Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.0
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-1.5
Jerash SC
Aqaba vs Jerash SC Holdprofil
48Samlet
AqabaJordan - 1. division · Styrke i forhold til 16 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeAngrebSvaghedForsvar
TVTTTTTTTVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 3/10
Smider føringer · vinder ikke 3 af 5 kampe hvor holdet førteUden sejr i de sidste 6 hjemmeSlog Ma'an (prissat 1.44) i deres seneste kamp
76Samlet
Jerash SCJordan - 1. division · Styrke i forhold til 16 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeAngrebSvaghedForsvar
TTTVUVVUUVSenesteOpad+1.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 13
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 4/10
Falder sentComeback-hold · tager point i 3 af 5 kampe efter at være kommet bagudUbesejret i 7 denne sæsonFørte ved pausen uden at vinde i 2 af sidste 10BTTS: 8 af de seneste 10
Aqaba vs Jerash SC Kampfakta
Aqaba
2V-0U-8T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 19 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 1.9 imod. Sejr 20%, AH-sejr 30%, mål Over 20%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2
Uafgjort 0%0
Tabt 80%8
Mål i alt 3.0
Over 20%2
Annulleret 30%3
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 30%3
Annulleret 0%0
Tabt 70%7
Jerash SC
4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 17 scorede og 15 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.7 for, 1.5 imod. Sejr 40%, AH-sejr 40%, mål Over 40%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 30%3
Tabt 30%3
Mål i alt 3.0
Over 40%4
Annulleret 10%1
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 40%4
Annulleret 10%1
Tabt 50%5
Sidste
| Aqaba | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Jerash SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Aqaba | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Jerash SC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 28,
Gns.: 2.64,
Std.afv.: 1.76, Median: 2,
Typetal: 2,
Over: 31%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Aqaba vs Jerash SC Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Aqaba vs Jerash SC Indbyrdes opgør
Aqaba vs Jerash SC Se fuld H2H →Ingen data
| Aqaba Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Jordan - 1. division | 2026-10-29 | 1 Ma'an |
0 - 1
1 - 2
|
Aqaba 4 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-10-23 | 3 3 Aqaba |
0 - 0
1 - 3
|
Al Ahli Amman 1 | N | +1.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-10-15 | 1 Al Hashemeya |
2 - 0
2 - 0
|
Aqaba 3 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-10-02 | Aqaba |
0 - 1
0 - 2
|
Sahl Horan SC 1 | N | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-09-25 | 2 Sama Al Sarhan |
0 - 0
1 - 0
|
Aqaba 1 | N | -1.0, -1.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-09-17 | Aqaba |
1 - 4
3 - 5
|
Amman FC | N | +1.0, +1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Jordan - 1. division | 2026-09-11 | 5 Aqaba |
1 - 1
1 - 2
|
Al Yarmouk 3 | N | +0.5, +1.0 | Over | 8.0 | Over |
|
2-11 (13) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Jordan - Pokal | 2026-09-02 | Ethad Al-Ramtha |
1 - 0
1 - 0
|
Aqaba | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Jordan - 1. division | 2025-11-23 | 5 Amman FC |
0 - 1
0 - 2
|
Aqaba 4 | S | -1.5, -2.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Jordan - 1. division | 2025-11-12 | 3 Sama Club |
0 - 1
2 - 1
|
Aqaba 3 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Jordan - 1. division | 2025-11-05 | 4 Aqaba |
0 - 1
0 - 1
|
Al-Arabi Irbid 5 2 | N | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Jordan - 1. division | 2025-10-25 | 1 Aqaba |
0 - 0
0 - 2
|
Ethad Al-Ramtha 1 | N | 0.0, +0.5 | Under |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Jordan - Pokal | 2023-12-01 | 1 Al-Hussein SC |
2 - 0
4 - 1
|
Aqaba 1 | N | -1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Jordan - Shield Cup | 2023-06-02 | 2 Aqaba |
0 - 2
1 - 2
|
Ramtha SC | N | +0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Jordan - Pokal | 2022-11-13 | 1 Aqaba |
0 - 1
0 - 1
|
Al-Wehdat 1 | N | +1.0, +1.5 | Under |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (0-4) | ||
| Jordan - Pokal | 2022-11-09 | 1 1 Amman FC |
0 - 1
0 - 3
|
Aqaba 2 | S | +1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Jordan - Liga | 2022-11-03 | 1 Ramtha SC |
0 - 0
0 - 1
|
Aqaba 1 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Jordan - Liga | 2022-10-29 | 2 Al-Hussein SC |
1 - 0
3 - 1
|
Aqaba 3 | N | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Jordan - Liga | 2022-10-22 | 2 Al Salt |
0 - 0
0 - 1
|
Aqaba 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
2-4 (6) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Jordan - Pokal | 2022-10-14 | 1 Aqaba |
0 - 0
1 - 0
|
Al-Hussein SC 1 | S | +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Jordan - Liga | 2022-10-06 | 2 Aqaba |
0 - 1
0 - 1
|
Ma'an 4 | N | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Jordan - Pokal | 2022-09-16 | 2 Aqaba |
1 - 0
1 - 0
|
Ethad Al-Ramtha 2 1 | S | -1.0, -1.5 | Under | 8.5 | Over |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Jordan - Liga | 2022-09-10 | 1 Shabab Al Ordon |
0 - 0
2 - 0
|
