St George Saints Hjørnesparkstatistik og resultater

Australien - New South Wales - League 2

Ældste TTUTUVVTUV Seneste Opad+1.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 26

Noter:

Stimer & form Alle stimer

Holdprofil Australien - New South Wales - Premier League · Styrke i forhold til 16 ligahold, seneste 365 dage

56Samlet
StyrkeAktuel form SvaghedAngreb
Angreb: scorede mål pr. kampAngreb42 Forsvar: indkasserede mål pr. kamp, færre er bedreForsvar44 Hjørnespark vundet: hjørnespark vundet pr. kampHjørnespark vundet59 2. halvleg: point pr. kamp i 2. halvleg2. halvleg48 Hjemmeform: point pr. hjemmekamp i ligaenHjemmeform52 Udeform: point pr. udekamp i ligaenUdeform50 Aktuel form: point pr. kamp, seneste 5 ligakampeAktuel form91

Mønstre

1. halvleg vs 2. halvleg

V U TMålforskel / kamp
1. halvleg3V 4U 3T-0.3
2. halvleg1V 5U 4T-0.7

Lige halvlege · ens i begge halvlege

Første mål & comebacks

  • Scorede først i 3 af 10 · derefter 2V 0U 1T
  • Indkasserede først i 4 af 10 · derefter 1V 0U 3T
  • Point eller sejr efter at være kommet bagud: 1 af 4
  • Førte men vandt ikke: 1 af 4

Intet klart mønster · intet skiller sig ud i de seneste 10

Måltidslinjer for 10 af de seneste 10 kampe

Hjemme / Ude Lås op med VIP Seneste 20

HjørnesparkAlleHjemme 6Ude 4
Hjørnespark i alt8.8
Egne hjørnespark3.7
Modstanderens hjørnespark5.1
Over 9.550%
Over hjørnelinjen50%
MålAlleHjemme 6Ude 4
Scorede1.0
Indkasserede2.0
Over 2.560%
Begge hold scorer50%
KortAlleHjemme 6Ude 4
Kort pr. kamp4.0
Over 3.560%
Baseret på sidste 10 afsluttede kampe · Over% = træfprocent · hjørnelinje i 10 kampe
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Handicap Hjørnespark Hjørnelinje Hjørnespark O/U Mål i alt Mål O/U Farligt angreb Live-begivenheder Analyse
08/02 06:00 Slut 1 4 St George City FA 2 - 4 St George Saints 1 0.0
5 - 0 (4-0)
9.5
Under
3.25
Over
42 - 40
-

07/25 10:00 Slut 1 St George Saints 2 - 3 SD Raiders 2 1 -0.5
3 - 3 (1-3)
10.0
Under
3.5
Over
52 - 46
-

07/19 06:00 Slut 4 Hakoah Sydney City East 2 - 2 St George Saints 3 -0.5
10 - 3 (6-1)
3.25
Over
32 - 26
-

03/14 08:00 SD Raiders 0 - 0 St George Saints -0.25
0 - 0 (0-0)
10.0
3.0
-

03/07 08:00 Slut 2 St George Saints 0 - 3 St George City FA 1 -0.75
6 - 10 (2-4)
9.5
Over
3.25
Under
40 - 35
-

02/13 09:03 Slut 1 St George Saints 4 - 3 Stanmore Hawks -1
3 - 6 (1-3)
3.25
Over
58 - 60
-

01/24 08:00 Slut Manly Utd 0 - 0 St George Saints 1 -0.75
9 - 1 (5-1)
4.0
Under
98 - 31
-

01/16 08:06 Slut 1 Sutherland Sharks 2 - 3 St George Saints 2 1
4 - 4 (3-2)
Push
44 - 24
-

08/25 06:00 Slut St George Saints 4 - 1 Blacktown Spartans 2 +0.5
4 - 4 (2-0)
10.0
Under
3.0
Over
44 - 63
-

