Arouca vs Braga Meeskonna profiil
Arouca vs Braga Mängu faktid
2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 6 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 0.6 poolt, 1.0 vastu. Võit 20%, AH võit 40%, värav Over 10%, nurgalöök Over 60%.
4V-3V-3K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 1.2 vastu. Võit 40%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 40%.
| Arouca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Braga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Arouca | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Braga | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Arouca vs Braga Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Arouca vs Braga Omavahelised kohtumised
Arouca vs Braga Vaata kogu H2H-d →| Arouca Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2016-02-27 | 3 Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 2 2 | Vi | +0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2016-01-13 | 3 Braga |
0 - 0
2 - 0
|
Arouca 5 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2015-10-04 | 3 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Arouca 5 | Vi | -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2015-02-15 | 3 Braga |
1 - 0
2 - 0
|
Arouca 5 1 | K | -1.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2014-09-14 | 2 Arouca |
1 - 0
1 - 0
|
Braga 1 | V | +0.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2014-02-22 | Braga |
0 - 0
1 - 2
|
Arouca | V |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Arouca Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2016-09-26 | 2 Belenenses |
1 - 0
1 - 1
|
Arouca 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-09-18 | Arouca |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-09-09 | 6 Arouca |
0 - 1
1 - 2
|
Benfica 4 | K | +1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-08-28 | 2 Vitória de Setúbal |
1 - 0
2 - 0
|
Arouca 4 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2016-08-25 | 5 Olympiakos |
0 - 0
0 - 1
|
Arouca 4 | V | -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-08-21 | 1 Arouca |
2 - 0
2 - 0
|
Nacional | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 11.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2016-08-18 | 3 Arouca |
0 - 1
0 - 1
|
Olympiakos 2 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-08-14 | 1 Boavista |
2 - 0
2 - 0
|
Arouca 4 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2016-08-04 | 6 Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Heracles 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2016-07-28 | Heracles |
0 - 0
1 - 1
|
Arouca 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-05-14 | 3 Arouca |
0 - 2
2 - 2
|
Guimarães 2 | Vi | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-05-09 | 2 Estoril |
0 - 1
1 - 1
|
Arouca | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
15-2 (17) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-05-01 | 2 Arouca |
2 - 0
3 - 0
|
Nacional 3 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-24 | 3 Maritimo |
0 - 2
1 - 2
|
Arouca 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-16 | 3 Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Rio Ave 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-08 | 3 Boavista |
0 - 0
0 - 0
|
Arouca 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-02 | 3 Arouca |
3 - 1
3 - 2
|
Académica 5 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 8-3 (11) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-03-19 | Sporting |
4 - 0
5 - 1
|
Arouca 3 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-9 (18) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-03-13 | 2 Arouca |
1 - 0
1 - 0
|
Vitória de Setúbal 2 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-03-06 | 2 Tondela |
0 - 0
0 - 1
|
Arouca 3 | V | 0.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-02-27 | 3 Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 2 2 | Vi | +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-8 (16) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-02-21 | 1 3 Belenenses |
0 - 0
0 - 2
|
Arouca 4 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
12-4 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-02-14 | 3 Arouca |
1 - 0
3 - 0
|
Uniao Madeira 4 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-02-07 | 1 FC Porto |
1 - 1
1 - 2
|
Arouca 4 | V | -2.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-01-31 | 5 Arouca |
0 - 1
2 - 2
|
Paços de Ferreira 7 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Portugali liigakarikas | 2016-01-26 | 4 Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 3 | K | +1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-01-23 | 1 Benfica |
2 - 0
3 - 1
|
Arouca 1 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali liigakarikas | 2016-01-20 | 3 Arouca |
0 - 0
1 - 1
|
