ne, Feb 26, 2023 · 18:00
NejstaršíNedávné
PVPPRR
1.95
3.00
3.60
NedávnéNejstarší
PRPRVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
+0.25
Linense
Primavera SP vs Linense Profil týmů
Primavera SP
RVPRPVPPRRNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Linense
PRRVPVRPRPNedávnéStabilní-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Primavera SP | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Linense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Primavera SP | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Linense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 37,
Prům.: 2.08,
Sm. odch.: 1.62, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 40%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Primavera SP vs Linense Časové rozložení gólů/rohů
Primavera SP vs Linense Vzájemné zápasy
Primavera SP vs Linense Zobrazit celé H2H →| Primavera SP Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-26 | 1 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 3 | R | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-06-09 | 1 Primavera SP |
0 - 0
0 - 0
|
Linense 1 | R | 0.0 | Méně | 12.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-04-28 | 4 Primavera SP |
0 - 0
2 - 0
|
Linense | V | +0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2020-03-13 | 2 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Primavera SP Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-22 | 3 Ponte Preta |
0 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-18 | 5 Primavera SP |
2 - 0
2 - 2
|
Lemense 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-15 | 5 Portuguesa Santista |
0 - 1
2 - 1
|
Primavera SP 5 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-11 | 2 Primavera SP |
0 - 0
0 - 1
|
Novorizontino 3 | P | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-08 | 1 2 Monte Azul SP |
1 - 1
1 - 3
|
Primavera SP 4 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-04 | 5 Primavera SP |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Claro 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-01 | 2 4 Primavera SP |
1 - 1
2 - 2
|
XV Piracicaba 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-29 | 2 Noroeste |
1 - 0
3 - 0
|
Primavera SP 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-25 | 1 Primavera SP |
2 - 1
3 - 2
|
Oeste 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-22 | 1 2 CA Juventus |
1 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 1 1 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-18 | 1 Primavera SP |
0 - 0
2 - 0
|
Comercial SP 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-14 | 1 Sao Caetano |
0 - 1
0 - 1
|
Primavera SP 7 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 6 (6-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-09-03 | 1 XV Piracicaba |
1 - 0
3 - 0
|
Primavera SP 3 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-08-22 | 1 2 Sao Bento |
0 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 4 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-08-13 | Primavera SP |
1 - 1
1 - 1
|
EC Lemense 1 | R | -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-08-06 | 4 Desportivo Brasil |
0 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 5 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-07-30 | 1 Primavera SP |
0 - 0
0 - 0
|
XV Piracicaba 2 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-07-24 | 3 Rio Claro |
0 - 1
0 - 1
|
Primavera SP 2 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-07-16 | 1 3 Primavera SP |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Bento 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-07-09 | 3 EC Lemense |
0 - 1
1 - 2
|
Primavera SP 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2022-07-02 | 1 Primavera SP |
0 - 2
1 - 3
|
Desportivo Brasil 5 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-29 | 2 SV Neulengbach ženy |
0 - 0
1 - 0
|
Primavera SP 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-26 | 2 Primavera SP |
0 - 1
0 - 1
|
SV Neulengbach ženy 5 | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-19 | 1 XV Piracicaba |
0 - 0
0 - 1
|
Primavera SP 2 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-12 | Primavera SP |
0 - 1
2 - 1
|
RB Brasil 4 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-09 | 2 Primavera SP |
0 - 0
1 - 0
|
CA Juventus 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-05 | 4 EC Taubate |
1 - 1
2 - 2
|
Primavera SP 2 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-02 | 4 Primavera SP |
1 - 0
2 - 1
|
