Βαλένθια vs Αταλάντα Προφίλ ομάδων
Βαλένθια vs Αταλάντα Στοιχεία αγώνα
3Ν-3Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 10 γκολ υπέρ και 16 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.0 υπέρ, 1.6 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 40%, γκολ Over 20%, κόρνερ Over 50%.
6Ν-2Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 32 γκολ υπέρ και 12 κατά. Μέσος όρος γκολ: 3.2 υπέρ, 1.2 κατά. Νίκες 60%, AH νίκη 70%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 30%.
| Βαλένθια | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Αταλάντα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Βαλένθια | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Αταλάντα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Βαλένθια vs Αταλάντα Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Βαλένθια εναντίον Αταλάντα Αναμετρήσεις
Βαλένθια εναντίον Αταλάντα Πλήρης προϊστορία →| Βαλένθια Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2020-02-19 | 1 Αταλάντα |
2 - 0
4 - 1
|
Βαλένθια | Η | -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2017-08-11 | Βαλένθια |
1 - 1
1 - 2
|
Αταλάντα 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Βαλένθια Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - La Liga | 2020-03-06 | 5 Αλαβές |
0 - 1
1 - 1
|
Βαλένθια 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ισπανία - La Liga | 2020-02-29 | 2 Βαλένθια |
0 - 0
2 - 1
|
Μπέτις 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - La Liga | 2020-02-22 | 1 Ρεάλ Σοσιεδάδ |
2 - 0
3 - 0
|
Βαλένθια 1 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2020-02-19 | 1 Αταλάντα |
2 - 0
4 - 1
|
Βαλένθια | Η | -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ισπανία - La Liga | 2020-02-14 | 3 Βαλένθια |
1 - 2
2 - 2
|
Ατλέτικο Μαδρίτης 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - La Liga | 2020-02-08 | 4 Χετάφε |
0 - 0
3 - 0
|
Βαλένθια 4 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Ισπανία - Κόπα ντελ Ρέι | 2020-02-04 | 2 Γρανάδα |
1 - 1
2 - 1
|
Βαλένθια | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2020-02-01 | 6 Βαλένθια |
0 - 0
1 - 0
|
Θέλτα 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ισπανία - Κόπα ντελ Ρέι | 2020-01-29 | 4 Κουλτουράλ Λεονέσα |
0 - 0
0 - 0
|
Βαλένθια 2 | Ι | +1.0 | Κάτω |
|
4-12 (16) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - La Liga | 2020-01-25 | 1 Βαλένθια |
0 - 0
2 - 0
|
Μπαρτσελόνα 3 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - Κόπα ντελ Ρέι | 2020-01-22 | 1 UD Λογκρονιές |
0 - 1
0 - 1
|
Βαλένθια 2 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ισπανία - La Liga | 2020-01-19 | 4 Μαγιόρκα |
3 - 0
4 - 1
|
Βαλένθια 3 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Σούπερ Καπ | 2020-01-08 | Βαλένθια |
0 - 2
1 - 3
|
Ρεάλ Μαδρίτης 1 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2020-01-04 | 1 Βαλένθια |
1 - 0
1 - 0
|
Εϊμπάρ 2 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-12-21 | Βαγιαδολίδ |
0 - 0
1 - 1
|
Βαλένθια 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-12-15 | 1 Βαλένθια |
0 - 0
1 - 1
|
Ρεάλ Μαδρίτης 2 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2019-12-10 | 5 Άγιαξ |
0 - 1
0 - 1
|
Βαλένθια 3 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
13-2 (15) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-12-07 | 1 4 Λεβάντε |
2 - 1
2 - 4
|
Βαλένθια 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-11-30 | 1 Βαλένθια |
0 - 0
2 - 1
|
Βιγιαρεάλ 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-11-27 | 3 Βαλένθια |
1 - 1
2 - 2
|
Τσέλσι 4 | Ι | +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-11-23 | 2 Μπέτις |
1 - 1
2 - 1
|
Βαλένθια 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-11-09 | Βαλένθια |
0 - 0
2 - 0
|
Γρανάδα 5 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2019-11-05 | 2 Βαλένθια |
0 - 1
4 - 1
|
Λιλ 4 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-11-02 | Εσπανιόλ |
1 - 0
1 - 2
|
Βαλένθια 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-10-30 | 5 Βαλένθια |
0 - 1
1 - 1
|
Σεβίλλη 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-10-27 | 1 Οσασούνα |
1 - 1
3 - 1
|
Βαλένθια 1 1 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-23 | 4 Λιλ |
0 - 0
1 - 1
|
Βαλένθια 2 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-10-19 | 2 Ατλέτικο Μαδρίτης |
1 - 0
1 - 1
|
Βαλένθια 1 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - La Liga | 2019-10-05 | 1 Βαλένθια |
1 - 1
2 - 1
|
Αλαβές 3 | Ν | -1.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-02 | 3 Βαλένθια |
0 - 2
0 - 3
|
Άγιαξ 6 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αταλάντα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-03-01 | 2 Λέτσε |
2 - 2
2 - 7
|
Αταλάντα 2 | Ν | +1.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2020-02-19 | 1 Αταλάντα |
2 - 0
4 - 1
|
Βαλένθια | Ν | -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-02-15 | 1 Αταλάντα |
0 - 1
2 - 1
|
Ρόμα 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-02-08 | 2 Φιορεντίνα |
1 - 0
1 - 2
|
Αταλάντα 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-02-02 | 2 Αταλάντα |
