Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.5
Jerash SC
Aqaba vs Jerash SC Profil týmů
48Celkem
AqabaJordánsko - 1. divize · Síla v porovnání s 16 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaObrana
PVPPPPPPPVNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryjeKryto 3/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 5 zápasů, v nichž vedlBez výhry v posledních 6 domaPorazil Ma'an (kurz 1.44) v posledním zápase
76Celkem
Jerash SCJordánsko - 1. divize · Síla v porovnání s 16 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaObrana
PPPVRVVRRVNedávnéZlepšení+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
V závěru odpadáTým obratů · bere body v 3 z 5 zápasů po inkasovaném prvním góluNeporažen v 7 zápasech této sezonyVedl v poločase, ale nevyhrál 2 z posledních 10BTTS: 8 z posledních 10
Aqaba vs Jerash SC Fakta o zápasu
Aqaba
2V-0R-8P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.9 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 0%0
Prohra 80%8
Góly celkem 3.0
Více 20%2
Neplatné 30%3
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 0%0
Prohra 70%7
Jerash SC
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 40%4
Neplatné 10%1
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Aqaba | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Jerash SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Aqaba | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Jerash SC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 28,
Prům.: 2.64,
Sm. odch.: 1.76, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 31%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Aqaba vs Jerash SC Časové rozložení gólů/rohů
Aqaba vs Jerash SC Vzájemné zápasy
Aqaba vs Jerash SC Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Aqaba Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Jordánsko - 1. divize | 2026-10-29 | 1 Ma'an |
0 - 1
1 - 2
|
Aqaba 4 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-10-23 | 3 3 Aqaba |
0 - 0
1 - 3
|
Al Ahli Amman 1 | P | +1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-10-15 | 1 Al Hashemeya |
2 - 0
2 - 0
|
Aqaba 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-10-02 | Aqaba |
0 - 1
0 - 2
|
Sahl Horan SC 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-09-25 | 2 Sama Al Sarhan |
0 - 0
1 - 0
|
Aqaba 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-09-17 | Aqaba |
1 - 4
3 - 5
|
Amman FC | P | +1.0, +1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2026-09-11 | 5 Aqaba |
1 - 1
1 - 2
|
Al Yarmouk 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
2-11 (13) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Jordánsko - Pohár | 2026-09-02 | Ethad Al-Ramtha |
1 - 0
1 - 0
|
Aqaba | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-11-23 | 5 Amman FC |
0 - 1
0 - 2
|
Aqaba 4 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-11-12 | 3 Sama Club |
0 - 1
2 - 1
|
Aqaba 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-11-05 | 4 Aqaba |
0 - 1
0 - 1
|
Al-Arabi Irbid 5 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-10-25 | 1 Aqaba |
0 - 0
0 - 2
|
Ethad Al-Ramtha 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Jordánsko - Pohár | 2023-12-01 | 1 Al-Hussein SC |
2 - 0
4 - 1
|
Aqaba 1 | P | -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Jordánsko - Shield Cup | 2023-06-02 | 2 Aqaba |
0 - 2
1 - 2
|
Ramtha SC | P | +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Jordánsko - Pohár | 2022-11-13 | 1 Aqaba |
0 - 1
0 - 1
|
Al-Wehdat 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (0-4) | ||
| Jordánsko - Pohár | 2022-11-09 | 1 1 Amman FC |
0 - 1
0 - 3
|
Aqaba 2 | V | +1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Jordánsko - Liga | 2022-11-03 | 1 Ramtha SC |
0 - 0
0 - 1
|
Aqaba 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Jordánsko - Liga | 2022-10-29 | 2 Al-Hussein SC |
1 - 0
3 - 1
|
Aqaba 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Jordánsko - Liga | 2022-10-22 | 2 Al Salt |
0 - 0
0 - 1
|
Aqaba 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Jordánsko - Pohár | 2022-10-14 | 1 Aqaba |
0 - 0
1 - 0
|
Al-Hussein SC 1 | V | +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Jordánsko - Liga | 2022-10-06 | 2 Aqaba |
0 - 1
0 - 1
|
Ma'an 4 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Jordánsko - Pohár | 2022-09-16 | 2 Aqaba |
1 - 0
1 - 0
|
Ethad Al-Ramtha 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Jordánsko - Liga | 2022-09-10 | 1 Shabab Al Ordon |
0 - 0
2 - 0
|
Aqaba 2 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Jordánsko - Liga | 2022-09-03 | 2 Aqaba |
0 - 0
0 - 0
|
Sahab SC 3 | R | 0.0 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Jordánsko - Liga | 2022-08-27 | 4 Aqaba |
0 - 0
1 - 0
|
Moghayer Al Sarhan | V | -0.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Jordánsko - Pohár | 2022-08-20 | 1 Aqaba |
2 - 0
3 - 1
|
Blama 2 | V | -1.5 | Více |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Jordánsko - Liga | 2022-08-06 | 1 Aqaba |
0 - 1
1 - 1
|
Al-Wehdat 2 | R | +1.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Jordánsko - Liga | 2022-07-30 | Al Faisaly Amman |
0 - 1
1 - 1
|
Aqaba | R | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Jordánsko - Liga | 2022-07-22 | 2 Al-Wehdat |
1 - 1
4 - 1
|
Aqaba | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Jordánsko - Liga | 2022-07-17 | 1 Aqaba |
0 - 0
0 - 2
|
Al-Hussein SC 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Jerash SC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Jordánsko - 1. divize | 2026-10-30 | 1 Jerash SC |
2 - 0
3 - 1
|
Hay Al-Amir Hassan 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-10-22 | 1 Al Sareeh |
0 - 0
1 - 1
|
Jerash SC 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Jordánsko - Pohár | 2026-10-07 | Amman FC |
0 - 0
1 - 1
|
Jerash SC | R | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-10-01 | 2 Jerash SC |
0 - 0
2 - 1
|
Al Ahli Amman 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-09-26 | 3 Al Hashemeya |
0 - 1
0 - 2
|
Jerash SC 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Jordánsko - 1. divize | 2026-09-18 | Jerash SC |
1 - 1
1 - 1
|
Sahl Horan SC 2 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Jordánsko - 1. divize | 2026-09-11 | 1 Sama Al Sarhan |
0 - 1
0 - 2
|
Jerash SC | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-12-18 | 1 Al Sareeh |
1 - 2
3 - 2
|
Jerash SC 1 | P | -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Jordánsko - 1. divize | 2025-12-10 | 1 Kfarsoum |
1 - 2
4 - 2
|
Jerash SC 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-12-01 | Jerash SC |
0 - 0
1 - 3
|
Al-Arabi Irbid 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-11-25 | 2 Doqarah FC |
0 - 0
2 - 0
|
Jerash SC 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
1-10 (11) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-11-17 | 1 Jerash SC |
3 - 0
4 - 2
|
Al Yarmouk 2 | V | -1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Jordánsko - 1. divize | 2025-11-11 | 1 Al Hashemeya |
0 - 0
1 - 1
|
Jerash SC 1 | R | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-11-04 | Jerash SC |
2 - 0
4 - 0
|
Al Tura 2 | V | -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-10-26 | 5 Amman FC |
1 - 0
1 - 0
|
Jerash SC 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Jordánsko - Pohár | 2025-10-18 | 3 Ma'an |
0 - 0
1 - 0
|
Jerash SC 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-10-13 | 1 Jerash SC |
0 - 0
2 - 1
|
Sama Club 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-10-05 | 2 Jerash SC |
0 - 0
0 - 1
|
Ethad Al-Ramtha 3 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-09-28 | 1 Ma'an |
0 - 0
0 - 2
|
Jerash SC 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-09-22 | 1 3 Shabab Al-Aqaba SC |
1 - 0
3 - 3
|
Jerash SC 2 | R | +2.0 | Více |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Jordánsko - 1. divize | 2025-09-16 | Jerash SC |
3 - 0
6 - 0
|
Moghayer Al Sarhan 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2025-02-27 | 1 Jerash SC |
0 - 0
1 - 1
|
Kfarsoum | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Jordánsko - 1. divize | 2024-12-22 | 1 3 Al Yarmouk |
0 - 0
0 - 0
|
Jerash SC 3 | R | 0.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Jordánsko - 1. divize | 2024-12-16 | Jerash SC |
0 - 0
1 - 0
|
Umm Al Qotain | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Jordánsko - 1. divize | 2024-12-10 | 1 Al Karmel |
0 - 0
0 - 1
|
Jerash SC 2 | V | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Jordánsko - 1. divize | 2024-12-01 | 2 Jerash SC |
0 - 0
0 - 2
|
Al-Arabi Irbid 2 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Jordánsko - 1. divize | 2024-11-26 | 6 Sahab SC |
0 - 0
0 - 1
|
Jerash SC 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Jordánsko - 1. divize | 2024-11-12 | 2 Jerash SC |
0 - 0
0 - 1
|
Al-Baqa'a 4 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2024-11-03 | 2 Al-Hussein SC II |
0 - 2
0 - 2
|
Jerash SC 4 | V | 0.0 | Push | 8.0 | Více |
|
10-6 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Jordánsko - 1. divize | 2024-10-27 | 3 Jerash SC |
0 - 1
3 - 2
|
Al-Jalil 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 7.5 | 4.75 | 1.286 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.5) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: +1.5 , Góly: 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