Monte Azul SP 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-26 | 1 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 3 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-23 | Audax SP |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Linense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-14 | 2 Linense |
0 - 1
0 - 2
|
Ponte Preta 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-11 | 5 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
XV Piracicaba 4 | R | 0.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-08 | 3 Gremio Novorizontino |
1 - 0
2 - 1
|
Linense 4 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-04 | 3 Linense |
0 - 1
1 - 1
|
Noroeste 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-02-01 | 2 Oeste |
0 - 1
0 - 2
|
Linense 4 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-25 | 2 Velo Clube SP |
0 - 0
1 - 0
|
Linense 1 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-21 | 1 Linense |
2 - 0
3 - 2
|
EC Lemense 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-18 | 3 Linense |
0 - 0
0 - 0
|
CA Juventus 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2023-01-14 | Comercial SP |
0 - 0
0 - 0
|
Linense 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-30 | 2 Oeste |
1 - 0
4 - 0
|
Linense 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-27 | 1 Linense |
1 - 0
1 - 0
|
Oeste 1 | V | 0.0,+0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-19 | EC Lemense |
1 - 0
1 - 0
|
Linense 1 | P | 0.0,-0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-13 | 4 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
Oeste 3 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-09 | Sao Caetano |
1 - 0
3 - 0
|
Linense 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-06 | 5 Linense |
1 - 0
1 - 0
|
Velo Clube SP 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-03-02 | 4 Sao Bento |
1 - 1
1 - 1
|
Linense 5 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-9 (17) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 6 (3-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-26 | 1 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 3 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-23 | Rio Claro |
0 - 0
1 - 1
|
Linense | R | 0.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-16 | 1 6 Portuguesa Santista |
0 - 0
0 - 2
|
Linense 3 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-06 | 4 Linense |
1 - 0
3 - 0
|
Monte Azul SP 3 1 | V | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-02-02 | 1 EC Taubate |
0 - 0
1 - 1
|
Linense 2 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-01-29 | 2 XV Piracicaba |
0 - 0
1 - 0
|
Linense 4 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2022-01-26 | Linense |
0 - 0
1 - 0
|
RB Brasil 3 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-06-09 | 1 Primavera SP |
0 - 0
0 - 0
|
Linense 1 | R | 0.0 | Méně | 12.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-06-06 | 2 Nacional SP |
0 - 1
0 - 1
|
Linense 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-4 (16) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-06-03 | 1 Linense |
0 - 0
0 - 0
|
Nacional SP 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-06-01 | 2 Sao Jose EC |
0 - 2
1 - 3
|
Linense 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 6 (1-5) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-05-22 | 1 Olimpia SP |
0 - 1
0 - 4
|
Linense 1 | V | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-7 (13) | 3-6 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-05-20 | 1 2 Linense |
0 - 1
0 - 2
|
EC Barretos 2 | P | -0.5 | Méně | 12.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A3 | 2021-05-17 | Noroeste |
0 - 0
0 - 1
|
Linense 2 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.95 | 3 | 3.6 |
| Poločas | 2.75 | 1.952 | 4.333 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.2 | Hosté@1.65 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 7 - 3
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Primavera SP -
4' - 1st Goal - Primavera SP - 13' - 1st Offside - Linense
-
18' - 1st Yellow Card - Linense -
20' - 2nd Corner - Primavera SP -
23' - 3rd Corner - Linense -
27' - 4th Corner - Primavera SP - Race to 3 Corners - Primavera SP
-
34' - 2nd Yellow Card - Linense -
39' - 5th Corner - Primavera SP -
45+2' - 6th Corner - Linense -
45+4' - 3rd Yellow Card - Linense -
45+5' - 7th Corner - Primavera SP - Race to 5 Corners - Primavera SP
-
1-0 score at the end of First Half -
56' - 4th Yellow Card - Primavera SP -
58' - 8th Corner - Primavera SP -
60' - 9th Corner - Linense - 65' - 2nd Offside - Linense
-
82' - 5th Yellow Card - Primavera SP -
83' - 2nd Goal - Linense - Race to 7 Corners - Primavera SP
-
84' - 10th Corner - Primavera SP -
90+4' - 6th Yellow Card - Linense -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

