Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.25
Väravad kokku
Üle 10.0
Nurgalöögid kokku
+0.25
Dijon
Caen vs Dijon Meeskonna profiil
Caen
WLLDDLLLLDHiljutisedLangusteel-0.9 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 16
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kata1/10
Dijon
LWWLWLWWWDHiljutisedStabiilne+0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 17
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatab6/10
Avab skooriÜle 2.5 kaardi 8 viimasest 10
Caen vs Dijon Mängu faktid
Caen
1V-3V-6K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 26 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 2.6 vastu. Võit 10%, AH võit 10%, värav Over 80%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 10%1
Viik 30%3
Kaotus 60%6
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 80%8
Tühistatud 0%0
Alla 20%2
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 50%5
Tühistatud 10%1
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 10%1
Tühistatud 10%1
Kaotus 80%8
Dijon
6V-1V-3K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 5 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 0.5 vastu. Võit 60%, AH võit 60%, värav Over 30%, nurgalöök Over 20%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 10%1
Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 20%2
Tühistatud 30%3
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 60%6
Tühistatud 0%0
Kaotus 40%4
Viimane
| Caen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Dijon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Caen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Dijon | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 24,
Keskm: 2.04,
Std. hälve: 1.02, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 38%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Caen vs Dijon Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Caen vs Dijon Omavahelised kohtumised
Caen vs Dijon Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Caen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-20 | 1 Caen |
0 - 1
1 - 1
|
Bastia 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| French League Cup | 2014-12-16 | 2 Bastia |
1 - 1
3 - 2
|
Caen 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-12 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
Caen 2 | K | -1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-06 | 2 Caen |
2 - 1
2 - 3
|
Nice 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-12-03 | 2 Guingamp |
2 - 1
5 - 1
|
Caen 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-29 | 2 Caen |
1 - 1
1 - 1
|
Montpellier | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-22 | Monaco |
1 - 0
2 - 2
|
Caen 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-08 | Caen |
1 - 1
1 - 2
|
Nantes 4 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-11-01 | 2 Metz |
1 - 0
3 - 2
|
Caen 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| French League Cup | 2014-10-28 | 2 Caen |
0 - 0
4 - 3
|
Clermont Foot 1 | V | -1.0 | Üle |
|
13-6 (19) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-25 | 1 Caen |
1 - 1
2 - 1
|
Lorient 3 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-19 | 2 Bordeaux |
1 - 0
1 - 1
|
Caen 3 | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-10-04 | Caen |
0 - 0
1 - 2
|
Marseille 1 | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-28 | 1 Lens |
0 - 0
0 - 0
|
Caen | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-24 | Caen |
0 - 1
0 - 2
|
PSG | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-20 | Toulouse |
1 - 1
3 - 3
|
Caen | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-09-13 | Saint-Étienne |
0 - 0
1 - 0
|
Caen 1 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-08-30 | Caen |
0 - 0
0 - 1
|
Rennes | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-08-23 | Reims |
0 - 0
0 - 2
|
Caen | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-08-15 | Caen |
0 - 0
0 - 1
|
Lille | K |
|
3-9 (12) | 1-7 (8) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2014-08-09 | Evian Thonon Gaillard |
0 - 3
0 - 3
|
Caen | V | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-02 | Caen |
0 - 1
0 - 1
|
Amiens | K | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-14 | Le Havre |
0 - 0
0 - 0
|
Caen | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Dijon Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-12-19 | 1 Chateauroux |
0 - 1
1 - 1
|
Dijon 3 | Vi | +0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-12-13 | 2 Dijon |
0 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-28 | 2 Arles |
0 - 1
0 - 2
|
Dijon 2 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-21 | Dijon |
1 - 0
2 - 1
|
US Orleans 45 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-07 | 2 Angers |
0 - 0
1 - 0
|
Dijon 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-31 | 1 1 Dijon |
0 - 0
3 - 0
|
AC Ajaccio 4 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-25 | 3 Troyes |
0 - 0
1 - 0
|
Dijon 5 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-5 (15) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-20 | 3 Valenciennes |
0 - 1
0 - 3
|
Dijon 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-03 | 2 Dijon |
1 - 0
1 - 0
|
Clermont Foot 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-26 | Le Havre |
1 - 0
1 - 0
|
Dijon 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-23 | 1 2 Dijon |
1 - 0
2 - 1
|
Creteil 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-19 | Ajaccio GFCA |
2 - 0
2 - 0
|
Dijon | K | 0.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-12 | 4 Dijon |
0 - 0
1 - 0
|
Niort 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-29 | Sochaux |
0 - 0
0 - 1
|
Dijon | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-23 | Dijon |
1 - 0
1 - 0
|
Auxerre | V | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-15 | Nimes |
1 - 1
2 - 2
|
Dijon | Vi |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-01 | Nancy |
0 - 0
1 - 1
|
Dijon | Vi | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-19 | Sochaux |
1 - 1
2 - 2
|
Dijon | Vi | Üle |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-16 | Dijon |
1 - 0
2 - 1
|
Bourg-Peronnas | V | Üle |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-04-18 | Nancy |
1 - 0
2 - 1
|
Dijon | K |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-03-28 | Dijon |
1 - 0
1 - 0
|
Arles | V |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-03-21 | Troyes |
0 - 0
2 - 0
|
Dijon | K |
|
11-7 (18) | 7-0 (7) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-02-21 | Tours |
1 - 0
1 - 0
|
Dijon | K |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-02-14 | Dijon |
1 - 0
3 - 0
|
CA Bastia | V |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.05 | 3.3 | 3.6 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 3 , Nurgalöök: 7 - 11
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
-
6' - 1st Corner - Dijon -
8' - 2nd Corner - Dijon -
16' - 1st Goal - Caen -
25' - 3rd Corner - Caen -
30' - 1st Yellow Card - Dijon -
31' - 4th Corner - Caen - Race to 3 Corners - Dijon
-
34' - 5th Corner - Dijon -
34' - 6th Corner - Dijon - Race to 5 Corners - Dijon
-
35' - 7th Corner - Dijon -
37' - 2nd Goal - Dijon -
41' - 8th Corner - Caen -
44' - 3rd Goal - Caen -
2-1 score at the end of First Half -
63' - 9th Corner - Dijon - Race to 7 Corners - Dijon
-
64' - 10th Corner - Dijon -
66' - 2nd Yellow Card - Caen -
70' - 11th Corner - Dijon - Race to 9 Corners - Dijon
-
70' - 12th Corner - Dijon -
78' - 13th Corner - Dijon -
79' - 14th Corner - Dijon -
79' - 4th Goal - Dijon -
84' - 15th Corner - Caen -
85' - 16th Corner - Caen - Extra Time
-
90+3' - 3rd Yellow Card - Dijon -
2-2 score at the end of Second Half -
104' - 1st Goal - Dijon -
107' - 4th Yellow Card - Dijon -
110' - 5th Yellow Card - Caen -
111' - 1st Corner - Caen -
112' - 2nd Corner - Caen
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

