ons, Sep 27, 2023 · 17:00
ÆldsteSeneste
VTVUVU
2.30
3.10
3.40
SenesteÆldste
TTUUVU

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.25
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-0.25
Kozarmisleny SE
Kozarmisleny SE
Vurderingerne beregnes
TTVVVTVUVUSenesteOpad+0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
Pecsi MFC
Vurderingerne beregnes
VVVUUVUUTTSenesteStabil-0.3 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder2/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
Kozarmisleny SE

5V-2U-3T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 9 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 0.9 imod. Sejr 50%, AH-sejr 50%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5 Uafgjort 20%2 Tabt 30%3
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 50%5 Annulleret 0%0 Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 50%5 Annulleret 10%1 Tabt 40%4
Pecsi MFC

4V-4U-2T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 5 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 0.5 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 20%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4 Uafgjort 40%4 Tabt 20%2
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 20%2 Annulleret 0%0 Under 80%8
Asiatisk handicap
Vundet 50%5 Annulleret 20%2 Tabt 30%3
Sidste
Kozarmisleny SE
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Pecsi MFC
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Kozarmisleny SE
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Pecsi MFC
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Kozarmisleny SE Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Ungarn - NB II 2023-02-12 3 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Kozarmisleny SE 4 1 U -1.0 Under
Ungarn - NB II 2022-08-17 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 3 U 0.0 Under
Ungarn - Pokal 2014-09-23 3 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 5
Pecsi MFC 1 N +1.0, +1.5
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Kozarmisleny SE Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Ungarn - NB II 2023-09-24 2 MTE 1904
0 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 U 0.0, +0.5 Under
Ungarn - Pokal 2023-09-16 Debreceni EAC
1 - 2
1 - 2
Kozarmisleny SE 2 S +0.5 Over
Ungarn - NB II 2023-09-03 1 Kozarmisleny SE
1 - 0
1 - 1
Szeged-Csanad Grosics 3 U 0.0, -0.5 Under
Ungarn - NB II 2023-08-27 1 Budafoki MTE
1 - 1
1 - 2
Kozarmisleny SE 4 S -0.5 Over
Ungarn - NB II 2023-08-16 2 Györi ETO FC
1 - 0
2 - 1
Kozarmisleny SE 3 1 N -1.0 Over 10.5
Ungarn - NB II 2023-08-13 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
2 - 0
Szombathelyi Haladas 2 S 0.0, -0.5 Under 10.5 Under
5-1 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-08-06 1 Budapest Honvéd
1 - 0
1 - 2
Kozarmisleny SE 7 S -1.0 Push 10.5 Under
4-5 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 3 (3-0)
Ungarn - NB II 2023-06-04 2 Ivancsa
0 - 1
0 - 3
Kozarmisleny SE 2 S 0.0, -0.5 Over
1-8 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2023-05-28 3 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 1
Ivancsa 3 N -0.5 Under
13-9 (22) 5-6 (11) 3 (2-1) 3 (1-2)
Ungarn - NB II 2023-05-21 BFC Siofok
1 - 0
1 - 0
Kozarmisleny SE 3 N 0.0 Under 10.5 Under
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ungarn - NB II 2023-05-07 1 2 Györi ETO FC
0 - 0
0 - 2
Kozarmisleny SE 4 S 0.0, -0.5 Under
6-6 (12) 4-1 (5) 4 (4-0) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2023-04-30 2 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 2
Nyiregyhaza 4 N 0.0, -0.5 Under
11-5 (16) 5-2 (7) 3 (2-1) 2 (1-1)
