út, Sep 10, 2019 · 19:45
3 - 2
Celý zápas · Pol. 1-0
NejstaršíNedávné
PPRVVV
2.25
4.00
2.50
NedávnéNejstarší
VVVVVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.25
Rushall Olympic
Rushall Olympic
PVVVVPRVVVNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje8/10
Stourbridge
VPVRVRVVVVNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje7/10
Rushall Olympic

7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 1.1 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 70%7 Remíza 10%1 Prohra 20%2
Góly celkem 3.0
Více 40%4 Neplatné 20%2 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 0%0 Prohra 20%2
Stourbridge

8V-2R-0P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 7 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 0.7 proti. Výhry 80%, AH výhra 70%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 80%8 Remíza 20%2 Prohra 0%0
Góly celkem 3.0
Více 30%3 Neplatné 30%3 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 10%1 Prohra 20%2
Poslední
Rushall Olympic
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Stourbridge
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Rushall Olympic
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Stourbridge
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Rushall Olympic Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Northern Premier League 2017-08-28 1 Rushall Olympic
1 - 2
1 - 2
Stourbridge 3 P +0.5 Více 9.0
Anglie - County Cup 2014-12-16 1 Stourbridge
1 - 2
2 - 2
Rushall Olympic R -0.5 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Rushall Olympic Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2019-09-07 1 Rushall Olympic
0 - 0
3 - 1
Sheffield V -1.0 Více
Anglie - Southern Premier League Central 2019-08-26 1 Rushall Olympic
2 - 1
4 - 1
Stratford Town 2 V 0.0, -0.5 Více 9.5
Anglie - Southern Premier League Central 2019-08-13 1 Rushall Olympic
1 - 1
3 - 1
Redditch 2 V -1.0 Více
Anglie - Southern Premier League Central 2019-08-10 2 Peterborough Sports
0 - 0
1 - 1
Rushall Olympic 3 1 R 0.0, -0.5 Méně
UK Friendlies 2019-08-03 Bala Town
1 - 0
3 - 0
Rushall Olympic P -0.5 Push
Anglie - County Cup 2019-04-29 2 Stafford Rangers
2 - 0
3 - 0
Rushall Olympic P 0.0 Push
9-2 (11) 7-0 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - County Cup 2019-03-26 Rushall Olympic
0 - 0
1 - 0
Stoke U23 1 V +0.5, +1.0 Méně
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League Central 2019-03-11 3 Rushall Olympic
2 - 0
2 - 0
AFC Rushden & Diamonds V 0.0 Méně 9.0 Push
2-7 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglie - County Cup 2019-01-14 3 Rushall Olympic
2 - 0
2 - 0
Hednesford 3 V 0.0, -0.5 Méně
4-2 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-12-01 3 Bedworth Utd
1 - 1
1 - 3
Rushall Olympic 2 1 V 0.0, +0.5 Více
5-3 (8) 3-1 (4) 4 (3-1) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-10-16 1 Redditch
1 - 1
2 - 1
Rushall Olympic P 0.0 Push 9.5 Více
4-7 (11) 4-5 (9) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2018-09-10 1 Rushall Olympic
0 - 1
0 - 1
Sutton Coldfield 3 P -1.0, -1.5 Méně
4-5 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-08-27 2 Tamworth
1 - 0
2 - 0
Rushall Olympic 1 P 0.0 Méně
4-5 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
UK Friendlies 2018-07-06 Rushall Olympic
1 - 0
2 - 1
Walsall V +1.0 Méně
3-7 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-24 Whitby
1 - 0
2 - 3
Rushall Olympic V 0.0, -0.5 Více
9-2 (11) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-17 1 Matlock Town
0 - 1
2 - 1
Rushall Olympic 5 P 0.0 Push 9.5 Méně
4-2 (6) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-10 3 Rushall Olympic
1 - 0
2 - 0
Buxton 1 1 V 0.0, +0.5 Méně
1-3 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-27 1 Rushall Olympic
1 - 1
4 - 2
Ashton Utd 1 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
1-5 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-02-20 1 Rushall Olympic
0 - 1
1 - 2
Stafford Rangers P 0.0, -0.5 Push
4-5 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-02-06 2 Rushall Olympic
2 - 0
3 - 0
Lancaster City 1 V 0.0, +0.5 Push 10.0 Více
8-5 (13) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Anglie - County Cup 2018-01-30 1 Alvechurch
1 - 1
1 - 1
Rushall Olympic 1 R 0.0 Méně
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2017-12-26 1 Rushall Olympic
1 - 1
1 - 2
Hednesford 1 P 0.0, -0.5 Více
1-8 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2017-12-02 Ashton Utd
1 - 1
2 - 1
Rushall Olympic 1 P -0.5 Push
0-4 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2017-11-14 3 Stafford Rangers
0 - 1
0 - 4
Rushall Olympic 2 V -0.5, -1.0 Více
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Anglie - FA Trophy 2017-11-11 Stalybridge Celtic
1 - 1
3 - 2
Rushall Olympic P 0.0, -0.5 Více
5-5 (10) 1-4 (5) 3 (1-2) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2017-10-31 1 4 Buxton
1 - 0
1 - 2
