Logan Lightning vs Wynnum Wolves Holdprofil
Logan Lightning vs Wynnum Wolves Kampfakta
7V-2U-1T i de seneste 10 kampe, med 24 scorede og 10 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.4 for, 1.0 imod. Sejr 70%, AH-sejr 50%, mål Over 30%, hjørne Over 40%.
6V-1U-3T i de seneste 10 kampe, med 32 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 3.2 for, 1.6 imod. Sejr 60%, AH-sejr 60%, mål Over 50%, hjørne Over 70%.
| Logan Lightning | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Wynnum Wolves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Logan Lightning | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Wynnum Wolves | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Logan Lightning vs Wynnum Wolves Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Logan Lightning vs Wynnum Wolves Indbyrdes opgør
Logan Lightning vs Wynnum Wolves Se fuld H2H →| Logan Lightning Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-07 | 3 Wynnum Wolves |
2 - 3
3 - 4
|
Logan Lightning 1 1 | S | +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-18 | Logan Lightning |
3 - 0
8 - 0
|
Wynnum Wolves | S | -1.0, -1.5 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-11 | 4 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 2
|
Logan Lightning 1 1 | S | +1.0, +1.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Logan Lightning Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-10-03 | 2 Logan Lightning |
1 - 0
3 - 2
|
SWQ Thunder 4 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-26 | 2 Southside Eagles |
0 - 0
0 - 3
|
Logan Lightning 1 | S | +2.0 | Under | 11.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-19 | 1 5 Logan Lightning |
2 - 0
2 - 0
|
Souths United | S | -2.0, -2.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-16 | 2 Ipswich Knights |
0 - 1
1 - 3
|
Logan Lightning 1 | S | +1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-05 | 2 Holland Park Hawks |
0 - 2
0 - 3
|
Logan Lightning 2 | S | +2.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-29 | Logan Lightning |
0 - 0
0 - 1
|
Western Pride FC 2 | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-22 | Logan Lightning |
1 - 1
4 - 1
|
Sunshine Coast 3 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Over |
|
11-3 (14) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-15 | 1 Logan Lightning |
0 - 0
0 - 0
|
Rochedale Rovers 1 | U | -1.0 | Under |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-11 | 4 Logan Lightning |
1 - 1
2 - 2
|
Mitchelton FC 3 | U | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-07 | 3 Wynnum Wolves |
2 - 3
3 - 4
|
Logan Lightning 1 1 | S | +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-02 | 3 SWQ Thunder |
2 - 1
2 - 2
|
Logan Lightning 4 | U | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-07-25 | 2 Logan Lightning |
4 - 1
6 - 2
|
Southside Eagles 4 | S | -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
12-1 (13) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-03-14 | Souths United |
0 - 0
0 - 2
|
Logan Lightning 2 | S | +1.5, +2.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-02-29 | 2 Logan Lightning |
2 - 0
2 - 0
|
Ipswich Knights 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-02-22 | 2 Logan Lightning |
1 - 0
3 - 1
|
Holland Park Hawks 3 1 | S | -3.0, -3.5 | Under | 11.0 | Over |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Australien - Venskabskampe | 2020-02-01 | Gold Coast Knights |
3 - 0
4 - 1
|
Logan Lightning 1 | N | -2.5, -3.0 | Over | 10.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australien - Pre-Season Cup | 2020-01-25 | 1 1 Logan Lightning |
1 - 2
3 - 5
|
Redlands United 3 | N | +0.5 | Over |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Australien - Venskabskampe | 2020-01-12 | Peninsula Power |
2 - 0
2 - 0
|
Logan Lightning 1 1 | N | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-08-11 | Logan Lightning |
0 - 2
1 - 2
|
Ipswich Knights | N | -0.5, -1.0 | Under |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-08-03 | Capalaba Bulldogs |
1 - 0
2 - 0
|
Logan Lightning 1 1 | N | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
7-6 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-27 | 1 Logan Lightning |
1 - 0
2 - 0
|
Souths United 3 | S | -2.0, -2.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-20 | 1 Rochedale Rovers |
0 - 0
1 - 2
|
Logan Lightning 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Over |
|
6-8 (14) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-13 | 1 Mitchelton FC |
1 - 2
1 - 2
|
Logan Lightning 1 | S | 0.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-09 | Logan Lightning |
6 - 0
6 - 0
|
Holland Park Hawks 1 | S | -2.0, -2.5 | Over | 11.5 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-06 | 1 Logan Lightning |
1 - 3
5 - 4
|
Rochedale Rovers 1 | S | -0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
6-7 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-23 | 2 Sunshine Coast Wanderers |
2 - 0
2 - 0
|
Logan Lightning 3 | N | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Over |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-15 | 1 Logan Lightning |
0 - 2
1 - 2
|
Southside Eagles | N | -2.0, -2.5 | Under | 11.5 | Over |
|
11-7 (18) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Australien - Pokal | 2019-06-08 | 3 Coomera |
2 - 0
2 - 1
|
Logan Lightning 1 | N |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-02 | 1 Ipswich Knights |
1 - 0
2 - 0
|
Logan Lightning 2 1 | N | +1.5 | Under | 10.5 | Over |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Australien - Pokal | 2019-05-25 | 1 Burleigh Heads |
0 - 2
2 - 3
|
Logan Lightning 1 | S |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Wynnum Wolves Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-10-03 | 1 Western Pride FC |
2 - 0
2 - 4
|
Wynnum Wolves 1 | S | +0.5 | Over |
|
||||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-19 | 4 Mitchelton FC |
0 - 2
1 - 3
|
Wynnum Wolves 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-11 | 1 4 Wynnum Wolves |
2 - 1
3 - 1
|
Ipswich Knights | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-06 | 1 Southside Eagles |
0 - 2
1 - 4
|
Wynnum Wolves 2 | S | +1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-09-02 | 1 4 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 2
|
Mitchelton FC 5 | N | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-29 | 2 Holland Park Hawks |
0 - 3
0 - 7
|
Wynnum Wolves 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-21 | 1 Wynnum Wolves |
2 - 0
5 - 1
|
Souths United 4 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
11-9 (20) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-16 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 2
1 - 3
|
SWQ Thunder 1 | N | +1.0, +1.5 | Under |
|
3-10 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-11 | 1 Wynnum Wolves |
1 - 1
1 - 1
|
Sunshine Coast 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-08-07 | 3 Wynnum Wolves |
2 - 3
3 - 4
|
Logan Lightning 1 1 | N | +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-07-31 | 1 Wynnum Wolves |
1 - 0
4 - 0
|
Western Pride FC 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
11-3 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-03-08 | 1 Ipswich Knights |
4 - 0
6 - 1
|
Wynnum Wolves 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-8 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-02-28 | 5 Wynnum Wolves |
1 - 1
1 - 2
|
Rochedale Rovers | N | +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2020-02-21 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 3
|
Southside Eagles 3 | N | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-08-03 | 3 Wynnum Wolves |
0 - 2
0 - 3
|
Sunshine Coast Wanderers 1 | N | +1.5, +2.0 | Under |
|
8-5 (13) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 5 (4-1) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-27 | Southside Eagles |
1 - 1
1 - 2
|
Wynnum Wolves | S | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-14 | 1 Ipswich Knights |
0 - 1
1 - 1
|
Wynnum Wolves 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-06 | 2 Wynnum Wolves |
2 - 1
2 - 1
|
Holland Park Hawks 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-07-02 | 2 Capalaba Bulldogs |
2 - 1
3 - 2
|
Wynnum Wolves 2 | N | -2.0 | Over | 11.0 | Under |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-22 | 2 Wynnum Wolves |
0 - 1
3 - 2
|
Souths United 3 | S | 0.0 | Over | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-15 | 1 Mitchelton FC |
0 - 1
2 - 2
|
Wynnum Wolves 1 | U | -1.0 | Push | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-06-01 | 1 Wynnum Wolves |
1 - 2
3 - 4
|
Rochedale Rovers | N | +0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-18 | Logan Lightning |
3 - 0
8 - 0
|
Wynnum Wolves | N | -1.0, -1.5 | Over | 11.0 | Over |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-11 | 4 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 2
|
Logan Lightning 1 1 | N | +1.0, +1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-05-04 | 1 Rochedale Rovers |
3 - 0
3 - 3
|
Wynnum Wolves 4 | U | -1.0 | Over | 11.0 | Over |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-04-27 | 1 Wynnum Wolves |
0 - 1
1 - 2
|
Mitchelton FC 2 | N | 0.0 | Under | 11.0 | Over |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-04-06 | 1 Souths United |
0 - 0
1 - 2
|
Wynnum Wolves | S | -0.5 | Under |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-03-30 | Wynnum Wolves |
0 - 1
2 - 4
|
Capalaba Bulldogs 1 | N | 0.0 | Over |
|
6-5 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-03-23 | 3 Holland Park Hawks |
0 - 1
0 - 4
|
Wynnum Wolves 5 | S | 0.0, +0.5 | Over | 11.5 | Over |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australien - Queensland - Premier League | 2019-03-16 | 1 Wynnum Wolves |
1 - 0
1 - 1
|
Ipswich Knights 2 | U | -0.5 | Under |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.75 | 4.333 | 3.25 |
| Halv | 2.2 | 2.75 | 3.25 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.75) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 3 - 1 , Hjørnespark: 5 - 3
Hjørnespark: 10.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 4.0
Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 2 - 3 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.5, 2.0
-
9' - 1st Yellow Card - Wynnum Wolves -
11' - 1st Corner - Logan Lightning -
12' - 2nd Corner - Wynnum Wolves -
26' - 2nd Yellow Card - Wynnum Wolves -
28' - 3rd Corner - Logan Lightning -
28' - 1st Goal - Logan Lightning -
35' - 4th Corner - Wynnum Wolves -
38' - 2nd Goal - Wynnum Wolves -
42' - 3rd Goal - Logan Lightning - Race to 3 Corners - Wynnum Wolves
-
45' - 5th Corner - Wynnum Wolves -
2-1 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - Logan Lightning -
51' - 3rd Yellow Card - Logan Lightning -
52' - 4th Yellow Card - Logan Lightning -
53' - 4th Goal - Logan Lightning -
66' - 7th Corner - Logan Lightning -
72' - 5th Yellow Card - Logan Lightning -
75' - 8th Corner - Logan Lightning - Race to 5 Corners - Logan Lightning
-
88' - 6th Yellow Card - Wynnum Wolves -
90+1' - 7th Yellow Card - Wynnum Wolves -
3-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

