Tšehhi kõrgliiga Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Tšehhi kõrgliiga nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Tšehhi kõrgliiga mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/14 14:00 | Täis | Praha Dukla | 2 - 0 | FK Jablonec | +0.5 | 2 - 13 | 2 - 3 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 84 - 103 | 11 - 17 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/08 17:30 | Täis | Slavia Praha | 3 - 1 | Praha Sparta | -0.5 | 7 - 2 | 4 - 2 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 81 - 87 | 16 - 4 | |
| 03/08 14:30 | Täis | MFK Karviná | 1 - 2 | Pardubice | 0.0, -0.5 | 9 - 3 | 1 - 1 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 75 - 64 | 14 - 8 | |
| 03/08 14:30 | Täis | Hradec Králové | 0 - 3 | Viktoria Plzeň | 0.0, +0.5 | 8 - 6 | 4 - 3 | 10.0 | Over | 2.5 | Over | 141 - 129 | 15 - 18 | |
| 03/08 12:00 | Täis | Baník Ostrava | 6 - 2 | FC Zlín | -0.5 | 5 - 3 | 2 - 1 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 81 - 61 | 12 - 12 | |
| 03/07 17:00 | Täis | FK Jablonec | 1 - 2 | Sigma Olomouc | 0.0, -0.5 | 6 - 4 | 4 - 2 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 99 - 90 | 4 - 7 | |
| 03/07 14:00 | Täis | FK Teplice | 0 - 0 | Praha Dukla | -0.5 | 5 - 6 | 3 - 4 | 9.5 | Over | 2.0 | Under | 114 - 96 | 11 - 8 | |
| 03/07 14:00 | Täis | Slovácko | 2 - 2 | Mladá Boleslav | 0.0, -0.5 | 4 - 9 | 2 - 3 | 10.5 | Over | 2.5 | Over | 85 - 76 | 26 - 14 | |
| 03/07 14:00 | Täis | Bohemians 1905 | 0 - 0 | Slovan Liberec | 0.0, -0.5 | 5 - 8 | 4 - 4 | 10.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 89 - 96 | 8 - 17 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/01 17:30 | Täis | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Bohemians 1905 | -0.5 | 2 - 5 | 2 - 2 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 66 - 75 | 11 - 12 | |
| 03/01 14:30 | Täis | FC Zlín | 3 - 0 | Viktoria Plzeň | +0.5 | 3 - 4 | 2 - 2 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 76 - 109 | 7 - 16 | |
| 03/01 12:00 | Täis | MFK Karviná | 0 - 2 | Slovácko | -0.5, -1.0 | 7 - 4 | 2 - 2 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 99 - 87 | 13 - 6 | |
| 02/28 17:00 | Täis | Praha Sparta | 5 - 2 | Baník Ostrava | -1.0, -1.5 | 5 - 3 | 3 - 1 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 88 - 86 | 15 - 3 | |
| 02/28 14:00 | Täis | Mladá Boleslav | 3 - 0 | FK Jablonec | 0.0, +0.5 | 2 - 5 | 1 - 1 | 10.5 | Under | 2.5 | Over | 98 - 99 | 7 - 13 | |
| 02/28 14:00 | Täis | Slovan Liberec | 0 - 1 | Hradec Králové | -0.5 | 8 - 6 | 5 - 5 | 10.0 | Over | 2.5 | Under | 80 - 60 | 5 - 5 | |
| 02/28 14:00 | Täis | Pardubice | 1 - 1 | FK Teplice | 0.0, -0.5 | 6 - 2 | 3 - 2 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 101 - 72 | 12 - 8 | |
| 02/27 17:00 | Täis | Praha Dukla | 0 - 2 | Slavia Praha | +1.5 | 4 - 4 | 1 - 2 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 98 - 106 | 5 - 12 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/22 17:30 | Täis | Viktoria Plzeň | 0 - 0 | Praha Sparta | 0.0 | 10 - 6 | 6 - 2 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 78 - 77 | 12 - 9 | |
| 02/22 14:30 | Täis | Baník Ostrava | 0 - 0 | Mladá Boleslav | -1.0 | 8 - 3 | 2 - 2 | 10.5 | Over | 3.0 | Under | 91 - 85 | 8 - 9 | |
| 02/22 14:30 | Täis | FK Teplice | 1 - 3 | Sigma Olomouc | 0.0 | 8 - 4 | 3 - 4 | 9.5 | Over | 2.0 | Over | 87 - 94 | 16 - 10 | |
| 02/22 12:00 | Täis | Bohemians 1905 | 1 - 0 | Praha Dukla | -0.5, -1.0 | 10 - 4 | 6 - 0 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 97 - 79 | 13 - 6 | |
| 02/21 17:00 | Täis | Slavia Praha | 1 - 0 | Slovan Liberec | -1.0, -1.5 | 12 - 5 | 8 - 3 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 82 - 82 | 15 - 8 | |
| 02/21 14:00 | Täis | Slovácko | 2 - 0 | Pardubice | 0.0 | 4 - 6 | 4 - 1 | 10.0 | Push | 2.0, 2.5 | Under | 84 - 95 | 9 - 16 | |
| 02/21 14:00 | Täis | FK Jablonec | 1 - 0 | MFK Karviná | -0.5 | 8 - 8 | 7 - 2 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 90 - 105 | 11 - 17 | |
| 02/21 14:00 | Täis | Hradec Králové | 0 - 0 | FC Zlín | -0.5 | 5 - 3 | 2 - 1 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 102 - 76 | 10 - 8 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/15 17:30 | Täis | Praha Sparta | 2 - 0 | Hradec Králové | -1.0, -1.5 | 6 - 2 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 90 - 80 | 14 - 9 | |
| 02/15 14:30 | Täis | Mladá Boleslav | 0 - 0 | FK Teplice | 0.0, -0.5 | 3 - 4 | 2 - 2 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 88 - 68 | 4 - 5 | |
| 02/15 14:30 | Täis | Slovan Liberec | 1 - 0 | Baník Ostrava | -0.5 | 5 - 3 | 4 - 0 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 92 - 118 | 14 - 11 | |
| 02/15 12:00 | Täis | Pardubice | 0 - 2 | FK Jablonec | 0.0 | 10 - 6 | 5 - 0 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 88 - 74 | 12 - 9 | |
| 02/14 17:00 | Täis | Sigma Olomouc | 1 - 2 | Viktoria Plzeň | 0.0, +0.5 | 6 - 5 | 2 - 3 | 10.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 40 - 40 | 2 - 6 | |
| 02/14 14:00 | Täis | Slovácko | 1 - 2 | Bohemians 1905 | 0.0, -0.5 | 7 - 6 | 1 - 2 | 10.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 94 - 67 | 13 - 10 | |
| 02/14 14:00 | Täis | MFK Karviná | 1 - 3 | Slavia Praha | +1.0 | 3 - 10 | 2 - 6 | 10.0 | Over | 3.0 | Over | 76 - 85 | 12 - 14 | |
| 02/14 14:00 | Täis | Praha Dukla | 0 - 0 | FC Zlín | 0.0 | 4 - 6 | 2 - 2 | 9.5 | Over | 2.0 | Under | 93 - 75 | 10 - 5 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/08 17:30 | Täis | Viktoria Plzeň | 3 - 1 | Slovan Liberec | -0.5, -1.0 | 4 - 5 | 1 - 3 | 10.0 | Under | 2.5 | Over | 105 - 98 | 9 - 12 | |
| 02/08 14:30 | Täis | FC Zlín | 0 - 3 | Praha Sparta | +1.0 | 1 - 6 | 0 - 3 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 53 - 69 | 3 - 11 | |
| 02/08 14:30 | Täis | Bohemians 1905 | 1 - 2 | Pardubice | 0.0, -0.5 | 10 - 2 | 2 - 2 | 10.0 | Over | 2.5 | Over | 116 - 82 | 16 - 7 | |
| 02/08 12:00 | Täis | Hradec Králové | 3 - 0 | Praha Dukla | -0.5, -1.0 | 2 - 4 | 1 - 0 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 78 - 87 | 14 - 16 | |
| 02/07 17:00 | Täis | Slavia Praha | 4 - 0 | Mladá Boleslav | -2.0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 11.0 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 84 - 61 | 16 - 6 | |
| 02/07 14:00 | Täis | Baník Ostrava | 2 - 0 | Sigma Olomouc | 0.0 | 4 - 6 | 2 - 5 | 10.0 | Push | 2.0, 2.5 | Under | 77 - 104 | 8 - 14 | |
| 02/07 14:00 | Täis | FK Teplice | 2 - 0 | MFK Karviná | 0.0 | 3 - 4 | 0 - 3 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 75 - 66 | 11 - 4 | |
