Boca Juniors (labotryas) Hjørnesparkstatistik og resultater

Argentina - Primera C Metropolitana

Ældste TTUVTV Seneste

Noter:

Stimer & form Alle stimer

Mønstre

1. halvleg vs 2. halvleg

V U TMålforskel / kamp
1. halvleg2V 1U 3T-0.5
2. halvleg0V 6U 0T0.0

Lige halvlege · ens i begge halvlege

Første mål & comebacks

  • Scorede først i 3 af 6 · derefter 2V 1U 0T
  • Indkasserede først i 3 af 6 · derefter 0V 0U 3T
  • Point eller sejr efter at være kommet bagud: 0 af 3
  • Førte men vandt ikke: 1 af 3

Intet klart mønster · intet skiller sig ud i de seneste 6

Måltidslinjer for 6 af de seneste 6 kampe

Hjemme / Ude Lås op med VIP Seneste 20

HjørnesparkAlleHjemme 4Ude 2
Hjørnespark i alt2.3
Egne hjørnespark1.2
Modstanderens hjørnespark1.2
Over 9.50%
Over hjørnelinjen–
MålAlleHjemme 4Ude 2
Scorede2.5
Indkasserede3.0
Over 2.5100%
Begge hold scorer83%
KortAlleHjemme 4Ude 2
Kort pr. kamp0.0
Over 3.50%
Baseret på sidste 6 afsluttede kampe · Over% = træfprocent
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Handicap Hjørnespark Hjørnelinje Hjørnespark O/U Mål i alt Mål O/U Farligt angreb Live-begivenheder Analyse
01/18 12:29 Slut Boca Juniors (labotryas) 0 - 1 Man City (FEARGGWP)
3 - 2 (3-2)
Push
-

01/18 12:14 Slut PSG (DaVa) 2 - 2 Boca Juniors (labotryas) +0.25
1 - 2 (1-2)
3.75
Over
-

01/18 12:02 Slut Boca Juniors (labotryas) 0 - 3 Real Madrid (MeLToSik) -0.5
8 - 1 (8-1)
3.0
Push
-
-

01/18 11:38 Slut Boca Juniors (labotryas) 1 - 0 River Plate (BlackStar98) +0.25
1 - 1 (1-1)
4.0
Under
-

01/18 11:26 Slut Man City (FEARGGWP) 1 - 1 Boca Juniors (labotryas) 0.0
4 - 0 (4-0)
2.5
Under
-

01/18 11:14 Slut Boca Juniors (labotryas) 3 - 4 PSG (DaVa) -0.25
1 - 3 (1-3)
3.5
Over
-
-

01/18 11:02 Slut Real Madrid (MeLToSik) 1 - 1 Boca Juniors (labotryas) +0.5
1 - 0 (1-0)
3.0
Under
-

12/24 12:38 Slut River Plate (FEARGGWP) 0 - 1 Boca Juniors (labotryas) 0.0
4 - 0 (4-0)
2.0
Under
-
-

12/24 12:26 Slut Boca Juniors (labotryas) 1 - 1 Man City (Flewless_phoenix) -0.25
4 - 3 (4-3)
3.25
Under
-
-

12/24 12:14 Slut PSG (sane4ek8) 3 - 3 Boca Juniors (labotryas) 0.0
0 - 2 (0-2)
3.0
Over
-
-

12/24 12:02 Slut Boca Juniors (labotryas) 2 - 1 Real Madrid (MeLToSik) 0.0
0 - 3 (0-3)
2.75
Over
-
-

12/24 11:38 Slut Boca Juniors (labotryas) 2 - 4 River Plate (FEARGGWP) 0.0
0 - 2 (0-2)
2.25
Over
-
-

12/24 11:26 Slut Man City (Flewless_phoenix) 3 - 4 Boca Juniors (labotryas) 0.0
2 - 0 (2-0)
3.25
Over
-
-

12/24 11:14 Slut Boca Juniors (labotryas) 1 - 2 PSG (sane4ek8) -0.25
0 - 1 (0-1)
3.0
Push
-
-

12/24 11:02 Real Madrid (MeLToSik) 1 - 2 Boca Juniors (labotryas) 0.0
3 - 1 (2-1)
2.25
-
-

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer