Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.75
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
+0.25
Crusaders
Linfield vs Crusaders Holdprofil
Linfield
TVVUVUVVTTSeneste
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejler2/6
Comeback-holdMål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10
Crusaders
VVUVUTVVTVSenesteStabil-0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 12
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapFejler3/8
Linfield vs Crusaders Kampfakta
Linfield
5V-2U-3T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.4 imod. Sejr 50%, AH-sejr 33%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 20%2
Tabt 30%3
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 33%2
Annulleret 16%1
Tabt 50%3
Crusaders
6V-2U-2T i de seneste 10 kampe, med 23 scorede og 17 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.3 for, 1.7 imod. Sejr 60%, AH-sejr 37%, mål Over 80%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 60%6
Uafgjort 20%2
Tabt 20%2
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 80%8
Annulleret 0%0
Under 20%2
Asiatisk handicap
Vundet 37%3
Annulleret 25%2
Tabt 37%3
Sidste
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5, 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 17,
Gns.: 3.82,
Std.afv.: 1.58, Median: 4,
Typetal: 4,
Over: 82%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Linfield vs Crusaders Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Linfield vs Crusaders Indbyrdes opgør
Linfield vs Crusaders Se fuld H2H →| Linfield Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-25 | Linfield |
0 - 2
1 - 2
|
Crusaders 3 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-29 | 5 Crusaders |
2 - 1
2 - 2
|
Linfield 4 | U | 0.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Linfield Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-25 | Linfield |
0 - 2
1 - 2
|
Crusaders 3 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-18 | 1 Linfield |
1 - 1
1 - 3
|
Cliftonville 2 | N | 0.0 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-13 | 1 Linfield |
2 - 1
3 - 1
|
Institute 3 | S | -1.5 | Over | 11.5 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-04 | Linfield |
3 - 1
3 - 2
|
Ballymena Utd 2 | S | Over |
|
|||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-29 | 5 Crusaders |
2 - 1
2 - 2
|
Linfield 4 | U | 0.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-13 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Warrenpoint Town 3 | S | -1.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-02 | Cliftonville |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield | U | 0.0, -0.5 | Under | 11.5 | Under |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-30 | Dungannon Swifts |
0 - 0
0 - 1
|
Linfield | S | Under |
|
9-6 (15) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-13 | Glentoran |
1 - 0
2 - 3
|
Linfield | S | Over |
|
4-12 (16) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |||
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-24 | AIK Stockholm |
1 - 0
2 - 0
|
Linfield | N | Under | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | |
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-17 | Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
AIK Stockholm | S | +1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Crusaders Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-25 | Linfield |
0 - 2
1 - 2
|
Crusaders 3 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-18 | 3 Crusaders |
1 - 3
1 - 4
|
Glenavon 4 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-11 | 4 Glentoran |
0 - 2
1 - 3
|
Crusaders 4 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Nordirland - Liga Cup | 2014-10-07 | 1 Crusaders |
0 - 1
3 - 2
|
Coleraine 1 | S | -1.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-04 | 3 Crusaders |
0 - 1
0 - 1
|
Cliftonville 2 | N | Under |
|
|||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-29 | 5 Crusaders |
2 - 1
2 - 2
|
Linfield 4 | U | 0.0 | Over | 11.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-26 | 2 Crusaders |
0 - 0
3 - 2
|
Institute 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-13 | 1 Dungannon Swifts |
0 - 0
2 - 2
|
Crusaders 2 | U | +0.5, +1.0 | Over |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-02 | Coleraine |
0 - 2
2 - 6
|
Crusaders | S | +0.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-30 | Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Glentoran | S | Under |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-16 | Crusaders |
1 - 1
3 - 1
|
Ballinamallard Utd | S |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | (-) | (-) | ||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-13 | Crusaders |
0 - 0
2 - 2
|
Ballymena Utd | U | Over | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-09 | Glenavon |
1 - 1
2 - 2
|
Crusaders | U | Over |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-24 | Crusaders |
1 - 1
1 - 1
|
Brommapojkarna | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-17 | Brommapojkarna |
2 - 0
4 - 0
|
Crusaders | N | Over | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-10 | FK Ekranas |
0 - 0
1 - 2
|
Crusaders | S | Over | 10.0 | Over |
|
10-3 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-03 | Crusaders |
2 - 0
3 - 1
|
FK Ekranas | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.25 | 3.4 | 2.8 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.75) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 4 , Hjørnespark: 4 - 5
Hjørnespark: , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.5, 3.0
-
4' - 1st Goal - Linfield -
13' - 1st Corner - Crusaders -
20' - 2nd Corner - Crusaders - Race to 3 Corners - Crusaders
-
21' - 3rd Corner - Crusaders -
26' - 4th Corner - Linfield -
27' - 2nd Goal - Linfield -
38' - 5th Corner - Linfield -
43' - 3rd Goal - Crusaders -
2-1 score at the end of First Half -
46' - 6th Corner - Linfield -
68' - 7th Corner - Crusaders -
70' - 4th Goal - Crusaders -
75' - 5th Goal - Crusaders - Race to 5 Corners - Crusaders
-
77' - 8th Corner - Crusaders -
86' - 1st Yellow Card - Crusaders -
87' - 9th Corner - Linfield -
88' - 6th Goal - Crusaders -
2-4 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

