Ρόμα vs Αταλάντα Προφίλ ομάδων
Ρόμα vs Αταλάντα Στοιχεία αγώνα
6Ν-4Ι-0Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 27 γκολ υπέρ και 15 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.7 υπέρ, 1.5 κατά. Νίκες 60%, AH νίκη 66%, γκολ Over 80%, κόρνερ Over 30%.
4Ν-1Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 19 γκολ υπέρ και 22 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.9 υπέρ, 2.2 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 40%, γκολ Over 70%, κόρνερ Over 60%.
| Ρόμα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Αταλάντα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Ρόμα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Αταλάντα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Ρόμα vs Αταλάντα Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Ρόμα εναντίον Αταλάντα Αναμετρήσεις
Ρόμα εναντίον Αταλάντα Πλήρης προϊστορία →| Ρόμα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-01-27 | Αταλάντα |
1 - 3
3 - 3
|
Ρόμα 3 | Ι | -0.5 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2018-08-27 | Ρόμα |
1 - 3
3 - 3
|
Αταλάντα | Ι | -1.0 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2018-01-06 | 1 Ρόμα |
0 - 2
1 - 2
|
Αταλάντα 2 1 | Η | -0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2017-08-20 | 1 Αταλάντα |
0 - 1
0 - 1
|
Ρόμα 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2017-04-15 | 2 Ρόμα |
0 - 1
1 - 1
|
Αταλάντα 3 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2016-11-20 | 1 Αταλάντα |
0 - 1
2 - 1
|
Ρόμα 2 | Η | +0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
10-6 (16) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2016-04-17 | 4 Αταλάντα |
2 - 2
3 - 3
|
Ρόμα 4 | Ι | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2015-11-29 | 1 1 Ρόμα |
0 - 1
0 - 2
|
Αταλάντα 4 2 | Η | -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2015-04-19 | 4 Ρόμα |
1 - 1
1 - 1
|
Αταλάντα 5 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2014-11-22 | Αταλάντα |
1 - 2
1 - 2
|
Ρόμα | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ρόμα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-22 | 3 Μπολόνια |
0 - 0
1 - 2
|
Ρόμα 5 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2019-09-19 | 2 Ρόμα |
1 - 0
4 - 0
|
Ιστανμπούλ Μπασακσεχίρ | Ν | -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-15 | 1 Ρόμα |
4 - 0
4 - 2
|
Σασουόλο 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-01 | 4 Λάτσιο |
0 - 1
1 - 1
|
Ρόμα 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-08-25 | 3 Ρόμα |
2 - 2
3 - 3
|
Τζένοα 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-08-17 | 1 Αρέτσο |
0 - 0
1 - 3
|
Ρόμα 1 | Ν | +2.0, +2.5 | Άνω |
|
2-10 (12) | 2-8 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-08-11 | Ρόμα |
2 - 2
2 - 2
|
Ρεάλ Μαδρίτης 1 | Ι | 9.5 | Άνω |
|
5-9 (14) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-08-07 | 3 Ρόμα |
0 - 1
2 - 2
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο 2 1 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-08-03 | Λιλ |
1 - 0
2 - 3
|
Ρόμα 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-07-31 | Περούτζια |
1 - 2
1 - 3
|
Ρόμα | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-26 | 2 Ρόμα |
1 - 0
2 - 1
|
Πάρμα 1 | Ν | -2.0, -2.5 | Κάτω | 12.0 | Άνω |
|
13-8 (21) | 4-6 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-18 | 2 Σασουόλο |
0 - 0
0 - 0
|
Ρόμα 4 | Ι | +1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-12 | 3 Ρόμα |
0 - 0
2 - 0
|
Γιουβέντους 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 11.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-05 | 1 Τζένοα |
0 - 0
1 - 1
|
Ρόμα 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-27 | 1 Ρόμα |
2 - 0
3 - 0
|
Κάλιαρι 2 | Ν | -1.5 | Επιστροφή | 11.0 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-20 | 1 Ίντερ |
0 - 1
1 - 1
|
Ρόμα 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 11.5 | Κάτω |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-13 | 2 Ρόμα |
0 - 0
1 - 0
|
Ουντινέζε 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 11.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-06 | 2 Σαμπντόρια |
0 - 0
0 - 1
|
Ρόμα 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-03 | 3 Ρόμα |
1 - 1
2 - 2
|
Φιορεντίνα 4 | Ι | -0.5 | Άνω | 11.5 | Κάτω |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-31 | 4 Ρόμα |
1 - 1
1 - 4
|
Νάπολι 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 11.0 | Επιστροφή |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-16 | 4 Σπαλ |
1 - 0
2 - 1
|
Ρόμα 5 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-11 | 1 3 Ρόμα |
2 - 1
2 - 1
|
Έμπολι 1 | Ν | -1.0 | Επιστροφή | 11.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2019-03-06 | 3 Πόρτο |
1 - 1
2 - 1
|
Ρόμα 4 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 10.5 | Άνω |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-02 | 4 Λάτσιο |
1 - 0
3 - 0
|
Ρόμα 4 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-23 | 2 Φροζινόνε |
1 - 2
2 - 3
|
Ρόμα 2 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-18 | 3 Ρόμα |
0 - 0
2 - 1
|
Μπολόνια 5 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
9-7 (16) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| UEFA Champions League | 2019-02-12 | 1 Ρόμα |
0 - 0
2 - 1
|
Πόρτο 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-08 | 1 Κιέβο |
0 - 2
0 - 3
|