08/17 10:00 Slut 5 St George Saints 3 - 2 Hills United FC 3 +1.0
7 - 5 (3-4)
3.25
Over
48 - 51
-

08/11 06:00 Slut 1 Rydalmere Lions FC 1 - 1 St George Saints 1 +0.25
4 - 2 (0-1)
3.0
Under
64 - 62
-

08/03 10:00 Slut 2 St George Saints 1 - 2 GHFA Spirit FC 0.0
2 - 9 (1-5)
10.0
Over
3.25
Under
40 - 37
-

07/31 10:30 Slut 4 St George Saints 3 - 3 Sydney United 58 2 +1.5
3 - 5 (2-4)
9.5
Under
3.5
Over
66 - 53
-

07/28 06:00 Slut 2 St George City FA 1 - 1 St George Saints 2 0.0
2 - 3 (1-2)
10.0
Under
2.75
Under
40 - 45
-

07/21 10:00 Slut 2 Western Sydney Wanderers U21 0 - 3 St George Saints 1 -0.75
1 - 3 (0-1)
9.5
Under
3.25
Under
32 - 45
-

07/13 10:00 Slut 1 St George Saints 3 - 0 Macarthur Rams -0.5
4 - 3 (2-2)
10.0
Under
3.0
Push
45 - 39
-

07/06 10:00 Slut 2 St George Saints 0 - 2 North Shore Mariners +1.25
2 - 4 (2-3)
9.5
Under
3.25
Under
31 - 44
-

07/03 10:30 Slut Sydney United 58 3 - 2 St George Saints 1 -2.0
7 - 4 (4-0)
10.0
Over
3.5
Over
59 - 40
-

06/29 09:57 Slut 1 Mounties Wanderers 3 - 1 St George Saints 1 -1.25
4 - 6 (2-4)
9.5
Over
3
Over
53 - 70
-

06/22 09:30 Slut 1 Bonnyrigg White Eagles 4 - 1 St George Saints 1 -0.75
7 - 4 (4-1)
9.5
Over
3.0
Over
58 - 43
-

06/15 10:00 Slut 1 Canterbury Bankstown FC 3 - 2 St George Saints +0.75
4 - 6 (1-2)
3.0
Over
46 - 44
-

06/08 10:00 Slut St George Saints 0 - 1 Northern Tigers +0.25
5 - 5 (2-1)
10.5
Under
3.0
Under
39 - 40
-

06/05 10:30 Slut Dulwich Hill 0 - 4 St George Saints +1.0
3 - 5 (1-1)
3.0
Over
30 - 45
-

05/25 10:00 Slut 1 Blacktown Spartans 0 - 2 St George Saints 1 0.0
2 - 5 (0-3)
10.5
Under
3.0
Under
69 - 75
-

05/21 10:30 Slut 3 St George Saints 1 - 0 APIA Leichhardt Tigers FC 1 +1.5
5 - 1 (0-0)
10.5
Under
3.5
Under
32 - 46
-

05/18 10:00 Slut 2 Hills United FC 0 - 0 St George Saints 4 -1.0
10 - 2 (4-1)
3.25
Under
36 - 42
-

05/11 10:00 Slut St George Saints 0 - 1 Rydalmere Lions FC 1 0.0
6 - 4 (2-2)
2.75
Under
62 - 43
-

05/04 10:00 Slut 3 GHFA Spirit FC 1 - 0 St George Saints 2 -0.75
4 - 6 (0-4)
10.0
Push
3.25
Under
34 - 49
-

04/27 10:00 Slut 2 St George Saints 4 - 1 St George City FA 2 -0.25
2 - 3 (2-2)
9.5
Under
3.25
Over
73 - 101
-

04/20 10:00 Slut 1 St George Saints 1 - 2 Western Sydney Wanderers U21 4 +0.5
5 - 2 (2-0)
10.0
Under
3.25
Under
50 - 47
-

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer