Zulte-Waregem vs Roda JC Profil týmů
Zulte-Waregem vs Roda JC Fakta o zápasu
7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 1.5 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
| Zulte-Waregem | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Roda JC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Zulte-Waregem | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Roda JC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Zulte-Waregem vs Roda JC Časové rozložení gólů/rohů
Zulte-Waregem vs Roda JC Vzájemné zápasy
Zulte-Waregem vs Roda JC Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Zulte-Waregem Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - První divize B | 2024-12-20 | 4 Club Brugge II |
0 - 1
0 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2024-12-14 | 1 3 Lommel |
1 - 1
1 - 2
|
Zulte-Waregem 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2024-12-07 | 2 Zulte-Waregem |
1 - 0
4 - 0
|
SK Beveren 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - Pohár | 2024-12-04 | 1 OH Leuven |
3 - 0
5 - 0
|
Zulte-Waregem | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Belgie - První divize B | 2024-11-29 | Genk II |
1 - 3
2 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | V | +1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2024-11-24 | 1 Zulte-Waregem |
2 - 0
5 - 1
|
RFC Seraing 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-10 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
2 - 1
|
RAAL La Louviere 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-01 | 3 RWD Molenbeek |
1 - 1
2 - 1
|
Zulte-Waregem 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - Pohár | 2024-10-29 | 1 Zulte-Waregem |
2 - 1
2 - 1
|
FCV Dender EH 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Belgie - První divize B | 2024-10-26 | 1 3 Zulte-Waregem |
0 - 0
2 - 2
|
Francs Borains 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-10-20 | 2 Patro Eisden Maasmechelen |
0 - 1
0 - 1
|
Zulte-Waregem 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-10-06 | 3 Zulte-Waregem |
1 - 0
2 - 1
|
Club Brugge II 3 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-29 | Anderlecht II |
2 - 2
2 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | V | +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-22 | 2 Zulte-Waregem |
2 - 0
3 - 1
|
RFC Liege 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.5 | Více |
|
7-5 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-15 | 1 3 Eupen |
1 - 1
1 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-30 | 2 Zulte-Waregem |
1 - 0
1 - 0
|
SC Lokeren-Temse 5 | V | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-25 | 1 Deinze |
1 - 1
2 - 2
|
Zulte-Waregem 1 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-18 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 1
0 - 1
|
Lierse Kempenzonen 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-10 | 1 Dunkerque |
1 - 0
2 - 2
|
Zulte-Waregem 2 | R | 0.0 | Více |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-03 | 1 Zulte-Waregem |
0 - 0
1 - 1
|
Excelsior 1 | R | 0.0 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-02 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
2 - 1
|
Olympic Charleroi 2 | V | -1.5 | Méně |
|
8-7 (15) | 4-6 (10) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-27 | 1 Zulte-Waregem |
1 - 2
2 - 2
|
Red Star FC 93 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-24 | ADO Den Haag |
0 - 1
0 - 1
|
Zulte-Waregem | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Belgie - První divize B - play-off | 2024-05-01 | 1 Lommel |
0 - 0
1 - 0
|
Zulte-Waregem 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B - play-off | 2024-04-27 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
1 - 1
|
Lommel 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-19 | Zulte-Waregem |
3 - 1
4 - 1
|
Lierse Kempenzonen 3 | V | -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-13 | 1 FCV Dender EH |
0 - 0
1 - 4
|
Zulte-Waregem 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-05 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
0 - 0
|
Patro Eisden Maasmechelen 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-30 | 2 Deinze |
0 - 1
1 - 1
|
Zulte-Waregem 3 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-15 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
0 - 1
|
KFCO Beerschot Wilrijk 3 | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Roda JC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-12-23 | Ajax - B tým |
2 - 1
3 - 1
|
Roda JC 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-12-13 | 2 Roda JC |
0 - 1
0 - 1
|
FC Dordrecht 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-12-09 | 2 PSV - B tým |
1 - 0
2 - 3
|
Roda JC 3 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-11-29 | 3 Roda JC |
1 - 0
1 - 1
|
FC Volendam 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-11-26 | 2 Roda JC |
1 - 0
3 - 0
|
Vitesse 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-11-22 | 1 FC Utrecht - B tým |
1 - 0
1 - 3
|
Roda JC | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-11-09 | Roda JC |
1 - 0
1 - 0
|
Telstar 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-11-02 | 2 FC Den Bosch |
0 - 0
1 - 1
|
Roda JC 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2024-10-30 | 2 Rijnsburgse Boys |
2 - 0
3 - 1
|
Roda JC 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-10-25 | Roda JC |
1 - 0
2 - 1
|
Ajax - B tým | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-10-21 | 1 Helmond Sport |
0 - 0
2 - 1
|
Roda JC 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-10-18 | 1 ADO Den Haag |
0 - 0
3 - 0
|
Roda JC 3 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-10-04 | 1 Roda JC |
2 - 0
3 - 0
|
Excelsior 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-09-27 | 2 FC Eindhoven |
0 - 0
0 - 0
|
Roda JC 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-09-21 | 2 Roda JC |
0 - 0
1 - 0
|
Maastricht | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-09-16 | 2 Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
0 - 0
|
Roda JC 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-09-13 | 3 FC Emmen |
0 - 1
1 - 3
|
Roda JC 4 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-09-01 | 1 Roda JC |
1 - 1
1 - 4
|
De Graafschap 4 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-08-25 | 4 VVV |
1 - 0
1 - 1
|
Roda JC 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-08-16 | 1 Roda JC |
0 - 0
0 - 0
|
Top Oss 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-08-12 | AZ - B tým |
4 - 1
6 - 1
|
Roda JC 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-10 (17) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-27 | Roda JC |
1 - 0
2 - 1
|
Alemannia Aachen 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-09 | 1 Roda JC |
0 - 1
1 - 2
|
Cologne II | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie - play-off | 2024-05-17 | 2 Roda JC |
0 - 1
0 - 5
|
NAC 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie - play-off | 2024-05-13 | 1 NAC |
1 - 0
3 - 1
|
Roda JC 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
11-3 (14) | 6-3 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-05-10 | 4 FC Groningen |
1 - 0
2 - 0
|
Roda JC 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-05-03 | 1 Roda JC |
0 - 0
2 - 0
|
Cambuur Leeuwarden 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-04-26 | Ajax - B tým |
1 - 1
1 - 1
|
Roda JC 1 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-04-19 | 1 Roda JC |
1 - 0
1 - 1
|
De Graafschap 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2024-04-12 | 1 Top Oss |
0 - 3
1 - 4
|
Roda JC 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.85 | 3.9 | 3.2 |
| Poločas | 2.4 | 2.375 | 3.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 6 - 0 , Roh: 5 - 2
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.0
Skóre: 3 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Roda JC -
11' - 2nd Corner - Zulte-Waregem -
13' - 1st Goal - Zulte-Waregem -
23' - 3rd Corner - Roda JC -
24' - 4th Corner - Zulte-Waregem - Race to 3 Corners - Zulte-Waregem
-
31' - 5th Corner - Zulte-Waregem -
40' - 2nd Goal - Zulte-Waregem -
44' - 3rd Goal - Zulte-Waregem -
3-0 score at the end of First Half -
50' - 4th Goal - Zulte-Waregem -
65' - 6th Corner - Zulte-Waregem -
65' - 5th Goal - Zulte-Waregem -
71' - 6th Goal - Zulte-Waregem - Race to 5 Corners - Zulte-Waregem
-
90+1' - 7th Corner - Zulte-Waregem -
6-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

