | ||||||||||||||
| 10/17 19:30 | Atletico Grau | 0 - 0 | CD Coopsol | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 3.0 | - | - | ||||
| 10/17 02:00 | Täis | Academia Deportiva Cantolao | 0 - 0 | Sport Huancayo | 0.0, -0.5 | 8 - 2 | 1 - 0 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 170 - 126 | 16 - 6 | |
| September 2019 | ||||||||||||||
| 09/26 02:00 | Täis | Sport Huancayo | 2 - 0 | Academia Deportiva Cantolao | -0.5, -1.0 | 9 - 5 | 6 - 0 | 2.5 | Under | 134 - 110 | 26 - 11 | |||
| 09/25 21:30 | Täis | CD Coopsol | 1 - 3 | Atletico Grau | 0.0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 101 - 99 | 9 - 9 | |
| September 2019 | ||||||||||||||
| 09/05 21:00 | Täis | Academia Deportiva Cantolao | 1 - 0 | Real Garcilaso | 0.0, -0.5 | 8 - 2 | 3 - 1 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 119 - 106 | 11 - 4 | |
| 09/05 02:00 | Täis | Sport Huancayo | 4 - 0 | Deportivo Municipal | -1.0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 143 - 110 | 22 - 6 | |
| 09/04 21:00 | Täis | CD Coopsol | 1 - 1 | Universitario de Deportes | +0.5, +1.0 | 6 - 7 | 1 - 3 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 114 - 105 | 13 - 9 | |
| 09/03 19:30 | Täis | Atletico Grau | 1 - 1 | Sporting Cristal | +1.0 | 3 - 4 | 1 - 2 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 96 - 116 | 8 - 6 | |
| August 2019 | ||||||||||||||
| 08/13 02:00 | Täis | Sport Boys | 2 - 2 | Sporting Cristal | +0.5, +1.0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2.5 | Over | 169 - 171 | 9 - 13 | |||