Rushall Olympic 2 V -1.5 Push
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (4-0)
Anglie - Northern League Challenge Cup 2017-10-17 1 Hednesford
1 - 0
2 - 0
Rushall Olympic 1 P -0.5, -1.0 Méně
7-1 (8) 6-0 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2017-10-10 1 2 Rushall Olympic
1 - 0
1 - 1
Barwell 1 R +0.5 Méně 8.5 Více
5-8 (13) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2017-09-26 3 Rushall Olympic
0 - 1
1 - 1
Coalville Town 1 1 R 0.0 Méně
5-15 (20) 3-7 (10) 2 (0-2) 4 (2-2)
Anglie - Northern Premier League 2017-09-12 1 Rushall Olympic
3 - 0
5 - 1
Sutton Coldfield Tn 1 V 0.0, -0.5 Více
6-6 (12) 6-1 (7) 3 (3-0) 3 (0-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Stourbridge Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2019-09-07 1 3 Bromsgrove
0 - 0
0 - 1
Stourbridge 3 V 0.0, +0.5 Méně
Anglie - Southern Premier League Central 2019-08-26 2 Stourbridge
2 - 1
2 - 1
Bromsgrove 2 V -0.5 Push
Anglie - Southern Premier League Central 2019-08-24 2 St Ives Town
0 - 1
0 - 2
Stourbridge 3 1 V +0.5 Méně
Anglie - Southern Premier League Central 2019-08-12 2 Stourbridge
1 - 0
3 - 1
Stratford Town 1 1 V -0.5 Více 9.0
UK Friendlies 2019-07-22 Stourbridge
0 - 0
4 - 0
Kidderminster V -2.0 Více 8.5
UK Friendlies 2019-07-20 Halesowen
0 - 0
1 - 2
Stourbridge V +0.5, +1.0 Méně
6-7 (13) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (1-0)
Anglie - Southern Premier League Central 2019-04-19 2 Stourbridge
0 - 1
3 - 3
Alvechurch 1 R -0.5 Více
4-5 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - County Cup 2019-02-11 1 Stourbridge
1 - 0
1 - 0
Halesowen 3 V -1.0 Méně
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-12-11 2 Banbury
0 - 0
0 - 0
Stourbridge 3 R +0.5 Méně 8.5 Méně
5-3 (8) 3-2 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-27 2 Biggleswade Town
1 - 0
1 - 2
Stourbridge 2 V 0.0 Více
7-1 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-20 Kettering
2 - 1
4 - 2
Stourbridge 3 P 0.0 Více
6-8 (14) 6-7 (13) 3 (2-1) 1 (0-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-13 Redditch
0 - 1
0 - 4
Stourbridge V 0.0 Více
6-3 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Southern League Cup 2018-11-05 1 1 Stourbridge
0 - 1
2 - 3
Cinderford Town 1 P -1.5 Více
8-3 (11) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2018-10-20 1 Guiseley
1 - 1
3 - 1
Stourbridge 4 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
5-7 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 3 (0-3)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-10-15 Stourbridge
1 - 0
4 - 1
Bedworth Utd 4 V -1.5 Více
10-3 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (2-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-09-18 1 Alvechurch
0 - 0
0 - 0
Stourbridge R 0.0 Méně
1-9 (10) 1-6 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-08-28 1 Stourbridge
0 - 0
1 - 1
Halesowen 1 R -0.5 Méně 9.5 Více
8-6 (14) 4-4 (8) 4 (2-2) 2 (2-0)
Southern League Premier Division Central 2018-08-13 Stourbridge
3 - 0
3 - 0
Stratford Town 3 V 0.0 Více 8.5 Více
8-5 (13) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2018-07-31 Worcester City
1 - 2
1 - 3
Stourbridge V
1-8 (9) 1-5 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2018-07-17 Lye Town
1 - 1
1 - 1
Stourbridge R
0-4 (4) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - County Cup 2018-05-08 1 Hednesford
0 - 1
1 - 2
Stourbridge V +0.5 Push
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-26 2 Stourbridge
0 - 0
0 - 0
Stafford Rangers 1 R 0.0, -0.5 Méně
6-4 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - County Cup 2018-04-18 2 Stourbridge
1 - 1
3 - 1
West Brom XI V 0.0, +0.5 Více
4-5 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (0-3)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-16 1 Stourbridge
1 - 1
2 - 3
Workington 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Více
5-6 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-09 1 Stourbridge
1 - 0
1 - 1
Altrincham 2 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
2-9 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-28 2 Matlock Town
0 - 0
0 - 0
Stourbridge R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-26 1 Stourbridge
1 - 0
2 - 1
Sutton Coldfield 2 1 V -0.5, -1.0 Push 9.5 Více
5-5 (10) 3-4 (7) 3 (0-3) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-20 1 Witton Albion
0 - 0
1 - 0
Stourbridge 4 P -0.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 3 (2-1) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-13 2 Buxton
0 - 0
1 - 1
Stourbridge 5 R 0.0, -0.5 Méně
2-6 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-06 1 Altrincham
4 - 0
4 - 1
Stourbridge 4 P -1.0 Více
12-0 (12) 7-0 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.25 4 2.5
Poločas 2.75 2.5 3
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@2 Hosté@1.8
Poločas (0.0) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.85


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 2 , Roh: 6 - 4

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.0

9
Střela na branku
4
3
Střela mimo
6
66
Útok
62
39
Nebezpečný útok
29
50
Držení míče %
50

Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 3 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5

5
Střela na branku
2
1
Střela mimo
4
34
Útok
33
19
Nebezpečný útok
14
55
Držení míče %
45
  • 2' - 1st Corner - Rushall Olympic
  • 5' - 2nd Corner - Stourbridge
  • 7' - 3rd Corner - Stourbridge
  • 12' - 4th Corner - Rushall Olympic
  • Race to 3 Corners - Rushall Olympic
  • 13' - 5th Corner - Rushall Olympic
  • 36' - 6th Corner - Stourbridge
  • 39' - 1st Goal - Rushall Olympic
  • 45+2' - 1st Yellow Card - Rushall Olympic
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 46' - 7th Corner - Rushall Olympic
  • 48' - 2nd Yellow Card - Stourbridge
  • 52' - 2nd Goal - Stourbridge
  • 54' - 8th Corner - Rushall Olympic
  • Race to 5 Corners - Rushall Olympic
  • 59' - 3rd Goal - Rushall Olympic
  • 62' - 9th Corner - Stourbridge
  • 74' - 10th Corner - Rushall Olympic
  • 85' - 4th Goal - Stourbridge
  • 87' - 5th Goal - Rushall Olympic
  • 90+5' - 3rd Yellow Card - Stourbridge
  • 90+5' - 4th Yellow Card - Stourbridge
  • 3-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění