ne, Aug 25, 2024 · 15:00
NejstaršíNedávné
RPRRVV
2.30
3.50
2.60
NedávnéNejstarší
PRRVRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
0.0
Deinze
Deinze vs Zulte-Waregem Profil týmů
Deinze
PRPVVVVRPVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje9/10
Zulte-Waregem
RVPRRVVRPPNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Deinze | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Zulte-Waregem | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Deinze | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Zulte-Waregem | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.73,
Sm. odch.: 1.64, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Deinze vs Zulte-Waregem Časové rozložení gólů/rohů
Deinze vs Zulte-Waregem Vzájemné zápasy
Deinze vs Zulte-Waregem Zobrazit celé H2H →| Deinze Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - První divize B | 2024-03-30 | 2 Deinze |
0 - 1
1 - 1
|
Zulte-Waregem 3 | R | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2023-09-22 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 1
2 - 1
|
Deinze 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - Pohár | 2022-12-21 | 2 Deinze |
0 - 0
1 - 2
|
Zulte-Waregem 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-14 | Deinze |
1 - 0
1 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-06 | Deinze |
0 - 1
0 - 2
|
Zulte-Waregem | P | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-09 | 1 Deinze |
0 - 1
1 - 2
|
Zulte-Waregem 1 | P |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-04 | Deinze |
0 - 1
0 - 3
|
Zulte-Waregem | P | +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
0-10 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Deinze Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - První divize B | 2024-08-16 | 2 Anderlecht II |
0 - 3
1 - 4
|
Deinze 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-31 | Deinze |
1 - 0
3 - 0
|
Sparta Petegem | V | -2.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-27 | 1 1 ADO Den Haag |
0 - 0
1 - 1
|
Deinze 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-20 | FC Volendam |
0 - 1
1 - 1
|
Deinze | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2024-05-12 | 5 Deinze |
0 - 1
1 - 2
|
Lommel 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2024-05-05 | Lommel |
0 - 0
1 - 1
|
Deinze 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B - play-off | 2024-05-01 | 5 Deinze |
0 - 1
2 - 1
|
Patro Eisden Maasmechelen 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B - play-off | 2024-04-27 | 1 Patro Eisden Maasmechelen |
0 - 1
0 - 4
|
Deinze 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-19 | 3 RFC Seraing |
0 - 1
1 - 2
|
Deinze 3 | V | +0.5, +1.0 | Push | 11.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-13 | 3 Deinze |
2 - 1
3 - 2
|
Lommel | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-06 | 1 FCV Dender EH |
3 - 0
3 - 0
|
Deinze 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-30 | 2 Deinze |
0 - 1
1 - 1
|
Zulte-Waregem 3 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-16 | 1 2 Deinze |
1 - 2
2 - 3
|
Francs Borains 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-10 | 1 2 RFC Liege |
1 - 0
1 - 0
|
Deinze 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-7 (16) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-02 | 2 Deinze |
3 - 0
4 - 1
|
Anderlecht II 2 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-23 | SK Beveren |
0 - 0
2 - 2
|
Deinze 5 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-18 | Deinze |
2 - 1
4 - 2
|
KFCO Beerschot Wilrijk 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-10 (15) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-09 | 3 Deinze |
0 - 0
0 - 0
|
Patro Eisden Maasmechelen 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-02 | 1 Club Brugge II |
0 - 0
0 - 1
|
Deinze | V | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-01-28 | KV Oostende |
0 - 1
0 - 1
|
Deinze 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-01-19 | 1 Deinze |
1 - 0
4 - 0
|
Lierse Kempenzonen 2 | V | -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Belgie - První divize B | 2024-01-14 | 4 Genk II |
1 - 0
3 - 2
|
Deinze 6 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-12-17 | 1 Deinze |
0 - 1
2 - 1
|
Standard Liege II 2 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-6 (18) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Belgie - První divize B | 2023-12-10 | 2 3 KFCO Beerschot Wilrijk |
0 - 0
1 - 2
|
Deinze 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2023-12-02 | 4 Deinze |
0 - 0
1 - 3
|
Club Brugge II 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-11-25 | 3 Francs Borains |
0 - 0
0 - 1
|
Deinze 3 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-14 (18) | 1-10 (11) | 5 (0-5) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-11-11 | Anderlecht II |
0 - 1
1 - 3
|
Deinze 4 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2023-11-05 | 3 Deinze |
1 - 0
1 - 1
|
FCV Dender EH | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-10-29 | 1 Standard Liege II |
1 - 0
2 - 1
|