2 - 2
2 - 2
|
Τζένοα 5 1 | Ι | -1.5, -2.0 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-01-25 | 2 2 Τορίνο |
0 - 3
0 - 7
|
Αταλάντα 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
4-12 (16) | 1-8 (9) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-01-20 | 2 Αταλάντα |
1 - 0
1 - 2
|
Σπαλ 3 | Η | -2.0 | Κάτω | 11.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Ιταλία - Κύπελλο | 2020-01-15 | 1 2 Φιορεντίνα |
1 - 0
2 - 1
|
Αταλάντα 2 | Η | +0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-01-11 | 2 Ίντερ |
1 - 0
1 - 1
|
Αταλάντα 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2020-01-06 | 2 Αταλάντα |
3 - 0
5 - 0
|
Πάρμα 4 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω | 11.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-12-22 | 2 Αταλάντα |
1 - 0
5 - 0
|
Μίλαν 4 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-12-15 | 1 4 Μπολόνια |
1 - 0
2 - 1
|
Αταλάντα 1 | Η | +0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2019-12-11 | 1 2 Σαχτάρ Ντόνετσκ |
0 - 0
0 - 3
|
Αταλάντα 3 | Ν | 0.0 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-12-07 | 1 Αταλάντα |
1 - 1
3 - 2
|
Βερόνα 4 1 | Ν | -1.5 | Άνω | 11.5 | Άνω |
|
13-4 (17) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-11-30 | 1 Μπρέσια |
0 - 1
0 - 3
|
Αταλάντα 3 | Ν | +1.0, +1.5 | Επιστροφή | 10.5 | Άνω |
|
2-11 (13) | 0-9 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-11-26 | 2 Αταλάντα |
1 - 0
2 - 0
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-11-23 | 5 Αταλάντα |
0 - 0
1 - 3
|
Γιουβέντους 3 | Η | 0.0 | Άνω | 11.5 | Κάτω |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-11-10 | 2 Σαμπντόρια |
0 - 0
0 - 0
|
Αταλάντα 3 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-11-06 | 4 Αταλάντα |
0 - 1
1 - 1
|
Μάν. Σίτι 3 1 | Ι | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-11-03 | 1 2 Αταλάντα |
0 - 1
0 - 2
|
Κάλιαρι 3 | Η | -1.5 | Κάτω | 11.5 | Άνω |
|
13-2 (15) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-10-30 | 3 Νάπολι |
1 - 1
2 - 2
|
Αταλάντα 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-10-27 | 2 Αταλάντα |
3 - 1
7 - 1
|
Ουντινέζε 2 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 11.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2019-10-22 | 1 4 Μάν. Σίτι |
2 - 1
5 - 1
|
Αταλάντα 1 | Η | -2.0, -2.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 3 (0-3) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-10-19 | 5 Λάτσιο |
0 - 3
3 - 3
|
Αταλάντα 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-10-06 | 2 Αταλάντα |
2 - 0
3 - 1
|
Λέτσε 3 | Ν | -2.0 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-01 | 4 Αταλάντα |
1 - 1
1 - 2
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ 4 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-28 | 2 Σασουόλο |
0 - 4
1 - 4
|
Αταλάντα 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-25 | 2 Ρόμα |
0 - 0
0 - 2
|
Αταλάντα 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-22 | 2 Αταλάντα |
0 - 1
2 - 2
|
Φιορεντίνα 5 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-09-18 | 2 Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
3 - 0
4 - 0
|
Αταλάντα 3 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.7 | 4 | 2.3 |
| Ημίχρονο | 3.1 | 2.5 | 2.875 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (0.0) | Γηπεδούχος@2.11 | Φιλοξενούμενος@1.82 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@2.025 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@1.875 | Κάτω@1.925 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.25) | Άνω@1.99 | Κάτω@1.91 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@1.85 | Κάτω@2 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 3 - 4 , Κόρνερ: 9 - 2
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 3.0, 3.5
Σκορ: 1 - 2 , Κόρνερ: 4 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Goal - Αταλάντα -
6' - 1st Corner - Βαλένθια -
20' - 2nd Corner - Βαλένθια -
21' - 2nd Goal - Βαλένθια -
25' - 3rd Corner - Αταλάντα -
33' - 1st Yellow Card - Βαλένθια -
35' - 4th Corner - Βαλένθια - Race to 3 Corners - Βαλένθια
-
35' - 5th Corner - Βαλένθια -
42' - 2nd Yellow Card - Βαλένθια -
43' - 3rd Goal - Αταλάντα - 45+1' Substitution - Zapata for de Roon - Αταλάντα
-
1-2 score at the end of First Half - 46' Substitution - Goncalo Guedes for Diakhaby - Βαλένθια
-
51' - 4th Goal - Βαλένθια - Race to 5 Corners - Βαλένθια
-
53' - 6th Corner - Βαλένθια -
53' - 7th Corner - Βαλένθια -
58' - 3rd Yellow Card - Βαλένθια -
64' - 4th Yellow Card - Βαλένθια -
67' - 5th Goal - Βαλένθια -
70' - 8th Corner - Αταλάντα -
71' - 6th Goal - Αταλάντα - 74' Substitution - Cheryshev for Coquelin - Βαλένθια
- 78' Substitution - Malinovsky for Gomez - Αταλάντα
- 79' Substitution - Florenzi for Rodrigo - Βαλένθια
-
82' - 7th Goal - Αταλάντα - 83' Substitution - Tameze for Pasalic - Αταλάντα
- Race to 7 Corners - Βαλένθια
-
84' - 9th Corner - Βαλένθια -
85' - 10th Corner - Βαλένθια -
86' - 5th Yellow Card - Αταλάντα - Race to 9 Corners - Βαλένθια
-
87' - 11th Corner - Βαλένθια -
3-4 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

