so, Nov 22, 2014 · 15:00
NejstaršíNedávné
PPPRVP
3.25
3.40
2.37
NedávnéNejstarší
PRRVRR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
Méně 11.5
Rohy celkem
-0.25
York
Hartlepool vs York Profil týmů
Hartlepool
RPPVPPPRVPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
York
PRPPRRVRRPNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 14
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje1/10
Hartlepool vs York Fakta o zápasu
Hartlepool
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.6 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 20%2
Prohra 60%6
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Rohy celkem 11.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prohra 60%6
York
1V-5R-4P v posledních 10 zápasech, s 6 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.6 pro, 1.2 proti. Výhry 10%, AH výhra 10%, góly Over 20%, rohy Over 20%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 50%5
Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Rohy celkem 11.5
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 10%1
Neplatné 10%1
Prohra 80%8
Poslední
| Hartlepool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| York | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Hartlepool | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| York | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 11.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 19,
Prům.: 1.95,
Sm. odch.: 1.43, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 21%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Hartlepool vs York Časové rozložení gólů/rohů
Hartlepool vs York Vzájemné zápasy
Hartlepool vs York Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Hartlepool Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2014-11-15 | 1 Southend |
0 - 0
1 - 0
|
Hartlepool 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2014-11-08 | 1 Hartlepool |
1 - 0
2 - 0
|
East Thurrock 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-11-01 | 3 Hartlepool |
0 - 1
2 - 2
|
Newport County 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-10-25 | Cambridge Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Hartlepool 3 | P | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-10-21 | 2 Accrington Stanley |
2 - 1
3 - 1
|
Hartlepool 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-10-18 | 2 Hartlepool |
0 - 1
1 - 2
|
Luton | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-10-11 | Exeter |
0 - 0
1 - 2
|
Hartlepool | V | -0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
10-7 (17) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Hartlepool |
0 - 1
1 - 2
|
Sheff Utd 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| England League 2 | 2014-10-04 | 1 Hartlepool |
0 - 0
0 - 3
|
Carlisle 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-09-27 | Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Portsmouth 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
7-8 (15) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-09-16 | Northampton |
3 - 1
5 - 1
|
Hartlepool | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-09-13 | 1 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
2-13 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| England League 2 | 2014-09-06 | Hartlepool |
1 - 0
2 - 0
|
Shrewsbury | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-08-30 | Cheltenham |
0 - 0
1 - 0
|
Hartlepool | P | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-08-23 | AFC Wimbledon |
1 - 0
1 - 2
|
Hartlepool | V | Více | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| England League 2 | 2014-08-19 | Hartlepool |
0 - 1
0 - 2
|
Dag & Red | P | Méně | 11.0 | Více |
|
13-1 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | |
| England League 2 | 2014-08-16 | Hartlepool |
0 - 1
0 - 2
|
Bury | P |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| England League 2 | 2014-08-09 | Stevenage |
0 - 0
1 - 0
|
Hartlepool | P | Méně | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| York Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-18 | 3 AFC Wimbledon |
0 - 1
3 - 1
|
York | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-11-15 | York |
0 - 1
0 - 0
|
Oxford Utd 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2014-11-08 | 2 York |
1 - 1
1 - 1
|
AFC Wimbledon | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-11-01 | 2 Cheltenham |
0 - 1
0 - 1
|
York | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-10-25 | York |
1 - 0
1 - 1
|
Mansfield 1 | R | -0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-10-21 | Morecambe |
0 - 0
1 - 1
|
York 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2014-10-18 | 1 1 York |
0 - 0
0 - 1
|
Shrewsbury 1 | P | 0.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-10-11 | 1 Newport County |
0 - 1
3 - 1
|
York 2 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| England League 2 | 2014-10-04 | 3 York |
0 - 0
0 - 0
|
Portsmouth 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2014-09-27 | Dag & Red |
1 - 0
2 - 0
|
York | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2014-09-16 | York |
0 - 0
0 - 0
|
Luton | R | -0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2014-09-13 | Burton Albion |
0 - 0
2 - 0
|
York | P | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-09-06 | 2 Stevenage |
0 - 2
2 - 3
|
York | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Barnsley |
0 - 0
2 - 0
|
York | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-08-30 | York |
0 - 0
0 - 0
|
Wycombe | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-08-23 | Exeter |
1 - 0
1 - 1
|
York | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2014-08-19 | York |
1 - 2
2 - 2
|
Cambridge Utd | R | Více | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| England League 2 | 2014-08-16 | York |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton | R |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| England League 2 | 2014-08-09 | Tranmere |
0 - 0
1 - 1
|
York | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.25 | 3.4 | 2.37 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Více@2 | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 7 - 7
Roh: 11.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0, 2.5
-
5' - 1st Corner - York -
7' - 2nd Corner - York -
23' - 3rd Corner - Hartlepool -
27' - 1st Goal - Hartlepool -
30' - 4th Corner - Hartlepool -
45' - 5th Corner - Hartlepool - Race to 3 Corners - Hartlepool
-
1-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - York -
53' - 7th Corner - York -
53' - 2nd Goal - York -
55' - 8th Corner - York - Race to 5 Corners - York
-
55' - 3rd Goal - York -
63' - 4th Goal - York -
66' - 9th Corner - Hartlepool -
70' - 10th Corner - Hartlepool -
80' - 11th Corner - York -
87' - 12th Corner - Hartlepool
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