Deinze 1 | P | +1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-10-20 | 4 Deinze |
2 - 0
3 - 2
|
Genk II 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Zulte-Waregem Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - První divize B | 2024-08-18 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 1
0 - 1
|
Lierse Kempenzonen 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-10 | 1 Dunkerque |
1 - 0
2 - 2
|
Zulte-Waregem 2 | R | 0.0 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-03 | 1 Zulte-Waregem |
0 - 0
1 - 1
|
Excelsior 1 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-02 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
2 - 1
|
Olympic Charleroi 2 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-27 | 1 Zulte-Waregem |
1 - 2
2 - 2
|
Red Star FC 93 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-24 | ADO Den Haag |
0 - 1
0 - 1
|
Zulte-Waregem | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Belgie - První divize B - play-off | 2024-05-01 | 1 Lommel |
0 - 0
1 - 0
|
Zulte-Waregem 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B - play-off | 2024-04-27 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
1 - 1
|
Lommel 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-19 | Zulte-Waregem |
3 - 1
4 - 1
|
Lierse Kempenzonen 3 | V | -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-13 | 1 FCV Dender EH |
0 - 0
1 - 4
|
Zulte-Waregem 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-05 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
0 - 0
|
Patro Eisden Maasmechelen 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-30 | 2 Deinze |
0 - 1
1 - 1
|
Zulte-Waregem 3 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-15 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
0 - 1
|
KFCO Beerschot Wilrijk 3 | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-10 | 1 Anderlecht II |
0 - 1
0 - 1
|
Zulte-Waregem 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-03-01 | 3 Zulte-Waregem |
0 - 1
1 - 1
|
Standard Liege II 2 | R | -2.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
14-5 (19) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-25 | 1 3 Francs Borains |
0 - 0
2 - 1
|
Zulte-Waregem 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-16 | 2 Club Brugge II |
0 - 0
1 - 3
|
Zulte-Waregem | V | +1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-10 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 2
0 - 3
|
Lommel 2 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-02-03 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 1
0 - 1
|
SK Beveren 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-01-28 | 3 RFC Liege |
0 - 1
0 - 2
|
Zulte-Waregem 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-01-21 | 1 1 Zulte-Waregem |
1 - 0
1 - 1
|
Genk II 3 | R | -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-01-14 | 2 KV Oostende |
2 - 1
3 - 2
|
Zulte-Waregem 1 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-12-15 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 0
2 - 1
|
RFC Seraing 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Více |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-12-09 | 2 Lierse Kempenzonen |
0 - 0
0 - 1
|
Zulte-Waregem 1 | V | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
1-9 (10) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgie - Pohár | 2023-12-06 | Club Brugge |
2 - 0
4 - 0
|
Zulte-Waregem 1 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-12-02 | 3 Standard Liege II |
1 - 1
1 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-11-25 | 1 2 Zulte-Waregem |
2 - 2
2 - 5
|
Anderlecht II 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-11-12 | 2 Patro Eisden Maasmechelen |
0 - 1
0 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2023-11-03 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 1
0 - 1
|
KV Oostende 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 9-3 (12) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Belgie - Pohár | 2023-10-31 | 2 Cercle Brugge |
1 - 1
3 - 2
|
Zulte-Waregem 2 | P | -1.5 | Více |
|
10-4 (14) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.3 | 3.5 | 2.6 |
| Poločas | 3 | 2.3 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2.05 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 7 - 4
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 3 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - Deinze -
9' - 2nd Corner - Deinze -
22' - 3rd Corner - Zulte-Waregem -
26' - 1st Goal - Zulte-Waregem -
31' - 4th Corner - Zulte-Waregem -
35' - 5th Corner - Zulte-Waregem - Race to 3 Corners - Zulte-Waregem
-
41' - 6th Corner - Deinze -
43' - 2nd Goal - Deinze -
1-1 score at the end of First Half -
48' - 7th Corner - Deinze -
49' - 8th Corner - Deinze - Race to 5 Corners - Deinze
-
55' - 9th Corner - Deinze -
58' - 3rd Goal - Zulte-Waregem -
67' - 4th Goal - Deinze -
71' - 1st Yellow Card - Zulte-Waregem -
71' - 10th Corner - Deinze - Race to 7 Corners - Deinze
-
86' - 11th Corner - Zulte-Waregem -
90' - 2nd Yellow Card - Deinze -
2-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

