Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
-0.5
Caen
Caen vs Metz Meeskonna profiil
Caen
LWWWWDWWLLHiljutisedTõusuteel+0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpKatab7/10
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskondVärav 1. poolajal 8 viimasest 10Mõlemad skoorisid 7 viimasest 10
Metz
LLDLDLDLLLHiljutisedLangusteel-0.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata1/10
Viimane
| Caen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Metz | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Caen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Metz | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.33,
Std. hälve: 1.72, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 43%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Caen vs Metz Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Caen vs Metz Omavahelised kohtumised
Caen vs Metz Vaata kogu H2H-d →| Caen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-01 | 2 Metz |
1 - 0
3 - 2
|
Caen 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Caen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-03-13 | Lorient |
1 - 1
2 - 1
|
Caen 1 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-03-07 | 1 1 Caen |
0 - 0
1 - 2
|
Bordeaux 4 | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-27 | 1 Marseille |
0 - 0
2 - 3
|
Caen 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-21 | 1 Caen |
3 - 1
4 - 1
|
Lens 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-14 | 1 PSG |
2 - 0
2 - 2
|
Caen 2 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-07 | Caen |
1 - 0
2 - 0
|
Toulouse 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-01 | 2 Caen |
1 - 0
1 - 0
|
Saint-Étienne 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-12 (16) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-25 | Rennes |
1 - 1
1 - 4
|
Caen | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-17 | 1 Caen |
2 - 2
4 - 1
|
Reims 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-10 | 1 Lille |
1 - 0
1 - 0
|
Caen 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 5 (2-3) |
| Prantsusmaa karikas | 2015-01-04 | 2 Caen |
2 - 1
2 - 3
|
Dijon 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-11 (18) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-20 | 1 Caen |
0 - 1
1 - 1
|
Bastia 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| French League Cup | 2014-12-16 | 2 Bastia |
1 - 1
3 - 2
|
Caen 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-12 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
Caen 2 | K | -1.0 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-06 | 2 Caen |
2 - 1
2 - 3
|
Nice 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-03 | 2 Guingamp |
2 - 1
5 - 1
|
Caen 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-29 | 2 Caen |
1 - 1
1 - 1
|
Montpellier | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-22 | Monaco |
1 - 0
2 - 2
|
Caen 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-08 | Caen |
1 - 1
1 - 2
|
Nantes 4 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-01 | 2 Metz |
1 - 0
3 - 2
|
Caen 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| French League Cup | 2014-10-28 | 2 Caen |
0 - 0
4 - 3
|
Clermont Foot 1 | V | -1.0 | Üle |
|
13-6 (19) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-25 | 1 Caen |
1 - 1
2 - 1
|
Lorient 3 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-19 | 2 Bordeaux |
1 - 0
1 - 1
|
Caen 3 | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-04 | Caen |
0 - 0
1 - 2
|
Marseille 1 | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-28 | 1 Lens |
0 - 0
0 - 0
|
Caen | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-24 | Caen |
0 - 1
0 - 2
|
PSG | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-20 | Toulouse |
1 - 1
3 - 3
|
Caen | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-13 | Saint-Étienne |
0 - 0
1 - 0
|
Caen 1 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-08-30 | Caen |
0 - 0
0 - 1
|
Rennes | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-08-23 | Reims |
0 - 0
0 - 2
|
Caen | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Metz Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-03-14 | 2 Metz |
0 - 2
2 - 3
|
Saint-Étienne | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-03-07 | 1 Rennes |
1 - 0
1 - 0
|
Metz 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-28 | 3 Metz |
2 - 0
1 - 2
|
Evian Thonon Gaillard 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-22 | 1 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Metz 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-15 | 3 Metz |
0 - 2
0 - 2
|
Guingamp 1 | K | 0.0 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa karikas | 2015-02-12 | 3 Metz |
0 - 0
0 - 0
|
Brest 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-02-07 | 1 Bastia |
0 - 0
2 - 0
|
Metz 4 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-31 | 2 Metz |
0 - 0
0 - 0
|
Nice 1 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-25 | 2 Lyon |
0 - 0
2 - 0
|
Metz 2 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-17 | Metz |
2 - 1
2 - 3
|
Montpellier 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2015-01-11 | 1 Nantes |
0 - 0
0 - 0
|
Metz 3 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2015-01-04 | Epinal |
1 - 1
1 - 1
|
Metz | Vi | +0.5, +1.0 | Alla |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-20 | 3 Metz |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 1 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| French League Cup | 2014-12-16 | 3 Nantes |
0 - 0
4 - 2
|
Metz 3 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-13 | 1 Lorient |
3 - 0
3 - 1
|
Metz 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-07 | Marseille |
1 - 0
3 - 1
|
Metz 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-03 | 3 Metz |
0 - 1
0 - 0
|
Bordeaux 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-29 | 1 Lens |
0 - 0
2 - 0
|
Metz 3 | K | 0.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-21 | 4 Metz |
0 - 2
2 - 3
|
PSG | K | +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-08 | 1 Toulouse |
1 - 0
3 - 0
|
Metz 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-01 | 2 Metz |
1 - 0
3 - 2
|
Caen 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| French League Cup | 2014-10-29 | 1 Nice |
2 - 3
3 - 3
|
Metz 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-26 | 1 Saint-Étienne |
0 - 0
1 - 0
|
Metz 2 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-18 | 2 Metz |
0 - 0
0 - 0
|
Rennes | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-04 | Evian Thonon Gaillard |
0 - 0
3 - 0
|
Metz | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-27 | Metz |
0 - 0
3 - 0
|
Reims 2 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-24 | 1 Guingamp |
0 - 1
0 - 1
|
Metz 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-8 (11) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-20 | Metz |
1 - 1
3 - 1
|
Bastia | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-13 | 1 Nice |
0 - 0
1 - 0
|
Metz 2 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-08-31 | Metz |
0 - 0
2 - 1
|
Lyon | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.1 | 3.3 | 3.7 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 8 - 2
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.5
-
1' - 1st Corner - Caen -
4' - 2nd Corner - Caen - Race to 3 Corners - Caen
-
12' - 3rd Corner - Caen - 46' Substitution - Maiga for Bussmann - Metz
-
45+2' - 4th Corner - Caen -
0-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Caen
-
50' - 5th Corner - Caen - 61' Substitution - Nangis for Feret - Caen
- 69' Substitution - Koita for Bazile - Caen
-
74' - 6th Corner - Metz - 76' Substitution - Privat for Lemar - Caen
-
83' - 7th Corner - Caen -
85' - 8th Corner - Metz
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

