SWQ Thunder vs Wynnum Wolves Holdprofil
SWQ Thunder vs Wynnum Wolves Kampfakta
7V-0U-3T i de seneste 10 kampe, med 29 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.9 for, 1.6 imod. Sejr 70%, AH-sejr 60%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
6V-1U-3T i de seneste 10 kampe, med 30 scorede og 15 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 3.0 for, 1.5 imod. Sejr 60%, AH-sejr 60%, mål Over 80%, hjørne Over 0%.
| SWQ Thunder | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Wynnum Wolves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| SWQ Thunder | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Wynnum Wolves | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
SWQ Thunder vs Wynnum Wolves Tidsfordeling for mål/hjørnespark
SWQ Thunder vs Wynnum Wolves Indbyrdes opgør
SWQ Thunder vs Wynnum Wolves Se fuld H2H →| SWQ Thunder Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-16 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 2
1 - 3
|
SWQ Thunder 1 | S | +1.0, +1.5 | Under |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| SWQ Thunder Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-10-17 | 4 Holland Park Hawks |
0 - 1
0 - 2
|
SWQ Thunder 2 | S | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-10-11 | 1 Sunshine Coast |
1 - 1
2 - 1
|
SWQ Thunder 2 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-10-03 | 2 Logan Lightning |
1 - 0
3 - 2
|
SWQ Thunder 4 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-26 | 1 Souths United |
0 - 1
1 - 4
|
SWQ Thunder 1 | S | +2.0, +2.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-20 | 2 Ipswich Knights |
1 - 0
2 - 3
|
SWQ Thunder 1 | S | +1.0, +1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-12 | 1 Western Pride FC |
2 - 1
6 - 1
|
SWQ Thunder 1 | N | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-06 | 2 Rochedale Rovers |
0 - 1
0 - 3
|
SWQ Thunder 2 | S | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-30 | 3 Southside Eagles |
1 - 3
1 - 8
|
SWQ Thunder 1 | S | +1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-22 | 1 Mitchelton FC |
0 - 1
0 - 2
|
SWQ Thunder 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-16 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 2
1 - 3
|
SWQ Thunder 1 | S | +1.0, +1.5 | Under |
|
3-10 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-08 | 2 SWQ Thunder |
0 - 0
3 - 2
|
Sunshine Coast 2 | S | -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-02 | 3 SWQ Thunder |
2 - 1
2 - 2
|
Logan Lightning 4 | U | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-07-25 | 2 SWQ Thunder |
3 - 1
5 - 2
|
Souths United 1 | S | -2.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-03-15 | SWQ Thunder |
2 - 0
3 - 2
|
Ipswich Knights | S | 0.0,+0.5 | Over |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-03-07 | SWQ Thunder |
2 - 0
5 - 0
|
Western Pride FC 1 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
10-7 (17) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-03-01 | 2 SWQ Thunder |
1 - 0
2 - 0
|
Holland Park Hawks 5 1 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-02-23 | 1 SWQ Thunder |
0 - 0
1 - 3
|
Rochedale Rovers 1 | N | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-08-31 | 1 Brisbane City |
2 - 1
5 - 2
|
SWQ Thunder 2 | N | -2.0 | Over | 10.5 | Over |
|
9-7 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-08-24 | 1 Eastern Suburbs |
3 - 0
8 - 1
|
SWQ Thunder 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-08-17 | 2 Lions FC |
3 - 0
5 - 1
|
SWQ Thunder | N | -4.0 | Over | 11.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-08-10 | 2 SWQ Thunder |
2 - 0
3 - 2
|
Moreton Bay United 2 | S | +1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-08-03 | 4 SWQ Thunder |
0 - 1
1 - 1
|
Gold Coast United 1 | U | +1.5, +2.0 | Under |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Australien - NPL - Queensland | 2019-07-27 | 1 SWQ Thunder |
1 - 2
2 - 5
|
Peninsula Power 1 | N | +3.0, +3.5 | Over | 11.5 | Under |
|
3-7 (10) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-07-20 | 1 SWQ Thunder |
0 - 1
1 - 2
|
Gold Coast Knights 1 | N | +2.5, +3.0 | Under | 11.0 | Over |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-07-17 | 1 Brisbane Roar FC U21 |
5 - 1
7 - 2
|
SWQ Thunder 1 | N | -1.5, -2.0 | Over | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-07-14 | 1 Sunshine Coast |
1 - 2
2 - 3
|
SWQ Thunder 4 | S | +0.5, +1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-07-06 | 1 2 Redlands United |
2 - 0
4 - 2
|
SWQ Thunder 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-06-22 | Western Pride FC |
0 - 1
3 - 2
|
SWQ Thunder 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-06-15 | 2 Magpies Crusaders |
1 - 0
2 - 2
|
SWQ Thunder 2 | U | +0.5 | Push | 10.5 | Over |
|
11-3 (14) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Australien - NPL - Queensland | 2019-06-08 | 1 Gold Coast United |
2 - 1
5 - 2
|
SWQ Thunder 1 | N | -1.5, -2.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Wynnum Wolves Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-10-10 | 3 Logan Lightning |
2 - 1
3 - 1
|
Wynnum Wolves 4 | N | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-10-03 | 1 Western Pride FC |
2 - 0
2 - 4
|
Wynnum Wolves 1 | S | +0.5 | Over |
|
||||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-19 | 4 Mitchelton FC |
0 - 2
1 - 3
|
Wynnum Wolves 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-11 | 1 4 Wynnum Wolves |
2 - 1
3 - 1
|
Ipswich Knights | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-06 | 1 Southside Eagles |
0 - 2
1 - 4
|
Wynnum Wolves 2 | S | +1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-02 | 1 4 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 2
|
Mitchelton FC 5 | N | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-29 | 2 Holland Park Hawks |
0 - 3
0 - 7
|
Wynnum Wolves 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-21 | 1 Wynnum Wolves |
2 - 0
5 - 1
|
Souths United 4 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
11-9 (20) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-16 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 2
1 - 3
|
SWQ Thunder 1 | N | +1.0, +1.5 | Under |
|
3-10 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-11 | 1 Wynnum Wolves |
1 - 1
1 - 1
|
Sunshine Coast 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-07 | 3 Wynnum Wolves |
2 - 3
3 - 4
|
Logan Lightning 1 1 | N | +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-07-31 | 1 Wynnum Wolves |
1 - 0
4 - 0
|
Western Pride FC 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
11-3 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-03-08 | 1 Ipswich Knights |
4 - 0
6 - 1
|
Wynnum Wolves 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-8 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-02-28 | 5 Wynnum Wolves |
1 - 1
1 - 2
|
Rochedale Rovers | N | +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-02-21 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 3
|
Southside Eagles 3 | N | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-08-03 | 3 Wynnum Wolves |
0 - 2
0 - 3
|
Sunshine Coast Wanderers 1 | N | +1.5, +2.0 | Under |
|
8-5 (13) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 5 (4-1) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-27 | Southside Eagles |
1 - 1
1 - 2
|
Wynnum Wolves | S | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-14 | 1 Ipswich Knights |
0 - 1
1 - 1
|
Wynnum Wolves 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-06 | 2 Wynnum Wolves |
2 - 1
2 - 1
|
Holland Park Hawks 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-02 | 2 Capalaba Bulldogs |
2 - 1
3 - 2
|
Wynnum Wolves 2 | N | -2.0 | Over | 11.0 | Under |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-22 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 1
3 - 2
|
Souths United 3 | S | 0.0 | Over | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-15 | 1 Mitchelton FC |
0 - 1
2 - 2
|
Wynnum Wolves 1 | U | -1.0 | Push | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-01 | 1 Wynnum Wolves |
1 - 2
3 - 4
|
Rochedale Rovers | N | +0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-18 | Logan Lightning |
3 - 0
8 - 0
|
Wynnum Wolves | N | -1.0, -1.5 | Over | 11.0 | Over |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-11 | 4 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 2
|
Logan Lightning 1 1 | N | +1.0, +1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-04 | 1 Rochedale Rovers |
3 - 0
3 - 3
|
Wynnum Wolves 4 | U | -1.0 | Over | 11.0 | Over |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-04-27 | 1 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 2
|
Mitchelton FC 2 | N | 0.0 | Under | 11.0 | Over |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-04-06 | 1 Souths United |
0 - 0
1 - 2
|
Wynnum Wolves | S | -0.5 | Under |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-03-30 | Wynnum Wolves |
0 - 1
2 - 4
|
Capalaba Bulldogs 1 | N | 0.0 | Over |
|
6-5 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-03-23 | 3 Holland Park Hawks |
0 - 1
0 - 4
|
Wynnum Wolves 5 | S | 0.0, +0.5 | Over | 11.5 | Over |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.909 | 4.333 | 2.8 |
| Halv | 2.4 | 2.6 | 3.2 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | Over@2 | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 6 - 8
Hjørnespark: , Handicap: -0.5 , Mål: 3.5
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 3 - 3 Halv
Hjørnespark: , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.5
-
3' - 1st Corner - Wynnum Wolves -
4' - 2nd Corner - SWQ Thunder -
30' - 3rd Corner - SWQ Thunder -
33' - 4th Corner - Wynnum Wolves -
34' - 5th Corner - Wynnum Wolves - Race to 3 Corners - Wynnum Wolves
-
41' - 6th Corner - SWQ Thunder -
0-0 score at the end of First Half -
53' - 1st Goal - SWQ Thunder -
56' - 7th Corner - SWQ Thunder -
66' - 1st Yellow Card - Wynnum Wolves -
71' - 2nd Yellow Card - Wynnum Wolves -
73' - 8th Corner - Wynnum Wolves - Race to 5 Corners - SWQ Thunder
-
77' - 9th Corner - SWQ Thunder -
77' - 10th Corner - SWQ Thunder -
79' - 2nd Goal - SWQ Thunder -
84' - 11th Corner - Wynnum Wolves -
86' - 12th Corner - Wynnum Wolves -
88' - 3rd Yellow Card - Wynnum Wolves -
90' - 4th Yellow Card - SWQ Thunder - Race to 7 Corners - Wynnum Wolves
-
90' - 13th Corner - Wynnum Wolves -
90+1' - 14th Corner - Wynnum Wolves -
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

