út, Oct 24, 2017 · 18:45
RKC
5
7 - 0
Celý zápas · Pol. 3-0
NejstaršíNedávné
VRRRPP
1.44
4.75
5.50
NedávnéNejstarší
PPVPPR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
+1.25
De Treffers
RKC
PRRPVRRRPPNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 17
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje4/10
De Treffers
PPVPRRPRVPNedávnéStabilní-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapNekryje1/10
RKC

1V-5R-4P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.3 proti. Výhry 10%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 70%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 50%5 Prohra 40%4
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 20%2 Neplatné 0%0 Méně 80%8
Rohy celkem 10.0
Více 70%7 Neplatné 10%1 Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
De Treffers

1V-3R-6P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 25 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.5 proti. Výhry 10%, AH výhra 10%, góly Over 80%, rohy Over 70%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 30%3 Prohra 60%6
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 80%8 Neplatné 0%0 Méně 20%2
Rohy celkem 10.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 10%1 Neplatné 0%0 Prohra 90%9
Poslední
RKC
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
De Treffers
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
RKC
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
De Treffers
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

RKC Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-10-20 1 PSV - B tým
2 - 1
3 - 2
RKC 2 P -0.5, -1.0 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-10-13 NEC
2 - 0
2 - 0
RKC 1 P -1.0, -1.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-10-08 2 RKC
0 - 1
1 - 1
FC Den Bosch 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-09-29 2 Cambuur Leeuwarden
1 - 1
1 - 1
RKC 4 1 R -1.0, -1.5 Méně 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-09-22 4 RKC
2 - 1
2 - 2
FC Utrecht - B tým 1 R -0.5, -1.0 Více 9.0
Nizozemsko - Pohár 2017-09-19 1 RKC
0 - 0
1 - 0
Sparta Rotterdam 3 V +0.5, +1.0 Méně 9.5 Více
4-8 (12) 2-5 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-09-15 3 RKC
0 - 0
0 - 1
FC Eindhoven 3 P 0.0 Méně 9.0 Více
5-9 (14) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-09-11 2 Ajax - B tým
1 - 0
1 - 1
RKC 1 R -1.5, -2.0 Méně 8.5 Více
8-5 (13) 2-3 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-09-02 1 RKC
0 - 0
0 - 0
De Graafschap 3 1 R +0.5, +1.0 Méně 9.0 Méně
5-3 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-08-25 1 AZ - B tým
2 - 1
2 - 1
RKC 3 P -0.5, -1.0 Push 9.0 Více
7-5 (12) 4-3 (7) 3 (2-1) 4 (2-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-08-18 1 RKC
0 - 1
0 - 2
FC Emmen P 0.0 Méně 9.0 Více
4-6 (10) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (1-2)
Evropa - Přátelská utkání 2017-08-12 FC Dordrecht
2 - 0
4 - 2
RKC 1 P 0.0 Více 9.0 Méně
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-08-05 VVSB
0 - 1
1 - 1
RKC R +0.5, +1.0 Méně
0-9 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
Evropa - Přátelská utkání 2017-08-02 1 Excelsior Rotterdam
2 - 0
2 - 1
RKC P -0.5, -1.0 Push 8.5 Více
2-7 (9) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-07-29 1 Union Saint-Gilloise
0 - 0
1 - 0
RKC P 9.0 Méně
5-1 (6) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2017-07-22 NAC
1 - 1
2 - 1
RKC 1 P -0.5 Push 9.0 Push
3-6 (9) 2-5 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-07-19 Lierse
2 - 0
2 - 1
RKC 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-07-08 RKC
0 - 0
0 - 2
PSV P +1.0 Méně 9.0 Push
2-7 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie - play-off 2017-05-12 FC Emmen
0 - 1
0 - 1
RKC 1 1 V -1.0 Méně 9.0 Push
4-5 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Holland Jupiler League - Play offs 2017-05-08 1 RKC
0 - 2
1 - 5
FC Emmen P 0.0, -0.5 Více
5-9 (14) 2-8 (10) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-05-05 1 Maastricht
1 - 1
1 - 1
RKC 1 R -1.0, -1.5 Méně 9.0 Méně
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-28 2 RKC
0 - 0
3 - 0
Fortuna Sittard 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
4-6 (10) 4-3 (7) 4 (2-2) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-21 Cambuur Leeuwarden
5 - 0
5 - 0
RKC P -1.5, -2.0 Více 9.0 Méně
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-17 2 RKC
0 - 0
1 - 1
Almere City FC R 0.0 Méně
7-7 (14) 3-3 (6) 3 (1-2) 6 (3-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-14 2 RKC
0 - 1
1 - 2
VVV 1 P +1.0 Méně 9.0 Více
2-8 (10) 1-5 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-07 De Graafschap
3 - 0
4 - 0
RKC 1 P -1.0 Více 9.0 Více
8-2 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-31 2 RKC
1 - 1
1 - 4
FC Volendam 1 P 0.0 Více 9.5 Méně
7-1 (8) 5-1 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-03-23 RKC
1 - 1
2 - 3
Telstar 1 P 0.0, -0.5 Více
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-17 1 FC Den Bosch
0 - 1
1 - 1
RKC 5 1 R 0.0 Méně 9.0 Push
6-3 (9) 4-3 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-13 3 Achilles 29
0 - 1
2 - 3
RKC 3 V +0.5 Více 9.0 Méně
2-6 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
De Treffers Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-10-07 1 De Treffers
1 - 1
1 - 2
HHC Hardenberg P -0.5 Méně 10.0
Evropa - Přátelská utkání 2017-10-04 VVV
5 - 0
5 - 0
De Treffers P -2.5 Více 9.5
Nizozemsko - Pohár 2017-09-19 2 SC Genemuiden
1 - 1
1 - 3
De Treffers 2 V +0.5, +1.0 Více
Svět - Přátelská utkání klubů 2017-08-08 De Treffers
1 - 1
2 - 3
Al Jazira SC P 0.0 Více
Evropa - Přátelská utkání 2017-08-05 1 De Treffers
0 - 1
0 - 1
FC Oss P +0.5, +1.0 Méně 9.5
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-05-13 Vitesse - B tým
0 - 2
2 - 2
De Treffers R 0.0, +0.5 Více
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-04-29 1 2 FC Twente - B tým
1 - 0
4 - 1
De Treffers 1 P +1.0, +1.5 Více
6-10 (16) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-04-14 1 1 De Treffers
1 - 0
2 - 2
TEC 3 R -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
3-6 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-03-25 2 De Treffers
2 - 2
2 - 2
Katwijk 3 R -0.5 Více
3-8 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-03-19 Sparta Rotterdam - B tým
3 - 1
3 - 1
De Treffers P 0.0 Více
4-7 (11) 4-2 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-03-07 De Treffers
0 - 0
3 - 0
HHC Hardenberg 1 V -1.0 Méně 10.0 Push
5-5 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-02-18 2 Kozakken Boys
1 - 0
1 - 0
De Treffers 3 P 0.0 Méně 9.5 Více
3-7 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-02-05 2 AZ - B tým
1 - 1
4 - 2
De Treffers 3 P -1.5 Více 9.5 Více
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-01-09 FC Oss
0 - 2
1 - 4
De Treffers V -0.5 Více 9.5 Více
6-4 (10) 3-3 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-12-18 2 VV UNA
0 - 3
1 - 5
De Treffers 1 V +0.5 Více
3-4 (7) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-12-11 De Treffers
1 - 1
3 - 2
Vitesse - B tým V -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-12-04 1 Koninklijke HFC
0 - 2
1 - 2
De Treffers 1 V 0.0 Méně
4-6 (10) 0-5 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-11-13 FC Lienden
1 - 2
2 - 2
De Treffers 2 R 0.0 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-11-05 3 Excelsior Maassluis
0 - 0
0 - 0
De Treffers R -0.5 Méně
4-10 (14) 1-7 (8) 3 (0-3) 2 (1-1)
Nizozemsko - Pohár 2016-09-21 3 De Treffers
0 - 3
0 - 3
ASWH P -0.5
8-5 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-09-18 2 TEC
0 - 1
0 - 2
De Treffers 2 V -0.5 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-09-11 1 De Treffers
0 - 0
0 - 0
AZ - B tým R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
6-8 (14) 4-5 (9) 2 (1-1) 4 (2-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-09-03 GVVV Veenendaal
1 - 1
3 - 1
De Treffers P 0.0, -0.5 Více
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-08-27 2 De Treffers
1 - 0
1 - 0
SV Spakenburg 1 V 0.0, +0.5 Méně
2-9 (11) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Evropa - Přátelská utkání 2016-08-24 De Treffers
2 - 2
2 - 3
NEC - B tým P
3-6 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-08-21 Amsterdamsche FC
0 - 1
3 - 2
De Treffers P +0.5 Více
3-3 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2016-08-14 3 De Treffers
2 - 1
2 - 2
VV UNA 2 R -0.5, -1.0 Více
9-10 (19) 2-6 (8) 3 (0-3) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2016-07-20 FC Den Bosch
3 - 0
4 - 0
De Treffers 2 P 9.5 Méně
5-3 (8) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (1-1)
Nizozemí - Topklasse 2016-05-16 De Treffers
1 - 1
6 - 1
SWZ/Boso Sneek V -2.5 Více
9-1 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (2-1)
Nizozemí - Topklasse 2016-04-10 1 4 Koninklijke HFC
2 - 2
3 - 3
De Treffers 1 R -0.5 Více
5-7 (12) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.44 4.75 5.5
Poločas 1.95 2.62 5.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.25) Domácí@1.975 Hosté@1.825
Poločas (-0.5) Domácí@1.975 Hosté@1.825
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@2.05
Góly celkem
Celý zápas (3.25) Ví[email protected] Méně@1.825
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.975


