Tšehhi kõrgliiga Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Tšehhi kõrgliiga nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Tšehhi kõrgliiga mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/23 19:00 | Täis | Slavia Praha | 3 - 1 | Pardubice | -2.5 | 18 - 1 | 6 - 0 | 10.5 | Over | 3.5 | Over | 90 - 61 | 21 - 3 | |
| 08/23 16:00 | Täis | Viktoria Plzeň | 2 - 1 | MFK Karviná | -1.5, -2.0 | 13 - 3 | 3 - 2 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 92 - 91 | 15 - 11 | |
| 08/23 16:00 | Täis | FC Zlín | 1 - 0 | Slovan Liberec | 0.0, +0.5 | 5 - 4 | 2 - 2 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 92 - 89 | 9 - 17 | |
| 08/23 16:00 | Täis | FK Teplice | 0 - 1 | FK Jablonec | +0.5 | 6 - 7 | 3 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 80 - 78 | 10 - 9 | |
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/19 17:00 | Täis | Mladá Boleslav | 0 - 5 | Viktoria Plzeň | +0.5 | 7 - 4 | 5 - 3 | 11.0 | Push | 3.0 | Over | 89 - 79 | 11 - 17 | |
| 08/17 19:00 | Täis | Slovan Liberec | 0 - 2 | Praha Sparta | +0.5, +1.0 | 4 - 7 | 1 - 4 | 10.0 | Over | 2.5 | Under | 59 - 106 | 6 - 10 | |
| 08/17 14:00 | Täis | MFK Karviná | 1 - 2 | Bohemians 1905 | 0.0, -0.5 | 4 - 7 | 3 - 4 | 10.5 | Over | 2.5 | Over | 86 - 98 | 13 - 12 | |
| 08/16 19:00 | Täis | FK Jablonec | 1 - 1 | Slavia Praha | +0.5, +1.0 | 2 - 8 | 2 - 4 | 10.0 | Push | 2.5 | Under | 64 - 101 | 5 - 13 | |
| 08/16 16:00 | Täis | Mladá Boleslav | 3 - 2 | Hradec Králové | -0.5 | 9 - 6 | 1 - 2 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 111 - 72 | 18 - 12 | |
| 08/16 16:00 | Täis | Praha Dukla | 2 - 0 | Viktoria Plzeň | +1.0 | 5 - 5 | 3 - 2 | 10.0 | Push | 2.5 | Under | 80 - 112 | 10 - 16 | |
| 08/16 16:00 | Täis | Sigma Olomouc | 1 - 0 | FC Zlín | 0.0, -0.5 | 7 - 1 | 3 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 83 - 83 | 26 - 1 | |||
| 08/16 16:00 | Täis | Slovácko | 2 - 1 | FK Teplice | 0.0, -0.5 | 7 - 8 | 4 - 4 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 84 - 65 | 13 - 8 | |
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/10 19:00 | Täis | Praha Sparta | 1 - 0 | Sigma Olomouc | -1.0, -1.5 | 6 - 1 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 3.0 | Under | 115 - 69 | 14 - 4 | |
| 08/10 16:30 | Täis | Baník Ostrava | 1 - 2 | MFK Karviná | -0.5, -1.0 | 8 - 3 | 6 - 2 | 10.0 | Over | 3.0 | Push | 79 - 71 | 6 - 9 | |
| 08/10 14:00 | Täis | Hradec Králové | 1 - 1 | Pardubice | -1.0 | 4 - 6 | 1 - 6 | 10.0 | Push | 2.5 | Under | 89 - 108 | 7 - 11 | |
| 08/10 14:00 | Täis | Bohemians 1905 | 0 - 1 | FK Jablonec | 0.0, +0.5 | 5 - 3 | 3 - 2 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 95 - 72 | 8 - 12 | |
| 08/09 19:00 | Täis | Slavia Praha | 3 - 0 | FK Teplice | -2.0, -2.5 | 7 - 2 | 3 - 2 | 10.0 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 91 - 76 | 25 - 6 | |
| 08/09 16:00 | Täis | FC Zlín | 3 - 2 | Mladá Boleslav | 0.0, +0.5 | 7 - 7 | 3 - 3 | 10.0 | Over | 2.5 | Over | 71 - 84 | 10 - 12 | |
| 08/09 16:00 | Täis | Slovan Liberec | 2 - 0 | Praha Dukla | -1.0 | 5 - 3 | 1 - 1 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 90 - 81 | 8 - 5 | |
| 08/09 16:00 | Täis | Viktoria Plzeň | 1 - 1 | Slovácko | -2.0 | 8 - 5 | 4 - 0 | 10.5 | Over | 3.0 | Under | 94 - 85 | 15 - 7 | |
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/03 19:00 | Täis | Pardubice | 1 - 3 | Praha Sparta | +1.5 | 3 - 10 | 2 - 6 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 78 - 94 | 4 - 14 | |
| 08/03 16:30 | Täis | Praha Dukla | 1 - 1 | Baník Ostrava | 0.0, +0.5 | 1 - 3 | 1 - 0 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 75 - 85 | 7 - 10 | |
| 08/03 14:00 | Täis | Slovácko | 0 - 1 | Slavia Praha | +1.5, +2.0 | 3 - 7 | 1 - 5 | 10.0 | Push | 2.5, 3.0 | Under | 54 - 74 | 3 - 15 | |
| 08/02 19:00 | Täis | Sigma Olomouc | 2 - 1 | Slovan Liberec | 0.0, -0.5 | 6 - 2 | 2 - 1 | 10.5 | Under | 2.5 | Over | 102 - 84 | 11 - 6 | |
| 08/02 16:00 | Täis | FK Jablonec | 2 - 0 | Hradec Králové | -0.5, -1.0 | 4 - 3 | 3 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Under | 85 - 81 | 12 - 10 | |
| 08/02 16:00 | Täis | FK Teplice | 3 - 0 | Bohemians 1905 | 0.0, +0.5 | 3 - 5 | 1 - 4 | 10.0 | Under | 2.5 | Over | 86 - 92 | 7 - 10 | |
| 08/02 16:00 | Täis | MFK Karviná | 0 - 1 | FC Zlín | -0.5 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 110 - 95 | 6 - 4 | |
| July 2025 | ||||||||||||||
| 07/27 19:00 | Täis | Praha Sparta | 3 - 2 | Mladá Boleslav | -1.5 | 5 - 5 | 3 - 3 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 97 - 80 | 16 - 10 | |
| 07/27 16:00 | Pool | Baník Ostrava | 1 - 0 | FK Teplice | -0.5 | 2 - 0 | 2 - 0 | 8.5 | 2.5, 3.0 | 20 - 15 | 4 - 1 | |||
| 07/27 14:00 | Täis | Slovan Liberec | 2 - 1 | Pardubice | -1.0, -1.5 | 4 - 4 | 0 - 0 | 10.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 109 - 71 | 15 - 5 | |
| 07/26 19:00 | Täis | Bohemians 1905 | 0 - 2 | Slavia Praha | +1.5 | 3 - 11 | 1 - 6 | 10.0 | Over | 3.0 | Under | 88 - 95 | 5 - 12 | |
| 07/26 16:00 | Täis | FC Zlín | 1 - 1 | Slovácko | 0.0, -0.5 | 8 - 2 | 7 - 1 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 38 - 49 | 8 - 4 | |
| 07/26 16:00 | Täis | Viktoria Plzeň | 1 - 1 | FK Jablonec | -1.0, -1.5 | 2 - 3 | 0 - 0 | 9.5 | Under | 3.0 | Under | 60 - 59 | 8 - 6 | |
| 07/26 16:00 | Täis | Hradec Králové | 1 - 2 | MFK Karviná | -0.5, -1.0 | 5 - 6 | 2 - 3 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 70 - 68 | 9 - 21 | |
| 07/26 16:00 | Täis | Sigma Olomouc | 0 - 0 | Praha Dukla | -0.5, -1.0 | 9 - 3 | 5 - 2 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 108 - 73 | 8 - 5 | |
| July 2025 | ||||||||||||||
| 07/20 19:00 | Täis | Slavia Praha | 2 - 2 | Hradec Králové | -1.5, -2.0 | 8 - 2 | 2 - 1 | 10.0 | Push | 3.0, 3.5 | Over | 88 - 82 | 15 - 5 | |
| 07/20 16:00 | Täis | Mladá Boleslav | 3 - 3 | Slovan Liberec | 0.0 | 8 - 6 | 3 - 4 | 10.5 | Over | 2.5 | Over | 51 - 44 | 16 - 12 | |
| 07/20 14:00 | Täis | Slovácko | 0 - 1 | Sigma Olomouc | 0.0, +0.5 | 4 - 4 | 0 - 2 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 67 - 64 | 15 - 5 | |
| 07/19 19:00 | Täis | FK Jablonec | 1 - 1 | Praha Sparta | 0.0, +0.5 | 5 - 6 | 3 - 3 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 81 - 90 | 7 - 12 | |
| 07/19 16:00 | Täis | FK Teplice | 1 - 3 | FC Zlín | -0.5 | 6 - 3 | 4 - 2 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 82 - 81 | 9 - 6 | |
