Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Více 11.0
Rohy celkem
+0.25
Stevenage
York vs Stevenage Profil týmů
York
RRPVPRVVRPNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
Tým obratů · bere body v 2 z 4 zápasů po inkasovaném prvním góluVyhrál 3 z posledních 10Gól v 1. poločase v 7 z posledních 10
Stevenage
RVPPRVVVRVNedávnéV ráži+1.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/9
York vs Stevenage Fakta o zápasu
York
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 0.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 70%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 40%4
Prohra 30%3
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Rohy celkem 11.0
Více 70%7
Neplatné 10%1
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prohra 60%6
Stevenage
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 55%, góly Over 50%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 30%3
Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 11.0
Více 40%4
Neplatné 10%1
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 55%5
Neplatné 11%1
Prohra 33%3
Poslední
| York | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Stevenage | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| York | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Stevenage | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 25,
Prům.: 2.76,
Sm. odch.: 1.58, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 56%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
York vs Stevenage Časové rozložení gólů/rohů
York vs Stevenage Vzájemné zápasy
York vs Stevenage Zobrazit celé H2H →| York Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 2 | 2014-09-06 | 2 Stevenage |
0 - 2
2 - 3
|
York | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| York Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 2 | 2015-01-10 | 2 Wycombe |
0 - 0
1 - 0
|
York 1 | P | -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2015-01-03 | 1 York |
0 - 0
0 - 0
|
Plymouth 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2014-12-28 | 1 Carlisle |
0 - 1
0 - 3
|
York | V | 0.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2014-12-26 | 1 1 York |
1 - 0
1 - 0
|
Accrington Stanley 1 | V | -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2014-12-20 | 2 Bury |
0 - 0
2 - 2
|
York 3 | R | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2014-11-29 | Plymouth |
1 - 0
1 - 0
|
York | P | -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-11-22 | Hartlepool |
1 - 0
1 - 3
|
York | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-18 | 3 AFC Wimbledon |
0 - 1
3 - 1
|
York | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
10-7 (17) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - League 2 | 2014-11-15 | York |
0 - 1
0 - 0
|
Oxford Utd 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-6 (16) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-08 | 2 York |
1 - 1
1 - 1
|
AFC Wimbledon | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-11-01 | 2 Cheltenham |
0 - 1
0 - 1
|
York | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-25 | York |
1 - 0
1 - 1
|
Mansfield 1 | R | -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-21 | Morecambe |
0 - 0
1 - 1
|
York 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-18 | 1 1 York |
0 - 0
0 - 1
|
Shrewsbury 1 | P | 0.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-11 | 1 Newport County |
0 - 1
3 - 1
|
York 2 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-04 | 3 York |
0 - 0
0 - 0
|
Portsmouth 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-27 | Dag & Red |
1 - 0
2 - 0
|
York | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-16 | York |
0 - 0
0 - 0
|
Luton | R | -0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-13 | Burton Albion |
0 - 0
2 - 0
|
York | P | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-06 | 2 Stevenage |
0 - 2
2 - 3
|
York | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Barnsley |
0 - 0
2 - 0
|
York | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-08-30 | York |
0 - 0
0 - 0
|
Wycombe | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-08-23 | Exeter |
1 - 0
1 - 1
|
York | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - League 2 | 2014-08-19 | York |
1 - 2
2 - 2
|
Cambridge Utd | R | Více | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Anglie - League 2 | 2014-08-16 | York |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton | R |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| Anglie - League 2 | 2014-08-09 | Tranmere |
0 - 0
1 - 1
|
York | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Stevenage Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 2 | 2015-01-10 | Stevenage |
0 - 1
2 - 1
|
AFC Wimbledon 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2015-01-03 | 2 Morecambe |
0 - 0
0 - 0
|
Stevenage 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2014-12-28 | 2 Stevenage |
3 - 1
3 - 2
|
Cambridge Utd | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2014-12-26 | 1 Dag & Red |
0 - 0
0 - 2
|
Stevenage 2 | V |
|
||||||||
| Anglie - League 2 | 2014-12-20 | Stevenage |
0 - 0
1 - 0
|
Exeter 2 | V | 0.0 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Anglie - League 2 | 2014-11-29 | Stevenage |
0 - 0
1 - 1
|
Morecambe | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Anglie - League 2 | 2014-11-22 | Northampton |
1 - 0
1 - 0
|
Stevenage | P | -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
10-1 (11) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-20 | Maidstone Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Stevenage | P | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-11-15 | 1 Stevenage |
3 - 0
5 - 1
|
Cheltenham | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-11-01 | 1 Tranmere |
0 - 1
2 - 2
|
Stevenage 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-25 | 1 Stevenage |
0 - 0
1 - 0
|
Burton Albion | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-21 | 2 Portsmouth |
1 - 1
3 - 2
|
Stevenage 2 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-7 (16) | 6-5 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-18 | 1 Stevenage |
1 - 1
2 - 1
|
Accrington Stanley | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-11 | 1 Carlisle |
2 - 0
3 - 0
|
Stevenage | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-6 (15) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - League 2 | 2014-10-04 | 1 Stevenage |
1 - 1
1 - 2
|
Luton 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-27 | Stevenage |
2 - 0
3 - 0
|
Mansfield 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-16 | 1 Bury |
1 - 1
2 - 1
|
Stevenage 1 1 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-13 | 3 Stevenage |
1 - 0
1 - 0
|
Shrewsbury 2 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-11 (16) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Anglie - League 2 | 2014-09-06 | 2 Stevenage |
0 - 2
2 - 3
|
York | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Stevenage |
0 - 1
0 - 1
|
Gillingham | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-6 (16) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - League 2 | 2014-08-30 | AFC Wimbledon |
2 - 1
2 - 3
|
Stevenage | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 2 | 2014-08-23 | Stevenage |
1 - 2
1 - 3
|
Wycombe | P | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |
| Anglie - League 2 | 2014-08-19 | Plymouth |
0 - 1
1 - 1
|
Stevenage | R | Méně | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Anglie - League 2 | 2014-08-16 | Southend |
2 - 0
2 - 0
|
Stevenage | P |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Anglie - League 2 | 2014-08-09 | Stevenage |
0 - 0
1 - 0
|
Hartlepool | V | Méně | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.35 | 3.4 | 3.3 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.85 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 6 - 10
Roh: 11.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
-
2' - 1st Yellow Card - York -
6' - 1st Corner - York -
19' - 2nd Yellow Card - Stevenage -
33' - 2nd Corner - Stevenage -
34' - 3rd Corner - Stevenage - Race to 3 Corners - Stevenage
-
35' - 4th Corner - Stevenage -
38' - 1st Goal - Stevenage -
45' - 3rd Yellow Card - York -
46' - 7th Corner - Stevenage -
45+2' - 5th Corner - York - Race to 5 Corners - Stevenage
-
46' - 8th Corner - Stevenage -
47' - 9th Corner - Stevenage -
45+4' - 6th Corner - York -
0-1 score at the end of First Half - 55' Substitution - Straker for Ilesanmi - York
- Race to 7 Corners - Stevenage
-
58' - 10th Corner - Stevenage -
60' - 11th Corner - Stevenage -
61' - 12th Corner - York - Race to 9 Corners - Stevenage
-
62' - 13th Corner - Stevenage -
63' - 2nd Goal - Stevenage -
65' - 14th Corner - York - 67' Substitution - Morris for Fletcher - York
- 67' Substitution - Meikle for Carson - York
-
80' - 4th Yellow Card - Stevenage -
85' - 15th Corner - York -
88' - 5th Yellow Card - York -
90+4' - 16th Corner - Stevenage -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