Ungarn - NB II 2023-04-26 4 Csakvari TK
0 - 0
2 - 3
Kozarmisleny SE 3 S 0.0, -0.5 Over 10.5 Under
3-1 (4) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2023-04-16 2 Kozarmisleny SE
2 - 0
3 - 2
Szeged-Csanad Grosics 3 S 0.0, +0.5 Over 9.5 Under
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2023-04-12 1 MTE 1904
0 - 0
0 - 1
Kozarmisleny SE 1 S 0.0 Under 9.5 Over
8-7 (15) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Ungarn - NB II 2023-04-02 4 Bekescsabai Elore SE
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 U 0.0, -0.5 Under
6-4 (10) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-03-19 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 1
Dorogi FC 2 N 0.0, -0.5 Under
9-3 (12) 5-2 (7) 1 (0-1) 2 (2-0)
Ungarn - NB II 2023-03-12 1 Szentlorinc SE
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 1 U 0.0, -0.5 Under
3-12 (15) 3-4 (7) 2 (0-2) 5 (0-5)
Ungarn - NB II 2023-03-05 3 Kozarmisleny SE
0 - 2
0 - 3
MTK Budapest 2 N +1.0, +1.5 Over
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ungarn - NB II 2023-02-26 2 Gyirmot SE
1 - 0
2 - 0
Kozarmisleny SE N -1.0 Under 10.0 Under
5-3 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-02-19 3 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 3
Kazincbarcikai BSC 1 N -0.5 Over
7-5 (12) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2023-02-12 3 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Kozarmisleny SE 4 1 U -1.0 Under
6-3 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ungarn - NB II 2023-02-05 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 1
FC Ajka 2 N 0.0 Under
5-3 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2023-01-29 4 Tiszakecske FC
0 - 1
2 - 2
Kozarmisleny SE 2 U -0.5 Over
6-7 (13) 4-5 (9) 3 (0-3) 2 (2-0)
Ungarn - NB II 2022-11-27 2 Szombathelyi Haladas
5 - 2
6 - 4
Kozarmisleny SE 3 N -0.5, -1.0 Over
6-7 (13) 5-5 (10) 3 (3-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2022-11-13 3 Kozarmisleny SE
1 - 0
1 - 1
Györi ETO FC 2 U +0.5 Under 10.0 Over
11-5 (16) 6-0 (6) 0 (0-0) 5 (2-3)
Ungarn - NB II 2022-11-09 1 Nyiregyhaza
0 - 0
2 - 0
Kozarmisleny SE 2 1 N -0.5 Under 9.0 Under
4-1 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2022-11-06 1 4 Kozarmisleny SE
1 - 0
1 - 3
Csakvari TK 6 N 0.0, +0.5 Over
6-6 (12) 5-4 (9) 3 (2-1) 2 (1-1)
Ungarn - NB II 2022-10-30 1 Diosgyori VTK
0 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 U -1.5 Under 10.0 Over
10-9 (19) 2-5 (7) 4 (0-4) 4 (2-2)
Ungarn - NB II 2022-10-22 1 Szeged-Csanad Grosics
0 - 0
1 - 0
Kozarmisleny SE 5 N -1.0 Under 9.5 Under
3-3 (6) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Pecsi MFC Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Ungarn - NB II 2023-09-24 3 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 1
Csakvari TK 2 N -0.5 Under 9.0
Ungarn - Pokal 2023-09-16 1 Pecsi MFC
1 - 2
1 - 3
Újpest FC 1 N +0.5 Over
Ungarn - NB II 2023-09-03 2 BVSC Zuglo
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 3 U 0.0 Under 9.0
Ungarn - NB II 2023-08-27 4 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Gyirmot SE 3 1 U 0.0, -0.5 Under
Ungarn - NB II 2023-08-19 1 FC Ajka
0 - 1
0 - 2
Pecsi MFC 1 S -0.5 Push
Ungarn - NB II 2023-08-16 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Vasas SC 4 U 0.0, +0.5 Under 9.0 Over
12-3 (15) 5-0 (5) 1 (1-0) 4 (2-2)
Ungarn - NB II 2023-08-13 2 Kazincbarcikai BSC
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 2 U 0.0 Under
8-3 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-08-06 1 BFC Siofok
0 - 1
0 - 1
Pecsi MFC 3 S 0.0 Under 9.0 Over