Aqaba 2 | N | 0.0 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Jordan - Liga | 2022-09-03 | 2 Aqaba |
0 - 0
0 - 0
|
Sahab SC 3 | U | 0.0 | Under |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Jordan - Liga | 2022-08-27 | 4 Aqaba |
0 - 0
1 - 0
|
Moghayer Al Sarhan | S | -0.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Jordan - Pokal | 2022-08-20 | 1 Aqaba |
2 - 0
3 - 1
|
Blama 2 | S | -1.5 | Over |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Jordan - Liga | 2022-08-06 | 1 Aqaba |
0 - 1
1 - 1
|
Al-Wehdat 2 | U | +1.0 | Under |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Jordan - Liga | 2022-07-30 | Al Faisaly Amman |
0 - 1
1 - 1
|
Aqaba | U | -1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Jordan - Liga | 2022-07-22 | 2 Al-Wehdat |
1 - 1
4 - 1
|
Aqaba | N | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Jordan - Liga | 2022-07-17 | 1 Aqaba |
0 - 0
0 - 2
|
Al-Hussein SC 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Jerash SC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Jordan - 1. division | 2026-10-30 | 1 Jerash SC |
2 - 0
3 - 1
|
Hay Al-Amir Hassan 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-10-22 | 1 Al Sareeh |
0 - 0
1 - 1
|
Jerash SC 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Jordan - Pokal | 2026-10-07 | Amman FC |
0 - 0
1 - 1
|
Jerash SC | U | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-10-01 | 2 Jerash SC |
0 - 0
2 - 1
|
Al Ahli Amman 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-09-26 | 3 Al Hashemeya |
0 - 1
0 - 2
|
Jerash SC 3 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Jordan - 1. division | 2026-09-18 | Jerash SC |
1 - 1
1 - 1
|
Sahl Horan SC 2 | U | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Jordan - 1. division | 2026-09-11 | 1 Sama Al Sarhan |
0 - 1
0 - 2
|
Jerash SC | S | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Jordan - 1. division | 2025-12-18 | 1 Al Sareeh |
1 - 2
3 - 2
|
Jerash SC 1 | N | -0.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Jordan - 1. division | 2025-12-10 | 1 Kfarsoum |
1 - 2
4 - 2
|
Jerash SC 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Jordan - 1. division | 2025-12-01 | Jerash SC |
0 - 0
1 - 3
|
Al-Arabi Irbid 1 | N | 0.0 | Over | 9.0 | Over |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Jordan - 1. division | 2025-11-25 | 2 Doqarah FC |
0 - 0
2 - 0
|
Jerash SC 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
1-10 (11) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Jordan - 1. division | 2025-11-17 | 1 Jerash SC |
3 - 0
4 - 2
|
Al Yarmouk 2 | S | -1.0 | Over |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Jordan - 1. division | 2025-11-11 | 1 Al Hashemeya |
0 - 0
1 - 1
|
Jerash SC 1 | U | +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Jordan - 1. division | 2025-11-04 | Jerash SC |
2 - 0
4 - 0
|
Al Tura 2 | S | -1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Jordan - 1. division | 2025-10-26 | 5 Amman FC |
1 - 0
1 - 0
|
Jerash SC 2 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Jordan - Pokal | 2025-10-18 | 3 Ma'an |
0 - 0
1 - 0
|
Jerash SC 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Jordan - 1. division | 2025-10-13 | 1 Jerash SC |
0 - 0
2 - 1
|
Sama Club 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Jordan - 1. division | 2025-10-05 | 2 Jerash SC |
0 - 0
0 - 1
|
Ethad Al-Ramtha 3 | N | -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Jordan - 1. division | 2025-09-28 | 1 Ma'an |
0 - 0
0 - 2
|
Jerash SC 1 | S | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Jordan - 1. division | 2025-09-22 | 1 3 Shabab Al-Aqaba SC |
1 - 0
3 - 3
|
Jerash SC 2 | U | +2.0 | Over |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Jordan - 1. division | 2025-09-16 | Jerash SC |
3 - 0
6 - 0
|
Moghayer Al Sarhan 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Jordan - 1. division | 2025-02-27 | 1 Jerash SC |
0 - 0
1 - 1
|
Kfarsoum | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Jordan - 1. division | 2024-12-22 | 1 3 Al Yarmouk |
0 - 0
0 - 0
|
Jerash SC 3 | U | 0.0 | Under |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Jordan - 1. division | 2024-12-16 | Jerash SC |
0 - 0
1 - 0
|
Umm Al Qotain | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Jordan - 1. division | 2024-12-10 | 1 Al Karmel |
0 - 0
0 - 1
|
Jerash SC 2 | S | 0.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Jordan - 1. division | 2024-12-01 | 2 Jerash SC |
0 - 0
0 - 2
|
Al-Arabi Irbid 2 | N | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Jordan - 1. division | 2024-11-26 | 6 Sahab SC |
0 - 0
0 - 1
|
Jerash SC 4 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Jordan - 1. division | 2024-11-12 | 2 Jerash SC |
0 - 0
0 - 1
|
Al-Baqa'a 4 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Jordan - 1. division | 2024-11-03 | 2 Al-Hussein SC II |
0 - 2
0 - 2
|
Jerash SC 4 | S | 0.0 | Push | 8.0 | Over |
|
10-6 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Jordan - 1. division | 2024-10-27 | 3 Jerash SC |
0 - 1
3 - 2
|
Al-Jalil 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 7.5 | 4.75 | 1.286 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+1.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: +1.5 , Mål: 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

