Ross County vs St Johnstone Profil týmů
Ross County vs St Johnstone Fakta o zápasu
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
| Ross County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| St Johnstone | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ross County | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| St Johnstone | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Ross County vs St Johnstone Časové rozložení gólů/rohů
Ross County vs St Johnstone Vzájemné zápasy
Ross County vs St Johnstone Zobrazit celé H2H →| Ross County Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2016-11-19 | 3 St Johnstone |
0 - 2
2 - 4
|
Ross County 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2016-10-01 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2016-04-30 | 2 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
St Johnstone 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2016-03-16 | 1 St Johnstone |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2015-12-05 | 3 Ross County |
0 - 2
2 - 3
|
St Johnstone 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2015-08-11 | 2 St Johnstone |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 3 | R | 0.0,-0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2015-04-07 | 1 Ross County |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 4 | V |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-29 | St Johnstone |
2 - 0
2 - 1
|
Ross County | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Skotsko - Premiership | 2014-11-22 | St Johnstone |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-9 (18) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-10 | Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ross County Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - FA Cup | 2017-02-11 | 4 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 1 | P | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-02-04 | 3 Rangers |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-01-31 | 2 Ross County |
1 - 1
1 - 2
|
Motherwell 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-01-28 | Kilmarnock |
1 - 2
3 - 2
|
Ross County | P | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2017-01-21 | Ross County |
4 - 2
6 - 2
|
Dundee Utd 3 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Skotsko - Premiership | 2016-12-31 | 1 Ross County |
2 - 1
3 - 2
|
Inverness CT 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-10 (17) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-28 | Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-7 (18) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 6 (1-5) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-23 | 1 Ross County |
0 - 0
1 - 3
|
Partick | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-17 | 1 2 Ross County |
1 - 0
2 - 1
|
Aberdeen 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-12 (15) | 2-8 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-10 | 2 Dundee |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 3 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-9 (17) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-03 | 3 Ross County |
1 - 0
2 - 2
|
Hearts 1 | R | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-11-26 | 3 Ross County |
1 - 0
1 - 1
|
Hamilton 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-11-19 | 3 St Johnstone |
0 - 2
2 - 4
|
Ross County 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-11-06 | 6 Ross County |
1 - 1
1 - 1
|
Rangers 2 | R | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-13 (20) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-29 | 1 Motherwell |
2 - 0
4 - 1
|
Ross County 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-26 | 2 Ross County |
0 - 1
0 - 4
|
Celtic 2 | P | +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-22 | 1 Partick |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-15 | 1 Aberdeen |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 2 1 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-01 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-09-24 | 2 Hearts |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 7-3 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-09-17 | 1 Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 1 | R | -1.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
14-1 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-09-10 | 1 2 Ross County |
0 - 0
1 - 1
|
Motherwell 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-27 | 3 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
Ross County 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-20 | 1 Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-13 | 4 Inverness CT |
1 - 2
2 - 3
|
Ross County 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-06 | 3 Ross County |
0 - 2
1 - 3
|
Dundee 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2016-07-26 | 2 Alloa |
2 - 2
3 - 2
|
Ross County 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2016-07-16 | Montrose |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County | V | +1.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-08 | Soroksar |
1 - 1
1 - 1
|
Ross County | R | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-05 | 1 Paksi Se |
1 - 2
1 - 3
|
Ross County 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| St Johnstone Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - FA Cup | 2017-02-11 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 3 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - Premiership | 2017-02-05 | 1 St Johnstone |
2 - 1
2 - 5
|
Celtic | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-02-01 | 1 1 Partick |
0 - 1
0 - 1
|
St Johnstone 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-01-28 | St Johnstone |
0 - 0
3 - 0
|
Hamilton | V | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2017-01-25 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 2 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2017-01-21 | St Johnstone |
2 - 0
2 - 0
|
Stenhousemuir 3 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-31 | 1 Dundee |
2 - 0
3 - 0
|
St Johnstone 2 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-13 (17) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-28 | 3 St Johnstone |
1 - 1
1 - 1
|
Rangers 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-23 | 1 2 Kilmarnock |
0 - 1
0 - 1
|
St Johnstone 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-17 | 1 St Johnstone |
0 - 1
1 - 1
|
Motherwell 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-0 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-10 | 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-12-03 | 2 St Johnstone |
1 - 0
3 - 0
|
Inverness CT 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-11-19 | 3 St Johnstone |
0 - 2
2 - 4
|
Ross County 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-11-05 | 3 Hearts |
1 - 1
2 - 2
|
St Johnstone 2 | R | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-29 | 1 St Johnstone |
1 - 1
1 - 2
|
Partick 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-26 | 3 Rangers |
1 - 1
1 - 1
|
St Johnstone 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
15-5 (20) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-23 | 1 St Johnstone |
0 - 0
2 - 1
|
Dundee 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-15 | 3 St Johnstone |
1 - 0
0 - 1
|
Kilmarnock 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-10-01 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-09-25 | 5 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-10 (16) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2016-09-22 | 2 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 5 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-09-17 | 6 St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Hearts 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-11 (17) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Premiership | 2016-09-10 | Partick |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-27 | 2 Inverness CT |
0 - 0
2 - 1
|
St Johnstone 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-20 | 3 St Johnstone |
0 - 3
2 - 4
|
Celtic 4 | P | +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-13 | 3 Motherwell |
0 - 0
1 - 2
|
St Johnstone 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2016-08-10 | 3 St Johnstone |
1 - 2
3 - 2
|
Hearts 4 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Skotsko - Premiership | 2016-08-07 | 2 St Johnstone |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2016-07-30 | St Johnstone |
3 - 0
4 - 0
|
Stirling 2 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
13-4 (17) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2016-07-26 | 1 Brechin |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone | R | +1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
2-11 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.5 | 3.3 | 2.75 |
| Poločas | 3.1 | 2.1 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2.05 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (5.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 4 - 11
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 1 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
- 13' Substitution - Watson for Davidson - St Johnstone
-
14' - 1st Corner - Ross County -
15' - 2nd Corner - Ross County -
30' - 3rd Corner - St Johnstone -
31' - 1st Goal - St Johnstone -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 4th Corner - St Johnstone - Race to 3 Corners - St Johnstone
-
52' - 5th Corner - St Johnstone - 54' Substitution - Naismith for van der Weg - Ross County
-
55' - 6th Corner - St Johnstone - Race to 5 Corners - St Johnstone
-
56' - 7th Corner - St Johnstone -
59' - 8th Corner - Ross County - 61' Substitution - O'Brien for Chow - Ross County
-
63' - 9th Corner - St Johnstone - Race to 7 Corners - St Johnstone
-
64' - 10th Corner - St Johnstone - 65' Substitution - Schalk for Gardyne - Ross County
-
67' - 11th Corner - St Johnstone -
73' - 2nd Goal - Ross County - Race to 9 Corners - St Johnstone
-
74' - 12th Corner - St Johnstone -
76' - 1st Yellow Card - Ross County -
80' - 13th Corner - St Johnstone -
82' - 14th Corner - Ross County - 88' Substitution - Kane for MacLean - St Johnstone
-
90' - 15th Corner - St Johnstone -
90+1' - 3rd Goal - St Johnstone -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