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 7 - 0 , Roh: 5 - 2

Roh: 10.0 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 3.0, 3.5

8
Střela na branku
4
7
Střela mimo
5
150
Útok
131
74
Nebezpečný útok
60
61
Držení míče %
39

Skóre: 3 - 0 , Roh: 5 - 0 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

4
Střela na branku
3
4
Střela mimo
0
91
Útok
63
45
Nebezpečný útok
24
65
Držení míče %
35
  • 10' - 2nd Corner - RKC
  • 19' - 2nd Corner - RKC
  • 21' - 1st Goal - RKC
  • Race to 3 Corners - RKC
  • 23' - 3rd Corner - RKC
  • 26' - 4th Corner - RKC
  • 38' - 2nd Goal - RKC
  • Race to 5 Corners - RKC
  • 42' - 5th Corner - RKC
  • 43' - 3rd Goal - RKC
  • 3-0 score at the end of First Half
  • 49' - 6th Corner - De Treffers
  • 77' - 1st Yellow Card - De Treffers
  • 82' - 4th Goal - RKC
  • 85' - 2nd Yellow Card - De Treffers
  • 86' - 5th Goal - RKC
  • 87' - 7th Corner - De Treffers
  • 89' - 6th Goal - RKC
  • 90+1' - 7th Goal - RKC
  • 7-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění