Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.75
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
0.0
Glentoran
Glentoran vs Crusaders Holdprofil
Glentoran
UTVTVVVVVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkLige4/9
Over 2.5 målLige5/9
Asiatisk handicapDækker2/3
Crusaders
UUVVVUVUTVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapFejler1/5
Glentoran vs Crusaders Kampfakta
Glentoran
6V-1U-2T i de seneste 9 kampe, med 17 scorede og 8 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.9 for, 0.9 imod. Sejr 66%, AH-sejr 66%, mål Over 55%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 66%6
Uafgjort 11%1
Tabt 22%2
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 55%5
Annulleret 0%0
Under 44%4
Asiatisk handicap
Vundet 66%2
Annulleret 0%0
Tabt 33%1
Crusaders
5V-4U-1T i de seneste 10 kampe, med 24 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.4 for, 1.6 imod. Sejr 50%, AH-sejr 20%, mål Over 80%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 40%4
Tabt 10%1
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 80%8
Annulleret 0%0
Under 20%2
Asiatisk handicap
Vundet 20%1
Annulleret 40%2
Tabt 40%2
Sidste
| Glentoran | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Glentoran | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5, 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 14,
Gns.: 3.79,
Std.afv.: 1.70, Median: 4,
Typetal: 4,
Over: 79%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Glentoran vs Crusaders Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Glentoran vs Crusaders Indbyrdes opgør
Glentoran vs Crusaders Se fuld H2H →| Glentoran Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-30 | Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Glentoran | N | Under |
|
|||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Glentoran Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - Liga Cup | 2014-10-07 | 1 3 Glenavon |
1 - 2
1 - 5
|
Glentoran | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-04 | 4 Glenavon |
0 - 1
1 - 2
|
Glentoran 1 | S | Push |
|
|||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-27 | 3 Glentoran |
0 - 0
1 - 0
|
Dungannon Swifts 1 | S | Under |
|
|||||||
| Nordirland - County Antrim Shield | 2014-09-23 | Glentoran |
1 - 0
2 - 1
|
Larne FC | S | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-06 | Glentoran |
1 - 0
2 - 0
|
Coleraine | S | -0.5 | Under |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-30 | Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Glentoran | N | Under |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-16 | Glentoran |
2 - 1
3 - 1
|
Warrenpoint Town | S |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | (-) | (-) | ||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-13 | Glentoran |
1 - 0
2 - 3
|
Linfield | N | Over |
|
4-12 (16) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-09 | Cliftonville |
0 - 0
0 - 0
|
Glentoran | U | Under |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Crusaders Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - Liga Cup | 2014-10-07 | 1 Crusaders |
0 - 1
3 - 2
|
Coleraine 1 | S | -1.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-10-04 | 3 Crusaders |
0 - 1
0 - 1
|
Cliftonville 2 | N | Under |
|
|||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-29 | 5 Crusaders |
2 - 1
2 - 2
|
Linfield 4 | U | 0.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-26 | 2 Crusaders |
0 - 0
3 - 2
|
Institute 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-13 | 1 Dungannon Swifts |
0 - 0
2 - 2
|
Crusaders 2 | U | +0.5, +1.0 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-09-02 | Coleraine |
0 - 2
2 - 6
|
Crusaders | S | +0.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-30 | Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Glentoran | S | Under |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-16 | Crusaders |
1 - 1
3 - 1
|
Ballinamallard Utd | S |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | (-) | (-) | ||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-13 | Crusaders |
0 - 0
2 - 2
|
Ballymena Utd | U | Over | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2014-08-09 | Glenavon |
1 - 1
2 - 2
|
Crusaders | U | Over |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-24 | Crusaders |
1 - 1
1 - 1
|
Brommapojkarna | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-17 | Brommapojkarna |
2 - 0
4 - 0
|
Crusaders | N | Over | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-10 | FK Ekranas |
0 - 0
1 - 2
|
Crusaders | S | Over | 10.0 | Over |
|
10-3 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| UEFA Europa League - Kvalifikation | 2014-07-03 | Crusaders |
2 - 0
3 - 1
|
FK Ekranas | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3.4 | 3.5 | 2.05 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.75) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 3 , Hjørnespark: 10 - 4
Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 2.5, 3.0
- Delayed Kick-off
-
8' - 1st Yellow Card - Glentoran -
9' - 1st Corner - Crusaders -
10' - 2nd Corner - Glentoran -
18' - 3rd Corner - Glentoran - Race to 3 Corners - Glentoran
-
23' - 4th Corner - Glentoran -
25' - 2nd Yellow Card - Crusaders -
32' - 1st Goal - Crusaders -
35' - 5th Corner - Glentoran -
42' - 6th Corner - Crusaders - Race to 5 Corners - Glentoran
-
45' - 7th Corner - Glentoran -
45+1' - 3rd Yellow Card - Crusaders -
45+4' - 2nd Goal - Crusaders -
45+4' - 4th Yellow Card - Glentoran -
0-2 score at the end of First Half -
50' - 8th Corner - Crusaders -
57' - 9th Corner - Glentoran -
59' - 5th Yellow Card - Glentoran -
65' - 6th Yellow Card - Glentoran - Race to 7 Corners - Glentoran
-
67' - 10th Corner - Glentoran -
69' - 3rd Goal - Crusaders -
71' - 11th Corner - Crusaders -
72' - 7th Yellow Card - Crusaders -
73' - 12th Corner - Glentoran - Race to 9 Corners - Glentoran
-
75' - 13th Corner - Glentoran -
76' - 4th Goal - Glentoran -
85' - 8th Yellow Card - Crusaders -
86' - 14th Corner - Glentoran -
1-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