Ρόμα 2 | Ν | +1.0 | Επιστροφή | 10.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-03 | 3 Ρόμα |
0 - 1
1 - 1
|
Μίλαν 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Κύπελλο | 2019-01-30 | 1 Φιορεντίνα |
3 - 1
7 - 1
|
Ρόμα 3 1 | Η | 0.0 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αταλάντα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-22 | 2 Αταλάντα |
0 - 1
2 - 2
|
Φιορεντίνα 5 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2019-09-18 | 2 Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
3 - 0
4 - 0
|
Αταλάντα 3 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-15 | 3 Τζένοα |
0 - 0
1 - 2
|
Αταλάντα 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-09-01 | 2 Αταλάντα |
1 - 1
2 - 3
|
Torino 2 | Η | -1.0 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-08-25 | 2 Σπαλ |
2 - 1
2 - 3
|
Αταλάντα 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-08-10 | 1 Χετάφε |
1 - 0
4 - 1
|
Αταλάντα 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 7 (4-3) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-08-02 | Λέστερ |
0 - 0
2 - 1
|
Αταλάντα | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2019-07-30 | 1 Νόργουιτς |
1 - 1
1 - 4
|
Αταλάντα 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
6-10 (16) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-27 | Σουόνσι |
0 - 1
2 - 1
|
Αταλάντα | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-26 | 2 3 Σασουόλο |
1 - 1
1 - 3
|
Αταλάντα 2 | Ν | +1.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-19 | 1 3 Γιουβέντους |
0 - 1
1 - 1
|
Αταλάντα 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-8 (13) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ιταλία - Κύπελλο | 2019-05-15 | 3 Αταλάντα |
0 - 0
0 - 2
|
Λάτσιο 4 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-11 | 1 Αταλάντα |
0 - 0
2 - 1
|
Τζένοα 3 | Ν | -1.0 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-05-05 | 4 Λάτσιο |
1 - 1
1 - 3
|
Αταλάντα 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-29 | Αταλάντα |
0 - 0
2 - 0
|
Ουντινέζε 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
9-5 (14) | 7-5 (12) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Κύπελλο | 2019-04-25 | 1 Αταλάντα |
1 - 1
2 - 1
|
Φιορεντίνα 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-22 | 3 Νάπολι |
1 - 0
1 - 2
|
Αταλάντα 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-15 | 1 Αταλάντα |
0 - 0
0 - 0
|
Έμπολι 3 | Ι | -1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-07 | 1 Ίντερ |
0 - 0
0 - 0
|
Αταλάντα 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-04-04 | 2 Αταλάντα |
4 - 0
4 - 1
|
Μπολόνια 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-31 | 1 Πάρμα |
1 - 1
1 - 3
|
Αταλάντα 1 | Ν | +1.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-17 | 1 Αταλάντα |
0 - 1
1 - 1
|
Κιέβο 7 | Ι | -1.5, -2.0 | Κάτω | 11.5 | Κάτω |
|
10-1 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-10 | 2 Σαμπντόρια |
0 - 0
1 - 2
|
Αταλάντα 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-03-03 | 4 Αταλάντα |
2 - 1
3 - 1
|
Φιορεντίνα 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
8-5 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Κύπελλο | 2019-02-27 | 3 Φιορεντίνα |
2 - 2
3 - 3
|
Αταλάντα 3 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-23 | 2 Torino |
1 - 0
2 - 0
|
Αταλάντα 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-16 | 1 Αταλάντα |
1 - 1
1 - 3
|
Μίλαν 2 | Η | -0.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-10 | 1 Αταλάντα |
0 - 1
2 - 1
|
Σπαλ 3 | Ν | -1.5 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε Α | 2019-02-04 | Κάλιαρι |
0 - 0
0 - 1
|
Αταλάντα 2 | Ν | +1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Κύπελλο | 2019-01-30 | 3 Αταλάντα |
2 - 0
3 - 0
|
Γιουβέντους 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.25 | 3.8 | 2.9 |
| Ημίχρονο | 2.75 | 2.5 | 3.2 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.25) | Γηπεδούχος@2.07 | Φιλοξενούμενος@1.86 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.8 | Φιλοξενούμενος@2.05 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.5) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Ημίχρονο (5.0) | Άνω@1.825 | Κάτω@1.975 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.25) | Άνω@1.97 | Κάτω@1.93 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@1.85 | Κάτω@2 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 2 , Κόρνερ: 5 - 1
Κόρνερ: 10.5 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 3.0, 3.5
Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 2 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 5.0 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
11' - 1st Corner - Ρόμα -
25' - 1st Yellow Card - Αταλάντα -
29' - 2nd Corner - Ρόμα -
40' - 2nd Yellow Card - Ρόμα -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Ρόμα
-
51' - 3rd Corner - Ρόμα - 55' Substitution - Juan Jesus for Spinazzola - Ρόμα
- 60' Substitution - Zapata for Ilicic - Αταλάντα
- 65' Substitution - Mkhitaryan for Zaniolo - Ρόμα
-
69' - 4th Corner - Αταλάντα -
71' - 1st Goal - Αταλάντα - 76' Substitution - Kalinic for Fazio - Ρόμα
-
77' - 5th Corner - Ρόμα - 79' Substitution - Gosens for Malinovsky - Αταλάντα
- Race to 5 Corners - Ρόμα
-
82' - 6th Corner - Ρόμα - 88' Substitution - Pasalic for Gomez - Αταλάντα
-
89' - 3rd Yellow Card - Ρόμα -
90' - 2nd Goal - Αταλάντα -
0-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

