Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-0.25
Taubate
Taubate vs Linense Profil týmů
Taubate
RVPPPVVPVRNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 17
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Linense
VPRVPPRPVPNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 17
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Taubate | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Linense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Taubate | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Linense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 29,
Prům.: 2.03,
Sm. odch.: 0.96, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 56%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Taubate vs Linense Časové rozložení gólů/rohů
Taubate vs Linense Vzájemné zápasy
Taubate vs Linense Zobrazit celé H2H →| Taubate Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-03 | 3 Linense |
0 - 0
0 - 1
|
Taubate 2 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Taubate Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-05 | 4 Oeste |
2 - 1
2 - 2
|
Taubate 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-02 | 3 Taubate |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Bento 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-29 | 1 2 Ferroviaria |
0 - 0
3 - 2
|
Taubate 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-25 | 2 Taubate |
0 - 0
2 - 0
|
Votuporanguense 2 | V | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-22 | 3 Santo Andre |
0 - 1
0 - 1
|
Taubate 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-19 | 3 Sao Jose SP |
3 - 0
3 - 0
|
Taubate 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-15 | 2 Taubate |
0 - 1
1 - 2
|
Portuguesa Santista 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 7-3 (10) | 6 (6-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-16 | 2 Noroeste |
0 - 0
5 - 1
|
Taubate 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-10 | 3 Taubate |
2 - 1
2 - 1
|
Comercial SP 4 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-06 | 3 Ferroviaria |
0 - 0
0 - 0
|
Taubate 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-02 | 1 4 Taubate |
0 - 2
0 - 2
|
Velo Clube 3 | P | 0.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-25 | 3 Juventus SP |
1 - 0
2 - 0
|
Taubate 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-22 | 2 Taubate |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Jose SP 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-17 | 3 Rio Claro |
2 - 1
3 - 2
|
Taubate 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-10 | 1 Taubate |
1 - 1
1 - 2
|
Oeste 5 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-07 | 1 Sao Bento |
1 - 0
1 - 0
|
Taubate 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-03 | 3 Linense |
0 - 0
0 - 1
|
Taubate 2 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-31 | 4 Taubate |
0 - 0
1 - 0
|
Primavera SP 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-28 | 1 Taubate |
1 - 1
2 - 1
|
Monte Azul | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 4-6 (10) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-24 | 1 Capivariano |
1 - 0
1 - 1
|
Taubate 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-21 | 1 3 Portuguesa Santista |
0 - 0
0 - 0
|
Taubate 5 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-17 | 1 Taubate |
0 - 0
1 - 1
|
XV Piracicaba 3 | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-03-11 | 3 Primavera SP |
1 - 0
1 - 1
|
Taubate 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-03-05 | 1 Taubate |
0 - 1
0 - 3
|
Novorizontino 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-25 | 3 Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Taubate 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-15 | 1 3 Velo Clube |
1 - 0
1 - 0
|
Taubate 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-12 | 2 Taubate |
2 - 2
2 - 3
|
Juventus SP 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Linense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-05 | 2 Ituano |
2 - 0
3 - 0
|
Linense 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-02 | 2 Linense |
1 - 0
2 - 0
|
Portuguesa Santista 4 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-29 | 2 Sao Jose SP |
1 - 0
3 - 0
|
Linense 5 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-26 | 5 Linense |
0 - 0
1 - 1
|
Rio Claro 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-22 | 6 Primavera SP |
2 - 1
2 - 1
|
Linense 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-18 | 1 XV Piracicaba |
2 - 0
2 - 0
|
Linense 2 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-15 | 1 Linense |
1 - 0
1 - 0
|
Juventus SP 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Segunda División RFEF - skupina 4 | 2024-09-22 | 1 Deportiva Minera |
0 - 0
0 - 0
|
Linense 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-16 | Portuguesa Santista |
0 - 0
2 - 0
|
Linense 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-09 | 2 Linense |
2 - 0
4 - 0
|
Oeste 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-06 | 1 5 Sao Bento |
0 - 0
1 - 0
|
Linense 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-02 | 1 Capivariano |
0 - 0
1 - 2
|
Linense 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-24 | 1 3 Linense |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Jose SP 3 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-21 | 1 3 Linense |
0 - 1
1 - 1
|
Monte Azul 4 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-17 | 2 Ferroviaria |
0 - 0
2 - 1
|
Linense 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-07 | 3 Rio Claro |
0 - 0
3 - 0
|
Linense 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-02-03 | 3 Linense |
0 - 0
0 - 1
|
Taubate 2 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-31 | 1 Juventus SP |
0 - 0
1 - 1
|
Linense 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-7 (16) | 6-6 (12) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-27 | 1 Noroeste |
0 - 0
1 - 0
|
Linense 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-24 | 1 Linense |
0 - 0
2 - 0
|
Comercial SP 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-20 | 1 XV Piracicaba |
1 - 0
1 - 2
|
Linense 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-01-17 | 1 Linense |
0 - 0
0 - 1
|
Velo Clube 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-03-11 | 1 Linense |
1 - 0
2 - 0
|
Sao Caetano 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-03-05 | 3 Monte Azul |
0 - 0
1 - 0
|
Linense 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 8-2 (10) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-03-01 | 5 Linense |
2 - 0
2 - 1
|
Rio Claro 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-10 (13) | 3-5 (8) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-26 | 2 Primavera SP |
1 - 0
1 - 1
|
Linense 4 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-14 | 2 Linense |
0 - 1
0 - 2
|
Ponte Preta 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-11 | 5 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
XV Piracicaba 4 | R | 0.0 | Více |
|
3-16 (19) | 3-6 (9) | 8 (2-6) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-08 | 3 Gremio Novorizontino |
1 - 0
2 - 1
|
Linense 4 | P | -1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-04 | 3 Linense |
0 - 1
1 - 1
|
Noroeste 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.15 | 2.875 | 3.75 |
| Poločas | 3 | 1.833 | 4.333 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.3 | Hosté@1.6 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 5 - 5
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 5 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
9' - 1st Yellow Card - Taubate -
25' - 1st Corner - Taubate -
27' - 2nd Corner - Linense -
29' - 3rd Corner - Linense -
40' - 2nd Yellow Card - Linense -
43' - 4th Corner - Taubate - Race to 3 Corners - Taubate
-
44' - 5th Corner - Taubate -
44' - 6th Corner - Taubate - Race to 5 Corners - Taubate
-
45+1' - 7th Corner - Taubate -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 8th Corner - Linense -
50' - 1st Goal - Linense -
58' - 3rd Yellow Card - Linense -
65' - 2nd Goal - Linense -
71' - 4th Yellow Card - Taubate -
76' - 9th Corner - Linense -
77' - 10th Corner - Linense -
90+1' - 5th Yellow Card - Linense -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