Paços de Ferreira 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-01-17 | 1 2 Arouca |
1 - 1
1 - 2
|
Moreirense 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-5 (17) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Portugali karikas | 2016-01-13 | 3 Braga |
0 - 0
2 - 0
|
Arouca 5 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Braga Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Euroopa liiga | 2016-09-29 | 1 3 Donetski Šahtar |
1 - 0
2 - 0
|
Braga 3 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-09-24 | 3 Braga |
0 - 1
2 - 1
|
Vitória de Setúbal 2 | V | -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-09-19 | Benfica |
1 - 0
3 - 1
|
Braga 4 | K | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2016-09-15 | 2 Braga |
1 - 1
1 - 1
|
Gent | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-09-11 | 3 Braga |
1 - 0
3 - 0
|
Boavista 3 | V | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-08-27 | 1 2 Estoril |
0 - 2
1 - 3
|
Braga 1 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-08-22 | 2 Braga |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-08-14 | 2 Guimarães |
0 - 1
0 - 1
|
Braga 4 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali superkarikas | 2016-08-07 | 2 Benfica |
1 - 0
3 - 0
|
Braga 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-07-30 | 1 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Villarreal | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-07-22 | Braga |
0 - 0
2 - 1
|
Maritimo | V | -0.5 |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-07-19 | Famalicao |
1 - 2
1 - 2
|
Braga 1 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-07-15 | 2 Braga |
0 - 0
0 - 3
|
Nottm Forest 1 | K | 0.0,-0.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-07-09 | 3 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan 4 | Vi | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugali karikas | 2016-05-22 | 1 FC Porto |
0 - 1
2 - 2
|
Braga 1 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-05-15 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 4
|
Sporting 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-05-07 | 3 Académica |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 1 | Vi | +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugali liigakarikas | 2016-05-02 | 2 Benfica |
0 - 1
2 - 1
|
Braga 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-29 | 2 7 Braga |
1 - 1
3 - 2
|
Vitória de Setúbal 4 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-23 | 3 Paços de Ferreira |
1 - 0
1 - 0
|
Braga 4 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-18 | 5 Braga |
1 - 0
3 - 0
|
Tondela 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2016-04-14 | Donetski Šahtar |
2 - 0
4 - 0
|
Braga 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-10 | 2 Braga |
0 - 0
1 - 1
|
Moreirense 4 1 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2016-04-07 | 1 Braga |
0 - 1
1 - 2
|
Donetski Šahtar 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-04-01 | 2 Benfica |
3 - 0
5 - 1
|
Braga 4 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-03-20 | 2 Braga |
1 - 0
2 - 0
|
Uniao Madeira 1 | V | -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2016-03-17 | 2 Braga |
1 - 1
4 - 1
|
Fenerbahçe 6 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-03-13 | Belenenses |
0 - 0
3 - 0
|
Braga | K | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| UEFA Euroopa liiga | 2016-03-10 | 3 Fenerbahçe |
0 - 0
1 - 0
|
Braga 2 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2016-03-06 | 3 Braga |
0 - 0
3 - 1
|
FC Porto 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.2 | 3.3 | 2.25 |
| Pool | 3.75 | 2.05 | 3 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 5 - 3
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 2 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: , Väravad: 0.5, 1.0
-
8' - 1st Corner - Braga -
11' - 1st Yellow Card - Arouca -
17' - 2nd Corner - Arouca -
18' - 3rd Corner - Braga -
22' - 2nd Yellow Card - Braga -
24' - 4th Corner - Arouca -
28' - 3rd Yellow Card - Arouca -
38' - 4th Yellow Card - Braga -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Goal - Braga - Race to 3 Corners - Arouca
-
50' - 5th Corner - Arouca - 57' Substitution - Gonzalez for Nuno Valente - Arouca
- 65' Substitution - Rafael Crivellaro for Artur Moreira - Arouca
- 73' Substitution - Baiano for Djavan - Braga
- 75' Substitution - Vukcevic for Alan - Braga
- 76' Substitution - Mateus for Zequinha - Arouca
-
78' - 6th Corner - Arouca -
79' - 7th Corner - Braga -
84' - 5th Yellow Card - Braga -
85' - 2nd Goal - Arouca - Race to 5 Corners - Arouca
-
90+1' - 8th Corner - Arouca - 90+2' Substitution - Stoiljkovic for Hassan - Braga
-
90+2' - 6th Yellow Card - Braga -
90+2' - 6th Yellow Card - Arouca -
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