12-4 (16) 6-4 (10) 3 (0-3) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-07-30 2 Pecsi MFC
1 - 0
1 - 0
MTE 1904 2 S -0.5 Under 8.5 Over
3-6 (9) 1-4 (5) 4 (1-3) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2023-07-12 Pecsi MFC
1 - 1
5 - 1
Majosi SE 1 S -2.0 Over
8-6 (14) 5-4 (9) 2 (1-1) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2023-07-05 Kaposvari Rakoczi
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC U +0.5, +1.0 Under
6-3 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2023-05-21 Pecsi MFC
1 - 0
3 - 0
Dorogi FC 2 S -0.5, -1.0 Over 9.0 Under
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2023-05-14 1 5 Szentlorinc SE
1 - 2
1 - 2
Pecsi MFC 5 1 S 0.0 Over 9.0 Push
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Ungarn - NB II 2023-05-08 1 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
MTK Budapest 2 U 0.0 Under 10.5 Under
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2023-04-30 6 Gyirmot SE
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 1 U -0.5 Under 9.5 Under
3-4 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Ungarn - NB II 2023-04-26 2 Pecsi MFC
0 - 1
1 - 1
Kazincbarcikai BSC 4 U -0.5, -1.0 Under 10.0 Under
6-1 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-04-23 4 Szeged-Csanad Grosics
0 - 0
1 - 0
Pecsi MFC 3 N -0.5, -1.0 Under
3-5 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2023-04-12 2 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 1
Tiszakecske FC 3 N -0.5, -1.0 Under 8.5 Over
9-4 (13) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Ungarn - NB II 2023-04-09 1 3 Soroksar
0 - 0
2 - 0
Pecsi MFC 3 N 0.0 Under
8-8 (16) 5-5 (10) 3 (2-1) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2023-04-02 1 5 Pecsi MFC
0 - 1
2 - 2
BFC Siofok 2 U -0.5 Over
6-5 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Ungarn - NB II 2023-03-19 6 Szombathelyi Haladas
0 - 0
1 - 1
Pecsi MFC 2 U 0.0 Under 8.5 Over
1-9 (10) 0-5 (5) 0 (0-0) 4 (0-4)
Ungarn - NB II 2023-03-12 1 Pecsi MFC
0 - 1
0 - 1
Györi ETO FC 1 1 N 0.0, -0.5 Under
7-3 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2023-03-05 2 Nyiregyhaza
1 - 1
1 - 2
Pecsi MFC 2 S 0.0, +0.5 Over 9.0 Over
9-4 (13) 2-0 (2) 0 (0-0) 7 (5-2)
Ungarn - NB II 2023-02-26 3 Pecsi MFC
1 - 1
1 - 1
Csakvari TK 3 1 U -0.5 Under
1-4 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-02-20 1 6 Diosgyori VTK
1 - 1
3 - 2
Pecsi MFC 2 N -1.0 Over 10.0 Under
4-1 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2023-02-12 3 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Kozarmisleny SE 4 1 U -1.0 Under
6-3 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ungarn - NB II 2023-02-05 1 MTE 1904
1 - 1
1 - 2
Pecsi MFC 2 S 0.0, +0.5 Over
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2023-01-29 2 Pecsi MFC
0 - 1
0 - 1
Budafoki MTE 5 N -0.5, -1.0 Under
1-2 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2022-12-11 1 Bekescsabai Elore SE
0 - 0
0 - 1
Pecsi MFC 2 S 0.0, +0.5 Under
3-1 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2022-12-04 1 Dorogi FC
1 - 0
1 - 0
Pecsi MFC 2 N 0.0, +0.5 Under 9.5 Under
4-4 (8) 3-2 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 2.3 3.1 3.4
Halv 2.875 2 3.75
Asiatisk handicap
Fuld (-0.25) [email protected] [email protected]
Halv (0.0) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.25) Over@2 [email protected]
Halv (0.75) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0

Hjørnespark: , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.0, 2.5

0
Skud på mål
0
0
Skud forbi mål
0
0
Angreb
0
0
Farligt angreb
0

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer