Κυρ, Oct 18, 2026 · 14:00
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΗΝΗΗΝΗ
4.00
4.33
1.57
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΝΝΝΝΝΗ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Άνω 3.25
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
-1.0
Καέν U19
Σ'Τσαρτρς U19 vs Καέν U19 Προφίλ ομάδων
68Συνολικά
Σ'Τσαρτρς U19Γαλλία - Λίγκα U19 · Δυναμικότητα σε σχέση με 57 ομάδες της λίγκας, τελευταίες 365 ημέρες
Δυνατό σημείοΦόρμα εντόςΑδύνατο σημείοΆμυνα
ΝΗΝΗΗΝΗΗΝΗΠρόσφαταΣταθερή0.0 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 19
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΆνω7/10
Ασιατικό χάντικαπΑποτυγχάνει4/10
Χωρίς γκολ α΄ ημιχρόνου σε 4 συνεχόμεναΝίκη γηπεδούχου 8/10
86Συνολικά
Καέν U19Γαλλία - Λίγκα U19 · Δυναμικότητα σε σχέση με 57 ομάδες της λίγκας, τελευταίες 365 ημέρες
Δυνατό σημείο2ο ημίχρονοΑδύνατο σημείοΚόρνερ υπέρ
ΙΗΝΝΗΝΝΝΝΝΠρόσφατα
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω3/10
Άνω 2.5 γκολΆνω7/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει7/10
5 νίκες στη σειρά5 νίκες στη σειρά, το μεγαλύτερο στα τελευταία 40Ανατροπή από πίσω στο ημίχρονο σε 2 από τα τελευταία 1080% των γκολ μετά το ημίχρονο (τελευταία 10)Νίκη φιλοξενούμενου 8/10
Σ'Τσαρτρς U19 vs Καέν U19 Στοιχεία αγώνα
Σ'Τσαρτρς U19
4Ν-0Ι-6Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 28 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 2.8 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 40%, γκολ Over 70%, κόρνερ Over 0%.
Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 40%4
Ισοπαλία 0%0
Ήττα 60%6
Σύνολο γκολ 3.0, 3.5
Άνω 70%7
Άκυρο 0%0
Κάτω 30%3
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 40%4
Άκυρο 0%0
Ήττα 60%6
Καέν U19
7Ν-1Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 20 γκολ υπέρ και 14 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.0 υπέρ, 1.4 κατά. Νίκες 70%, AH νίκη 70%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 0%.
Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 70%7
Ισοπαλία 10%1
Ήττα 20%2
Σύνολο γκολ 3.0, 3.5
Άνω 40%4
Άκυρο 0%0
Κάτω 60%6
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 70%7
Άκυρο 0%0
Ήττα 30%3
Τελευταία
| Σ'Τσαρτρς U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Καέν U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Σ'Τσαρτρς U19 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Καέν U19 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 3.0, 3.5
Κατανομή κόρνερ
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 25,
Μ.Ο.: 3.16,
Τυπ. απόκλ.: 1.89, Διάμεσος: 3,
Επικρατούσα τιμή: ,
Άνω: 40%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Σ'Τσαρτρς U19 vs Καέν U19 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Σ'Τσαρτρς U19 εναντίον Καέν U19 Αναμετρήσεις
Σ'Τσαρτρς U19 εναντίον Καέν U19 Πλήρης προϊστορία →| Σ'Τσαρτρς U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-12-07 | Καέν U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Ι | -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-09-07 | Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Καέν U19 2 | Ι |
|
||||||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σ'Τσαρτρς U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-10-10 | 3 Λανς U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Σ'Τσαρτρς U19 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-10-04 | 2 Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Χάβρη U19 1 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-09-20 | 5 Ρασινγκ Πάρις Κ19 |
2 - 0
2 - 0
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-09-06 | 2 Λιλ U19 |
1 - 0
4 - 1
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-08-30 | 2 Σ'Τσαρτρς U19 |
1 - 2
4 - 2
|
Ρουέν U19 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-08-23 | 2 Κεβιλί U19 |
1 - 2
4 - 2
|
Σ'Τσαρτρς U19 | Η | -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-05-10 | Λιλ U19 |
3 - 1
5 - 2
|
Σ'Τσαρτρς U19 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
10-7 (17) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-05-03 | Σ'Τσαρτρς U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Παρί U19 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-04-19 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν U19 |
4 - 0
7 - 1
|
Σ'Τσαρτρς U19 | Η | -2.0, -2.5 | Άνω |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-04-12 | Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Κεβιλί U19 | Ν | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-03-22 | 3 US Ορλίνς U19 |
1 - 0
4 - 1
|
Σ'Τσαρτρς U19 5 | Η | -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-03-15 | 4 Σ'Τσαρτρς U19 |
1 - 0
3 - 0
|
AFC Κρέιγ U19 2 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
7-11 (18) | 5-4 (9) | 4 (1-3) | 4 (1-3) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-02-15 | 2 Σ'Τσαρτρς U19 |
1 - 0
2 - 1
|
AAS Σαρσέλ U19 4 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-02-08 | 3 Ρασινγκ Πάρις Κ19 |
2 - 0
3 - 0
|
Σ'Τσαρτρς U19 1 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-01-25 | 2 Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Αμιάν U19 1 1 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-12-07 | Καέν U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Ι | -1.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-11-30 | 3 Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Χάβρη U19 1 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-11-23 | 1 3 Παρί U19 |
2 - 1
3 - 2
|
Σ'Τσαρτρς U19 1 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-11-16 | 2 Σ'Τσαρτρς U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Παρί Σεν Ζερμέν U19 | Ι | +1.5, +2.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-11-09 | 1 4 Κεβιλί U19 |
3 - 0
5 - 1
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Η | -1.0 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-10-19 | 1 1 AFC Κρέιγ U19 |
3 - 2
3 - 2
