St Johnstone vs Ross County Profil týmů
St Johnstone vs Ross County Fakta o zápasu
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.9 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
| St Johnstone | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Ross County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| St Johnstone | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Ross County | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
St Johnstone vs Ross County Časové rozložení gólů/rohů
St Johnstone vs Ross County Vzájemné zápasy
St Johnstone vs Ross County Zobrazit celé H2H →| St Johnstone Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2017-02-18 | 1 Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone | V | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2016-11-19 | 3 St Johnstone |
0 - 2
2 - 4
|
Ross County 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2016-10-01 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2016-04-30 | 2 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
St Johnstone 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2016-03-16 | 1 St Johnstone |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2015-12-05 | 3 Ross County |
0 - 2
2 - 3
|
St Johnstone 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2015-08-11 | 2 St Johnstone |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 3 | R | 0.0,-0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2015-04-07 | 1 Ross County |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 4 | P |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-29 | St Johnstone |
2 - 0
2 - 1
|
Ross County | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Skotsko - Premiership | 2014-11-22 | St Johnstone |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-9 (18) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-10 | Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| St Johnstone Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2017-10-21 | 4 Hearts |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-10-13 | 1 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 3
|
Rangers 4 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-30 | 2 Aberdeen |
2 - 0
3 - 0
|
St Johnstone 1 | P | -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-23 | 1 St Johnstone |
0 - 1
2 - 1
|
Hamilton 1 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-16 | 1 2 Dundee |
1 - 0
3 - 2
|
St Johnstone 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-09 | 3 St Johnstone |
0 - 0
1 - 1
|
Hibernian 1 | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
2-13 (15) | 2-7 (9) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-26 | 2 Celtic |
0 - 1
1 - 1
|
St Johnstone 3 | R | -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-19 | St Johnstone |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-12 | 1 St Johnstone |
2 - 1
4 - 1
|
Motherwell 1 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 7 (4-3) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2017-08-08 | 3 St Johnstone |
0 - 0
0 - 3
|
Partick 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-05 | 1 Kilmarnock |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
1-10 (11) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2017-07-15 | St Johnstone |
3 - 0
3 - 0
|
Sunderland | V | +0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2017-07-06 | 1 4 Trakai FK |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2017-07-01 | St Johnstone |
0 - 2
0 - 3
|
Aberdeen | P | +1.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2017-06-29 | 3 St Johnstone |
1 - 2
1 - 2
|
Trakai FK 1 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-05-21 | 1 St Johnstone |
0 - 1
1 - 2
|
Rangers 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2017-05-17 | St Johnstone |
1 - 0
1 - 0
|
Hearts 1 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
1-11 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-05-13 | 3 St Johnstone |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-05-06 | 1 Celtic |
0 - 0
4 - 1
|
St Johnstone 4 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-29 | 3 Aberdeen |
0 - 0
0 - 2
|
St Johnstone 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-15 | 3 St Johnstone |
0 - 2
1 - 2
|
Aberdeen 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-08 | 1 1 Inverness CT |
0 - 1
0 - 3
|
St Johnstone 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-01 | 2 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 1 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-03-18 | Motherwell |
1 - 1
1 - 2
|
St Johnstone 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2017-03-11 | 1 St Johnstone |
2 - 0
2 - 0
|
Dundee 3 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2017-03-01 | 1 2 Rangers |
1 - 0
3 - 2
|
St Johnstone 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
11-3 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2017-02-25 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 2
|
Kilmarnock | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-02-18 | 1 Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-11 (15) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - FA Cup | 2017-02-11 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 3 | P | -0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - Premiership | 2017-02-05 | 1 St Johnstone |
2 - 1
2 - 5
|
Celtic | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ross County Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2017-10-21 | 2 Ross County |
0 - 0
2 - 1
|
Hamilton 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-10-14 | 3 Ross County |
1 - 1
1 - 2
|
Hearts 5 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-30 | Kilmarnock |
0 - 2
0 - 2
|
Ross County | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-23 | 2 Ross County |
0 - 1
0 - 1
|
Hibernian 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-16 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 | P | -2.0, -2.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-09-09 | 3 Ross County |
0 - 1
1 - 1
|
Partick 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-27 | 2 Ross County |
0 - 2
1 - 3
|
Rangers | P | +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-19 | 2 Motherwell |
0 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-12 | 3 Ross County |
1 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2017-08-09 | 1 Ross County |
0 - 0
2 - 3
|
Motherwell 2 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-9 (19) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2017-08-05 | 1 Dundee |
0 - 1
1 - 2
|
Ross County 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
15-5 (20) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 7 (7-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2017-07-29 | Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 1 | R | +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2017-07-21 | 2 Ross County |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-11 (19) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2017-07-18 | 2 Montrose |
0 - 4
0 - 6
|
Ross County | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2017-07-15 | Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
Alloa 1 | V | -1.5 | Méně |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-06 | Valenciennes |
1 - 1
2 - 1
|
Ross County | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| UK Friendlies | 2017-07-01 | Elgin |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Skotsko - Premiership | 2017-05-20 | 2 Kilmarnock |
1 - 1
1 - 2
|
Ross County | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-05-16 | 2 Ross County |
1 - 1
3 - 2
|
Hamilton 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-05-13 | 3 Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 6 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-05-06 | Motherwell |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
14-6 (20) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-28 | 2 Ross County |
2 - 0
4 - 0
|
Inverness CT 1 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-16 | 3 Ross County |
0 - 1
2 - 2
|
Celtic 1 1 | R | +1.5, +2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-08 | 1 3 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-04 | 1 3 Ross County |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee 3 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-04-01 | 3 Partick |
0 - 0
2 - 1
|
Ross County 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2017-03-11 | 4 Ross County |
0 - 0
1 - 2
|
Kilmarnock 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-03-01 | 1 Hearts |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-02-25 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Ross County 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-02-18 | 1 Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-11 (15) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.25 | 3.4 | 3.1 |
| Poločas | 3 | 2.1 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.95 | Hosté@1.9 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.675 | Hosté@2.15 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 7 - 6
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 5 - 3 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
4' - 1st Corner - Ross County -
6' - 2nd Corner - St Johnstone -
10' - 3rd Corner - St Johnstone -
16' - 4th Corner - Ross County -
23' - 5th Corner - St Johnstone - Race to 3 Corners - St Johnstone
-
34' - 6th Corner - St Johnstone -
41' - 7th Corner - Ross County - 42' Substitution - Wotherspoon for O'Halloran - St Johnstone
-
45' - 8th Corner - St Johnstone - Race to 5 Corners - St Johnstone
-
0-0 score at the end of First Half -
51' - 9th Corner - Ross County -
54' - 10th Corner - Ross County - 53' Substitution - Curran for Mikkelsen - Ross County
-
58' - 1st Yellow Card - Ross County -
68' - 2nd Yellow Card - Ross County - 68' Substitution - Gardyne for Dow - Ross County
- 71' Substitution - Cummins for MacLean - St Johnstone
- 76' Substitution - McCarey for Fox - Ross County
-
78' - 11th Corner - Ross County - 82' Substitution - Craig for Alston - St Johnstone
-
84' - 12th Corner - St Johnstone -
90' - 3rd Yellow Card - Ross County -
90+2' - 4th Yellow Card - Ross County - Race to 7 Corners - St Johnstone
-
90+2' - 13th Corner - St Johnstone -
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