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-10-12 | 1 2 Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Δουνκέρκη U19 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-09-28 | Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Ρασινγκ Πάρις Κ19 5 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-09-14 | 4 Σ'Τσαρτρς U19 |
2 - 1
4 - 2
|
Βαλενσιέν U19 2 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
0-9 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-09-07 | Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Καέν U19 2 | Ι |
|
8-5 (13) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-03-08 | Παρί Σεν Ζερμέν U19 |
4 - 0
8 - 0
|
Σ'Τσαρτρς U19 3 | Η | -2.5, -3.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
16-2 (18) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-02-09 | 1 Αμιάν U19 |
2 - 0
5 - 1
|
Σ'Τσαρτρς U19 1 | Η | -2.5 | Άνω |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2019-11-30 | 1 Κεβιλί U19 |
2 - 0
6 - 2
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Η | -1.0 | Άνω |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2019-11-17 | 1 Λανς U19 |
3 - 0
8 - 2
|
Σ'Τσαρτρς U19 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2019-09-08 | 1 Σ'Τσαρτρς U19 |
1 - 2
3 - 2
|
Φεϊγκνίες-Ολνόγιε U19 3 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Καέν U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-09-25 | Παρί Σεν Ζερμέν U19 |
1 - 1
1 - 4
|
Καέν U19 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-09-06 | 1 Χάβρη U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Καέν U19 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-04-19 | Παρί U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Καέν U19 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-03-22 | 1 Κεβιλί U19 |
2 - 0
2 - 3
|
Καέν U19 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-03-08 | AFC Κρέιγ U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Καέν U19 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-02-15 | 2 Καέν U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Δουνκέρκη U19 1 | Η | -0.5 | Επιστροφή |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-02-08 | 1 2 AAS Σαρσέλ U19 |
1 - 1
2 - 3
|
Καέν U19 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2026-01-25 | Καέν U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Ρασινγκ Πάρις Κ19 2 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
4-11 (15) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-12-17 | 2 Λιλ U19 |
2 - 0
5 - 1
|
Καέν U19 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-12-07 | Καέν U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Σ'Τσαρτρς U19 2 | Ι | -1.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-11-09 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Καέν U19 3 | Ι | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-10-19 | 1 US Ορλίνς U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Καέν U19 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-09-21 | 1 5 Ρασινγκ Πάρις Κ19 |
0 - 2
0 - 3
|
Καέν U19 2 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-09-07 | Σ'Τσαρτρς U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Καέν U19 2 | Ι |
|
8-5 (13) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-05-04 | 1 2 Λανς U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Καέν U19 1 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
9-5 (14) | 7-4 (11) | 5 (2-3) | 2 (2-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-04-06 | 2 Αμιάν U19 |
2 - 1
2 - 3
|
Καέν U19 5 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-03-23 | Καέν U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Μοντφερμέιγ ΦΚ U19 1 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-03-09 | 2 Καέν U19 |
2 - 0
2 - 2
|
Δουνκέρκη U19 1 | Ι | -1.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 5-4 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-02-16 | 3 Καέν U19 |
2 - 2
3 - 2
|
Τσαμπλί Οάιζ U19 | Ν | -2.0 | Άνω |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-02-09 | 2 US Ορλίνς U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Καέν U19 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 6 (5-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-01-26 | 2 Καέν U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Λιλ U19 3 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2025-01-19 | 1 Ρασινγκ Πάρις Κ19 |
0 - 2
0 - 2
|
Καέν U19 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-12-01 | 3 Παρί Σεν Ζερμέν U19 |
1 - 0
1 - 3
|
Καέν U19 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-11-17 | 3 Κεβιλί U19 |
2 - 2
3 - 5
|
Καέν U19 3 | Ν | +0.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-11-03 | 1 Μοντφερμέιγ ΦΚ U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Καέν U19 2 | Ν | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-10-13 | 3 Δουνκέρκη U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Καέν U19 2 1 | Η | +1.0, +1.5 | Κάτω |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-10-06 | 3 Τσαμπλί Οάιζ U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Καέν U19 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
5-11 (16) | 2-8 (10) | 4 (0-4) | 3 (2-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-09-22 | 2 Λιλ U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Καέν U19 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-04-28 | 1 Αμιάν U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Καέν U19 1 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2024-04-14 | 3 Καέν U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Λανς U19 2 | Η | +0.5 | Άνω |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 4 | 4.333 | 1.571 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+1.0) | Γηπεδούχος@1.825 | Φιλοξενούμενος@1.975 |
| Ημίχρονο (+0.25) | Γηπεδούχος@2.05 | Φιλοξενούμενος@1.75 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.25) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Ημίχρονο (1.5) | Άνω@2.05 | Κάτω@1.75 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: , Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 0 - 0
Κόρνερ: , Χάντικαπ: +1.0 , Γκολ: 3.0, 3.5
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5
